Pompa ciepła w Żorach

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 887 805 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
541 509 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Żory - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Żory

ART FIRE Nowicki kominki Sp. z o.o.

144 opinie

Oferuje usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od lat, szczególnie na obszarze Żor, ale także przyległych miast. Przedzwoń i otrzymaj ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

ASLANDI Sp. z o.o. - Profesjonalne Pompy Ciepła Żory

Profesjonalne Pompy Ciepła

53 opinie

Jeszcze potrzebujesz dobrej firmy od pomp ciepła? Skorzystaj z doświadczenia ASLANDI Sp. z o.o.. Poproś o ofertę już teraz i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Klimatechnik Jan Romańczyk - Pompy Ciepła Żory

Pompy Ciepła

42 opinie

Myślisz, że solidne pompy ciepła to niełatwy temat? W takim razie nie trać czasu - profesjonaliści z Klimatechnik Jan Romańczyk poradzą Ci i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Mają ofertę dla każdego.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Perfekcyjna Energia Odnawialna Żory

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

50 opinii

Energia odnawialna nie ma dla Polenergia Pompy Ciepła S.A. żadnych tajemnic. Dzięki ponadprzeciętnemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi. Już nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

House Solutions - Najlepsze Pompy Ciepła Żory

House Solutions

31 opinii

Według Ciebie najlepsze pompy ciepła to nieprosty temat? Nic bardziej mylnego - fachowcy z House Solutions posłużą radą i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

PROMIKA SOLAR - Doskonałe Gruntowe Pompy Ciepła w Żorach

Doskonałe Gruntowe Pompy Ciepła w Żorach

28 opinii

Klient, który potrzebuje doskonałych gruntowych pomp ciepła powinien zgłosić się do do dostawcy PROMIKA SOLAR i poznać ich niskie ceny oraz najwyższą jakość towaru. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby poznać wycenę.

Quantum-Bis Sp. z o.o. - Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze Żory

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze

20 opinii

Systemy grzewcze i implikacje z tego wynikające już nie będą dla Ciebie zagadką, jeśli skorzystasz z oferty Quantum-Bis Sp. z o.o.. Profesjonalni znawcy z dziedziny systemów grzewczych pomogą Ci stworzyć skrojone na miarę rozwiązanie. Jeśli chcesz uzyskać ofertę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

HEGAM - Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Żory

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Żory

9 opinii

Chcesz znaleźć wartego uwagi profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? HEGAM jest na to skuteczną metodą. Przedzwoń i otrzymaj wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

ASW INSTAL Adam Stęchły - Powietrzne Pompy Ciepła Żory

Powietrzne Pompy Ciepła Żory

4 opinie

Znalezienie znakomitych powietrznych pomp ciepła może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, ale ten dostawca na 100% pomoże Tobie w znalezieniu najlepszego produktu. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów.

Power Green Technology Sp. z o.o. - Wyśmienite Powietrzne Pompy Ciepła Żory

Power Green Technology Sp. z o.o.

2 opinie

Nie możesz odnaleźć się w bogactwie ofert na powietrzne pompy ciepła? Specjaliści z Power Green Technology Sp. z o.o. pomogą Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie. Przedstawią Ci dobrą ofertę.

39 Zleceń - Pompy Ciepła Żory

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Żory

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesi...

 • Żory

2022-09-26 do 2022-10-04

Systemy Grzewcze Żory

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Żory

2022-09-19 do 2022-09-27

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Żory

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Żory

2022-09-19 do 2022-09-27

Solidna Energia Odnawialna Żory

Jako profesjonalista i prawdziwy profesjonalista w dziedzinie energii odnawialnej możesz zaoferować swoje usługi Zleceniodawcy w okolicy miejscowości Żory, który napisał "Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m²". Dopasowaną ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Żory

2022-09-17 do 2022-09-18

Solidna Energia Odnawialna

Zlecenie o treści - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 201-300m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z Żor oraz przyległych powiatów. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Żory

2022-09-15 do 2022-09-23

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Żory

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 7 Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w r...

 • Żory

2022-09-15 do 2022-09-23

Korzystne Systemy Grzewcze

Jako profesjonalista zaproponuj najlepszą ofertę systemów grzewczych. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych opinii od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim przywiązaniu do obowiązków. Z pewnością zlecenie o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²" jest idealne dla Twojej firmy. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Żory

2022-08-30 do 2022-09-07

Energia Odnawialna

Jeśli Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie. Polegając na swoim solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Żory

2022-08-29 do 2022-09-06

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Żory

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: moc pompy 8kw , split lub monob...

 • Żory

2022-08-29 do 2022-09-06

Profesjonalna Pompa Ciepła Żory

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Żory

2022-08-28 do 2022-09-05

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 100m², Żory

Jeszcze jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Zleceniodawcy jako dobra firma od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - zadzwoń!

 • Żory

2022-08-27 do 2022-09-04

Znakomita Pompa Ciepła

Jeszcze jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zlecającego jako specjalista od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twojego doświadczenia oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Zaprezentuj dopasowaną propozycję temu Zleceniodawcy - skontaktuj się niezwłocznie.

 • Żory

2022-08-14 do 2022-08-22

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Żory

Próbujesz znaleźć Klienta jako godny uwagi partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania z Żor. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Tylko krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Żory

2022-08-13 do 2022-08-21

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: Pompa do9kW mocy Termin skorzystania z ...

 • Żory

2022-08-02 do 2022-08-10

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Żory

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: w ci...

 • Żory

2022-08-01 do 2022-08-09

Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. 201-300m², Żory

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który zleca - "Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. 201-300m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Zapraszamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Żory

2022-07-27 do 2022-08-04

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 240m², Żory

Jeśli odnawialne źródła energii na najwyższym poziomie to pole działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Ten Zleceniodawca zgłosił "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 240m²". Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Żory

2022-07-20 do 2022-07-28

Korzystne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Interesuje mnie ...

 • Żory

2022-07-19 do 2022-07-27

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 155m², Żory

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 2 Powierzchnia budynku: 155m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: W budynku istnieje ...

 • Żory

2022-07-19 do 2022-07-19

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Dodatkowe informacje: Budynek jest ocieplony 15 cm...

 • Żory

2022-07-18 do 2022-07-26

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Żory

2022-07-11 do 2022-07-19

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Żory

Zdecydowanie o wyborze systemów grzewczych nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec doradź i dobierz dopasowane rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Złóż propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę już dziś, nie pożałujesz.

 • Żory

2022-06-23 do 2022-07-01

Pompa Ciepła

Ten Klient jest zdania, że doskonała pompa ciepła to nieproste zagadnienie. Wysłał zlecenie o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista dasz mu wskazówki i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Przez to, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Żory

2022-06-21 do 2022-06-29

Idealne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Żory

2022-06-19 do 2022-06-27

Opłacalne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Żory

2022-06-19 do 2022-06-27

Znakomita Pompa Ciepła

Ten Klient jest zdania, że znakomita pompa ciepła to skomplikowane zagadnienie. Wysłał zgłoszenie o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec udzielisz mu rad i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Żeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - warto.

 • Żory

2022-06-14 do 2022-06-22

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 220m², Żory

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 220m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Żory

2022-06-06 do 2022-06-14

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła Żory

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w roz...

 • Żory

2022-06-05 do 2022-06-13

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Żory

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 mi...

 • Żory

2022-06-05 do 2022-06-13

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawca, który szuka dobrego gruntowego wymiennika ciepła pisze - Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m². Powinien on już teraz dostać ofertę od Ciebie jako dostawcy i poznać Twoje atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość towaru. Umów się na konkretny termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Żory

2022-06-04 do 2022-06-12

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia da Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Żory

2022-06-03 do 2022-06-11

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu