Pompy ciepła w Zduńskiej Woli

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 796 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 410 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Zduńska Wola - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Zduńska Wola

Doskonałe Pompy Ciepła w Zduńskiej Woli

147 opinii

Przygotowanie pomp ciepła będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Synergio S.A. ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

Geneza Łódź - Pompy Ciepła Zduńska Wola

Geneza Łódź

58 opinii

Firma Geneza Łódź oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z Zduńskiej Woli i okolic. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

ECOKOMFORT Krzysztof Mrowiński - Rewelacyjne Gruntowe Wymienniki Ciepła Zduńska Wola

Rewelacyjne Gruntowe Wymienniki Ciepła

53 opinie

Myślisz, że rewelacyjne pompy ciepła to skomplikowany temat? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z ECOKOMFORT Krzysztof Mrowiński poradzą Ci i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Wybierz ich numer jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Solidne Pompy Ciepła Zduńska Wola

Solidne Pompy Ciepła Zduńska Wola

49 opinii

W dalszym ciągu szukasz specjalisty od pomp ciepła? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Polenergia Pompy Ciepła S.A.. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

DK ENERGY sp. z o.o. - Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Zduńska Wola

DK ENERGY sp. z o.o.

35 opinii

Kupno dobrych gruntowych wymienników ciepła nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z DK ENERGY sp. z o.o. poradzą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj wstępną ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

MK Instalacje Maciej Posiak - Świetne Pompy Ciepła Zduńska Wola

Świetne Pompy Ciepła Zduńska Wola

18 opinii

Według Ciebie świetne pompy ciepła to nieprosty temat? Nic bardziej mylnego - fachowcy z tej firmy posłużą radą i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

DAN Energy - Odnawialne Źródła Energii Zduńska Wola

Odnawialne Źródła Energii

5 opinii

Firma DAN Energy świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z rejonu Zduńskiej Woli i okolic. Określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

NTW AIRCONOMIC - Doskonała Energia Odnawialna Zduńska Wola

NTW AIRCONOMIC

3 opinie

Energia odnawialna to dla firmy NTW AIRCONOMIC pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są zawsze chętni do współpracy. Aby uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się dziś - warto.

OTWARTA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Zduńska Wola

OTWARTA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

2 opinie

Wciąż potrzebujesz profesjonalistów od pomp ciepła? Skorzystaj z kwalifikacji OTWARTA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Żeby poznać wycenę skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

Usługi Hydrauliczne Łukasz Stasiak - Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Zduńska Wola

Usługi Hydrauliczne Łukasz Stasiak

2 opinie

W dalszym ciągu poszukujesz dobrej firmy od pomp ciepła? Powierz tę kwestię specjalistom z Usługi Hydrauliczne Łukasz Stasiak. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

73 Zlecenia - Pompy Ciepła Zduńska Wola

Perfekcyjna Energia Odnawialna Zduńska Wola

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mi...

 • Zduńska Wola

2022-09-22 do 2022-09-30
dodano 2 dni temu

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Zduńska Wola

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: interesu...

 • Zduńska Wola

2022-09-19 do 2022-09-27
dodano 5 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Zduńska Wola

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Zduńska Wola

2022-09-17 do 2022-09-25
dodano 7 dni temu

Solidna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Zduńska Wola

2022-09-11 do 2022-09-19

Znakomity Gruntowy Wymiennik Ciepła Zduńska Wola

Zlecenie od Klienta, który porównuje ceny gruntowego wymiennika ciepła i nie ma sprzedawcy. Aby poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

 • Łodzia

2022-09-10 do 2022-09-18

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Łodzia

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Łodzia

2022-09-08 do 2022-09-16

Tanie Systemy Grzewcze Zduńska Wola

Ten Klient chcąc znaleźć najlepszą propozycję systemów grzewczych powinien namierzyć Twoją Ofertę, która przebije je wszystkie. Bez wahania zapoznaj się ze zleceniem - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Paprotnia

2022-09-08 do 2022-09-16

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec doradź i wybierz dostosowane do potrzeb rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m². Konkretną wycenę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Szadek

2022-09-04 do 2022-09-12

Staranna Pompa Ciepła Zduńska Wola

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania ...

 • Zduńska Wola

2022-08-30 do 2022-09-07

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze

Jako profesjonalista złóż doskonałą ofertę systemów grzewczych. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych referencji od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim dużym doświadczeniu. Na pewno zlecenie o treści "Potrzebuję pompy ciepła, bud. 201-300m²" jest stworzone dla Ciebie. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Zduńska Wola

2022-08-26 do 2022-09-03

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Szadek

Zleceniodawcy nagminnie czują się zagubieni w zawiłościach ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako fachowiec, pomóż znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie temu Klientowi zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m². Już nie zwlekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Szadek

2022-08-26 do 2022-09-03

Profesjonalna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Zduńska Wola

2022-08-26 do 2022-09-03

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Zduńska Wola

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek do 2 lat Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Zduńska Wola

2022-08-23 do 2022-08-31

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Jako wybitny specjalista od energii odnawialnej, obsługujący Klientów z Zduńskiej Woli i sąsiednich miast - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Zduńska Wola

2022-08-22 do 2022-08-30

Dobre Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty...

 • Zduńska Wola

2022-08-21 do 2022-08-29

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Zduńska Wola

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Zduńska Wola

2022-08-20 do 2022-08-28

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Zduńska Wola

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zgłoszenia, które ma treść "Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m²". Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki!

 • Zduńska Wola

2022-08-19 do 2022-08-27

Systemy Grzewcze

Daj znać Klientowi, że lepszej oferty systemów grzewczych szybko nie znajdzie w miejscowości Zduńska Wola i okolicy, więc jeżeli szuka najwyższej klasy systemów grzewczych to bez zbędnej zwłoki powinien sprawdzić Twoją Firmę. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Zduńska Wola

2022-08-10 do 2022-08-18

Tanie Systemy Grzewcze

Możesz zaoferować godną uwagi propozycję dotyczącą systemów grzewczych? Na pewno pomożesz temu Zleceniodawcy mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego oczekiwań. Nie trać czasu i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Zapolice

2022-08-09 do 2022-08-09

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zlecający nierzadko mają trudności w odnalezieniu się w bogactwie ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako profesjonalista, zaproponuj najbardziej korzystne wyjście Klientowi zgłoszenie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Umów się na rozmowę od razu.

 • Zduńska Wola

2022-08-08 do 2022-08-16

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Zduńska Wola

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Poszukuję firmy która zainst...

 • Zduńska Wola

2022-08-07 do 2022-08-15

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Zduńska Wola

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zlecenia, które brzmi "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Umów się na rozmowę jak najszybciej.

 • Zduńska Wola

2022-08-06 do 2022-08-14

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Zduńska Wola

2022-07-31 do 2022-08-08

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Zduńska Wola

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 mie...

 • Zduńska Wola

2022-07-27 do 2022-08-04

Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m², Zduńska Wola

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesi...

 • Zduńska Wola

2022-07-21 do 2022-07-28

Pompa Ciepła

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który napisał - "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 301-500m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Zachęcamy do kontaktu.

 • Szadek

2022-07-17 do 2022-07-25

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Zduńska Wola

Zleceniodawcy nierzadko mają trudności w odnalezieniu się w bogactwie ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako ekspert, zaproponuj najbardziej korzystne rozwiązanie temu Klientowi zapytanie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Dłużej nie czekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Zduńska Wola

2022-07-14 do 2022-07-22

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Zduńska Wola

Jako pracownik branży, najlepszy w każdym calu wykaż się gotowością by służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty z dziedziny perfekcyjnej energii odnawialnej. Klient, który zleca pisze - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Zduńska Wola

2022-07-10 do 2022-07-18

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Zduńska Wola

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 4 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Zduńska Wola

2022-07-08 do 2022-07-16

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Zduńska Wola

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Zduńska Wola

2022-06-27 do 2022-07-05

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnieni...

 • Zduńska Wola

2022-06-23 do 2022-07-01

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu