Pompy ciepła w Brzezinach

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 906 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 415 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Brzeziny - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Brzeziny

Geneza Łódź

58 opinii

Właśnie wybierasz sprawdzonego specjalistę do realizacji swoich planów? Geneza Łódź z Brzezin będzie najszybszą drogą. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Wysokiej Jakości Powietrzne Pompy Ciepła Brzeziny

Wysokiej Jakości Powietrzne Pompy Ciepła Brzeziny

49 opinii

Kiedy szukasz najlepszej oferty powietrznych pomp ciepła w rejonie Brzezin, skorzystaj z pomocy profesjonalistów w branży. Polenergia Pompy Ciepła S.A. wykorzysta swoich kreatywnych pracowników i przedstawi Ci świetną propozycję. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Euros Energy Sp. z o.o.KW - Wysokiej Jakości Gruntowe Pompy Ciepła Brzeziny

Euros Energy Sp. z o.o.KW

35 opinii

Wysokiej jakości gruntowe pompy ciepła z przewozem pod drzwi to zwyczajna metoda działania Euros Energy Sp. z o.o.KW, dzięki której będziesz na sto procent ukontentowany. Ustal pasujący termin!

Focus Energia - Tanie Systemy Grzewcze Brzeziny

Focus Energia

25 opinii

Eksperci z Focus Energia zaproponują Ci doskonałą ofertę systemów grzewczych. Mają na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Ka Klimat - Pierwszorzędne Pompy Ciepła Brzeziny

Ka Klimat

9 opinii

Nadal szukasz dobrej firmy od pomp ciepła? Zaufaj doświadczeniu Ka Klimat. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

GO-GREENER Karina Stańczak - Perfekcyjna Energia Odnawialna Brzeziny

Perfekcyjna Energia Odnawialna

6 opinii

Oferuje usługi z zakresu energii odnawialnej od kilku lat, zwłaszcza na obszarze miejscowości Brzeziny, ale także przyległych miast. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

DAN Energy - Solidne Odnawialne Źródła Energii Brzeziny

Solidne Odnawialne Źródła Energii Brzeziny

5 opinii

Wysoko wykwalifikowani pracownicy DAN Energy spełnią Państwa wymagania w temacie odnawialnych źródeł energii. Dłużej nie czekaj i poproś o ofertę - na pewno będziesz zadowolony!

Instal-Expert mgr inż. Szymon Kaczmarczyk - Doskonałej Jakości Gruntowe Pompy Ciepła Brzeziny

Doskonałej Jakości Gruntowe Pompy Ciepła

5 opinii

Gdy szukasz bezkonkurencyjnej oferty gruntowych pomp ciepła w okolicy Brzezin, skorzystaj z pomocy profesjonalistów w branży. Instal-Expert mgr inż. Szymon Kaczmarczyk wykorzysta swoje kompetencje i zaproponuje Ci niezłą propozycję. Przedzwoń, aby otrzymać ofertę - naprawdę warto.

EM-INSTAL Michał Madziała - Opłacalne Gruntowe Pompy Ciepła w Brzezinach

Opłacalne Gruntowe Pompy Ciepła w Brzezinach

3 opinie

Chesz znaleźć dostawcę opłacalnych gruntowych pomp ciepła w miejscowości Brzeziny lub na terenie powiatu i wymagasz atrakcyjnej ceny? Umów się na rozmowę od razu, a otrzymasz ofertę.

OTWARTA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Perfekcyjne Pompy Ciepła Brzeziny

OTWARTA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

2 opinie

Myślisz, że perfekcyjne pompy ciepła to niełatwy temat? Nic bardziej mylnego - specjaliści z tej firmy dadzą wskazówki i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Ażeby otrzymać dopasowaną ofertę skontaktuj się - naprawdę warto.

42 Zlecenia - Pompy Ciepła Brzeziny

Solidne Odnawialne Źródła Energii Brzeziny

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z of...

 • Brzeziny

2022-09-13 do 2022-09-21

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Stare Skoszewy A-Lodz

Jako profesjonalista i prawdziwy wyjadacz w temacie odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Zleceniodawcy w rejonie Łódzkiego, który wysłał zapytanie o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Stare Skoszewy A-Lodz

2022-09-12 do 2022-09-20

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Dmosin

Zdecydowanie o wyborze systemów grzewczych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista daj wskazówki i dobierz spełniające wymagania rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m². Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie.

 • Dmosin

2022-09-01 do 2022-09-09

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Szczecin

Przeznaczenie pompy: podgrzewanie wody, ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w...

 • Szczecin

2022-08-16 do 2022-08-24

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Brzeziny

Ten Zleceniodawca, który nadal nie znalazł systemów grzewczych, mimo że poszukuje od kilku tygodni, napisał nam zlecenie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Klienta. Żeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Brzeziny

2022-08-09 do 2022-08-17

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Brzeziny

Jeśli odnawialne źródła energii na najwyższym poziomie to obszar działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Zleceniodawca zgłosił "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Brzeziny

2022-08-05 do 2022-08-13

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Jeżów

Przygotowanie pompy ciepła z tego zlecenia będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający doświadczenie w branży, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Przedzwoń i prześlij ofertę - nie pożałujesz.

 • Jeżów

2022-07-31 do 2022-08-08

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Brzeziny

Jako utalentowani pracownicy możecie spełnić oczekiwania w temacie odnawialnych źródeł energii. Zapytanie ma treść "Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m²". Przedzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - nie pożałujesz.

 • Brzeziny

2022-07-27 do 2022-08-04

Świetne Systemy Grzewcze Brzeziny

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: 2023-06-29...

 • Ignaców

2022-07-26 do 2022-08-03

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Rogów

Zleceniodawca, który poszukuje dobrego gruntowego wymiennika ciepła napisał - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². Musi on koniecznie otrzymać ofertę od Ciebie jako dostawcy i poznać Twoje niskie ceny oraz korzystne warunki dostawy. Ustal pasujący termin od razu!

 • Rogów

2022-07-22 do 2022-07-30

Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 ...

 • Brzeziny

2022-07-19 do 2022-07-27

Solidne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Brzeziny

2022-07-19 do 2022-07-27

Systemy Grzewcze

Daj znać Klientowi, że lepszej oferty systemów grzewczych szybko nie znajdzie w miejscowości Łódzkie i okolicy, więc jeżeli szuka najwyższej klasy systemów grzewczych to bez zbędnej zwłoki powinien sprawdzić Twoją Firmę. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Dmosin

2022-07-19 do 2022-07-27

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Brzeziny

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od za...

 • Brzeziny

2022-07-03 do 2022-07-11

Znakomita Pompa Ciepła Brzeziny

Jeżeli jeszcze jako ekspert od pompy ciepła potrzebujesz zleceń to zainteresuj się zleceniem o treści - Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z Brzezin z pewnością pokażesz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Brzeziny

2022-06-26 do 2022-07-04

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • brzeziny

2022-06-23 do 2022-07-01

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Brzeziny

Zlecający szuka rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². To ogłoszenie jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Przedstaw wyjątkową propozycję dla tego Klienta - zadzwoń już dziś.

 • Brzeziny

2022-06-21 do 2022-06-29

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Brzeziny

2022-06-19 do 2022-06-27

Doskonała Pompa Ciepła

Zleceniodawca napisał zlecenie brzmiące "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Jako zaufany ekspert w dziedzinie pompy ciepła wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego.

 • Brzeziny

2022-06-19 do 2022-06-27

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Brzeziny

Jeżeli wciąż jako ekspert od pompy ciepła poszukujesz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z miejscowości Brzeziny z pewnością dasz dowód Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Zadzwoń, aby przedstawić ofertę - nie będziesz żałować.

 • Brzeziny

2022-06-19 do 2022-06-27

Solidna Pompa Ciepła

Nadal jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Zleceniodawcy jako dobra firma od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Mroga dolna

2022-06-14 do 2022-06-22

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

Jako znakomici specjaliści możecie spełnić oczekiwania z zakresu odnawialnych źródeł energii. Zlecenie brzmi "Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m²". Przedzwoń, aby przedstawić ofertę - nie pożałujesz.

 • Brzeziny

2022-06-07 do 2022-06-15

Pompa ciepła, bud. do 150m², Brzeziny

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Brzeziny

2022-06-07 do 2022-06-15

Znakomity Gruntowy Wymiennik Ciepła Brzeziny

Praca do wykonania od Klienta, który planuje nabycie gruntowego wymiennika ciepła i nie wybrał dostawcy. Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Rogów

2022-06-01 do 2022-06-09

Znakomite Systemy Grzewcze

Oferujesz propozycję dotyczącą systemów grzewczych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego wymagań. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby zaprezentować ofertę.

 • Dmosin

2022-05-27 do 2022-06-04

Bezkonkurencyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w...

 • Brzeziny

2022-05-17 do 2022-05-25

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Brzeziny

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: https:/cieplo.app/w...

 • Brzeziny

2022-05-14 do 2022-05-22

Tani Gruntowy Wymiennik Ciepła

Ten Klient nadal nie znalazł odpowiedniego dostawcy gruntowego wymiennika ciepła, mimo że szuka go od dawna. Masz szansę być wybawieniem dla tego Klienta. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

 • Brzeziny

2022-05-12 do 2022-05-20

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawcy nierzadko mają trudności w odnalezieniu się w nadmiarze ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako fachowiec, pomóż znaleźć najlepsze wyjście temu Klientowi zgłoszenie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². Określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Brzeziny

2022-05-07 do 2022-05-15

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Brzeziny

2022-05-07 do 2022-05-15

Doskonała Energia Odnawialna Brzeziny

Doskonała energia odnawialna to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zlecenie jako jeden z najlepszych w tej dziedzinie. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Brzeziny

2022-05-04 do 2022-05-12

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu