Pompy ciepła w Częstochowie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 901 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 415 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Częstochowa - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Częstochowa

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

49 opinii

Eksperci z Polenergia Pompy Ciepła S.A. zaproponują Ci doskonałą ofertę systemów grzewczych. Mają na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

HEGAM - Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze Częstochowa

HEGAM

9 opinii

Takiej oferty systemów grzewczych prędko nie znajdziesz w miejscowości Częstochowa i okolicy, więc jeśli szukasz bezkonkurencyjnego systemów grzewczych to bez zbędnej zwłoki poznaj HEGAM. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę.

Grento Sp. z o.o. - Wyśmienite Gruntowe Pompy Ciepła w Częstochowie

Wyśmienite Gruntowe Pompy Ciepła w Częstochowie

6 opinii

Takiego dostawcy nie znajdziesz na terenie Częstochowy, dlatego jeśli szukasz wyśmienitych gruntowych pomp ciepła to bez wahania sprawdź Grento Sp. z o.o.. Ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

OTWARTA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Doskonałej Jakości Gruntowe Pompy Ciepła Częstochowa

Doskonałej Jakości Gruntowe Pompy Ciepła

2 opinie

Kupno doskonałej jakości gruntowych pomp ciepła nie jest sprawą prostą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z OTWARTA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ doradzą Ci i dobiorą dopasowne rozwiązanie. Dopasowaną ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

TERMOWENT Marek Kulicki - Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Częstochowa

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

2 opinie

Zawodowcy z TERMOWENT Marek Kulicki to specjaliści w każdym calu i są zawsze gotowi doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od odnawialnych źródeł energii. Przedstawią Ci dobrą ofertę, nie pożałujesz.

ArtInstal - Doskonałe Pompy Ciepła Częstochowa

Doskonałe Pompy Ciepła Częstochowa

2 opinie

Wciąż potrzebujesz profesjonalistów od pomp ciepła? Zaufaj doświadczeniu ArtInstal. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Power Green Technology Sp. z o.o. - Znakomite Systemy Grzewcze Częstochowa

Power Green Technology Sp. z o.o.

2 opinie

Takiej oferty systemów grzewczych prędko nie znajdziesz w miejscowości Częstochowa i okolicy, więc jeżeli szukasz znakomitego systemów grzewczych to bezzwłocznie zobacz Power Green Technology Sp. z o.o.. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Icom Energia - Znakomite Pompy Ciepła Częstochowa

Znakomite Pompy Ciepła Częstochowa

2 opinie

Poszukujesz specjalisty od pomp ciepła? Skorzystaj z kwalifikacji Icom Energia. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Inkon Group sp. z o.o. - Doskonałej Jakości Pompy Ciepła Częstochowa

Inkon Group sp. z o.o.

2 opinie

Gdy poszukujesz dobrej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z Inkon Group sp. z o.o. są dla Ciebie idealni. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać ofertę.

KMK-ENERGIA Maciej Karoń - Dobre Gruntowe Pompy Ciepła Częstochowa

Dobre Gruntowe Pompy Ciepła

1 opinia

Gdy szukasz bezkonkurencyjnej oferty gruntowych pomp ciepła w okolicy Częstochowy, skorzystaj z pomocy profesjonalistów w branży. KMK-ENERGIA Maciej Karoń wykorzysta swoje kompetencje i zaproponuje Ci niezłą propozycję. Przedzwoń, aby otrzymać ofertę - naprawdę warto.

260 Zleceń - Pompy Ciepła Częstochowa

Pierwszorzędna Pompa Ciepła Częstochowa

W dalszym ciągu możesz odpowiedzieć na zapotrzebowanie Klienta jako dobra firma od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zaprezentuj dobrą propozycję temu Zleceniodawcy - zadzwoń jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Częstochowa

2022-09-24 do 2022-10-02
dodano wczoraj o 09:40

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Częstochowa

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnieni...

 • Częstochowa

2022-09-22 do 2022-09-30
dodano 3 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Solidna Energia Odnawialna Częstochowa

Zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m² jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Częstochowa i okolic. Określ co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Częstochowa

2022-09-22 do 2022-09-30
dodano 3 dni temu

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Częstochowa

Pragniesz znaleźć zlecenie do wykonania jako warty uwagi profesjonalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy z Częstochowy. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Już teraz określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Częstochowa

2022-09-20 do 2022-09-28
dodano 5 dni temu

Profesjonalna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Częstochowa

2022-09-19 do 2022-09-27
dodano 6 dni temu

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła Częstochowa

Zlecenie od Klienta, który stoi przed koniecznością zakupu gruntowego wymiennika ciepła i nie ma jeszcze sprzedawcy. Ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Częstochowa

2022-09-19 do 2022-09-27
dodano 6 dni temu

Doskonała Pompa Ciepła

Ten Zlecający nadal potrzebuje dobrej firmy od pompy ciepła. Napisał ogłoszenie o treści - Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 301-500m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Częstochowa

2022-09-19 do 2022-09-27
dodano 6 dni temu

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Częstochowa

Jako ekspert i prawdziwy profesjonalista w branży energii odnawialnej możesz zaoferować swoje usługi Zlecającemu w pobliżu miejscowości Częstochowa, który pisze "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Jeszcze dziś skontaktuj się z nim i przedstaw ofertę.

 • Częstochowa

2022-09-18 do 2022-09-26
dodano 7 dni temu

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Częstochowa

Zapytanie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz skupia się na Klientach z Częstochowy i okolic. Żeby uzyskać dokładne informacje skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

 • Częstochowa

2022-09-18 do 2022-09-26
dodano 7 dni temu

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: chodzi o pompe ciep...

 • Częstochowa

2022-09-18 do 2022-09-26
dodano 7 dni temu

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Częstochowa

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia da Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Pompa ciepła, bud. do 150m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Częstochowa

2022-09-17 do 2022-09-25
dodano 8 dni temu

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Częstochowa

Jako wysoko wykwalifikowani eksperci możecie spełnić oczekiwania odnośnie odnawialnych źródeł energii. Zlecenie ma treść "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Częstochowa

2022-09-18 do 2022-09-18

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 192m², Częstochowa

Jeśli odnawialne źródła energii w najlepszym wydaniu to pole działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Klient napisał "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 192m²". Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Częstochowa

2022-09-15 do 2022-09-23

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Częstochowa

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: 2022-09-14...

 • Częstochowa

2022-09-14 do 2022-09-22

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 1300m², Częstochowa

Jeszcze masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Zleceniodawcy jako profesjonalista od pompy ciepła. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś i prześlij ofertę.

 • Częstochowa

2022-09-13 do 2022-09-21

Doskonała Pompa Ciepła

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który napisał - "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Częstochowa

2022-09-12 do 2022-09-20

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Częstochowa

Ten Zlecający wciąż poszukuje dobrej firmy od pompy ciepła. Napisał ogłoszenie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Częstochowa

2022-09-11 do 2022-09-19

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 120m², Czestochowa

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3 Powierzchnia budynku: 120m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Budynek parterowy o...

 • Czestochowa

2022-09-08 do 2022-09-16

Doskonałej Jakości Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawca, który poszukuje doskonałej jakości gruntowego wymiennika ciepła napisał - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Winien on dostać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć na własne oczy Twoje niskie ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Jeśli chcesz poznać dokładne informacje skontaktuj się od razu - warto.

 • Częstochowa

2022-09-06 do 2022-09-14

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Klient, który szuka gruntowego wymiennika ciepła pisze - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Musi on koniecznie otrzymać ofertę od Ciebie jako dostawcy i poznać Twoje niskie ceny oraz najwyższą jakość towaru. Nie czekaj i poproś o szczegóły - nie zawiedziesz się!

 • Częstochowa

2022-09-06 do 2022-09-14

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Częstochowa

Oferujesz dobrą propozycję dotyczącą systemów grzewczych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego wymagań. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

 • Częstochowa

2022-09-05 do 2022-09-13

Pierwszorzędny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Klient chce znaleźć dostawcę pierwszorzędnego gruntowego wymiennika ciepła w okolicy miejscowości Częstochowa i zależy mu na odpowiedniej jakości. Skontaktuj się z nim w odpowiedzi na to zlecenie. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Częstochowa

2022-09-05 do 2022-09-13

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 96m², Częstochowa

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 96m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Częstochowa

2022-09-04 do 2022-09-12

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Częstochowa

Jeśli energia odnawialna to obszar działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Ten Zleceniodawca napisał "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²". Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Częstochowa

2022-09-04 do 2022-09-12

Idealny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnien...

 • Częstochowa

2022-09-04 do 2022-09-12

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Częstochowa

Jeszcze jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Zleceniodawcy jako dobra firma od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - zadzwoń!

 • Częstochowa

2022-09-02 do 2022-09-10

Najlepsza Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Częstochowa

2022-09-01 do 2022-09-09

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Częstochowa

Ten Klient, który wciąż nie znalazł systemów grzewczych, pomimo że szuka od sam nie wiesz jak dawna, zgłosił nam zapytanie o treści - Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m². To właśnie Twoja oferta może być rozwiązaniem problemu Zleceniodawcy. Pokaż propozycję temu Klientowi - zadzwoń jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Częstochowa

2022-09-01 do 2022-09-09

Pierwszorzędna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 4 Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Częstochowa

2022-08-31 do 2022-09-08

Doskonała Pompa Ciepła

W dalszym ciągu masz możliwość nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Zlecającego jako profesjonalista od pompy ciepła. Pozwól Klientom skorzystać z Twojego doświadczenia i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Częstochowa

2022-08-31 do 2022-09-08

Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: dom jest...

 • Częstochowa

2022-08-30 do 2022-09-07

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu