Pompa ciepła w Gdańsku

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 517 885 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
638 686 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Gdańsku

Pompy ciepła Gdańsk

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze

89 opinii

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Energia Taniej Sp. z o.o. udzielą rad i znajdą dopasowne rozwiązanie. Już teraz określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

LW Solutions Sp. z o.o. - Pierwszorzędne Pompy Ciepła Gdańsk

Pierwszorzędne Pompy Ciepła Gdańsk

40 opinii

Uwierz na słowo fachowcom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij LW Solutions Sp. z o.o.. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

ECO Synergia Sp. z o.o. - Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze w Gdańsku

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze w Gdańsku

24 opinie

Wciąż nie znalazłeś systemów grzewczych, mimo że szukasz od dłuższego czasu? ECO Synergia Sp. z o.o. może zakończyć Twój problem. Określ czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Problast - Opłacalne Powietrzne Pompy Ciepła Gdańsk

Problast

23 opinie

Powietrzne pompy ciepła z dostawą pod drzwi to standardowa metoda działania Problast, dzięki której będziesz na 100% ukontentowany. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

SunClever Pompy Ciepła - Perfekcyjna Energia Odnawialna Gdańsk

Perfekcyjna Energia Odnawialna Gdańsk

22 opinie

Chcesz znaleźć godnego uwagi profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? SunClever Pompy Ciepła będzie najszybszą drogą. Żeby uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

PGI2 sp. z o.o. - Doskonałej Jakości Pompy Ciepła Gdańsk

PGI2 sp. z o.o.

18 opinii

Właśnie wybierasz wartego uwagi partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? PGI2 sp. z o.o. jest na to najlepszym rozwiązaniem. Ażeby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się dziś - warto.

Greentec - Świetne Gruntowe Wymienniki Ciepła Gdańsk

Greentec

9 opinii

Drugiego takiego dostawcy nie znajdziesz w miejscowości Gdańsk i okolicy, dlatego jeśli szukasz świetnych gruntowych wymienników ciepła to natychmiast zobacz Greentec. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby poznać dopasowaną ofertę.

Instalacje Tomasz Magnuszewski - Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Gdańsk

Instalacje Tomasz Magnuszewski

7 opinii

Planujesz wybrać wartego zaufania specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Instalacje Tomasz Magnuszewski z Gdańska jest na to skuteczną metodą. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

Dr. Klimat Pompy Ciepła - Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Gdańsk

Dr. Klimat Pompy Ciepła

6 opinii

Dobre gruntowe wymienniki ciepła z przewozem pod Twoje drzwi to typowa usługa Dr. Klimat Pompy Ciepła, dzięki której będziesz na sto procent rad. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

ATM KLIMA Sp. z o.o. - Rewelacyjne Systemy Grzewcze Gdańsk

ATM KLIMA Sp. z o.o.

5 opinii

Chcąc znaleźć najlepszą propozycję systemów grzewczych namierzysz firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale ATM KLIMA Sp. z o.o. przebije je wszystkie. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Najnowsze z 109 zleceń na pompy ciepła w Gdańsku

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Gdańsk

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Gdańsk

2024-04-12 do 2024-04-20
dodano wczoraj o 13:28

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m², Gdańsk

Ten Zleceniodawca poszukuje najlepszej oferty gruntowego wymiennika ciepła na terenie Gdańska i napisał - Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m². Jako ekspert w branży wykorzystaj swoje doświadczenie i przedstaw świetną propozycję. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Gdańsk

2024-04-12 do 2024-04-20
dodano wczoraj o 11:03

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Gdańsk

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmo...

 • Gdańsk

2024-04-12 do 2024-04-20
dodano wczoraj o 10:41

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Gdańsk

Jako profesjonalista i prawdziwy wyjadacz w branży odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Klientowi w okolicy Gdańska, który pisze "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m²". Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Gdańsk

2024-04-08 do 2024-04-16
dodano 5 dni temu

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Gdańsk

To zlecenie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Gdańsk i z sąsiednich miast. Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

 • Gdańsk

2024-04-05 do 2024-04-13
dodano 8 dni temu

Tanie Systemy Grzewcze Gdańsk

Ten Klient, który nadal nie znalazł systemów grzewczych, mimo iż próbuje znaleźć od kilku tygodni, wysłał nam zapytanie o treści - Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 71-100m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Klienta. Żeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

 • Gdańsk

2024-04-03 do 2024-04-11

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 71-100m², Gdańsk

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: Lokalizacja Gdańsk Sobieszewo ul.••••••••••••. 301/70/ mała działk...

 • Gdańsk

2024-04-03 do 2024-04-11

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Gdańsk

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Gdańsk

2024-04-02 do 2024-04-10

Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 120m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Gdańsk

2024-04-02 do 2024-04-10

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Gdańsk

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: obiekt jest na etapie projektowym Dodatkowe informacje: Poszukuję kompleks...

 • Gdańsk

2024-03-31 do 2024-04-08

Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Gdańsk

2024-03-22 do 2024-03-30

Opłacalne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Gdańsk

2024-03-20 do 2024-03-28

Tanie Systemy Grzewcze

Ten Klient chcąc znaleźć najlepszą propozycję systemów grzewczych powinien namierzyć Twoją Ofertę, która przebije je wszystkie. Bez wahania zapoznaj się ze zleceniem - Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m². Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Gdańsk

2024-03-20 do 2024-03-28

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Gdańsk

2024-03-19 do 2024-03-27

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 120m², Gdańsk

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 120m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Gdańsk

2024-03-19 do 2024-03-27

Odpowiedni Gruntowy Wymiennik Ciepła Gdańsk

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Gdańsk

2024-03-17 do 2024-03-25

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 71-100m², Gdańsk

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Gdańsk

2024-03-14 do 2024-03-22

Energia Odnawialna Gdańsk

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od kilkunastu lat, zwłaszcza na obszarze miejscowości Pomorskie, ale także pobliskich miast możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Zadzwoń i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Leźno

2024-03-13 do 2024-03-21

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Gdańsk

Kupno idealnego gruntowego wymiennika ciepła dla Klientów to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec udziel Klientowi rady i wybierz spełniające wymagania rozwiązanie. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Gdańsk

2024-03-12 do 2024-03-20

Doskonała Pompa Ciepła Gdańsk

Ten Zlecający nadal potrzebuje dobrej firmy od pompy ciepła. Napisał ogłoszenie o treści - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 101-150m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Gdańsk

2024-03-11 do 2024-03-19

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Gołębiewo Wielkie

Jeśli Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to ten Klient jest dla Ciebie. Polegając na swoim doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Gołębiewo Wielkie

2024-03-11 do 2024-03-19

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Gdańsk

Próbujesz znaleźć Klienta jako dobry fachowiec? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania. Przyczyń się do realizacji jego celów. Więcej informacji prześlij po kontakcie.

 • Gdańsk

2024-03-08 do 2024-03-16

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Borkowo

Starasz się odnaleźć Zleceniodawcę jako godny uwagi specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania z Pomorskiego. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Borkowo

2024-03-07 do 2024-03-15

Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 517m², Gdańsk

Zleceniodawca napisał zlecenie brzmiące "Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 517m²". Jako rzetelny fachowiec w dziedzinie pompy ciepła daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Ustal pasujący termin od razu!

 • Gdańsk

2024-03-06 do 2024-03-14

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 700m², Gdańsk

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 700m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Gdańsk

2024-03-06 do 2024-03-14

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Gdańsk

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od wielu lat, głównie na obszarze miejscowości Gdańsk, ale także przyległych powiatów możesz wysłać ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Gdańsk

2024-03-04 do 2024-03-12

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Opierając się na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zgłoszenia o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²". Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Gdańsk

2024-03-03 do 2024-03-11

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Gdańsk

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Gdańsk

2024-03-03 do 2024-03-11

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Gdańsk

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Dodatkowe informacje: Zapraszam na rozmowę Termin skorzystania z oferty: ...

 • Gdańsk

2024-02-29 do 2024-03-08

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, do 35m², Gdańsk

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: do 35m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Chodzi o dwa połączone mieszkania, wielkości ok. 4...

 • Gdańsk

2024-02-29 do 2024-03-08

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Gdańsk

Jako ekspert od odnawialnych źródeł energii, obsługujący Klientów z miejscowości Gdańsk i sąsiednich miast - poznaj szczegóły zapytania o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²". Przedzwoń jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

 • Gdańsk

2024-02-29 do 2024-03-11

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła