Pompa ciepła w Siemianowicach Śląskich

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 408 234 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Siemianowicach Śląskich

Pompy ciepła Siemianowice Śląskie

Wyśmienite Gruntowe Pompy Ciepła

574 opinie

Klient, który planuje zakup gruntowych pomp ciepła musi już teraz zgłosić się do tego dostawcy i poznać ich atrakcyjne ceny oraz korzystne warunki dostawy. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

ART FIRE Nowicki kominki Sp. z o.o. - Solidna Energia Odnawialna Siemianowice Śląskie

ART FIRE Nowicki kominki Sp. z o.o.

170 opinii

Solidna energia odnawialna to specjalność ekipy z firmy ART FIRE Nowicki kominki Sp. z o.o. - są niekwestionowanym liderem w tej dziedzinie. Zachęcamy do kontaktu.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Świetne Pompy Ciepła Siemianowice Śląskie

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

52 opinie

Jeśli poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Polenergia Pompy Ciepła S.A.. Siemianowice Śląskie to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Copernicus Sun S.A. - Wysokiej Klasy Powietrzne Pompy Ciepła Siemianowice Śląskie

Wysokiej Klasy Powietrzne Pompy Ciepła

45 opinii

Kiedy poszukujesz najlepszej oferty powietrznych pomp ciepła w miejscowości Siemianowice Śląskie, zatrudnij ekspertów w branży. Copernicus Sun S.A. wykorzysta kompetencje swoich pracowników i złoży Ci świetną propozycję. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - zobacz!

Zimotech Robert Zimoląg - Solidne Pompy Ciepła Siemianowice Śląskie

Zimotech Robert Zimoląg

8 opinii

Gdy poszukujesz jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z Zimotech Robert Zimoląg są dla Ciebie idealni. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Soldom Solar - Solidne Odnawialne Źródła Energii Siemianowice Śląskie

Solidne Odnawialne Źródła Energii Siemianowice Śląskie

6 opinii

Jeśli poszukujesz dobrej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z Soldom Solar są dla Ciebie stworzeni. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś.

Power Green Technology Sp. z o.o. - Świetne Gruntowe Wymienniki Ciepła Siemianowice Śląskie

Power Green Technology Sp. z o.o.

4 opinie

Drugiego takiego dostawcy nie znajdziesz w miejscowości Siemianowice Śląskie i okolicy, dlatego jeśli szukasz świetnych gruntowych wymienników ciepła to natychmiast zobacz Power Green Technology Sp. z o.o.. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby poznać dopasowaną ofertę.

Yell Sp. z o.o. - Doskonałe Pompy Ciepła w Siemianowicach Śląskich

Doskonałe Pompy Ciepła w Siemianowicach Śląskich

4 opinie

Przygotowanie pomp ciepła będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Yell Sp. z o.o. ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

Węglosort Sp. z o.o. - Znakomite Pompy Ciepła Siemianowice Śląskie

Znakomite Pompy Ciepła Siemianowice Śląskie

2 opinie

Nadal poszukujesz dobrej firmy od pomp ciepła? Skorzystaj z doświadczenia Węglosort Sp. z o.o.. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

Instal-Bud Andrzej Mazur - Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Siemianowice Śląskie

Instal-Bud Andrzej Mazur

13 opinii

Chcąc dotrzeć do gruntowych wymienników ciepła spotkasz wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale Instal-Bud Andrzej Mazur jest najwyższej próby. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby poznać wycenę.

Najnowsze z 23 zleceń na pompy ciepła w Siemianowicach Śląskich

Świetne Systemy Grzewcze Siemianowice Śląskie

Ten Zleceniodawca, który nadal nie znalazł systemów grzewczych, mimo że próbuje znaleźć od sam nie wiesz jak dawna, zgłosił nam zapytanie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². To właśnie Twoja oferta może rozwiązać problem Zlecającego. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Siemianowice Śląskie

2023-01-24 do 2023-01-24

Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Siemianowice Śląskie

Jako Firma z rejonu Siemianowic Śląskich, nie mając sobie równych w dostarczaniu bezkonkurencyjnego gruntowego wymiennika ciepła w dobrej cenie każdemu Klientowi i zapewniający dogodne formy płatności, nawiąż kontakt w odpowiedzi na to ogłoszenie o treści "Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m²". Powinno Cię zainteresować. Jeśli chcesz otrzymać dokładne informacje skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Siemianowice Śląskie

2023-01-19 do 2023-01-27

Solidne Odnawialne Źródła Energii Siemianowice Śląskie

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który zleca - "Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Siemianowice Śląskie

2022-12-23 do 2022-12-31

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Siemianowice Śląskie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Siemianowice Śląskie

2022-12-20 do 2022-12-28

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Siemianowice Śląskie

Przeznaczenie pompy: podgrzewanie wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Siemianowice Śląskie

2022-12-12 do 2022-12-12

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Siemianowice Śląskie

Dla Klienta, który pisze - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², wybranie bezkonkurencyjnego systemów grzewczych jest trudniejsze niż może się wydawać, ale Ty będziesz na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego produktu. Dlatego, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Siemianowice Śląskie

2022-12-12 do 2022-12-12

Pompa ciepła, bud. 201-300m², Siemianowice Śląskie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Siemianowice Śląskie

2022-12-08 do 2022-12-16

Rewelacyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła Siemianowice Śląskie

Pokaż temu Zleceniodawcy, że kolejnego takiego dostawcy nie znajdzie na terenie Siemianowic Śląskich. Więc jeśli jesteś dostawcą rewelacyjnego gruntowego wymiennika ciepła to bezzwłocznie przeanalizuj zlecenie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Siemianowice Śląskie

2022-11-23 do 2022-12-01

Profesjonalna Energia Odnawialna Siemianowice Śląskie

Jako ekspert i prawdziwy profesjonalista w branży energii odnawialnej możesz zaoferować swoje usługi Zleceniodawcy w okolicy Siemianowic Śląskich, który napisał "Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 86m²". Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Siemianowice Śląskie

2022-11-12 do 2022-11-20

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 76m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: W mieszkaniu jest insta...

 • Siemianowice Śląskie

2022-10-08 do 2022-10-16

Odnawialne Źródła Energii

Oferując usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilku lat, zwłaszcza na obszarze Siemianowic Śląskich, ale także przyległych miast możesz skontaktować się w odpowiedzi na to zlecenie. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Siemianowice Śląskie

2022-09-27 do 2022-10-05

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m², Siemianowice Śląskie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Siemianowice Śląskie

2022-09-21 do 2022-09-29

Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m², Siemianowice Śląskie

Zleceniodawca napisał zgłoszenie o treści "Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie pompy ciepła daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę, aby przesłać wycenę.

 • Siemianowice Śląskie

2022-09-11 do 2022-09-19

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 70m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Siemianowice Śląskie

2022-09-06 do 2022-09-14

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Siemianowice Śląskie

Ten Klient jest zdania, że doskonałej jakości pompa ciepła to niełatwy temat. Napisał zlecenie o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista posłużysz mu radą i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Zaproponuj termin!

 • Siemianowice Śląskie

2022-09-03 do 2022-09-11

Najwyższej Klasy Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od za...

 • Siemianowice Śląskie

2022-09-03 do 2022-09-11

Doskonała Pompa Ciepła Siemianowice Śląskie

Zleceniodawca napisał zlecenie brzmiące "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²". Jako zaufany ekspert w dziedzinie pompy ciepła wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego.

 • Siemianowice Śląskie

2022-08-07 do 2022-08-15

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Siemianowice Śląskie

Jeśli Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to to zlecenie jest dla Ciebie. Bazując na swoim doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Dokładne informacje prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Siemianowice Śląskie

2022-08-05 do 2022-08-13

Znakomite Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 301-500m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Siemianowice Śląskie

2022-08-04 do 2022-08-12

Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: 2...

 • Siemianowice Śląskie

2022-08-02 do 2022-08-10

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Siemianowice Śląskie

Jako fachowiec i prawdziwy profesjonalista w branży odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Zlecającemu w pobliżu miejscowości Siemianowice Śląskie, który pisze "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

 • Siemianowice Śląskie

2022-07-30 do 2022-08-07

Świetna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Siemianowice Śląskie

2022-07-19 do 2022-07-27

Profesjonalna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 4 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek do 2 lat Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Siemianowice Śląskie

2022-07-18 do 2022-07-26

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła