Pompa ciepła w Zabrzu

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 879 838 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 552 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Zabrze - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Zabrze

ART FIRE Nowicki kominki Sp. z o.o.

144 opinie

Myślisz, że solidne pompy ciepła to nieprosty temat? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z tej firmy pomogą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Staranne Pompy Ciepła w Zabrzu

Staranne Pompy Ciepła w Zabrzu

50 opinii

Myślisz, że staranne pompy ciepła to trudny temat? Oszczędź sobie nerwów - specjaliści z Polenergia Pompy Ciepła S.A. posłużą radą i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Zapraszamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe AP POMP Patryk Pipczyński - Powietrzne Pompy Ciepła Zabrze

Powietrzne Pompy Ciepła Zabrze

16 opinii

Jeżeli starasz się znaleźć dostawcę dobrych powietrznych pomp ciepła to ta firma na pewno zapewni poszukiwany produkt. Umów się na rozmowę już teraz, a otrzymasz ofertę.

DGE Technologies Sp z o.o. - Perfekcyjna Energia Odnawialna Zabrze

DGE Technologies Sp z o.o.

12 opinii

Energia odnawialna nie ma dla DGE Technologies Sp z o.o. żadnych tajemnic. Dzięki ponadprzeciętnemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi. Już nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

HEGAM - Doskonała Energia Odnawialna Zabrze

HEGAM

9 opinii

HEGAM to prawdziwi wyjadacze w branży energii odnawialnej. Swoje usługi oferują Klientom w rejonie Zabrza. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

ECO-PLANET Sp. z o.o. - Profesjonalne Pompy Ciepła Zabrze

Profesjonalne Pompy Ciepła Zabrze

3 opinie

Jeżeli jeszcze potrzebujesz dobrej firmy od pomp ciepła to wykorzystaj doświadczenie ECO-PLANET Sp. z o.o.. Zabrze i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Wentit Mariusz Pałka - Wyśmienite Powietrzne Pompy Ciepła Zabrze

Wentit Mariusz Pałka

3 opinie

Skoro chcesz dokonać zakupu wyśmienitych powietrznych pomp ciepła to ta firma z całą pewnością zapewni poszukiwany produkt. Umów się na rozmowę jak najszybciej, a otrzymasz ofertę.

TERMOWENT Marek Kulicki - Perfekcyjne Pompy Ciepła Zabrze

TERMOWENT Marek Kulicki

2 opinie

Nadal poszukujesz dobrej firmy od pomp ciepła? Wykorzystaj doświadczenie TERMOWENT Marek Kulicki. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Power Green Technology Sp. z o.o. - Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Zabrze

Power Green Technology Sp. z o.o.

2 opinie

Odnawialne źródła energii to najważniejszy temat dla ekipy z firmy Power Green Technology Sp. z o.o. - są jednymi z najlepszych w tym fachu. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Ekoboost Piotr Hałgas - Pierwszorzędna Energia Odnawialna Zabrze

Ekoboost Piotr Hałgas

2 opinie

Właśnie wybierasz sprawdzonego specjalistę do realizacji swoich planów? Ekoboost Piotr Hałgas z Zabrza będzie najszybszą drogą. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

90 Zleceń - Pompy Ciepła Zabrze

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 80m², Zabrze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 80m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięc...

 • Zabrze

2022-10-02 do 2022-10-10
dodano 3 dni temu

Pompa ciepła, bud. 151-200m², Zabrze

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty:...

 • Zabrze

2022-10-01 do 2022-10-09
dodano 4 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Zabrze

Przygotowanie pompy ciepła z tego zlecenia będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający doświadczenie w branży, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Przedzwoń i prześlij ofertę - nie pożałujesz.

 • Zabrze

2022-09-27 do 2022-10-05
dodano 8 dni temu

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 128m², Zabrze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 128m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowi...

 • Zabrze

2022-09-26 do 2022-10-04

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Zabrze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Zabrze

2022-09-21 do 2022-09-29

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Zabrze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Zabrze

2022-09-20 do 2022-09-28

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Zabrze

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Posiadamy insta...

 • Zabrze

2022-09-19 do 2022-09-27

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Zabrze

Odnawialne źródła energii nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zapytania, które brzmi "Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m²". Szczegółową wycenę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Zabrze

2022-09-19 do 2022-09-27

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Zabrze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Zabrze

2022-09-18 do 2022-09-26

Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Zabrze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesię...

 • Zabrze

2022-09-13 do 2022-09-21

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Zabrze

Jako pracownik branży, najlepszy w swoim fachu wykaż, że jesteś zawsze gotowy służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty z branży odnawialnych źródeł energii. Klient, który zleca napisał - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

 • Zabrze

2022-09-12 do 2022-09-20

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Zabrze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozm...

 • Zabrze

2022-09-10 do 2022-09-18

Solidne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 7 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgod...

 • Zabrze

2022-09-10 do 2022-09-18

Korzystne Systemy Grzewcze Zabrze

Ten Zleceniodawca, który jeszcze nie znalazł systemów grzewczych, pomimo że szuka od dawna, wysłał nam zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². To właśnie Twoja oferta może być rozwiązaniem problemu Zlecającego. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

 • Zabrze

2022-09-06 do 2022-09-14

Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 60m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąc...

 • Zabrze

2022-09-06 do 2022-09-14

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 55m², Zabrze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 55m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ci...

 • Zabrze

2022-09-06 do 2022-09-14

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Zabrze

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Zabrze

2022-09-05 do 2022-09-13

Odnawialne Źródła Energii

Oferując usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilkunastu lat, głównie na obszarze Zabrza, ale także przyległych miast możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Złóż dobrą propozycję temu Zleceniodawcy - zadzwoń jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Zabrze

2022-09-05 do 2022-09-13

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Zabrze

2022-09-03 do 2022-09-11

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Odnawialne źródła energii nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Polegając na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zgłoszenia, które brzmi "Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m²". Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie.

 • Zabrze

2022-09-02 do 2022-09-06

Odpowiedni Gruntowy Wymiennik Ciepła Zabrze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Zabrze

2022-08-24 do 2022-09-01

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Zabrze

Jako fachowiec działający na obszarze miejscowości Zabrze i oferujący liczne usługi z zakresu perfekcyjnego odnawialnych źródeł energii zapoznaj się z potrzebami Klienta, który napisał zapytanie o treści "Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m²". Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Zabrze

2022-08-24 do 2022-09-01

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Zabrze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Budynek z cegły,80m2,...

 • Zabrze

2022-08-22 do 2022-08-30

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Zabrze

Jako wysoko wykwalifikowani eksperci macie możliwość spełnić wymagania odnośnie energii odnawialnej. Ogłoszenie ma treść "Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m²". Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Zabrze

2022-08-19 do 2022-08-27

Tanie Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Zabrze

2022-08-18 do 2022-08-26

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Zabrze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Zabrze

2022-08-13 do 2022-08-21

Profesjonalna Energia Odnawialna Zabrze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w roz...

 • Zabrze

2022-08-09 do 2022-08-17

Solidne Odnawialne Źródła Energii

Jeśli odnawialne źródła energii na najwyższym poziomie to pole działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Ten Zleceniodawca zgłosił "Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m²". Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Zabrze

2022-08-09 do 2022-08-17

Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z of...

 • Zabrze

2022-08-03 do 2022-08-11

Solidna Energia Odnawialna

Zlecenie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z Zabrza oraz przyległych powiatów. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Zabrze

2022-08-03 do 2022-08-11

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Zabrze

Jako wybitny specjalista od odnawialnych źródeł energii, obsługujący Klientów z Zabrza i okolicznych powiatów - przeanalizuj zapytanie o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Umów odpowiedni dla Ciebie termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Zabrze

2022-08-01 do 2022-08-09

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu