Pompa ciepła w Łodzi

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 911 560 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
614 672 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Łodzi

Pompy ciepła Łódź

COP Łódź Beata Latkowska

88 opinii

Energia odnawialna na najwyższym poziomie to ich pasja, dlatego są zawsze w pełnej gotowości do pracy. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Łódź

Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Łódź

86 opinii

Jeżeli jeszcze nie wyszukałeś odpowiedniego dostawcy dobrych gruntowych wymienników ciepła to Polenergia Pompy Ciepła S.A. może być tym, czego potrzebujesz. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

Geneza Łódź - Solidne Pompy Ciepła Łódź

Geneza Łódź

60 opinii

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij Geneza Łódź. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy najbardziej wymagających. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby otrzymać ofertę.

Euros Energy Sp. z o.o. KW - Doskonałe Pompy Ciepła w Łodzi

Doskonałe Pompy Ciepła w Łodzi

45 opinii

Na wypadek jeśli jeszcze szukasz ekspertów od pomp ciepła to zaufaj doświadczeniu Euros Energy Sp. z o.o. KW. Łódź to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Zarezerwuj termin już teraz!

Green Zone - Tanie Gruntowe Wymienniki Ciepła Łódź

Green Zone

28 opinii

Szukając gruntowych wymienników ciepła namierzysz wielu sprzedawców, którzy mają ofertę, ale to Green Zone przebije ich wszystkich. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

MK Instalacje Maciej Posiak - Pierwszorzędne Systemy Grzewcze Łódź

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze

20 opinii

Oferuje usługi z zakresu energii odnawialnej od kilku lat, szczególnie na obszarze Łodzi, ale także przyległych miast. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

Citysolar Sp. z o.o. - Świetne Pompy Ciepła Łódź

Citysolar Sp. z o.o.

12 opinii

Myślisz, że solidne pompy ciepła to niełatwe zagadnienie? Nic bardziej mylnego - specjaliści z tej firmy posłużą radą i znajdą najlepsze rozwiązanie. Już nie czekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

GO-GREENER Karina Stańczak - Rewelacyjne Pompy Ciepła Łódź

GO-GREENER Karina Stańczak

11 opinii

Firma GO-GREENER Karina Stańczak oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Łódź i z sąsiednich miast. Umów się na rozmowę od razu i poznaj ofertę.

Usługi Hydrauliczne Łukasz Stasiak - Profesjonalne Pompy Ciepła Łódź

Profesjonalne Pompy Ciepła Łódź

5 opinii

Nadal poszukujesz specjalisty od pomp ciepła? Trafiłeś w dobre miejsce - Usługi Hydrauliczne Łukasz Stasiak jest do Twoich usług. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Instal-Expert mgr inż. Szymon Kaczmarczyk - Odpowiednie Systemy Grzewcze Łódź

Instal-Expert mgr inż. Szymon Kaczmarczyk

5 opinii

Nadal nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy gruntowych wymienników ciepła, mimo że próbujesz znaleźć go od dłuższego czasu? Instal-Expert mgr inż. Szymon Kaczmarczyk może ma szansę zakończyć Twój problem. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś.

Najnowsze z 164 zleceń na pompy ciepła w Łodzi

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m², Łódź

Profesjonalna energia odnawialna to Twoja specjalność? Wykonaj powierzone prace jako jeden z najlepszych w branży. Nie czekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Łódź

2023-11-30 do 2023-12-08
dodano 2 dni temu

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 101-150m², Łódź

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Łódź

2023-11-30 do 2023-12-08
dodano 2 dni temu

Tanie Systemy Grzewcze Łódź

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: 2025-04-01...

 • Łódź

2023-11-28 do 2023-12-06
dodano 4 dni temu

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 71-100m², Łódź

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmow...

 • Łódź

2023-11-28 do 2023-12-06
dodano 4 dni temu

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Łódź

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Łódź

2023-11-24 do 2023-12-02
dodano 8 dni temu

Profesjonalna Energia Odnawialna Łódź

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplon...

 • Łódź

2023-11-24 do 2023-11-27

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Łódź

Jako znakomici profesjonaliści dacie radę spełnić wymagania z zakresu odnawialnych źródeł energii. Zapytanie brzmi "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²". Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Łódź

2023-11-19 do 2023-11-27

Idealne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: chłodzenie Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Łódź

2023-11-12 do 2023-11-20

Korzystne Systemy Grzewcze

Daj znać Zlecającemu, że takiej propozycji systemów grzewczych prędko nie znajdzie w miejscowości Łódź i okolicy, więc jeżeli poszukuje korzystnego systemów grzewczych to bez wahania powinien sprawdzić Twoją Firmę. Aby poznać Klienta skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Łódź

2023-11-12 do 2023-11-20

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Łódź

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Łódź

2023-11-12 do 2023-11-20

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Łódź

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Dom ogrzewany jest piecem na ekogroszek i kaloryferami ...

 • Łódź

2023-11-11 do 2023-11-19

Opłacalne Systemy Grzewcze

Ten Klient, który wciąż nie znalazł systemów grzewczych, chociaż szuka od kilku tygodni, napisał nam zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Zlecającego. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Łódź

2023-11-11 do 2023-11-19

Pompa Ciepła Łódź

Przygotowanie pompy ciepła z tego zlecenia będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 450m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Łódź

2023-11-08 do 2023-11-16

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Łódź

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termi...

 • Łódź

2023-11-05 do 2023-11-13

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Łódź

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Łódź

2023-11-05 do 2023-11-13

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m², Łódź

Jeszcze jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Zleceniodawcy jako dobra firma od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - zadzwoń!

 • Łódź

2023-11-05 do 2023-11-13

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Łódź

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Posiadam 8 ,5 kw fotowoltaiki Termin sk...

 • Łódź

2023-11-05 do 2023-11-13

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 101-150m², Łódź

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Łódź

2023-11-04 do 2023-11-12

Pierwszorzędna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Dodatkowe informacje: Stare budownictwo koszt ogrzewania zimą (prąd) ...

 • Łódź

2023-11-04 do 2023-11-12

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Łódź

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Łódź

2023-11-04 do 2023-11-12

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 71-100m², Łódź

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Łódź

2023-11-02 do 2023-11-10

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Łódź

Ten Zleceniodawca, który w dalszym ciągu nie znalazł systemów grzewczych, choć szuka od kilku tygodni, wysłał nam zlecenie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². To właśnie Twoja oferta może być wybawieniem z problemu Zlecającego. Zaprezentuj wyjątkową ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę już dziś.

 • Łódź

2023-11-01 do 2023-11-09

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Łódź

Ten Zleceniodawca, który jeszcze nie znalazł systemów grzewczych, mimo iż próbuje znaleźć od kilku tygodni, napisał nam zlecenie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². To właśnie Twoja oferta może rozwiązać problem Klienta. Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Łódź

2023-10-31 do 2023-11-08

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Opierając się na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zgłoszenia o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Łódź

2023-10-27 do 2023-11-04

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 101-150m², Łódź

Jeżeli wciąż jako ekspert od pompy ciepła poszukujesz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 101-150m². Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z miejscowości Łódź z pewnością dasz dowód Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Zadzwoń, aby przedstawić ofertę - nie będziesz żałować.

 • Łódź

2023-10-26 do 2023-11-03

Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m², Łódź

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: wodna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Łódź

2023-10-26 do 2023-11-03

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 71-100m², Łódź

Ten Klient jest zdania, że rewelacyjna pompa ciepła to niełatwe zagadnienie. Wysłał zlecenie o treści "Potrzebuję pompy ciepła, bud. 71-100m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista poradzisz mu i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Łódź

2023-10-22 do 2023-10-30

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Natolin

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Natolin

2023-10-22 do 2023-10-30

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Łódź

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Łódź

2023-10-21 do 2023-10-29

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Łódź

Wybranie systemów grzewczych nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista poradź i znajdź dostosowane do potrzeb rozwiązanie dla Klienta, który napisał - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². Dzięki temu, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Łódź

2023-10-20 do 2023-10-28

Systemy Grzewcze

Doprowadź do tego, że systemy grzewcze nie będzie dla Zleceniodawcy skomplikowaną kwestią i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny pracownik z zakresu systemów grzewczych stwórz idealną ofertę pod zlecenie - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Żeby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

 • Łódź

2023-10-19 do 2023-10-27

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła