Pompy ciepła w Wieluniu

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 853 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 414 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Wieluń - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Wieluń

Sunlit.pl Marek Sowka

64 opinie

Równie dobrej propozycji systemów grzewczych nie znajdziesz w miejscowości Wieluń i okolicy, więc jeżeli poszukujesz pierwszorzędnego systemów grzewczych to natychmiast zobacz Sunlit.pl Marek Sowka. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Geneza Łódź - Tanie Gruntowe Wymienniki Ciepła Wieluń

Tanie Gruntowe Wymienniki Ciepła Wieluń

58 opinii

Poszukując gruntowych wymienników ciepła znajdziesz wielu producentów, którzy mają ofertę dla Ciebie, ale to Geneza Łódź nie ma konkurentów. Skontaktuj się z nimi już teraz, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

ECOKOMFORT Krzysztof Mrowiński - Pierwszorzędne Pompy Ciepła w Wieluniu

Pierwszorzędne Pompy Ciepła w Wieluniu

53 opinie

Wykonanie pomp ciepła będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. ECOKOMFORT Krzysztof Mrowiński ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Ażeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Wyśmienite Powietrzne Pompy Ciepła Wieluń

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

49 opinii

Nie możesz odnaleźć się w bogactwie ofert na powietrzne pompy ciepła? Specjaliści z Polenergia Pompy Ciepła S.A. pomogą Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie. Przedstawią Ci dobrą ofertę.

Instalacjekompleksowo.pl - Event Plus - Tanie Systemy Grzewcze Wieluń

Tanie Systemy Grzewcze Wieluń

17 opinii

Szukający systemów grzewczych winien zgłosić się do Instalacjekompleksowo.pl - Event Plus i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne oferty oraz doskonały proces dobierania rozwiązań. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

GALMONT Krzysztof Gała - Świetne Pompy Ciepła Wieluń

Świetne Pompy Ciepła

6 opinii

Zrealizowanie pomp ciepła będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. GALMONT Krzysztof Gała ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Systemy Odnawialnych Źródeł Energii " Swarodar" Marek Kasprowski - z Górnej Półki Gruntowe Pompy Ciepła Wieluń

z Górnej Półki Gruntowe Pompy Ciepła

4 opinie

Każdy, kto potrzebuje gruntowych pomp ciepła powinien zgłosić się do do dostawcy Systemy Odnawialnych Źródeł Energii Swarodar Marek Kasprowski i poznać ich dobre ceny oraz korzystne warunki dostawy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

NTW AIRCONOMIC - Energia Odnawialna Wieluń

Energia Odnawialna

3 opinie

Ten fachowiec działa na obszarze miejscowości Wieluń i świadczy liczne usługi z zakresu doskonałej energii odnawialnej. Już nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

OTWARTA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Dobre Gruntowe Pompy Ciepła Wieluń

Dobre Gruntowe Pompy Ciepła

2 opinie

Gruntowe pompy ciepła z transportem pod Twoje drzwi to zwyczajna metoda działania OTWARTA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, dzięki której będziesz na 100% kontent. Aby otrzymać wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

Usługi Hydrauliczne Łukasz Stasiak - Porządne Powietrzne Pompy Ciepła Wieluń

Porządne Powietrzne Pompy Ciepła

2 opinie

Kiedy poszukujesz najlepszej oferty powietrznych pomp ciepła w miejscowości Wieluń, zatrudnij fachowców w branży. Usługi Hydrauliczne Łukasz Stasiak wykorzysta swoje kompetencje i zaproponuje Ci niezłą propozycję. Zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

80 Zleceń - Pompy Ciepła Wieluń

Znakomita Pompa Ciepła Wieluń

Na wypadek jeśli jako dobra firma od pompy ciepła szukasz zleceń to zainteresuj się zleceniem o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Prowadząc firmę jako kompetentny przedsiębiorca z Wielunia bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Wieluń

2022-09-20 do 2022-09-28
dodano 5 dni temu

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Biała Druga

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który zleca - "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Już teraz określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Biała Druga

2022-09-13 do 2022-09-21

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Porządny Gruntowy Wymiennik Ciepła Wieluń

Ten Zleceniodawca poszukuje najlepszej oferty gruntowego wymiennika ciepła w miejscowości Łódzkie i napisał - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Jako profesjonalista w branży wykorzystaj kompetencje swoich pracowników i przedstaw dobrą propozycję. Zadzwoń jeszcze dzisiaj - nie pożałujesz.

 • Masłowice-

2022-09-11 do 2022-09-19

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Czarnożyły

Jako wysoko wykwalifikowani pracownicy dacie radę spełnić wymagania odnośnie odnawialnych źródeł energii. Zlecenie ma treść "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²". Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Czarnożyły

2022-09-11 do 2022-09-19

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Wieluń

Jako profesjonalista i prawdziwy profesjonalista w dziedzinie odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Zlecającemu w rejonie Wielunia, który wysłał zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Wieluń

2022-09-07 do 2022-09-15

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Wieluń

Ten Klient potrzebuje profesjonalistów od pompy ciepła. Napisał ogłoszenie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Więcej informacji prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Wieluń

2022-08-31 do 2022-09-08

Markowy Gruntowy Wymiennik Ciepła

Klienci nierzadko nie mogą odnaleźć się w bogactwie ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako specjalista, doradź najbardziej korzystne wyjście Klientowi zapytanie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

 • Wieluń

2022-08-30 do 2022-09-07

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Widoradz Dolny

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Widoradz dolny

2022-08-28 do 2022-09-05

Rewelacyjne Systemy Grzewcze Wieluń

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Zmówię pompę ciepł...

 • Wieluń

2022-08-24 do 2022-09-01

Znakomita Pompa Ciepła

Na wypadek jeśli jeszcze jako profesjonalista od pompy ciepła szukasz Zleceniodawców to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z pewnością uzasadnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Konopnica

2022-08-21 do 2022-07-12

Pompa Ciepła

Zapytanie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m² jest zaadresowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz skupia się na Klientach z miejscowości Łódzkie i okolic. Dzięki temu, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Szynkielów

2022-08-17 do 2022-08-25

Korzystne Systemy Grzewcze

Jako ekspert zaproponuj najlepszą ofertę systemów grzewczych. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych referencji od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Na pewno zlecenie o treści "Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m²" jest stworzone dla Twojej firmy. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Wieluń

2022-08-17 do 2022-08-25

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m², Skomlin

Dla Zlecającego, który nadesłał zlecenie o treści - Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m², dotarcie do świetnego systemów grzewczych może być niełatwe, jednak pracownicy Twojej firmy będą na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego produktu. Przedłóż wyjątkową ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Skomlin

2022-08-17 do 2022-08-25

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Wieluń

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 m...

 • Wieluń

2022-08-14 do 2022-08-22

Doskonałej Jakości Pompa Ciepła

Zlecający napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Jako rzetelny fachowiec w dziedzinie pompy ciepła daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Wieluń

2022-08-12 do 2022-08-20

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Wieluń

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Wierzchlas

2022-08-10 do 2022-08-18

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Wieluń

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Wieluń

2022-08-10 do 2022-08-18

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Wieluń

Powiedz Zlecającemu, że lepszej oferty systemów grzewczych szybko nie znajdzie w miejscowości Wieluń i okolicy, więc jeżeli szuka pierwszorzędnego systemów grzewczych to od razu powinien wybrać Twoją Firmę. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Klienta.

 • Wieluń

2022-08-09 do 2022-08-17

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Wieluń

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesi...

 • Wieluń

2022-08-09 do 2022-08-17

Solidna Energia Odnawialna Wieluń

Jeśli Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to ten Klient jest właśnie dla Twojej firmy. Opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Wierzchlas

2022-08-05 do 2022-08-13

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m², Wieluń

Udowodnij Zlecającemu, że kolejnego takiego dostawcy prędko nie znajdzie na terenie Wielunia. Więc jeśli jesteś dostawcą porządnego gruntowego wymiennika ciepła to bezzwłocznie poznaj szczegóły zapytania o treści - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m². Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Wieluń

2022-08-04 do 2022-08-12

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Wieluń

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Wieluń

2022-07-30 do 2022-08-07

Tanie Systemy Grzewcze

Spraw, że systemy grzewcze nie będzie dla Klienta skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako doświadczony konsultant z branży systemów grzewczych znajdź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m². Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Wieluń

2022-07-29 do 2022-08-06

Wysokiej Klasy Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zlecający, który potrzebuje gruntowego wymiennika ciepła pisze - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m². Musi on koniecznie otrzymać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć Twoje atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość towaru. Już nie czekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Konopnica

2022-07-26 do 2022-08-03

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Wierzchlas

Zleceniodawca napisał zgłoszenie o treści "Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie pompy ciepła daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę, aby przesłać wycenę.

 • Wierzchlas

2022-07-20 do 2022-07-28

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ...

 • Wieluń

2022-07-18 do 2022-07-26

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Kopydłów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Kopydłów

2022-07-18 do 2022-07-26

Doskonała Energia Odnawialna

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zgłoszenia, które ma treść "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki!

 • Wieluń

2022-07-16 do 2022-07-24

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m², Wieluń

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek do 2 lat Termin skorzystania z oferty: do uzgodni...

 • Wieluń

2022-07-13 do 2022-07-21

Najwyższej Klasy Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 m...

 • Wieluń

2022-07-11 do 2022-07-11

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Wieluń

Zleceniodawca szuka świetnej współpracy, pisząc - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². To zlecenie jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Wybierz numer i prześlij ofertę - nie pożałujesz.

 • Wieluń

2022-07-07 do 2022-07-15

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu