Pompy ciepła w Radomsku

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 806 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 410 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Radomsko - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Radomsko

Geneza Łódź

58 opinii

Klient, który planuje zakup odpowiednich gruntowych wymienników ciepła winien koniecznie zgłosić się do tego dostawcy i zobaczyć na własne oczy ich atrakcyjne ceny oraz korzystne warunki dostawy. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

ECOKOMFORT Krzysztof Mrowiński - Najlepsze Pompy Ciepła Radomsko

Najlepsze Pompy Ciepła

53 opinie

Według Ciebie najlepsze pompy ciepła to nieprosty temat? Nic bardziej mylnego - fachowcy z ECOKOMFORT Krzysztof Mrowiński posłużą radą i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Tanie Systemy Grzewcze Radomsko

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

49 opinii

Systemy grzewcze oraz detale z tym związane przestaną być dla Ciebie kłopotem, jeśli skorzystasz z oferty Polenergia Pompy Ciepła S.A.. Wykwalifikowani specjaliści z branży systemów grzewczych pomogą Ci wybrać idealne rozwiązanie. Skontaktuj się z nimi już teraz, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Sławomir Gruda Fotowoltaika - Brewa - Autoryzowany Partner - Staranne Pompy Ciepła Radomsko

Staranne Pompy Ciepła Radomsko

10 opinii

Myślisz, że staranne pompy ciepła to trudny temat? Oszczędź sobie nerwów - specjaliści z Sławomir Gruda Fotowoltaika - Brewa - Autoryzowany Partner posłużą radą i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Zapraszamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

Grento Sp. z o.o. - Idealne Systemy Grzewcze w Radomsku

Idealne Systemy Grzewcze w Radomsku

6 opinii

Systemy grzewcze i implikacje z tym związane przestaną być dla Ciebie trudnością, jeśli skorzystasz z oferty Grento Sp. z o.o.. Wykwalifikowani znawcy z dziedziny systemów grzewczych pomogą Ci wybrać skrojone na miarę rozwiązanie. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Termo-A.H.D. Maciej Wróbel - Pompy Ciepła Radomsko

Pompy Ciepła

4 opinie

Wciąż potrzebujesz profesjonalistów od pomp ciepła? Skorzystaj z kwalifikacji Termo-A.H.D. Maciej Wróbel. Żeby poznać wycenę skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

Solar-Group Sp. z o.o. - Wyśmienite Gruntowe Pompy Ciepła Radomsko

Solar-Group Sp. z o.o.

3 opinie

Dotarcie do wyśmienitych gruntowych pomp ciepła może być trudne, ale Solar-Group Sp. z o.o. na pewno pomoże Tobie w znalezieniu adekwatnego produktu. Zarezerwuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

OTWARTA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Profesjonalne Pompy Ciepła Radomsko

OTWARTA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

2 opinie

Chcesz znaleźć solidnego partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? OTWARTA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ jest na to najlepszym rozwiązaniem. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

ArtInstal - Porządne Pompy Ciepła Radomsko

Porządne Pompy Ciepła

2 opinie

Poszukujesz dobrej firmy od pomp ciepła? Zaufaj doświadczeniu ArtInstal. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zadzwoń jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

Icom Energia - Dobre Systemy Grzewcze Radomsko

Dobre Systemy Grzewcze Radomsko

2 opinie

Takiej oferty systemów grzewczych nie znajdziesz na terenie Radomska, więc jeśli szukasz dobrego systemów grzewczych to koniecznie sprawdź Icom Energia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

147 Zleceń - Pompy Ciepła Radomsko

Pompa Ciepła Radomsko

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Radomsko

2022-09-21 do 2022-09-29
dodano 4 dni temu

Perfekcyjna Energia Odnawialna Radomsko

Jako wybitny specjalista od energii odnawialnej, obsługujący Klientów z Łódzkiego i okolicznych miast - poznaj szczegóły zapytania o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Gomunice

2022-09-19 do 2022-09-27
dodano 6 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Solidna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Budynek z roku...

 • Kamieńsk

2022-09-19 do 2022-09-27
dodano 6 dni temu

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Radomsko

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 m...

 • Radomsko

2022-09-18 do 2022-09-26
dodano 7 dni temu

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Radomsko

Jako zawodowiec z branży, najlepszy w każdym calu wykaż się gotowością by służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty z branży doskonałego odnawialnych źródeł energii. Ten Zleceniodawca pisze - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Kodrąb

2022-09-17 do 2022-09-25
dodano 8 dni temu

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Radomsko

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Radomsko

2022-09-16 do 2022-09-24

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Jako pracownik branży, najlepszy w swoim fachu wykaż, że jesteś zawsze gotowy służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty z branży odnawialnych źródeł energii. Klient, który zleca napisał - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

 • Łowicz

2022-09-12 do 2022-09-20

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Kodrąb

Nadal masz możliwość odpowiedzieć na zapotrzebowanie Klienta jako profesjonalista od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

 • Kodrąb

2022-09-12 do 2022-09-20

Doskonały Gruntowy Wymiennik Ciepła Radomsko

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Radomsko

2022-09-11 do 2022-09-19

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Radomsko

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: możliwy od zara...

 • Radomsko

2022-09-11 do 2022-09-19

Doskonała Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 mie...

 • Kamieńsk

2022-09-10 do 2022-09-11

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 220m², Gorzędów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5 Powierzchnia budynku: 220m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Gorzędów

2022-09-10 do 2022-09-18

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Jako profesjonalista i prawdziwy wyjadacz w branży odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Klientowi w okolicy Radomska, który pisze "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²". Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Radomsko

2022-09-10 do 2022-09-18

Systemy Grzewcze Radomsko

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę znakomitego systemów grzewczych gwarantując przy tym sympatyczną obsługę, a opcjonalnie także usługi dodatkowe, niewątpliwie przyciągniesz uwagę tego Klienta, który pisze - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Radomsko

2022-09-10 do 2022-09-18

Idealne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Żytno

2022-09-09 do 2022-09-17

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Kamieńsk

2022-09-06 do 2022-09-14

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Strzałków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w ro...

 • Strzałków

2022-09-06 do 2022-09-14

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Strzałków

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę, ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z ofer...

 • Strzałków

2022-09-05 do 2022-09-13

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Radomsko

Dowiedź Zleceniodawcy, że kolejnego takiego sprzedawcy nie znajdzie na terenie Radomska. Więc jeśli jesteś dostawcą dobrego gruntowego wymiennika ciepła to koniecznie poznaj szczegóły zapytania o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - sprawdź!

 • Radomsko

2022-09-03 do 2022-09-11

Pierwszorzędny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Wybór pierwszorzędnego gruntowego wymiennika ciepła dla Klientów to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec posłuż Klientowi radą i znajdź najlepsze rozwiązanie. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Radomsko

2022-09-03 do 2022-09-11

Znakomita Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Kietlin

2022-09-01 do 2022-09-09

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Radomsko

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 ...

 • Radomsko

2022-09-01 do 2022-09-09

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Jako fachowiec działający na terenie powiatu i świadczący różnorodne usługi z zakresu perfekcyjnej energii odnawialnej zapoznaj się z potrzebami Klienta, który napisał zapytanie o treści "Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m²". Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Koźniewice

2022-09-01 do 2022-09-09

Idealny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mi...

 • Radomsko

2022-09-01 do 2022-09-09

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Kodrąb

Zleceniodawca, który pisze zgłoszenie o treści "Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m²", szuka gruntowego wymiennika ciepła. Powinien spotkać Twoją ofertę, która nie ma konkurentów. Nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Kodrąb

2022-08-29 do 2022-09-06

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Kodrąb

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnieni...

 • Kodrąb

2022-08-27 do 2022-09-04

Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Ocieplony,grzejnik...

 • Radomsko

2022-08-22 do 2022-09-03

Tani Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mi...

 • Radomsko

2022-08-22 do 2022-08-30

Tani Gruntowy Wymiennik Ciepła

Ten Klient nadal nie znalazł odpowiedniego dostawcy gruntowego wymiennika ciepła, mimo że szuka go od dawna. Masz szansę być wybawieniem dla tego Klienta. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

 • Radomsko

2022-08-22 do 2022-08-30

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Krzywanice

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Krzywanice

2022-08-22 do 2022-08-30

Pompa ciepła, bud. 151-200m², Radomsko

Wybranie systemów grzewczych nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec poradź i dobierz uszyte na miarę rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Pompa ciepła, bud. 151-200m². Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Radomsko

2022-08-18 do 2022-08-26

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu