Pompy ciepła w Pułtusku

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 894 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 415 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Pułtusk - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Pułtusk

Pompy Ciepła w Pułtusku

39 opinii

Wykonanie pomp ciepła będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. Klima-Med ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

MarClim - Najlepsze Pompy Ciepła Pułtusk

MarClim

37 opinii

Na wypadek jeśli jeszcze poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła to zaufaj doświadczeniu MarClim. Pułtusk i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Doskonałej Jakości Pompy Ciepła Pułtusk

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

49 opinii

Na wypadek jeśli nadal poszukujesz dobrej firmy od pomp ciepła to skorzystaj z doświadczenia Polenergia Pompy Ciepła S.A.. Pułtusk to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Skontaktuj się z nimi od razu i poznaj ofertę.

Jarosław Wolski Instal-Pro - Porządne Pompy Ciepła Pułtusk

Jarosław Wolski Instal-Pro

22 opinie

Jeśli szukasz świetnej współpracy to profesjonaliści z Jarosław Wolski Instal-Pro perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Już nie zwlekaj i poproś o ofertę - na pewno będziesz zadowolony!

INSTAL-ECO - Profesjonalne Pompy Ciepła Pułtusk

INSTAL-ECO

14 opinii

Jeszcze szukasz dobrej firmy od pomp ciepła? Skorzystaj z doświadczenia INSTAL-ECO. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Energypack Sp. z o.o. - Bezkonkurencyjne Gruntowe Wymienniki Ciepła Pułtusk

Bezkonkurencyjne Gruntowe Wymienniki Ciepła

11 opinii

Znalezienie bezkonkurencyjnych gruntowych wymienników ciepła może być niełatwe, ale ten dostawca na 100% pomoże Tobie w znalezieniu dopasowanego towaru. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się!

ZENE.pl - Idealne Systemy Grzewcze Pułtusk

ZENE.pl

9 opinii

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z ZENE.pl doradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

Morax Wielobranżowy Handel Hurt-Detal Zbigniew Szczerkowski - Perfekcyjna Energia Odnawialna Pułtusk

Perfekcyjna Energia Odnawialna Pułtusk

8 opinii

Właśnie wybierasz rzetelnego profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Morax Wielobranżowy Handel Hurt-Detal Zbigniew Szczerkowski jest na to najlepszym rozwiązaniem. Zapytaj o wycenę już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

HYDROMAR Sp. z.o.o - Powietrzne Pompy Ciepła Pułtusk

Powietrzne Pompy Ciepła

7 opinii

Następnego takiego dostawcy nie znajdziesz w miejscowości Pułtusk i okolicy, dlatego jeśli poszukujesz wysokiej klasy powietrznych pomp ciepła to natychmiast poznaj HYDROMAR Sp. z.o.o. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Ekopompaciepła.pl Sp. z o.o. - Solidna Energia Odnawialna Pułtusk

Solidna Energia Odnawialna Pułtusk

2 opinie

Eksperci z Ekopompaciepła.pl Sp. z o.o. to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty od energii odnawialnej. Żeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

40 Zleceń - Pompy Ciepła Pułtusk

Pierwszorzędna Pompa Ciepła Pułtusk

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Pułtusk

2022-09-06 do 2022-09-14

Solidna Energia Odnawialna Pułtusk

Jeśli Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to ten Klient jest właśnie dla Twojej firmy. Opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Pułtusk

2022-08-29 do 2022-09-06

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Pułtusk

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Pułtusk

2022-08-23 do 2022-08-31

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła Pułtusk

Dowiedź Zleceniodawcy, że kolejnego takiego dostawcy nie znajdzie na terenie Pułtuska. Więc jeśli jesteś producentem dobrego gruntowego wymiennika ciepła to bezzwłocznie zapoznaj się ze zleceniem o treści - Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m². Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Pułtusk

2022-08-17 do 2022-08-25

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Pułtusk

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Pułtusk

2022-08-15 do 2022-08-23

Pierwszorzędna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5 Powierzchnia budynku: 75m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Świercze

2022-08-08 do 2022-08-16

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Obryte

Podmiot, który napisał zlecenie o treści "Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m²", poszukuje dobrego gruntowego wymiennika ciepła. Powinien trafić na Twoją ofertę, która przebije wszystkie inne. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Obryte

2022-08-07 do 2022-08-15

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Pułtusk

Znalezienie opłacalnego gruntowego wymiennika ciepła dla Konsumentów bywa sporym wyzwaniem, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista posłuż Klientowi radą i dobierz dostosowane do wymagań rozwiązanie. Ustal pasujący termin już teraz!

 • Pułtusk

2022-07-25 do 2022-08-02

Idealny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Dowiedź Zlecającemu, że kolejnego takiego sprzedawcy szybko nie znajdzie na terenie Pułtuska. Więc jeśli jesteś dostawcą idealnego gruntowego wymiennika ciepła to niezwłocznie zapoznaj się ze zleceniem o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Skontaktuj się, aby przedstawić ofertę - naprawdę warto.

 • Pułtusk

2022-07-18 do 2022-07-26

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Pułtusk

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnieni...

 • Pułtusk

2022-07-15 do 2022-07-23

Doskonały Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 4 Powierzchnia budynku: 63m² Stan obiektu: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: Budynek na parterze ma 50m2 plus...

 • Pułtusk

2022-07-12 do 2022-07-20

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 210m², Pułtusk

Klient poszukuje świetnej współpracy, pisząc - Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 210m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Określ co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Pułtusk

2022-07-06 do 2022-07-14

Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. 151-200m², Pułtusk

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Pułtusk

2022-07-04 do 2022-07-12

Najwyższej Klasy Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z of...

 • Pułtusk

2022-07-04 do 2022-07-12

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Pułtusk

Zleceniodawca napisał zlecenie brzmiące "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Jako wiarygodny fachowiec w dziedzinie pompy ciepła wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Pułtusk

2022-06-24 do 2022-07-02

Profesjonalna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 6 Powierzchnia budynku: 169m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Pułtusk

2022-06-16 do 2022-06-24

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m², Pułtusk

Zleceniodawca, który poszukuje dobrego gruntowego wymiennika ciepła napisał - Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m². Musi on koniecznie otrzymać ofertę od Ciebie jako dostawcy i poznać Twoje niskie ceny oraz korzystne warunki dostawy. Ustal pasujący termin od razu!

 • Pułtusk

2022-06-12 do 2022-06-20

Pompa ciepła, bud. 201-300m², Pułtusk

Klient poszukuje taniego gruntowego wymiennika ciepła w okolicy Pułtuska i ma dla niego znaczenie atrakcyjna cena. Prześlij ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Skontaktuj się z nimi już teraz i prześlij ofertę.

 • Pułtusk

2022-06-09 do 2022-06-30

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Rębkowo

Zleceniodawca szuka świetnej współpracy, pisząc - Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m². To zlecenie jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Wybierz numer i prześlij ofertę - nie pożałujesz.

 • Rębkowo

2022-06-09 do 2022-06-17

Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Ocieplo...

 • Witki

2022-06-04 do 2022-06-12

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od za...

 • Pułtusk

2022-06-03 do 2022-06-11

Tani Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Pokrzywnica

2022-06-02 do 2022-06-10

Solidna Energia Odnawialna

Jako ekspert z branży, najlepszy w każdym calu wykaż, że jesteś zawsze gotowy służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty od solidnej energii odnawialnej. Ten Zleceniodawca pisze - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Pułtusk

2022-05-26 do 2022-06-03

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Pułtusk

Powiedz Zleceniodawcy, że takiej propozycji systemów grzewczych szybko nie znajdzie na terenie Pułtuska, więc jeśli szuka taniego systemów grzewczych to bezzwłocznie powinien wybrać Twoją Firmę. Złóż dopasowaną propozycję temu Klientowi - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Pułtusk

2022-05-23 do 2022-05-31

Odnawialne Źródła Energii

Doskonałe odnawialne źródła energii to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako jeden z najlepszych w branży. Zaproponuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Obryte

2022-05-23 do 2022-05-31

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Winnica

Zrealizowanie pompy ciepła dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Zapytanie ma treść - Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Winnica

2022-05-21 do 2022-05-29

Profesjonalna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 20 Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Gzy

2022-05-18 do 2022-05-26

Odnawialne Źródła Energii

Jako wybitni specjaliści jesteście w stanie spełnić wymagania w temacie odnawialnych źródeł energii. Zapytanie brzmi "Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m²". Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Pułtusk

2022-05-16 do 2022-05-24

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: w trakcie budowy T...

 • Pułtusk

2022-05-09 do 2022-05-17

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze Pułtusk

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 100m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia...

 • Pułtusk

2022-05-09 do 2022-05-17

Potrzebny pompa ciepła, bud. do 100m², Pokrzywnica

Jako wysoko wykwalifikowani pracownicy dacie radę spełnić wymagania odnośnie odnawialnych źródeł energii. Zlecenie ma treść "Potrzebny pompa ciepła, bud. do 100m²". Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Pokrzywnica

2022-05-02 do 2022-05-10

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu