Pompy ciepła w Gliwicach

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 901 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 415 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Gliwice - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Gliwice

Pierwszorzędne Pompy Ciepła

142 opinie

Na wypadek jeśli nadal potrzebujesz ekspertów od pomp ciepła to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia ART FIRE Nowicki kominki Sp. z o.o.. Gliwice i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Dobre Gruntowe Pompy Ciepła Gliwice

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

49 opinii

Każdy, kto planuje kupno gruntowych pomp ciepła powinien już teraz zgłosić się do do dostawcy Polenergia Pompy Ciepła S.A. i poznać ich niskie ceny oraz najwyższą jakość towaru. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

HEGAM - Pierwszorzędne Gruntowe Pompy Ciepła Gliwice

HEGAM

9 opinii

Gdy poszukujesz najlepszej oferty gruntowych pomp ciepła na terenie Gliwic, zatrudnij fachowców w branży. HEGAM wykorzysta swoich kreatywnych pracowników i przedstawi Ci świetną propozycję. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Pbwitczak - Odnawialne Źródła Energii Gliwice

Pbwitczak

9 opinii

Firma Pbwitczak to prawdziwi profesjonaliści w branży odnawialnych źródeł energii. Swoje usługi oferują Klientom w pobliżu Gliwic. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

Grento Sp. z o.o. - Perfekcyjna Energia Odnawialna Gliwice

Grento Sp. z o.o.

6 opinii

Planujesz wybrać solidnego partnera do realizacji swoich planów? Grento Sp. z o.o. z Gliwic jest na to najlepszym rozwiązaniem. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Boneks - Solidne Pompy Ciepła Gliwice

Solidne Pompy Ciepła Gliwice

5 opinii

Wykonanie pomp ciepła będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. Boneks ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Wybierz ich numer, aby otrzymać ofertę - nie pożałujesz.

ECO-PLANET Sp. z o.o. - z Górnej Półki Gruntowe Wymienniki Ciepła Gliwice

z Górnej Półki Gruntowe Wymienniki Ciepła

3 opinie

Nie możesz odnaleźć się w gąszczu ofert na gruntowe wymienniki ciepła? Specjaliści z ECO-PLANET Sp. z o.o. pomogą Ci znaleźć najbardziej korzystne wyjście. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

TERMOWENT Marek Kulicki - Markowe Gruntowe Wymienniki Ciepła Gliwice

Markowe Gruntowe Wymienniki Ciepła Gliwice

2 opinie

Jeżeli poszukujesz najlepszej oferty gruntowych wymienników ciepła w rejonie Gliwic, skorzystaj z pomocy ekspertów w branży. TERMOWENT Marek Kulicki wykorzysta kompetencje swoich pracowników i przedstawi Ci świetną propozycję. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej wyceny - sprawdź!

Power Green Technology Sp. z o.o. - Znakomite Pompy Ciepła w Gliwicach

Znakomite Pompy Ciepła w Gliwicach

2 opinie

Poszukujesz specjalisty od pomp ciepła? Skorzystaj z kwalifikacji Power Green Technology Sp. z o.o.. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Ekoboost Piotr Hałgas - Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Gliwice

Ekoboost Piotr Hałgas

2 opinie

Osoby z Ekoboost Piotr Hałgas to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od odnawialnych źródeł energii. Nie zwlekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

169 Zleceń - Pompy Ciepła Gliwice

Energia Odnawialna Gliwice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 301-500m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Gliwice

2022-09-23 do 2022-10-01
dodano 2 dni temu

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 110m², Gliwice

Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zlecenia, które ma treść "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 110m²". Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Gliwice

2022-09-20 do 2022-09-28
dodano 5 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Szukam firmy od pomp ciepła, 501-1000m², Gliwice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 20 Powierzchnia budynku: 501-1000m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: pompy będą in...

 • Gliwice

2022-09-19 do 2022-09-27
dodano 6 dni temu

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 157m², Gliwice

Ten Klient myśli, że perfekcyjna pompa ciepła to nieprosty temat. Wysłał zlecenie o treści "Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 157m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista poradzisz mu i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki!

 • Gliwice

2022-09-17 do 2022-09-25
dodano 8 dni temu

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Gliwice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Gliwice

2022-09-19 do 2022-09-19

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła Gliwice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 ...

 • Przyszowice

2022-09-16 do 2022-09-24

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Gliwice

Jeżeli wciąż jako profesjonalista od pompy ciepła potrzebujesz zleceń to zainteresuj się zleceniem o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z rejonu Gliwic bez wątpienia uzasadnisz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Tylko chwila dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Gliwice

2022-09-15 do 2022-09-23

Profesjonalna Pompa Ciepła Gliwice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Gliwice

2022-09-14 do 2022-09-22

Znakomita Pompa Ciepła

Ten Klient myśli, że znakomita pompa ciepła to trudny temat. Wysłał zapytanie o treści "Potrzebuję pompy ciepła, bud. 201-300m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec dasz mu wskazówki i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Gliwice

2022-09-11 do 2022-09-19

Porządny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Ten Zleceniodawca poszukuje najlepszej oferty gruntowego wymiennika ciepła w miejscowości Gliwice i napisał - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 160m². Jako profesjonalista w branży wykorzystaj kompetencje swoich pracowników i przedstaw dobrą propozycję. Zadzwoń jeszcze dzisiaj - nie pożałujesz.

 • Gliwice

2022-09-11 do 2022-09-19

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Gliwice

Dowiedź Zleceniodawcy, że takiego sprzedawcy nie znajdzie na terenie Gliwic. Dlatego jeśli jesteś producentem odpowiedniego gruntowego wymiennika ciepła to natychmiast przeanalizuj zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Gliwice

2022-09-11 do 2022-09-19

Doskonała Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 m...

 • Gliwice

2022-09-08 do 2022-09-16

Doskonały Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnieni...

 • Gliwice

2022-09-08 do 2022-09-16

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Gliwice

Podmiot, który wprowadził zgłoszenie o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²", szuka markowego gruntowego wymiennika ciepła. Powinien trafić na Twoją ofertę, która nie ma konkurentów. Już nie zwlekaj i sporządź wycenę - nie zawiedziesz się!

 • Gliwice

2022-09-07 do 2022-09-15

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Gliwice

Jako profesjonalista i prawdziwy wyjadacz w branży odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Klientowi w okolicy Gliwic, który pisze "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Gliwice

2022-09-07 do 2022-09-15

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 165m², Gliwice

Zleceniodawca, który pisze zgłoszenie o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 165m²", szuka gruntowego wymiennika ciepła. Powinien spotkać Twoją ofertę, która nie ma konkurentów. Nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Gliwice

2022-09-06 do 2022-09-14

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Gliwice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodni...

 • Gliwice

2022-09-06 do 2022-09-14

Dobre Systemy Grzewcze Gliwice

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę, chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatk...

 • Gliwice

2022-09-05 do 2022-09-13

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Gliwice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Budynek ...

 • Gliwice

2022-08-31 do 2022-09-08

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Gliwice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Gliwice

2022-08-31 do 2022-09-08

Profesjonalna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: w ciągu...

 • Gliwice

2022-08-29 do 2022-09-06

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Gliwice

Zdecydowanie o wyborze systemów grzewczych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista daj wskazówki i dobierz spełniające wymagania rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie.

 • Gliwice

2022-08-28 do 2022-09-05

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Gliwice

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który napisał - "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Jeśli chcesz uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Gliwice

2022-08-25 do 2022-09-02

Doskonałej Jakości Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 15 Powierzchnia budynku: 2000m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Gliwice

2022-08-23 do 2022-08-31

Idealny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Udowodnij Zleceniodawcy, że takiego dostawcy nie znajdzie na terenie Gliwic. Dlatego jeśli jesteś dostawcą idealnego gruntowego wymiennika ciepła to niezwłocznie przeanalizuj zlecenie o treści - Pompa ciepła, bud. do 150m². Przez to, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Gliwice

2022-08-23 do 2022-08-31

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 301-500m², Gliwice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 301-500m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Gliwice

2022-08-23 do 2022-08-31

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od z...

 • Gliwice

2022-08-21 do 2022-08-29

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Gliwice

Jako utalentowani specjaliści jesteście w stanie spełnić wymagania w temacie odnawialnych źródeł energii. Ogłoszenie brzmi "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Gliwice

2022-08-20 do 2022-08-28

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Gliwice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 ...

 • Gliwice

2022-08-20 do 2022-08-28

Doskonała Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Gliwice

2022-08-20 do 2022-08-28

Odpowiednie Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Gliwice

2022-08-18 do 2022-08-26

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu