Pompy ciepła w Wieruszowie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 906 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 415 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Wieruszów - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Wieruszów

Znakomite Gruntowe Pompy Ciepła

64 opinie

Dotarcie do znakomitych gruntowych pomp ciepła to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z Sunlit.pl Marek Sowka dadzą wskazówki i wybiorą dostosowane rozwiązanie. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się od razu!

Geneza Łódź - Profesjonalna Energia Odnawialna w Wieruszowie

Profesjonalna Energia Odnawialna w Wieruszowie

58 opinii

Planujesz wybrać sprawdzonego partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Geneza Łódź z Wieruszowa jest na to skuteczną metodą. Już nie zwlekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

ECOKOMFORT Krzysztof Mrowiński - Tanie Systemy Grzewcze Wieruszów

Tanie Systemy Grzewcze

53 opinie

Systemy grzewcze i niuanse z tym powiązane skończą być dla Ciebie trudnością, jeśli wybierzesz ofertę ECOKOMFORT Krzysztof Mrowiński. Wykwalifikowani eksperci z dziedziny systemów grzewczych pomogą Ci znaleźć skrojone na miarę rozwiązanie. Zapraszamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

BIO - KLIM - Perfekcyjna Energia Odnawialna Wieruszów

Perfekcyjna Energia Odnawialna Wieruszów

26 opinii

Wysoko wykwalifikowani pracownicy firmy BIO - KLIM spełnią Państwa wymagania w temacie energii odnawialnej. Skontaktuj się i dowiedz się więcej.

GALMONT Krzysztof Gała - Doskonała Energia Odnawialna Wieruszów

Doskonała Energia Odnawialna Wieruszów

6 opinii

Ten fachowiec działa w rejonie Wieruszowa i oferuje liczne usługi z zakresu perfekcyjnej energii odnawialnej. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

NTW AIRCONOMIC - Odpowiednie Gruntowe Wymienniki Ciepła Wieruszów

NTW AIRCONOMIC

3 opinie

Klient, który planuje zakup odpowiednich gruntowych wymienników ciepła winien koniecznie zgłosić się do tego dostawcy i zobaczyć na własne oczy ich atrakcyjne ceny oraz korzystne warunki dostawy. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

GrantON sp. z o.o. - Rewelacyjne Pompy Ciepła Wieruszów

GrantON sp. z o.o.

3 opinie

Zaufaj fachowcom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij GrantON sp. z o.o.. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

OTWARTA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Staranne Pompy Ciepła Wieruszów

OTWARTA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

2 opinie

Na wypadek jeśli nadal poszukujesz ekspertów od pomp ciepła to skorzystaj z doświadczenia OTWARTA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wieruszów i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów.

Usługi Hydrauliczne Łukasz Stasiak - Solidna Energia Odnawialna Wieruszów

Usługi Hydrauliczne Łukasz Stasiak

2 opinie

Solidna energia odnawialna to specjalność ekipy z firmy Usługi Hydrauliczne Łukasz Stasiak - są niekwestionowanym liderem w tej dziedzinie. Zachęcamy do kontaktu.

Thermo System Robert Wilk - Markowe Powietrzne Pompy Ciepła Wieruszów

Thermo System Robert Wilk

1 opinia

Ten, kto poszukuje powietrznych pomp ciepła powinien koniecznie zgłosić się do Thermo System Robert Wilk i poznać ich dobre ceny oraz korzystne warunki dostawy. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

48 Zleceń - Pompy Ciepła Wieruszów

Ceniony Gruntowy Wymiennik Ciepła Wieruszów

Zleceniodawcy często czują się zagubieni w nadmiarze ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako ekspert, doradź najlepsze wyjście Klientowi zapytanie o treści - Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Bolesławiec

2022-09-04 do 2022-09-12

Świetne Systemy Grzewcze Wieruszów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w roz...

 • Wieruszów

2022-09-03 do 2022-09-11

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², _ Sokolniki Pow.wieruszow Woj.łódzkie

Pokaż temu Zleceniodawcy, że takiego dostawcy szybko nie znajdzie na terenie Łódzkiego. Więc jeśli jesteś producentem taniego gruntowego wymiennika ciepła to bez zbędnej zwłoki przeanalizuj zlecenie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Aby poznać dokładne informacje skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

 • _ Sokolniki pow.wieruszow woj.łódzkie

2022-08-28 do 2022-09-05

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Sokolniki

Jako fachowiec działający na obszarze powiatu i oferujący szerokie spektrum usług z zakresu perfekcyjnej energii odnawialnej zapoznaj się z potrzebami Klienta, który zgłosił zapytanie o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Skontaktuj się i prześlij ofertę - naprawdę warto.

 • Sokolniki

2022-08-18 do 2022-08-26

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Dotarcie do dobrego gruntowego wymiennika ciepła dla Klientów nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista udziel Klientowi rady i wybierz dostosowane do wymagań rozwiązanie. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby zaprezentować ofertę.

 • Wieruszów

2022-08-16 do 2022-08-24

Odnawialne Źródła Energii Wieruszów

Doskonałe odnawialne źródła energii to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako jeden z najlepszych w branży. Zaproponuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Wyszanów

2022-08-16 do 2022-08-24

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Pieczyska

2022-08-14 do 2022-08-22

Wyśmienity Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Bolesławiec

2022-08-11 do 2022-08-19

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Wieruszów

Kupno idealnego gruntowego wymiennika ciepła dla Klientów to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec udziel Klientowi rady i wybierz spełniające wymagania rozwiązanie. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Wieruszów

2022-08-10 do 2022-08-18

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Dzietrzkowice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Dzietrzkowice

2022-08-09 do 2022-08-17

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Wieruszów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodni...

 • Wieruszów

2022-08-03 do 2022-08-11

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m², Wieruszów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: 2023-04-0...

 • Wieruszów

2022-08-01 do 2022-08-09

Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnieni...

 • Wieruszów

2022-07-28 do 2022-08-05

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Wieruszów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Proszę o wycenę ty...

 • Wieruszów

2022-07-19 do 2022-07-27

Systemy Grzewcze

Daj znać Klientowi, że lepszej oferty systemów grzewczych nie znajdzie na terenie Wieruszowa, więc jeżeli szuka świetnego systemów grzewczych to bez zbędnej zwłoki powinien wybrać Twoją Firmę. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Wieruszów

2022-07-16 do 2022-07-24

Energia Odnawialna Wieruszów

Jeśli Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie. Polegając na swoim solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Galewice

2022-07-13 do 2022-07-21

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Czastary

Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Bazując na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zapytania, które brzmi "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Czastary

2022-07-04 do 2022-07-12

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Galewice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 2 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu ...

 • Galewice

2022-07-02 do 2022-07-10

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Galewice

Solidne odnawialne źródła energii to Twoja specjalność? Wykonaj zlecenie jako doświadczony fachowiec w branży. Tylko chwila dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Galewice

2022-06-28 do 2022-07-06

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 301-500m², Lututów

Dla Klienta, który pisze - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 301-500m², dotarcie do najwyższej klasy systemów grzewczych może być niełatwe, jednak Ty będziesz na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu najlepszego produktu. Dodatkowe informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Lututów

2022-06-10 do 2022-06-18

Odpowiednie Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Węglewice

2022-06-08 do 2022-06-16

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Wieruszów

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista doradź i dobierz spełniające wymagania rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². Wybierz numer natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Wieruszów

2022-06-08 do 2022-06-16

Doskonała Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Wieruszów

2022-06-07 do 2022-06-15

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Lututów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Lututów

2022-06-06 do 2022-06-12

Pompa ciepła, bud. do 150m², Sokolniki

Klient, który szuka bezkonkurencyjnego gruntowego wymiennika ciepła napisał - Pompa ciepła, bud. do 150m². Powinien on otrzymać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć Twoje dobre ceny oraz korzystne warunki dostawy. Zaproponuj termin!

 • Sokolniki

2022-06-03 do 2022-06-11

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 120m², Wieruszów

Profesjonalne odnawialne źródła energii to Twoja specjalność? Wykonaj powierzone prace jako prawdziwy ekspert w branży. Zadzwoń i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Wieruszów

2022-06-03 do 2022-06-11

Staranna Pompa Ciepła Wieruszów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Wieruszów

2022-06-02 do 2022-06-10

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Sokolniki

Jako profesjonalista i prawdziwy profesjonalista w temacie energii odnawialnej możesz zaoferować swoje usługi Klientowi w rejonie miejscowości Łódzkie, który wysłał zapytanie o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Złóż bezkonkurencyjną ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę już dziś.

 • Sokolniki

2022-06-01 do 2022-06-01

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Wieruszów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Wieruszów

2022-05-28 do 2022-06-05

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Łubnice

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty...

 • Łubnice

2022-05-28 do 2022-06-05

Świetna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: sugerowana pompa 9 kw TICAP ...

 • Wieruszów

2022-05-24 do 2022-06-01

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu