Pompy ciepła w Żyrardowie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 845 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 413 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Żyrardów - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Żyrardów

Porządne Pompy Ciepła Żyrardów

147 opinii

Uważasz, że porządne pompy ciepła to skomplikowane zagadnienie? Nic bardziej mylnego - specjaliści z tej firmy doradzą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej szczegółów.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Cenione Powietrzne Pompy Ciepła Żyrardów

Cenione Powietrzne Pompy Ciepła

49 opinii

Kiedy poszukujesz najlepszej oferty powietrznych pomp ciepła na terenie Żyrardowa, skorzystaj z pomocy profesjonalistów w branży. Polenergia Pompy Ciepła S.A. wykorzysta swoich kreatywnych pracowników i przedstawi Ci zacną propozycję. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

Focus Energia - Doskonałe Pompy Ciepła w Żyrardowie

Doskonałe Pompy Ciepła w Żyrardowie

25 opinii

Na wypadek jeśli jeszcze szukasz ekspertów od pomp ciepła to zaufaj doświadczeniu Focus Energia. Żyrardów to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Zarezerwuj termin już teraz!

MK Instalacje Maciej Posiak - Systemy Grzewcze Żyrardów

MK Instalacje Maciej Posiak

18 opinii

Systemy grzewcze i implikacje z tego wynikające skończą być dla Ciebie trudnością, jeśli wybierzesz ofertę MK Instalacje Maciej Posiak. Doświadczeni pracownicy z zakresu systemów grzewczych pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się od razu!

A1 Energies Sp. z o.o. - Powietrzne Pompy Ciepła Żyrardów

A1 Energies Sp. z o.o.

11 opinii

Klient, który szuka dobrych powietrznych pomp ciepła powinien już teraz zgłosić się do do dostawcy A1 Energies Sp. z o.o. i zobaczyć ich dobre ceny oraz korzystne warunki dostawy. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

ZENE.pl - Pierwszorzędne Systemy Grzewcze Żyrardów

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze Żyrardów

9 opinii

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z ZENE.pl udzielą rad i wybiorą dopasowne rozwiązanie. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

HYDROMAR Sp. z.o.o - Energia Odnawialna Żyrardów

Energia Odnawialna

7 opinii

Oferuje usługi z zakresu energii odnawialnej od lat, przede wszystkich na obszarze miejscowości Żyrardów, ale także pobliskich powiatów. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

DAN Energy - Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Żyrardów

DAN Energy

5 opinii

Oferuje usługi z zakresu energii odnawialnej od wielu lat, zwłaszcza na obszarze miejscowości Żyrardów, ale także przyległych miast. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

OTWARTA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Wyśmienite Gruntowe Pompy Ciepła Żyrardów

Wyśmienite Gruntowe Pompy Ciepła

2 opinie

Takiego dostawcy nie znajdziesz na terenie Żyrardowa, dlatego jeśli szukasz wyśmienitych gruntowych pomp ciepła to bez wahania sprawdź OTWARTA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

TIME4SOLAR Sp. z o.o. - Pompy Ciepła Żyrardów

TIME4SOLAR Sp. z o.o.

2 opinie

Przeglądasz oferty powietrznych pomp ciepła i nie wybrałeś odpowiedniego dostawcy? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

122 Zlecenia - Pompy Ciepła Żyrardów

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Żyrardów

Jeszcze jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Zleceniodawcy jako dobra firma od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - zadzwoń!

 • żyrardów

2022-09-21 do 2022-09-29
dodano 4 dni temu

Solidna Pompa Ciepła Żyrardów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Żyrardów

2022-09-16 do 2022-09-24

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Gąba

Klient, który szuka wysokiej jakości gruntowego wymiennika ciepła pisze - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Musi on otrzymać ofertę od Ciebie jako dostawcy i poznać Twoje dobre ceny oraz korzystne warunki dostawy. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Gąba

2022-09-16 do 2022-09-24

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła Żyrardów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 ...

 • Wiskitki

2022-09-13 do 2022-09-21

Opłacalne Systemy Grzewcze Żyrardów

Ten Klient, który wciąż nie znalazł systemów grzewczych, chociaż szuka od kilku tygodni, napisał nam zapytanie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Zlecającego. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Puszcza Mariańska

2022-09-13 do 2022-09-21

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Żyrardów

2022-09-09 do 2022-09-17

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Żyrardów

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Żyrardów

2022-09-08 do 2022-09-16

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m², Radziejowice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Radziejowice

2022-09-07 do 2022-09-15

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Żyrardów

Jeszcze możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako dobra firma od pompy ciepła. Pozwól Klientom skorzystać z Twoich usług oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Napisz krótko co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Żyrardów

2022-08-31 do 2022-09-08

Świetna Pompa Ciepła

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Klient, który pisze - "Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Przez to, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Żyrardów

2022-08-31 do 2022-09-08

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Korytów

2022-08-31 do 2022-09-08

Doskonałe Systemy Grzewcze

Zdecydowanie o wyborze systemów grzewczych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista poradź i wybierz dostosowane do potrzeb rozwiązanie dla Klienta, który napisał - Potrzebuję pompy ciepła, bud. 201-300m². Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Żyrardów

2022-08-31 do 2022-09-08

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Puszcza Mariańska

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesią...

 • Puszcza Mariańska

2022-08-30 do 2022-09-07

Pierwszorzędna Energia Odnawialna Żyrardów

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zapytania o treści "Pompa ciepła, bud. 301-500m²". Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Feliksów

2022-08-29 do 2022-09-06

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Żyrardów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Żyrardów

2022-08-23 do 2022-08-31

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Słabomierz

Jeśli Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to to zlecenie jest dla Ciebie. Polegając na swoim solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Słabomierz

2022-08-21 do 2022-08-22

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Wiskitki

Spowoduj, że systemy grzewcze nie będzie dla Zleceniodawcy problemem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako profesjonalny pracownik z dziedziny systemów grzewczych stwórz najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². Żeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Wiskitki

2022-08-17 do 2022-08-25

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Adamów-Wieś

Ten Klient potrzebuje profesjonalistów od pompy ciepła. Napisał ogłoszenie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Więcej informacji prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Adamów-Wieś

2022-08-14 do 2022-08-22

Tani Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Dodatkowe informacje: Dom ocieplony -styropian 15 cm, da...

 • Nowe Budy

2022-08-13 do 2022-08-21

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Wiskitki

Kupno idealnego gruntowego wymiennika ciepła dla Klientów to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec udziel Klientowi rady i wybierz spełniające wymagania rozwiązanie. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Wiskitki

2022-08-12 do 2022-08-20

Doskonała Pompa Ciepła

Zleceniodawca napisał zlecenie brzmiące "Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m²". Jako zaufany ekspert w dziedzinie pompy ciepła wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego.

 • Adamów-Parcel

2022-08-11 do 2022-08-11

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec doradź i wybierz dostosowane do potrzeb rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². Konkretną wycenę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Wiskitki

2022-08-11 do 2022-08-19

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Korytów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 4 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Korytów

2022-08-10 do 2022-08-18

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Jako wybitny specjalista od energii odnawialnej, obsługujący Klientów z Żyrardowa i sąsiednich miast - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m²". Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Żyrardów

2022-08-10 do 2022-08-18

Profesjonalna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Mszczonów

2022-08-07 do 2022-08-15

Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 160m² Stan obiektu: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: Witam. Ogrzewanie podłogowe 100% C...

 • Żyrardów

2022-08-04 do 2022-08-12

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Budy Mszczonowskie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Cena do 50 tys. Te...

 • Budy mszczonowskie

2022-07-30 do 2022-08-07

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: w trakcie budowy Dodatkowe informacje: Pionowy kolektor, pompa gruntowa...

 • Puszcza Mariańska

2022-07-29 do 2022-08-06

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Radziwiłłów

Dotarcie do znakomitego gruntowego wymiennika ciepła dla Konsumentów bywa sporym wyzwaniem, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista doradź Klientowi i wybierz najlepsze rozwiązanie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Radziwiłłów

2022-07-29 do 2022-08-06

Doskonała Energia Odnawialna

Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zlecenia o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Jeśli chcesz otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Radziwiłłów

2022-07-29 do 2022-08-06

Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Czerwona Niwa-Parcel

Jako ekspert i prawdziwy wyjadacz w branży energii odnawialnej możesz zaoferować swoje usługi Zlecającemu w okolicy Mazowieckiego, który napisał "Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m²". Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Czerwona Niwa-Parcel

2022-07-28 do 2022-08-05

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu