Pompy ciepła w Pabianicach

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 876 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 414 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Pabianice - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Pabianice

Świetne Systemy Grzewcze

58 opinii

Systemy grzewcze i szczegóły z tym powiązane przestaną być dla Ciebie kłopotem, jeśli skorzystasz z oferty Geneza Łódź. Doświadczeni konsultanci z dziedziny systemów grzewczych pomogą Ci wybrać idealne rozwiązanie. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

ECOKOMFORT Krzysztof Mrowiński - Gruntowe Wymienniki Ciepła Pabianice

ECOKOMFORT Krzysztof Mrowiński

53 opinie

Dobre gruntowe wymienniki ciepła z przewozem pod Twoje drzwi to typowa usługa ECOKOMFORT Krzysztof Mrowiński, dzięki której będziesz na sto procent rad. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Copernicus Sun S.A. - Pompy Ciepła Pabianice

Copernicus Sun S.A.

42 opinie

Myślisz, że rewelacyjne pompy ciepła to skomplikowany temat? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z Copernicus Sun S.A. poradzą Ci i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Wybierz ich numer jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Cenione Powietrzne Pompy Ciepła Pabianice

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

49 opinii

Szukając powietrznych pomp ciepła namierzysz wielu producentów, którzy mają ofertę, ale to Polenergia Pompy Ciepła S.A. jest najwyższej próby. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

DK ENERGY sp. z o.o. - Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Pabianice

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Pabianice

35 opinii

Wysoko wykwalifikowani pracownicy firmy DK ENERGY sp. z o.o. spełnią Państwa wymagania odnośnie odnawialnych źródeł energii. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby otrzymać ofertę.

Ka Klimat - Solidne Odnawialne Źródła Energii Pabianice

Ka Klimat

9 opinii

Jeżeli szukasz rewelacyjnej współpracy to profesjonaliści z Ka Klimat są dla Ciebie stworzeni. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

DAN Energy - Solidne Pompy Ciepła Pabianice

Solidne Pompy Ciepła Pabianice

5 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij DAN Energy. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci najbardziej wymagających. Jeśli chcesz poznać więcej informacji skontaktuj się - naprawdę warto.

NTW AIRCONOMIC - Doskonałe Pompy Ciepła Pabianice

Doskonałe Pompy Ciepła

3 opinie

Planujesz wybrać wartego uwagi profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? NTW AIRCONOMIC jest na to najlepszym rozwiązaniem. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś.

OTWARTA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze Pabianice

OTWARTA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

2 opinie

Takiej oferty systemów grzewczych prędko nie znajdziesz w miejscowości Pabianice i okolicy, więc jeśli szukasz bezkonkurencyjnego systemów grzewczych to bez zbędnej zwłoki poznaj OTWARTA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę.

Usługi Hydrauliczne Łukasz Stasiak - Porządne Pompy Ciepła w Pabianicach

Porządne Pompy Ciepła w Pabianicach

2 opinie

Poszukujesz dobrej firmy od pomp ciepła? Zaufaj doświadczeniu Usługi Hydrauliczne Łukasz Stasiak. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zadzwoń jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

146 Zleceń - Pompy Ciepła Pabianice

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Bychlew

Zlecający napisał zgłoszenie o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie pompy ciepła daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Bychlew

2022-09-23 do 2022-10-01
dodano 2 dni temu

Pompa Ciepła Pabianice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Dobroń

2022-09-22 do 2022-09-30
dodano 3 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Pabianice

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 2 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu...

 • Pabianice

2022-09-22 do 2022-09-30
dodano 3 dni temu

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 80m², Dłutówek

Klient poszukuje świetnej współpracy, pisząc - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 80m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Określ co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Dłutówek

2022-09-17 do 2022-09-25
dodano 8 dni temu

Rewelacyjne Systemy Grzewcze Pabianice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Dłutówek

2022-09-17 do 2022-09-25
dodano 8 dni temu

Gruntowy Wymiennik Ciepła Pabianice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 ...

 • Pabianice

2022-09-21 do 2022-09-23

Pompa ciepła, bud. do 150m², Piątkowisko

Zlecający szuka świetnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Pompa ciepła, bud. do 150m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Dłużej nie zwlekaj i sporządź wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Piątkowisko

2022-09-16 do 2022-09-24

Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Dłutów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesię...

 • Dłutów

2022-09-16 do 2022-09-24

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Dobroń

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Dobroń

2022-09-16 do 2022-09-24

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Pabianice

Ten Zlecający w dalszym ciągu potrzebuje dobrej firmy od pompy ciepła. Napisał ogłoszenie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², chcąc skorzystać z doświadczenia ekspertów. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Pabianice

2022-09-15 do 2022-09-23

Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, 501-1000m², Pabianice

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę opłacalnego systemów grzewczych gwarantując przy tym solidną obsługę, a na życzenie także usługi dodatkowe, bez wątpienia zaciekawisz tego Klienta, który napisał - Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, 501-1000m². Przedłóż bezkonkurencyjną ofertę dla tego Klienta - zadzwoń jak najszybciej.

 • Pabianice

2022-09-13 do 2022-09-21

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Pabianice

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty...

 • Pabianice

2022-09-13 do 2022-09-21

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Pabianice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Pabianice

2022-09-13 do 2022-09-21

Opłacalne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w roz...

 • Ksawerów

2022-09-11 do 2022-09-19

Perfekcyjna Energia Odnawialna Pabianice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 mie...

 • Konstantynów Łódzki

2022-09-10 do 2022-09-18

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Pabianice

Jako pracownik branży, najlepszy w każdym calu wykaż się gotowością by służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty z dziedziny perfekcyjnej energii odnawialnej. Klient, który zleca pisze - Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m². Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Pabianice

2022-09-09 do 2022-09-17

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Ksawerów

Zlecający szuka rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m². To ogłoszenie jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Przedstaw wyjątkową propozycję dla tego Klienta - zadzwoń już dziś.

 • Ksawerów

2022-09-07 do 2022-09-15

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Konstantynów Łódzki

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zlecenia, które brzmi "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Umów się na rozmowę jak najszybciej.

 • Konstantynów Łódzki

2022-09-05 do 2022-09-13

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Konstantynów Łódzki

Jako fachowiec i prawdziwy profesjonalista w branży odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Zlecającemu w pobliżu miejscowości Łódzkie, który pisze "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

 • Konstantynów Łódzki

2022-09-05 do 2022-09-13

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Pabianice

2022-08-30 do 2022-09-07

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Pabianice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Pabianice

2022-08-28 do 2022-09-05

Pompa Ciepła

Jeżeli w dalszym ciągu jako profesjonalista od pompy ciepła poszukujesz Klientów to zainteresuj się zleceniem o treści - Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z rejonu Łódzkiego na pewno uzasadnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Ksawerów

2022-08-26 do 2022-09-03

Systemy Grzewcze

Jako specjalista przedstaw najlepszą ofertę systemów grzewczych. Masz na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim przywiązaniu do obowiązków. Niewątpliwie zlecenie o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²" jest stworzone dla Twojej firmy. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Dobroń

2022-08-23 do 2022-08-31

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Pabianice

Dla Klienta, który pisze - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², wybranie bezkonkurencyjnego systemów grzewczych jest trudniejsze niż może się wydawać, ale Ty będziesz na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego produktu. Dlatego, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Pabianice

2022-08-22 do 2022-08-22

Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Pabianice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania ...

 • Pabianice

2022-08-21 do 2022-08-29

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Pabianice

Jako Firma z rejonu Pabianic, nie mając sobie równych w dostarczaniu bezkonkurencyjnego gruntowego wymiennika ciepła w dobrej cenie każdemu Klientowi i zapewniający dogodne formy płatności, nawiąż kontakt w odpowiedzi na to ogłoszenie o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Powinno Cię zainteresować. Jeśli chcesz otrzymać dokładne informacje skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Pabianice

2022-08-19 do 2022-08-27

Odnawialne Źródła Energii

Oferując usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilku lat, zwłaszcza na obszarze Łódzkiego, ale także przyległych miast możesz skontaktować się w odpowiedzi na to zlecenie. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Jadwinin

2022-08-17 do 2022-08-25

Solidna Energia Odnawialna

Zlecenie o treści - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z Pabianic oraz przyległych powiatów. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Pabianice

2022-08-16 do 2022-08-24

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozm...

 • Pabianice

2022-08-15 do 2022-08-23

Świetna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 203m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: 2 łazienki (wanna, pry...

 • Konstantynów Łódzki

2022-08-10 do 2022-08-18

Profesjonalna Pompa Ciepła

Ten Klient w dalszym ciągu szuka dobrej firmy od pompy ciepła. Napisał ogłoszenie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 50m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej informacji.

 • Pabianice

2022-08-10 do 2022-08-18

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu