Pompa ciepła w Żorach

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 684 965 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
644 494 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Żorach

Pompy ciepła Żory

P.H.U. Eco-Constans

73 opinie

Oferuje usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od lat, szczególnie na obszarze Żor, ale także przyległych miast. Przedzwoń i otrzymaj ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

Klimatechnik Jan Romańczyk - Profesjonalne Pompy Ciepła Żory

Profesjonalne Pompy Ciepła

44 opinie

Jeszcze potrzebujesz dobrej firmy od pomp ciepła? Skorzystaj z doświadczenia Klimatechnik Jan Romańczyk. Poproś o ofertę już teraz i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

HEGAM - Solidne Pompy Ciepła Żory

Solidne Pompy Ciepła

17 opinii

Myślisz, że solidne pompy ciepła to niełatwy temat? W takim razie nie trać czasu - profesjonaliści z HEGAM poradzą Ci i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Mają ofertę dla każdego.

Sunterm Marek Cieplik - Perfekcyjna Energia Odnawialna Żory

Sunterm Marek Cieplik

18 opinii

Energia odnawialna nie ma dla Sunterm Marek Cieplik żadnych tajemnic. Dzięki ponadprzeciętnemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi. Już nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

TECH-INSTAL Wojciech Kowalczyk - Najlepsze Pompy Ciepła Żory

Najlepsze Pompy Ciepła

11 opinii

Według Ciebie najlepsze pompy ciepła to nieprosty temat? Nic bardziej mylnego - fachowcy z TECH-INSTAL Wojciech Kowalczyk posłużą radą i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

MSENERGY - Doskonałe Gruntowe Pompy Ciepła w Żorach

Doskonałe Gruntowe Pompy Ciepła w Żorach

11 opinii

Klient, który potrzebuje doskonałych gruntowych pomp ciepła powinien zgłosić się do do dostawcy MSENERGY i poznać ich niskie ceny oraz najwyższą jakość towaru. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby poznać wycenę.

Eco Solution - Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze Żory

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze

9 opinii

Systemy grzewcze i implikacje z tego wynikające już nie będą dla Ciebie zagadką, jeśli skorzystasz z oferty Eco Solution. Profesjonalni znawcy z dziedziny systemów grzewczych pomogą Ci stworzyć skrojone na miarę rozwiązanie. Jeśli chcesz uzyskać ofertę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

ASW INSTAL Adam Stęchły - Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Żory

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Żory

9 opinii

Chcesz znaleźć wartego uwagi profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? ASW INSTAL Adam Stęchły jest na to skuteczną metodą. Przedzwoń i otrzymaj wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Is Service plus, Robert Kolbus - Znakomite Powietrzne Pompy Ciepła Żory

Znakomite Powietrzne Pompy Ciepła Żory

9 opinii

Znalezienie znakomitych powietrznych pomp ciepła może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, ale ten dostawca na 100% pomoże Tobie w znalezieniu najlepszego produktu. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów.

Lantar - Wyśmienite Powietrzne Pompy Ciepła Żory

Lantar

8 opinii

Nie możesz odnaleźć się w bogactwie ofert na powietrzne pompy ciepła? Specjaliści z Lantar pomogą Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie. Przedstawią Ci dobrą ofertę.

Najnowsze z 30 zleceń na pompy ciepła w Żorach

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Żory

Wybranie systemów grzewczych nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec poradź i dobierz uszyte na miarę rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Żory

2024-05-14 do 2024-05-22
dodano 6 dni temu

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Żory

Solidne odnawialne źródła energii to Twoja specjalność? Wykonaj zapytanie jako prawdziwy ekspert w tym fachu. Jeśli chcesz poznać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Żory

2024-04-30 do 2024-05-08

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Żory

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Żory

2024-04-25 do 2024-05-03

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Żory

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Montaż chłodzenia pasywnego do gruntowej pompy cie...

 • Żory

2024-04-20 do 2024-04-28

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze Żory

Dla Zlecającego, który pisze - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², wybranie bezkonkurencyjnego systemów grzewczych może być skomplikowane, jednak pracownicy Twojej firmy będą na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego produktu. Nie czekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Żory

2024-04-20 do 2024-04-28

Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 101-150m², Żory

Zdecydowanie o wyborze systemów grzewczych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista daj wskazówki i dobierz spełniające wymagania rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 101-150m². Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie.

 • Żory

2024-03-18 do 2024-03-26

Doskonała Pompa Ciepła Żory

Jeżeli wciąż jako ekspert od pompy ciepła szukasz Zleceniodawców to zainteresuj się zleceniem o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z Żor z pewnością pokażesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Dopasowaną ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Żory

2024-03-13 do 2024-03-21

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Żory

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Żory

2024-03-05 do 2024-03-13

Znakomite Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Żory

2024-02-23 do 2024-03-02

Solidna Energia Odnawialna Żory

Jako ekspert z branży, najlepszy w każdym calu wykaż, że jesteś zawsze gotowy służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty od solidnej energii odnawialnej. Ten Zleceniodawca pisze - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Żory

2024-02-14 do 2024-02-22

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Żory

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Żory

2024-02-13 do 2024-02-21

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec doradź i wybierz dostosowane do potrzeb rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Zlecenie na pompę ciepła, bud. 101-150m². Konkretną wycenę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Żory

2024-02-01 do 2024-02-09

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Żory

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od wielu lat, głównie na obszarze miejscowości Żory, ale także przyległych miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Umów się na konkretny termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Żory

2024-01-23 do 2024-01-31

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Żory

2024-01-01 do 2024-01-09

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Jako ekspert od odnawialnych źródeł energii, obsługujący Klientów z Żor i okolicznych miast - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 71-100m²". Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Żory

2024-01-01 do 2024-01-09

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 1600m² Stan budynku: w trakcie budowy Dodatkowe informacje: Jesteśmy w trakcie budowy zespołu hal z budynkiem ...

 • Żory

2023-11-14 do 2023-11-14

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Żory

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Żory

2023-11-10 do 2023-11-18

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 300m², Suszec

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Suszec

2024-01-09 do 2024-01-17

Profesjonalna Energia Odnawialna

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zgłoszenia o treści "Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m²". Przedłóż bezkonkurencyjną ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę już dziś.

 • Suszec

2023-12-23 do 2023-12-31

Odnawialne Źródła Energii

Jako fachowiec działający na obszarze miejscowości Śląskie i świadczący szerokie spektrum usług z zakresu perfekcyjnego odnawialnych źródeł energii zapoznaj się z potrzebami Klienta, który napisał zapytanie o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m²". Przez to, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Rudziczka

2024-01-03 do 2024-01-11

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Suszec

Jako zawodowiec z branży, najlepszy w każdym calu wykaż, że jesteś zawsze gotowy służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty od perfekcyjnej energii odnawialnej. Klient, który zleca przesłał zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m². Wybierz numer, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

 • Suszec

2024-04-29 do 2024-05-07

Najlepsza Pompa Ciepła

Klient napisał zgłoszenie brzmiące "Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m²". Jako zaufany fachowiec w dziedzinie pompy ciepła daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Dłużej nie zwlekaj i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Palowice

2024-02-23 do 2024-03-02

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Świerklany

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Świerklany

2024-03-14 do 2024-03-22

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 101-150m², Świerklany Górne

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termi...

 • Świerklany Górne

2024-01-23 do 2024-01-31

Korzystne Systemy Grzewcze

Jako profesjonalista zaproponuj najlepszą ofertę systemów grzewczych. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych opinii od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim przywiązaniu do obowiązków. Z pewnością zlecenie o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²" jest idealne dla Twojej firmy. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Świerklany

2024-02-06 do 2024-02-14

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Świerklany

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Świerklany

2024-03-20 do 2024-03-28

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Świerklany

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Świerklany

2024-03-06 do 2024-03-14

Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 101-150m², Pniówek

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: wodna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Pniówek

2024-02-12 do 2024-02-20

Znakomita Pompa Ciepła

Na wypadek jeśli jako dobra firma od pompy ciepła szukasz zleceń to zainteresuj się zleceniem o treści - Potrzebuję pompy ciepła, bud. 101-150m². Prowadząc firmę jako kompetentny przedsiębiorca z Śląskiego bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Pawłowice

2024-04-09 do 2024-04-17

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Pawłowice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Pawłowice

2024-05-04 do 2024-05-12

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła