Pompa ciepła w Szydłowcu

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 408 234 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Szydłowcu

Pompy ciepła Szydłowiec

Synergio S.A.

157 opinii

Ten fachowiec działa w rejonie Szydłowca i oferuje liczne usługi z zakresu perfekcyjnej energii odnawialnej. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Doskonałej Jakości Gruntowe Pompy Ciepła Szydłowiec

Doskonałej Jakości Gruntowe Pompy Ciepła

52 opinie

Gdy szukasz bezkonkurencyjnej oferty gruntowych pomp ciepła w okolicy Szydłowca, skorzystaj z pomocy profesjonalistów w branży. Polenergia Pompy Ciepła S.A. wykorzysta swoje kompetencje i zaproponuje Ci niezłą propozycję. Przedzwoń, aby otrzymać ofertę - naprawdę warto.

ZENE.pl - Bezkonkurencyjne Gruntowe Pompy Ciepła Szydłowiec

Bezkonkurencyjne Gruntowe Pompy Ciepła Szydłowiec

10 opinii

Czujesz się zagubiony w zawiłościach ofert na gruntowe pompy ciepła? Specjaliści z ZENE.pl pomogą Ci znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - sprawdź!

SOLEOS - Staranne Pompy Ciepła w Szydłowcu

Staranne Pompy Ciepła w Szydłowcu

8 opinii

Szukasz dobrej firmy od pomp ciepła? Wykorzystaj kompetencje SOLEOS. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

ECOWOLTEX - Perfekcyjne Pompy Ciepła Szydłowiec

ECOWOLTEX

7 opinii

ECOWOLTEX świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Skupia się na Klientach z miejscowości Szydłowiec i okolic. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej informacji.

Heat Energy SC - Solidna Energia Odnawialna Szydłowiec

Heat Energy SC

2 opinie

Szukasz specjalisty od pomp ciepła? Trafiłeś w dobre miejsce - Heat Energy SC jest do Twoich usług. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

WOJTMAR - Dajemy Energię! - Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze Szydłowiec

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze Szydłowiec

12 opinii

Systemy grzewcze i implikacje z tego wynikające już nie będą dla Ciebie zagadką, jeśli skorzystasz z oferty WOJTMAR - Dajemy Energię. Profesjonalni znawcy z dziedziny systemów grzewczych pomogą Ci stworzyć skrojone na miarę rozwiązanie. Jeśli chcesz uzyskać ofertę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

Fotosystem House Damian Sadza - Najlepsze Pompy Ciepła Szydłowiec

Fotosystem House Damian Sadza

49 opinii

Na wypadek jeśli jeszcze poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła to zaufaj doświadczeniu Fotosystem House Damian Sadza. Szydłowiec i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

SOLAR square - Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Szydłowiec

SOLAR square

8 opinii

Jeśli poszukujesz doskonałej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z SOLAR square perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Twoja Energia - Rewelacyjne Gruntowe Wymienniki Ciepła Szydłowiec

Rewelacyjne Gruntowe Wymienniki Ciepła

7 opinii

Właśnie wybierasz wartego uwagi partnera do realizacji swoich planów? Twoja Energia jest na to najlepszym rozwiązaniem. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej szczegółów.

Najnowsze z 25 zleceń na pompy ciepła w Szydłowcu

Staranna Pompa Ciepła Szydłowiec

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Szydłowiec

2023-01-22 do 2023-01-30

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Szydłówek

Ten Klient chcąc znaleźć najlepszą propozycję systemów grzewczych powinien znaleźć Twoją Firmę, która nie ma konkurentów. Po prostu przeczytaj dokładnie zapytanie - Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Szydłówek

2023-01-13 do 2023-01-21

Rewelacyjne Systemy Grzewcze Szydłowiec

Oferujesz propozycję dotyczącą systemów grzewczych? Na pewno pomożesz Klientowi mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego potrzeb. Żeby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się - to Ci się opłaci.

 • Szydłowiec

2023-01-10 do 2023-01-18

Solidna Pompa Ciepła

Ten Klient uważa, że solidna pompa ciepła to nieprosty temat. Napisał zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec udzielisz mu rad i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Orońsko

2023-01-09 do 2023-01-09

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Szydłowiec

Jako fachowiec działający na obszarze miejscowości Szydłowiec i oferujący liczne usługi z zakresu pierwszorzędnej energii odnawialnej zapoznaj się z potrzebami Klienta, który zgłosił zapytanie o treści "Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m²". Dzięki temu, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Szydłowiec

2023-01-04 do 2023-01-12

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła Szydłowiec

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5 Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu...

 • Chlewiska

2022-11-05 do 2022-11-13

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Szydłowiec

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Szydłowiec

2022-10-02 do 2022-10-03

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Szydłowiec

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 mie...

 • Jastrząb

2022-09-29 do 2022-08-20

Pompa Ciepła

Ten Klient jest zdania, że doskonała pompa ciepła to nieproste zagadnienie. Wysłał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista dasz mu wskazówki i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Przez to, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Lipienice Dolne

2022-09-29 do 2022-10-07

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Szydłowiec

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Szydłowiec

2022-09-27 do 2022-10-05

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Klient, który szuka gruntowego wymiennika ciepła pisze - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Musi on koniecznie otrzymać ofertę od Ciebie jako dostawcy i poznać Twoje niskie ceny oraz najwyższą jakość towaru. Nie czekaj i poproś o szczegóły - nie zawiedziesz się!

 • Szydłowiec

2022-09-22 do 2022-09-30

Pierwszorzędna Energia Odnawialna Szydłowiec

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: 2023-07-12...

 • Szydłowiec

2022-09-18 do 2022-09-26

Bezkonkurencyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mi...

 • Orońsko

2022-09-07 do 2022-09-15

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Chlewiska

Kupno idealnego gruntowego wymiennika ciepła dla Klientów to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec udziel Klientowi rady i wybierz spełniające wymagania rozwiązanie. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Chlewiska

2022-08-31 do 2022-09-08

Tanie Systemy Grzewcze

Ten Zleceniodawca, który wciąż nie znalazł systemów grzewczych, mimo że szuka od niezliczonych dni, wysłał nam zlecenie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Zleceniodawcy. Umów odpowiedni dla Ciebie termin od razu!

 • Szydłowiec

2022-08-18 do 2022-08-26

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Szydłowiec

Jako wybitny specjalista od odnawialnych źródeł energii, świadczący usługi dla Klientów z miejscowości Szydłowiec i pobliskich miast - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m²". Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Szydłowiec

2022-08-16 do 2022-08-24

Tani Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawca, który planuje kupno gruntowego wymiennika ciepła napisał - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Winien on koniecznie otrzymać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć Twoje świetne ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Szydłowiec

2022-08-04 do 2022-08-12

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Odnawialne źródła energii nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Polegając na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zgłoszenia, które brzmi "Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie.

 • Świerczek

2022-07-27 do 2022-08-04

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Skłoby

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Skłoby

2022-07-27 do 2022-08-04

Energia Odnawialna

Jako ekspert z branży, najlepszy w każdym calu pokaż, że jesteś w pełni gotowy, aby służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty z branży profesjonalnej energii odnawialnej. Ten Zleceniodawca pisze - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Szydłowiec

2022-07-26 do 2022-08-03

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 1500m², Mirów Stary

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 1500m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Mirów Stary

2022-07-25 do 2022-08-02

Świetna Pompa Ciepła

W dalszym ciągu możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako dobra firma od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Bieszków dolny

2022-07-20 do 2022-07-28

Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Czerwona Niwa-Parcel

Powiedz Zlecającemu, że takiej oferty systemów grzewczych szybko nie znajdzie na terenie Mazowieckiego, więc jeżeli szuka bezkonkurencyjnego systemów grzewczych to natychmiast powinien wybrać Twoją Firmę. Już teraz zadzwoń do niego i przedstaw ofertę.

 • Czerwona Niwa-Parcel

2022-07-28 do 2022-08-05

Najwyższej Klasy Gruntowy Wymiennik Ciepła

Ten Zlecający poszukuje najlepszej oferty gruntowego wymiennika ciepła na terenie Świętokrzyskiego i napisał - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Jako fachowiec w branży wykorzystaj swoją doświadczoną kadrę i przedstaw niezłą propozycję. Aby otrzymać Klienta skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Skarżysko Kościelne

2022-09-18 do 2022-09-26

Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w...

 • Skarżysko Kościelne

2022-08-04 do 2022-08-12

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła