Pompa ciepła w Częstochowie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 911 779 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
614 682 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Częstochowie

Pompy ciepła Częstochowa

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

88 opinii

Eksperci z Polenergia Pompy Ciepła S.A. zaproponują Ci doskonałą ofertę systemów grzewczych. Mają na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Passive Instal Sp. z o.o.- Mateusz Sztacherski - Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze Częstochowa

Passive Instal Sp. z o.o.- Mateusz Sztacherski

69 opinii

Takiej oferty systemów grzewczych prędko nie znajdziesz w miejscowości Częstochowa i okolicy, więc jeśli szukasz bezkonkurencyjnego systemów grzewczych to bez zbędnej zwłoki poznaj Passive Instal Sp. z o.o.- Mateusz Sztacherski. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę.

Euros Energy Sp. z o.o. RD - Wyśmienite Gruntowe Pompy Ciepła w Częstochowie

Wyśmienite Gruntowe Pompy Ciepła w Częstochowie

45 opinii

Takiego dostawcy nie znajdziesz na terenie Częstochowy, dlatego jeśli szukasz wyśmienitych gruntowych pomp ciepła to bez wahania sprawdź Euros Energy Sp. z o.o. RD. Ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

HEGAM - Doskonałej Jakości Gruntowe Pompy Ciepła Częstochowa

Doskonałej Jakości Gruntowe Pompy Ciepła

16 opinii

Kupno doskonałej jakości gruntowych pomp ciepła nie jest sprawą prostą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z HEGAM doradzą Ci i dobiorą dopasowne rozwiązanie. Dopasowaną ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Ergo Term sp. z o.o. - Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Częstochowa

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

11 opinii

Zawodowcy z Ergo Term sp. z o.o. to specjaliści w każdym calu i są zawsze gotowi doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od odnawialnych źródeł energii. Przedstawią Ci dobrą ofertę, nie pożałujesz.

Active Term - Doskonałe Pompy Ciepła Częstochowa

Doskonałe Pompy Ciepła Częstochowa

7 opinii

Wciąż potrzebujesz profesjonalistów od pomp ciepła? Zaufaj doświadczeniu Active Term. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Power Green Technology Sp. z o.o. - Znakomite Systemy Grzewcze Częstochowa

Power Green Technology Sp. z o.o.

4 opinie

Takiej oferty systemów grzewczych prędko nie znajdziesz w miejscowości Częstochowa i okolicy, więc jeżeli szukasz znakomitego systemów grzewczych to bezzwłocznie zobacz Power Green Technology Sp. z o.o.. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Prodmax Energy - Znakomite Pompy Ciepła Częstochowa

Znakomite Pompy Ciepła Częstochowa

3 opinie

Poszukujesz specjalisty od pomp ciepła? Skorzystaj z kwalifikacji Prodmax Energy. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

TERMOWENT Marek Kulicki - Doskonałej Jakości Pompy Ciepła Częstochowa

TERMOWENT Marek Kulicki

2 opinie

Gdy poszukujesz dobrej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z TERMOWENT Marek Kulicki są dla Ciebie idealni. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać ofertę.

Ekowen - Dobre Gruntowe Pompy Ciepła Częstochowa

Dobre Gruntowe Pompy Ciepła

1 opinia

Gdy szukasz bezkonkurencyjnej oferty gruntowych pomp ciepła w okolicy Częstochowy, skorzystaj z pomocy profesjonalistów w branży. Ekowen wykorzysta swoje kompetencje i zaproponuje Ci niezłą propozycję. Przedzwoń, aby otrzymać ofertę - naprawdę warto.

Najnowsze z 95 zleceń na pompy ciepła w Częstochowie

Perfekcyjna Energia Odnawialna Częstochowa

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 400m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Częstochowa

2023-11-30 do 2023-12-08
dodano 2 dni temu

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Częstochowa

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Częstochowa

2023-11-28 do 2023-12-06
dodano 4 dni temu

Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 101-150m², Częstochowa

Ten Klient chcąc znaleźć najlepszą propozycję systemów grzewczych powinien namierzyć Twoją Ofertę, która przebije je wszystkie. Bez wahania zapoznaj się ze zleceniem - Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 101-150m². Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Częstochowa

2023-11-25 do 2023-12-03
dodano 7 dni temu

Doskonała Energia Odnawialna

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od wielu lat, szczególnie na obszarze miejscowości Częstochowa, ale także okolicznych powiatów możesz wysłać ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej informacji.

 • Częstochowa

2023-11-21 do 2023-11-29

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Jako wybitny specjalista od energii odnawialnej, obsługujący Klientów z Częstochowy i sąsiednich miast - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 36-70m²". Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Częstochowa

2023-11-16 do 2023-11-24

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Częstochowa

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Częstochowa

2023-11-16 do 2023-11-24

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 101-150m², Częstochowa

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: 2023-11-13...

 • Częstochowa

2023-11-13 do 2023-11-21

Energia Odnawialna

Energia odnawialna to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako doświadczony fachowiec w tej dziedzinie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Częstochowa

2023-11-13 do 2023-11-21

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Częstochowa

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Częstochowa

2023-11-07 do 2023-11-15

Pierwszorzędna Energia Odnawialna

Jeśli energia odnawialna to sfera działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Ten Klient napisał "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²". Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Częstochowa

2023-11-05 do 2023-11-13

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Częstochowa

Ten Klient myśli, że pierwszorzędna pompa ciepła to skomplikowany temat. Wysłał zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec poradzisz mu i znajdziesz spełniające oczekiwania Klienta rozwiązanie. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Częstochowa

2023-11-04 do 2023-11-12

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 201-300m², Częstochowa

Jeśli energia odnawialna to obszar działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Ten Zleceniodawca napisał "Potrzebuję pompy ciepła, bud. 201-300m²". Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Częstochowa

2023-10-21 do 2023-10-29

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Częstochowa

Dowiedź Zleceniodawcy, że kolejnego takiego sprzedawcy nie znajdzie na terenie Częstochowy. Więc jeśli jesteś dostawcą dobrego gruntowego wymiennika ciepła to koniecznie poznaj szczegóły zapytania o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - sprawdź!

 • Częstochowa

2023-10-20 do 2023-10-28

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Częstochowa

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista doradź i dobierz spełniające wymagania rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m². Wybierz numer natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Częstochowa

2023-10-16 do 2023-10-24

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Częstochowa

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: -Montaż samej hydrauliku bez elektryki i instalacji freoneowej ...

 • Częstochowa

2023-10-15 do 2023-10-17

Pompa ciepła, bud. 151-200m², Częstochowa

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termi...

 • Częstochowa

2023-10-14 do 2023-10-22

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Częstochowa

2023-10-11 do 2023-10-19

Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Częstochowa

2023-10-10 do 2023-10-18

Rewelacyjne Systemy Grzewcze Częstochowa

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Częstochowa

2023-10-05 do 2023-10-13

Najlepsza Pompa Ciepła Częstochowa

Klient napisał zgłoszenie brzmiące "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²". Jako zaufany fachowiec w dziedzinie pompy ciepła daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Dłużej nie zwlekaj i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Częstochowa

2023-10-02 do 2023-10-10

Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 36-70m², Częstochowa

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: wodna Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Częstochowa

2023-09-30 do 2023-10-08

Pierwszorzędny Gruntowy Wymiennik Ciepła Częstochowa

Klient chce znaleźć dostawcę pierwszorzędnego gruntowego wymiennika ciepła w okolicy miejscowości Częstochowa i zależy mu na odpowiedniej jakości. Skontaktuj się z nim w odpowiedzi na to zlecenie. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Częstochowa

2023-09-27 do 2023-10-05

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Częstochowa

Jako profesjonalista i prawdziwy wyjadacz w branży energii odnawialnej możesz zaoferować swoje usługi Klientowi w pobliżu miejscowości Częstochowa, który wysłał zapytanie o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m²". Przedzwoń i prześlij ofertę.

 • Częstochowa

2023-09-26 do 2023-10-04

Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 370m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Częstochowa

2023-09-26 do 2023-10-04

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 101-150m², Częstochowa

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zlecenia, które brzmi "Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 101-150m²". Umów się na rozmowę jak najszybciej.

 • Częstochowa

2023-09-24 do 2023-10-02

Bezkonkurencyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawcy często nie mogą odnaleźć się w zawiłościach ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako ekspert, pomóż znaleźć najlepsze wyjście temu Zlecającemu zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Częstochowa

2023-09-24 do 2023-10-02

Dobre Systemy Grzewcze

Ten Zleceniodawca, który w dalszym ciągu nie znalazł systemów grzewczych, mimo iż szuka od niezliczonych dni, wysłał nam zapytanie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². To właśnie Twoja oferta może pomóc rozwiązać problem Zlecającego. Zapraszamy do zadawania pytań.

 • Częstochowa

2023-09-23 do 2023-10-01

Pompa ciepła, bud. 101-150m², Częstochowa

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termi...

 • Częstochowa

2023-09-23 do 2023-10-01

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Jako Firma z Częstochowy, będąc najlepszym w oferowaniu dobrego gruntowego wymiennika ciepła w bezkonkurencyjnej cenie każdemu Klientowi i zapewniający przy tym dogodne metody płatności, odpowiedz na to ogłoszenie o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 105m²". Powinno Cię zainteresować. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Częstochowa

2023-09-21 do 2023-09-29

Systemy Grzewcze

Jako specjalista przedstaw najlepszą ofertę systemów grzewczych. Masz na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim przywiązaniu do obowiązków. Niewątpliwie zlecenie o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²" jest stworzone dla Twojej firmy. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Częstochowa

2023-09-19 do 2023-09-27

Opłacalne Systemy Grzewcze

Dla Klienta, który napisał - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², dotarcie do opłacalnego systemów grzewczych może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, ale pracownicy Twojej firmy będą na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Częstochowa

2023-09-19 do 2023-09-27

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła