Pompa ciepła w Warszawie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 854 353 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 322 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Warszawa - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Warszawa

Clima Family

147 opinii

Szukając gruntowych wymienników ciepła spotkasz dostawców, którzy mają ofertę dla Ciebie, ale to Clima Family przebije ich wszystkich. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Klimvent Solutions Sp. z o.o. - z Górnej Półki Gruntowe Pompy Ciepła Warszawa

z Górnej Półki Gruntowe Pompy Ciepła Warszawa

110 opinii

Kiedy poszukujesz bezkonkurencyjnej oferty gruntowych pomp ciepła w miejscowości Warszawa, zatrudnij profesjonalistów w branży. Klimvent Solutions Sp. z o.o. wykorzysta swoją doświadczoną kadrę i przedstawi Ci zacną propozycję. Już teraz określ na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

AVM ENGINEERING Sp. z o.o. - Świetne Pompy Ciepła Warszawa

Świetne Pompy Ciepła Warszawa

42 opinie

Jeśli poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła to wykorzystaj kompetencje AVM ENGINEERING Sp. z o.o.. Warszawa i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Porządne Pompy Ciepła Warszawa

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

50 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij Polenergia Pompy Ciepła S.A.. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli wszystkich. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

A1 Energies Sp. z o.o. - Pierwszorzędne Systemy Grzewcze Warszawa

A1 Energies Sp. z o.o.

11 opinii

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z A1 Energies Sp. z o.o. doradzą Ci i wybiorą uszyte na miarę rozwiązanie. Wybierz ich numer jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

ZENE.pl - Pompy Ciepła Warszawa

ZENE.pl

9 opinii

Uwierz na słowo fachowcom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij ZENE.pl. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Żeby poznać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

TanioGrzej.pl - "Art-Z" AHU, Robert Załęski - Pierwszorzędne Gruntowe Wymienniki Ciepła Warszawa

TanioGrzej.pl - "Art-Z" AHU, Robert Załęski

9 opinii

Znalezienie pierwszorzędnych gruntowych wymienników ciepła może być skomplikowane, ale ten dostawca na sto procent pomoże Tobie w znalezieniu dobrego produktu. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

SOLEOS - Energia Odnawialna Warszawa

Energia Odnawialna

8 opinii

Jeżeli jeszcze potrzebujesz ekspertów od pomp ciepła to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry SOLEOS. Warszawa i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

Morax Wielobranżowy Handel Hurt-Detal Zbigniew Szczerkowski - Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii w Warszawie

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii w Warszawie

8 opinii

Zawodowcy z Morax Wielobranżowy Handel Hurt-Detal Zbigniew Szczerkowski to specjaliści w każdym calu i są zawsze gotowi doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od odnawialnych źródeł energii. Przedstawią Ci dobrą ofertę, nie pożałujesz.

MB-instal Grupa SBS - Dobre Gruntowe Pompy Ciepła Warszawa

MB-instal Grupa SBS

1 opinia

Zaufaj fachowcom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij MB-instal Grupa SBS. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź.

982 Zlecenia - Pompy Ciepła Warszawa

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Warszawa

Powiedz Zlecającemu, że lepszej propozycji systemów grzewczych nie znajdzie na terenie Warszawy, więc jeśli szuka znakomitego systemów grzewczych to niezwłocznie powinien poznać Twoją Firmę. Szczegółową ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Warszawa

2022-09-29 do 2022-10-07
dodano 3 godziny temu

Pompa Ciepła Warszawa

Zapytanie o treści - Pompa ciepła, bud. 201-300m² jest zaadresowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz skupia się na Klientach z miejscowości Warszawa i okolic. Dzięki temu, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Warszawa

2022-09-28 do 2022-10-06
dodano wczoraj o 21:11

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Idealne Systemy Grzewcze Warszawa

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 301-500m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Warszawa

2022-09-28 do 2022-10-06
dodano wczoraj o 10:18

Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek do 2 lat Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Warszawa

2022-09-27 do 2022-10-05
dodano 2 dni temu

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Warszawa

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Warszawa

2022-09-27 do 2022-10-05
dodano 2 dni temu

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Warszawa

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: możli...

 • Warszawa

2022-09-27 do 2022-10-05
dodano 2 dni temu

Rewelacyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła Warszawa

Pokaż temu Zleceniodawcy, że kolejnego takiego dostawcy nie znajdzie na terenie Warszawy. Więc jeśli jesteś dostawcą rewelacyjnego gruntowego wymiennika ciepła to bezzwłocznie przeanalizuj zlecenie o treści - Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m². Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Warszawa

2022-09-27 do 2022-10-05
dodano 2 dni temu

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 301-500m², Warszawa

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 301-500m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Warszawa

2022-09-27 do 2022-10-05
dodano 2 dni temu

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Warszawa

Starasz się odnaleźć zlecenie do wykonania jako godny uwagi partner biznesowy? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy. Przyczyń się do realizacji jego celów. Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Warszawa

2022-09-26 do 2022-10-04
dodano 3 dni temu

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Warszawa

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 ...

 • Warszawa

2022-09-26 do 2022-10-04
dodano 3 dni temu

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze

Jako profesjonalista złóż doskonałą ofertę systemów grzewczych. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych referencji od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim dużym doświadczeniu. Na pewno zlecenie o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, 501-1000m²" jest stworzone dla Ciebie. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Warszawa

2022-09-26 do 2022-10-04
dodano 3 dni temu

Idealny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Warszawa

2022-09-26 do 2022-10-04
dodano 3 dni temu

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Warszawa

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 8 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Warszawa

2022-09-25 do 2022-10-03
dodano 4 dni temu

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informac...

 • Warszawa

2022-09-25 do 2022-10-03
dodano 4 dni temu

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Warszawa

Jeśli odnawialne źródła energii na najwyższym poziomie to sfera działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia nowego zlecenia. Ten zainteresowany zgłosił "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Nie czekaj - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Warszawa

2022-09-25 do 2022-10-03
dodano 4 dni temu

Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Warszawa

Jako fachowiec i prawdziwy profesjonalista w branży energii odnawialnej możesz zaoferować swoje usługi Zlecającemu w okolicy Warszawy, który napisał "Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m²". Umów odpowiedni dla Ciebie termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Warszawa

2022-09-25 do 2022-10-03
dodano 4 dni temu

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Warszawa

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 m...

 • Warszawa

2022-09-25 do 2022-10-03
dodano 4 dni temu

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Warszawa

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Warszawa

2022-09-25 do 2022-10-03
dodano 4 dni temu

Tanie Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Mam wykonane odwiert...

 • Warszawa

2022-09-24 do 2022-10-02
dodano 5 dni temu

Doskonałe Systemy Grzewcze

Daj znać Klientowi, że lepszej oferty systemów grzewczych szybko nie znajdzie na terenie Warszawy, więc jeśli szuka doskonałego systemów grzewczych to niezwłocznie powinien sprawdzić Twoją Firmę. Dzięki temu, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Warszawa

2022-09-24 do 2022-10-02
dodano 5 dni temu

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 m...

 • Warszawa

2022-09-24 do 2022-10-02
dodano 5 dni temu

Solidna Energia Odnawialna Warszawa

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Warszawa

2022-09-23 do 2022-10-01
dodano 6 dni temu

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 301-500m², Warszawa

Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zgłoszenia, które brzmi "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 301-500m²". Już teraz określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Warszawa

2022-09-23 do 2022-10-01
dodano 6 dni temu

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Warszawa

Powiedz Zlecającemu, że lepszej oferty systemów grzewczych szybko nie znajdzie w miejscowości Warszawa i okolicy, więc jeżeli szuka pierwszorzędnego systemów grzewczych to od razu powinien wybrać Twoją Firmę. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Klienta.

 • Warszawa

2022-09-22 do 2022-09-30
dodano 7 dni temu

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 100m², Warszawa

Jeśli Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to to zlecenie jest dla Ciebie. Bazując na swoim doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Dokładne informacje prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Warszawa

2022-09-22 do 2022-09-30
dodano 7 dni temu

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który zleca - "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Dłużej nie trać czasu i poproś o szczegóły - nie zawiedziesz się!

 • Warszawa

2022-09-21 do 2022-09-29
dodano 8 dni temu

Doskonałej Jakości Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Mam fot...

 • Warszawa

2022-09-21 do 2022-09-29
dodano 8 dni temu

Solidna Energia Odnawialna

Klient poszukuje dobrej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. 301-500m². To ogłoszenie jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Żeby otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Warszawa

2022-09-21 do 2022-09-29
dodano 8 dni temu

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który napisał - "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Jeśli chcesz uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Warszawa

2022-09-21 do 2022-09-29
dodano 8 dni temu

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu mi...

 • Warszawa

2022-09-21 do 2022-09-29
dodano 8 dni temu

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Warszawa

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Przeznaczenie pompy: podgrzewanie wody, ogrzewanie budynku, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-20...

 • Warszawa

2022-09-23 do 2022-09-24

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu