Pompy ciepła w Kwidzynie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 842 828 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 974 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Kwidzyn - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Kwidzyn

Synergio S.A.

148 opinii

Jeśli szukasz świetnej współpracy to profesjonaliści z Synergio S.A. perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Już nie zwlekaj i poproś o ofertę - na pewno będziesz zadowolony!

Ekodel Sp. z o.o. - Powietrzne Pompy Ciepła Kwidzyn

Ekodel Sp. z o.o.

89 opinii

Tanie powietrzne pompy ciepła z przewozem pod Twoje drzwi to zwyczajna usługa Ekodel Sp. z o.o., dzięki której będziesz na sto procent zadowolony. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Energia Taniej Sp. z o.o. - Perfekcyjne Pompy Ciepła w Kwidzynie

Perfekcyjne Pompy Ciepła w Kwidzynie

81 opinii

Jeśli wciąż poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła to zaufaj doświadczeniu Energia Taniej Sp. z o.o.. Kwidzyn to główny obszar ich działania. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Profesjonalna Energia Odnawialna Kwidzyn

Profesjonalna Energia Odnawialna Kwidzyn

50 opinii

Właśnie wybierasz dobrego specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Polenergia Pompy Ciepła S.A. będzie najszybszą drogą. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Firma Techniczna BOSTA - Odnawialne Źródła Energii Kwidzyn

Firma Techniczna BOSTA

30 opinii

Osoby z Firma Techniczna BOSTA to specjaliści w każdym calu i są gotowi pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z dziedziny pierwszorzędnego odnawialnych źródeł energii. Wybierz ich numer i poznaj ofertę.

PROMIKA SOLAR - Pierwszorzędne Systemy Grzewcze Kwidzyn

PROMIKA SOLAR

28 opinii

Równie dobrej propozycji systemów grzewczych nie znajdziesz w miejscowości Kwidzyn i okolicy, więc jeżeli poszukujesz pierwszorzędnego systemów grzewczych to natychmiast zobacz PROMIKA SOLAR. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Virtus Sun Polska Sp. z o.o. - Solidne Pompy Ciepła Kwidzyn

Solidne Pompy Ciepła Kwidzyn

19 opinii

Zrealizowanie pomp ciepła będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Virtus Sun Polska Sp. z o.o. ma doświadczenie w branży, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

Greentec - Pompy Ciepła Kwidzyn

Greentec

9 opinii

Uwierz na słowo fachowcom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij Greentec. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Żeby poznać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

SOLEOS - Pierwszorzędna Energia Odnawialna Kwidzyn

SOLEOS

8 opinii

Zawodowcy z SOLEOS to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty z dziedziny pierwszorzędnej energii odnawialnej. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Znakomite Systemy Grzewcze Kwidzyn

BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4 opinie

Takiej oferty systemów grzewczych prędko nie znajdziesz w miejscowości Kwidzyn i okolicy, więc jeżeli szukasz znakomitego systemów grzewczych to bezzwłocznie zobacz BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

56 Zleceń - Pompy Ciepła Kwidzyn

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Grabowo-Sadlinki Pow. Kwidzyn

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę opłacalnego systemów grzewczych gwarantując przy tym solidną obsługę, a na życzenie także usługi dodatkowe, bez wątpienia zaciekawisz tego Klienta, który napisał - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². Przedłóż bezkonkurencyjną ofertę dla tego Klienta - zadzwoń jak najszybciej.

 • Grabowo-Sadlinki Pow. Kwidzyn

2022-09-27 do 2022-10-05
dodano 6 godzin temu

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Kwidzyn

Udowodnij Zleceniodawcy, że lepszej propozycji systemów grzewczych szybko nie znajdzie w miejscowości Kwidzyn i okolicy, więc jeśli poszukuje opłacalnego systemów grzewczych to natychmiast powinien sprawdzić Twoją Firmę. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Kwidzyn

2022-09-26 do 2022-10-04
dodano wczoraj o 11:36

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Systemy Grzewcze Kwidzyn

Spraw, że systemy grzewcze nie będzie dla Zleceniodawcy skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny ekspert z branży systemów grzewczych znajdź idealną ofertę pod zlecenie - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Kwidzyn

2022-09-26 do 2022-10-04
dodano wczoraj o 11:36

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Prabuty

Przeznaczenie pompy: podgrzewanie wody, ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Prabuty

2022-09-24 do 2022-10-02
dodano 3 dni temu

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Kwidzyn

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3 Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy...

 • Kwidzyn

2022-09-09 do 2022-09-17

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Sadlinki

Jako znakomici profesjonaliści dacie radę spełnić wymagania odnośnie energii odnawialnej. Zapytanie brzmi "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Przedzwoń teraz i wyślij ofertę - nie pożałujesz.

 • Sadlinki

2022-09-07 do 2022-09-15

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Kwidzyn

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Kwidzyn

2022-09-06 do 2022-09-14

Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Rakowiec

Jako ekspert i prawdziwy profesjonalista w temacie odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Klientowi w rejonie Pomorskiego, który pisze "Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m²". Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Rakowiec

2022-09-03 do 2022-09-11

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 301-500m² Stan obiektu: budynek do 2 lat Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Kwidzyn

2022-09-03 do 2022-09-03

Doskonałej Jakości Gruntowy Wymiennik Ciepła Kwidzyn

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Bądki

2022-08-29 do 2022-09-06

Solidna Energia Odnawialna Kwidzyn

Próbujesz znaleźć zlecenia jako solidny profesjonalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy z Pomorskiego. Przyczyń się do realizacji jego celów. Już teraz skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Cygany

2022-08-29 do 2022-09-06

Systemy Grzewcze

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę znakomitego systemów grzewczych gwarantując przy tym sympatyczną obsługę, a opcjonalnie także usługi dodatkowe, niewątpliwie przyciągniesz uwagę tego Klienta, który pisze - Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m². Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Kwidzyn

2022-08-20 do 2022-08-28

Doskonałej Jakości Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informac...

 • Prabuty

2022-08-19 do 2022-08-27

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Kwidzyn

Jako wybitni specjaliści jesteście w stanie spełnić wymagania w temacie odnawialnych źródeł energii. Zapytanie brzmi "Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m²". Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Kwidzyn

2022-08-15 do 2022-08-23

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m², Kwidzyn

Jako fachowiec działający na terenie miejscowości Kwidzyn i oferujący szerokie spektrum usług z zakresu solidnego odnawialnych źródeł energii zapoznaj się z potrzebami Klienta, który pisze zapytanie o treści "Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m²". Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Kwidzyn

2022-08-11 do 2022-08-19

Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Prabuty

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Prabuty

2022-08-09 do 2022-08-17

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Ryjewo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 mie...

 • Ryjewo

2022-07-28 do 2022-08-05

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawca, który szuka dobrego gruntowego wymiennika ciepła pisze - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Powinien on już teraz dostać ofertę od Ciebie jako dostawcy i poznać Twoje atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość towaru. Umów się na konkretny termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Gardeja

2022-07-24 do 2022-08-01

Wyśmienity Gruntowy Wymiennik Ciepła

Ten Zleceniodawca szuka bezkonkurencyjnej oferty gruntowego wymiennika ciepła w rejonie Kwidzyna i napisał - Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m². Jako profesjonalista w branży wykorzystaj kompetencje swoich pracowników i przedstaw świetną propozycję. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Kwidzyn

2022-07-23 do 2022-07-31

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 85m², Kwidzyn

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 85m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia ...

 • Kwidzyn

2022-07-21 do 2022-07-29

Pompa Ciepła Kwidzyn

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z...

 • Kwidzyn

2022-07-21 do 2022-07-29

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Kwidzyn

Przygotowanie pompy ciepła z tego zlecenia będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający doświadczenie w branży, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Przedzwoń i prześlij ofertę - nie pożałujesz.

 • Kwidzyn

2022-07-10 do 2022-07-18

Doskonałej Jakości Pompa Ciepła

Wykonanie pompy ciepła dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Zapytanie ma treść - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Złóż wyjątkową ofertę temu Zleceniodawcy - zadzwoń jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Białki

2022-07-06 do 2022-07-14

Pierwszorzędny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Wybór pierwszorzędnego gruntowego wymiennika ciepła dla Klientów to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec posłuż Klientowi radą i znajdź najlepsze rozwiązanie. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Sadlinki

2022-06-28 do 2022-07-06

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Sadlinki

2022-06-28 do 2022-07-06

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Ryjewo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Ryjewo

2022-06-23 do 2022-07-01

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Rakowiec

Podmiot, który napisał zlecenie o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²", poszukuje dobrego gruntowego wymiennika ciepła. Powinien trafić na Twoją ofertę, która przebije wszystkie inne. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Rakowiec

2022-06-23 do 2022-07-01

Pompa Ciepła

Ten Klient wciąż poszukuje dobrej firmy od pompy ciepła. Napisał zlecenie o treści - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², chcąc doświadczonych specjalistów. Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Kwidzyn

2022-06-19 do 2022-06-27

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Kwidzyn

Ten Klient jest zdania, że rewelacyjna pompa ciepła to niełatwe zagadnienie. Wysłał zlecenie o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista poradzisz mu i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Kwidzyn

2022-06-14 do 2022-06-14

Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Barcice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Barcice

2022-06-13 do 2022-06-21

Tanie Systemy Grzewcze

Jako ekspert złóż doskonałą ofertę systemów grzewczych. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych referencji od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Bez wątpliwości zlecenie o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²" jest stworzone dla Twojej firmy. Szczegółową ofertę prześlij po kontakcie.

 • Prabuty

2022-06-12 do 2022-06-20

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu