Pompy ciepła w Grodzisku Mazowieckim

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 845 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 413 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Grodzisk Mazowiecki - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Grodzisk Mazowiecki

Gruntowe Pompy Ciepła w Grodzisku Mazowieckim

110 opinii

Każdy, kto planuje kupno tanich gruntowych pomp ciepła musi koniecznie zgłosić się do Klimvent Solutions Sp. z o.o. i zobaczyć na własne oczy ich dobre ceny oraz korzystne warunki dostawy. Ustal pasujący termin od razu!

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Opłacalne Systemy Grzewcze Grodzisk Mazowiecki

Opłacalne Systemy Grzewcze Grodzisk Mazowiecki

49 opinii

Jeszcze nie znalazłeś systemów grzewczych, choć szukasz od wielu dni? Polenergia Pompy Ciepła S.A. może rozwiązać Twój problem. Żeby poznać ofertę skontaktuj się dziś - warto.

Eco Sun Solutions Sp. z o.o. - Solidna Energia Odnawialna Grodzisk Mazowiecki

Eco Sun Solutions Sp. z o.o.

16 opinii

Zawodowcy z Eco Sun Solutions Sp. z o.o. to specjaliści w każdym calu zawsze w pełnej gotowości, aby pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z branży energii odnawialnej. Zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Greenfoton Sp. z o.o. - Wysokiej Jakości Powietrzne Pompy Ciepła Grodzisk Mazowiecki

Wysokiej Jakości Powietrzne Pompy Ciepła

15 opinii

Kiedy szukasz najlepszej oferty powietrznych pomp ciepła w rejonie Grodziska Mazowieckiego, skorzystaj z pomocy profesjonalistów w branży. Greenfoton Sp. z o.o. wykorzysta swoich kreatywnych pracowników i przedstawi Ci świetną propozycję. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

A1 Energies Sp. z o.o. - Porządne Powietrzne Pompy Ciepła Grodzisk Mazowiecki

Porządne Powietrzne Pompy Ciepła

11 opinii

Kiedy poszukujesz najlepszej oferty powietrznych pomp ciepła w miejscowości Grodzisk Mazowiecki, zatrudnij fachowców w branży. A1 Energies Sp. z o.o. wykorzysta swoje kompetencje i zaproponuje Ci niezłą propozycję. Zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

ZENE.pl - Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Grodzisk Mazowiecki

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Grodzisk Mazowiecki

9 opinii

Wysoko wykwalifikowani pracownicy ZENE.pl spełnią Państwa oczekiwania odnośnie odnawialnych źródeł energii. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

HYDROMAR Sp. z.o.o - Pompy Ciepła Grodzisk Mazowiecki

HYDROMAR Sp. z.o.o

7 opinii

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu potrzebujesz dobrej firmy od pomp ciepła to wykorzystaj kompetencje HYDROMAR Sp. z.o.o. Grodzisk Mazowiecki to główny obszar ich działania. Zadzwoń teraz i poznaj ofertę - nie będziesz żałować.

DAN Energy - Profesjonalne Pompy Ciepła Grodzisk Mazowiecki

DAN Energy

5 opinii

Dotarcie do wyśmienitych gruntowych pomp ciepła jest trudniejsze niż może się wydawać, ale DAN Energy na sto procent pomoże Ci w znalezieniu odpowiedniego produktu. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

OTWARTA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Solidne Pompy Ciepła Grodzisk Mazowiecki

OTWARTA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

2 opinie

Planujesz wybrać wartego uwagi profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? OTWARTA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ jest na to najlepszym rozwiązaniem. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś.

MR Klim S.C Michał Jagodziński Robert Jaworski - Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze Grodzisk Mazowiecki

MR Klim S.C Michał Jagodziński Robert Jaworski

2 opinie

Takiej propozycji systemów grzewczych nie znajdziesz na terenie Grodziska Mazowieckiego, więc jeżeli poszukujesz najwyższej klasy systemów grzewczych to bezzwłocznie sprawdź MR Klim S.C Michał Jagodziński Robert Jaworski. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

171 Zleceń - Pompy Ciepła Grodzisk Mazowiecki

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Milanówek

Klienci nagminnie nie mogą odnaleźć się w nadmiarze ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako profesjonalista, pomóż znaleźć najlepsze rozwiązanie Zlecającemu zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m². Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

 • Milanówek

2022-09-23 do 2022-10-01
dodano 2 dni temu

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m², Podkowa Leśna

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który zleca - "Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Aby poznać dokładne informacje skontaktuj się już teraz - warto.

 • Podkowa Leśna

2022-09-23 do 2022-10-01
dodano 2 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Grodzisk Mazowiecki

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Lasek

2022-09-20 do 2022-09-28
dodano 5 dni temu

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Grodzisk Mazowiecki

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Grodzisk Mazowiecki

2022-09-20 do 2022-09-28
dodano 5 dni temu

Pompa Ciepła Grodzisk Mazowiecki

Zapytanie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m² jest zaadresowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz skupia się na Klientach z miejscowości Grodzisk Mazowiecki i okolic. Dzięki temu, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Grodzisk Mazowiecki

2022-09-18 do 2022-09-26
dodano 7 dni temu

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Jaktorów

2022-09-18 do 2022-09-26
dodano 7 dni temu

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Milanówek

Powiedz Zlecającemu, że lepszej propozycji systemów grzewczych nie znajdzie na terenie Mazowieckiego, więc jeśli szuka znakomitego systemów grzewczych to niezwłocznie powinien poznać Twoją Firmę. Szczegółową ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Milanówek

2022-09-18 do 2022-09-26
dodano 7 dni temu

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Podkowa Leśna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Podkowa Leśna

2022-09-18 do 2022-09-26
dodano 7 dni temu

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Podkowa Leśna

Ten Klient pragnąc dotrzeć do systemów grzewczych powinien natknąć się na Twoją Ofertę, która jest najwyższej próby. Po prostu przeczytaj dokładnie zapytanie - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Podkowa Leśna

2022-09-18 do 2022-09-26
dodano 7 dni temu

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze Grodzisk Mazowiecki

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Zalesie

2022-09-17 do 2022-09-25
dodano 8 dni temu

Profesjonalna Energia Odnawialna Grodzisk Mazowiecki

Jako ekspert i prawdziwy profesjonalista w branży energii odnawialnej możesz zaoferować swoje usługi Zleceniodawcy w okolicy Mazowieckiego, który napisał "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²". Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Podkowa Leśna

2022-09-16 do 2022-09-24

Znakomity Gruntowy Wymiennik Ciepła Grodzisk Mazowiecki

Zlecenie od Klienta, który porównuje ceny gruntowego wymiennika ciepła i nie ma sprzedawcy. Aby poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

 • Podkowa Leśna

2022-09-14 do 2022-09-22

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Jaktorów

Dla Klienta, który pisze - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², dotarcie do najwyższej klasy systemów grzewczych może być niełatwe, jednak Ty będziesz na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu najlepszego produktu. Dodatkowe informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Jaktorów

2022-09-14 do 2022-09-22

Pompa ciepła, bud. 110m², Chyliczki

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 110m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do ...

 • Chyliczki

2022-09-12 do 2022-09-20

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Owczarnia

Wykonanie pompy ciepła dla tego Klienta będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Owczarnia

2022-09-11 do 2022-09-19

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Podkowa Leśna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mi...

 • Podkowa Leśna

2022-09-10 do 2022-09-18

Solidna Pompa Ciepła

Zrealizowanie pompy ciepła dla tego Klienta będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Pompa ciepła, bud. do 150m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę i przedstaw ofertę.

 • Boża wola

2022-09-09 do 2022-09-17

Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Grodzisk Mazowiecki

Jako profesjonalista złóż doskonałą ofertę systemów grzewczych. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych referencji od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim dużym doświadczeniu. Na pewno zlecenie o treści "Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. do 150m²" jest stworzone dla Ciebie. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Grodzisk Mazowiecki

2022-09-06 do 2022-09-14

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Grodzisk Mazowiecki

2022-09-01 do 2022-09-09

Profesjonalna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystani...

 • Kaski

2022-09-01 do 2022-09-09

Znakomity Gruntowy Wymiennik Ciepła

Praca do wykonania od Klienta, który planuje nabycie gruntowego wymiennika ciepła i nie wybrał dostawcy. Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Żabia Wola

2022-08-31 do 2022-09-08

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Żyrardów

Jeśli odnawialne źródła energii na najwyższym poziomie to obszar działania Twojej firmy to nawiąż kontakt z tym Klientem oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Ten Klient zgłosił "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²". Przedzwoń jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

 • Żyrardów

2022-08-31 do 2022-09-08

Opłacalne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: 2023-05-31...

 • Żabia Wola

2022-08-29 do 2022-09-06

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Milanówek

Zlecenie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Mazowieckie i z sąsiednich miast. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej i prześlij ofertę.

 • Milanówek

2022-08-28 do 2022-09-05

Pompa ciepła, bud. do 150m², Grodzisk Mazowiecki

Daj znać Zleceniodawcy, że lepszej propozycji systemów grzewczych szybko nie znajdzie na terenie Grodziska Mazowieckiego, więc jeśli poszukuje najwyższej klasy systemów grzewczych to od razu powinien poznać Twoją Firmę. Już teraz zadzwoń do niego, aby przesłać wycenę.

 • Grodzisk Mazowiecki

2022-08-28 do 2022-09-05

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: Krótki termin montażu Termin ...

 • Grodzisk Mazowiecki

2022-08-28 do 2022-09-05

Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystani...

 • Grodzisk Mazowiecki

2022-08-26 do 2022-09-03

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Jaktorów

2022-08-23 do 2022-08-31

Najlepsza Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Dodatkowe informacje: ff fdfdfd fdf Termin skorzy...

 • Grodzisk Mazowiecki

2022-08-23 do 2022-08-31

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Grodzisk Mazowiecki

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3 Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Grodzisk Mazowiecki

2022-08-21 do 2022-08-29

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Owczarnia

Spraw, że systemy grzewcze nie będzie dla Klienta trudnością i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny pracownik z zakresu systemów grzewczych znajdź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m². Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Owczarnia

2022-08-20 do 2022-08-24

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu