Pompy ciepła w Tczewie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 838 432 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 797 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Tczew - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Tczew

Pompy Ciepła

89 opinii

Jesteś zdania, że rewelacyjne pompy ciepła to trudny temat? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z Ekodel Sp. z o.o. dadzą wskazówki i znajdą dopasowne rozwiązanie. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby otrzymać ofertę.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Staranne Pompy Ciepła Tczew

Staranne Pompy Ciepła Tczew

49 opinii

Jeszcze poszukujesz dobrej firmy od pomp ciepła? Zaufaj doświadczeniu Polenergia Pompy Ciepła S.A.. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

Apply Engineering Sp. z o.o. - Wysokiej Jakości Powietrzne Pompy Ciepła Tczew

Apply Engineering Sp. z o.o.

31 opinii

Na wypadek jeśli nadal szukasz ekspertów od pomp ciepła to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Apply Engineering Sp. z o.o.. Tczew i pobliske miasta to główny obszar ich działania. Przedzwoń i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

Virtus Sun Polska Sp. z o.o. - Rewelacyjne Pompy Ciepła w Tczewie

Rewelacyjne Pompy Ciepła w Tczewie

19 opinii

Poszukujesz specjalisty od pomp ciepła? Powierz tę kwestię specjalistom z Virtus Sun Polska Sp. z o.o.. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Greentec - Dobre Gruntowe Pompy Ciepła Tczew

Dobre Gruntowe Pompy Ciepła

9 opinii

W dalszym ciągu nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy gruntowych pomp ciepła, chociaż szukasz go od wielu dni? Greentec może ma szansę zakończyć Twój problem. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

SOLEOS - Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Tczew

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii

8 opinii

Oferuje usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilku lat, szczególnie na obszarze Tczewa, ale także okolicznych powiatów. Ażeby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

Morax Wielobranżowy Handel Hurt-Detal Zbigniew Szczerkowski - Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze Tczew

Morax Wielobranżowy Handel Hurt-Detal Zbigniew Szczerkowski

8 opinii

Takiej propozycji systemów grzewczych nie znajdziesz na terenie Tczewa, więc jeżeli poszukujesz najwyższej klasy systemów grzewczych to bezzwłocznie sprawdź Morax Wielobranżowy Handel Hurt-Detal Zbigniew Szczerkowski. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

ComfortHouse Sp. z o.o. - Rewelacyjne Gruntowe Pompy Ciepła Tczew

Rewelacyjne Gruntowe Pompy Ciepła Tczew

7 opinii

Kupno rewelacyjnych gruntowych pomp ciepła jest trudniejsze niż może się wydawać, ale ComfortHouse Sp. z o.o. na sto procent pomoże Ci w znalezieniu właściwego produktu. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

GlobalECO Fotowoltaika Sp. z o.o. Sp. Komandytowa - Wyśmienite Gruntowe Pompy Ciepła Tczew

GlobalECO Fotowoltaika Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

6 opinii

Kiedy szukasz najlepszej oferty powietrznych pomp ciepła w rejonie Tczewa, skorzystaj z pomocy profesjonalistów w branży. GlobalECO Fotowoltaika Sp. z o.o. Sp. Komandytowa wykorzysta swoich kreatywnych pracowników i przedstawi Ci świetną propozycję. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Wyśmienite Gruntowe Wymienniki Ciepła Tczew

Wyśmienite Gruntowe Wymienniki Ciepła

4 opinie

Wciąż nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy gruntowych wymienników ciepła, pomimo że szukasz go od sam nie wiesz jak dawna? BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA może ma szansę zakończyć Twój problem. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

77 Zleceń - Pompy Ciepła Tczew

Idealne Systemy Grzewcze Tczew

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Pelplin

2022-09-25 do 2022-10-03
dodano 2 dni temu

Rewelacyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła Tczew

Zleceniodawca, który wprowadził zapytanie o treści "Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m²", poszukuje gruntowego wymiennika ciepła. Powinien spotkać ofertę Twojej firmy, która przebije wszystkie inne. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Pelplin

2022-09-23 do 2022-10-01
dodano 4 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Tczew

Ten Zleceniodawca poszukuje najlepszej oferty gruntowego wymiennika ciepła na terenie Tczewa i napisał - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Jako ekspert w branży wykorzystaj swoje doświadczenie i przedstaw świetną propozycję. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Tczew

2022-09-19 do 2022-09-27
dodano 8 dni temu

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Rokitki

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Rokitki

2022-09-18 do 2022-09-26

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Tczew

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Dodatkowe informacje: https:/www.archon.p...

 • Tczew

2022-09-13 do 2022-09-21

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Tczew

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Tczew

2022-09-13 do 2022-09-21

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Tczew

Jeśli odnawialne źródła energii w najlepszym wydaniu to obszar działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Zleceniodawca napisał "Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Zaprezentuj dobrą ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Turze

2022-09-10 do 2022-09-18

Doskonałe Systemy Grzewcze

Zdecydowanie o wyborze systemów grzewczych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista poradź i wybierz dostosowane do potrzeb rozwiązanie dla Klienta, który napisał - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Tczew

2022-09-09 do 2022-09-17

Bezkonkurencyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z of...

 • Tczew

2022-09-07 do 2022-09-15

Świetny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Tczew

2022-09-05 do 2022-09-13

Pompa ciepła, bud. 151-200m², Tczew

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3 Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu...

 • Tczew

2022-09-05 do 2022-09-13

Systemy Grzewcze

Zdecydowanie o wyborze systemów grzewczych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec pomóż i znajdź spełniające wymagania rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. 58m². Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Rokitki

2022-09-04 do 2022-09-12

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 60m², Morzeszczyn

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 60m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Ocieplony . ...

 • Morzeszczyn

2022-08-30 do 2022-09-07

Pompa ciepła, bud. do 150m², Swarożyn

Jako utalentowani specjaliści jesteście w stanie spełnić wymagania w temacie odnawialnych źródeł energii. Ogłoszenie brzmi "Pompa ciepła, bud. do 150m²". Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Swarożyn

2022-08-30 do 2022-09-07

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Tczew

Jesteś w stanie zaoferować korzystną propozycję dotyczącą systemów grzewczych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego wymagań. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Tczew

2022-08-23 do 2022-08-31

Perfekcyjna Energia Odnawialna Tczew

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Czatkowy

2022-08-17 do 2022-08-25

Świetne Systemy Grzewcze

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który zleca - "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Skontaktuj się, aby przedstawić ofertę - nie będziesz żałować.

 • Tczew

2022-08-12 do 2022-08-20

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Tczew

Perfekcyjna energia odnawialna to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zlecenie jako jeden z najlepszych w tym fachu. Dzięki temu, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Tczew

2022-08-10 do 2022-08-22

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Jako fachowiec działający na terenie powiatu i świadczący różnorodne usługi z zakresu perfekcyjnej energii odnawialnej zapoznaj się z potrzebami Klienta, który napisał zapytanie o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²". Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Tymawa

2022-08-09 do 2022-08-17

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Brzeźno Wielkie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Brzeźno wielkie

2022-08-09 do 2022-08-17

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii

Jako fachowiec działający na obszarze Tczewa i oferujący różnorodne usługi z zakresu pierwszorzędnego odnawialnych źródeł energii podejmij współpracę z Klientem, który zgłosił zapytanie o treści "Potrzebuję pompy ciepła, bud. 201-300m²". Zadzwoń i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Tczew

2022-08-04 do 2022-08-12

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Tczew

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3 Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w...

 • Tczew

2022-08-03 do 2022-08-11

Znakomite Systemy Grzewcze

Udowodnij Klientowi, że takiej oferty systemów grzewczych szybko nie znajdzie na terenie Pomorskiego, więc jeżeli poszukuje znakomitego systemów grzewczych to natychmiast powinien poznać Twoją Firmę. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Rajkowy

2022-08-03 do 2022-08-11

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Opalenie

Klienci nierzadko mają trudności w odnalezieniu się w gąszczu ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako specjalista, zaproponuj najbardziej korzystne wyjście Zlecającemu zapytanie o treści - Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Opalenie

2022-08-03 do 2022-08-11

Pompa ciepła, bud. 201-300m², Miłobądz

Zlecenie o treści - Pompa ciepła, bud. 201-300m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Pomorskie oraz przyległych powiatów. Już nie trać czasu i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Miłobądz

2022-08-02 do 2022-08-02

Profesjonalna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesię...

 • Tczew

2022-08-01 do 2022-08-09

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Subkowy

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Subkowy

2022-07-24 do 2022-08-01

Doskonałej Jakości Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Tczew

2022-07-22 do 2022-07-30

Doskonałej Jakości Pompa Ciepła Tczew

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Pelplin

2022-07-22 do 2022-07-30

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Turze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Turze

2022-07-21 do 2022-07-29

Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Tczew

2022-07-20 do 2022-07-28

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu