Pompa ciepła w Tczewie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 910 155 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
614 613 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Tczewie

Pompy ciepła Tczew

Rewelacyjne Pompy Ciepła w Tczewie

86 opinii

Jesteś zdania, że rewelacyjne pompy ciepła to trudny temat? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z Polenergia Pompy Ciepła S.A. dadzą wskazówki i znajdą dopasowne rozwiązanie. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby otrzymać ofertę.

Euros Energy Sp. z o.o. PW - Staranne Pompy Ciepła Tczew

Staranne Pompy Ciepła Tczew

43 opinie

Jeszcze poszukujesz dobrej firmy od pomp ciepła? Zaufaj doświadczeniu Euros Energy Sp. z o.o. PW. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

Zielony Prąd - Wysokiej Jakości Powietrzne Pompy Ciepła Tczew

Zielony Prąd

29 opinii

Na wypadek jeśli nadal szukasz ekspertów od pomp ciepła to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Zielony Prąd. Tczew i pobliske miasta to główny obszar ich działania. Przedzwoń i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

Problast - Najlepsze Pompy Ciepła Tczew

Problast

23 opinie

Poszukujesz specjalisty od pomp ciepła? Powierz tę kwestię specjalistom z Problast. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Arago sp z o. o. - Dobre Gruntowe Pompy Ciepła Tczew

Dobre Gruntowe Pompy Ciepła

15 opinii

W dalszym ciągu nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy gruntowych pomp ciepła, chociaż szukasz go od wielu dni? Arago sp z o. o. może ma szansę zakończyć Twój problem. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

ComfortHouse Sp. z o.o. - Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Tczew

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Tczew

8 opinii

Oferuje usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilku lat, szczególnie na obszarze Tczewa, ale także okolicznych powiatów. Ażeby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze Tczew

BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4 opinie

Takiej propozycji systemów grzewczych nie znajdziesz na terenie Tczewa, więc jeżeli poszukujesz najwyższej klasy systemów grzewczych to bezzwłocznie sprawdź BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

Halwit Facilities Witold Szmidt - Rewelacyjne Gruntowe Pompy Ciepła Tczew

Rewelacyjne Gruntowe Pompy Ciepła

4 opinie

Kupno rewelacyjnych gruntowych pomp ciepła jest trudniejsze niż może się wydawać, ale Halwit Facilities Witold Szmidt na sto procent pomoże Ci w znalezieniu właściwego produktu. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

P.H.U. Ekomatic Mikołaj Brzuzy - Wyśmienite Gruntowe Pompy Ciepła Tczew

P.H.U. Ekomatic Mikołaj Brzuzy

3 opinie

Kiedy szukasz najlepszej oferty powietrznych pomp ciepła w rejonie Tczewa, skorzystaj z pomocy profesjonalistów w branży. P.H.U. Ekomatic Mikołaj Brzuzy wykorzysta swoich kreatywnych pracowników i przedstawi Ci świetną propozycję. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Eco-Calor - Wyśmienite Gruntowe Wymienniki Ciepła Tczew

Wyśmienite Gruntowe Wymienniki Ciepła

2 opinie

Wciąż nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy gruntowych wymienników ciepła, pomimo że szukasz go od sam nie wiesz jak dawna? Eco-Calor może ma szansę zakończyć Twój problem. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Najnowsze z 27 zleceń na pompy ciepła w Tczewie

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 101-150m², Tczew

Jeśli Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to ten Klient jest dla Ciebie. Polegając na swoim doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Tczew

2023-11-16 do 2023-11-24

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 36-70m², Tczew

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: 2024-03-30...

 • Tczew

2023-11-03 do 2023-11-11

Znakomity Gruntowy Wymiennik Ciepła Tczew

Zleceniodawcy często mają trudności w odnalezieniu się w bogactwie ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako specjalista, pomóż znaleźć najlepsze wyjście Klientowi ogłoszenie o treści - Zlecenie na pompę ciepła, bud. 71-100m². Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Pelplin

2023-10-26 do 2023-11-03

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Pelplin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Dom piętrowy w trakcie modernizacji . Powierzchn...

 • Pelplin

2023-10-19 do 2023-10-27

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m², Tczew

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Tczew

2023-10-18 do 2023-10-26

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Tczew

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie, chłodzenie, podgrzewanie wody, ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Term...

 • Tczew

2023-10-13 do 2023-10-21

Rewelacyjne Systemy Grzewcze Tczew

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Tczew

2023-09-24 do 2023-10-02

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: do 35m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Tczew

2023-09-05 do 2023-09-13

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Tczew

Profesjonalna energia odnawialna to Twoja specjalność? Wykonaj powierzone prace jako jeden z najlepszych w branży. Nie czekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Tczew

2023-08-23 do 2023-08-31

Odpowiednie Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Rybaki

2023-08-15 do 2023-08-23

Perfekcyjna Energia Odnawialna Tczew

Jako zawodowiec z branży, najlepszy w każdym calu wykaż, że jesteś zawsze gotowy służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty od perfekcyjnej energii odnawialnej. Klient, który zleca przesłał zlecenie o treści - Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m². Wybierz numer, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

 • Morzeszczyn

2023-08-11 do 2023-08-19

Systemy Grzewcze

Spraw, że systemy grzewcze nie będzie dla Klienta skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany konsultant z dziedziny systemów grzewczych sporządź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 71-100m². Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

 • Brzuśce

2023-08-10 do 2023-08-18

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Swarożyn

2023-08-07 do 2023-08-15

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 101-150m², Tczew

Spraw, że systemy grzewcze nie będzie dla Klienta skomplikowanym zagadnieniem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako profesjonalny ekspert z zakresu systemów grzewczych sporządź skrojoną na miarę ofertę pod zlecenie - Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 101-150m². Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Tczew

2023-08-05 do 2023-08-13

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 36-70m², Greblin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Greblin

2023-08-03 do 2023-08-11

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Jako profesjonalista i prawdziwy wyjadacz w branży odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Klientowi w okolicy Pomorskiego, który pisze "Pompa ciepła, bud. 86m²". Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Tczewskie łąki

2023-07-25 do 2023-08-02

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Pelplin

2023-07-24 do 2023-08-01

Pierwszorzędny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Ten Klient nadal nie znalazł odpowiedniego dostawcy gruntowego wymiennika ciepła, pomimo że poszukuje go od wielu dni. Możesz zakończyć problem dla tego Klienta. Zadzwoń i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Tczew

2023-07-23 do 2023-07-31

Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. 120m², Waćmierz

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od wielu lat, głównie na obszarze miejscowości Pomorskie, ale także przyległych powiatów możesz wysłać ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Waćmierz

2023-07-21 do 2023-07-29

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Kostkowo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: najbliższy wol...

 • Kostkowo

2023-07-19 do 2023-07-27

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Tczew

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6...

 • Tczew

2023-06-26 do 2023-07-04

Solidna Pompa Ciepła Tczew

Zrealizowanie pompy ciepła dla tego Klienta będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę i przedstaw ofertę.

 • Zduny

2023-06-25 do 2023-07-03

Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy T...

 • Tczew

2023-06-20 do 2023-06-28

Solidna Pompa Ciepła

Ten Klient uważa, że solidna pompa ciepła to nieprosty temat. Napisał zapytanie o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec udzielisz mu rad i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Tczew

2023-06-14 do 2023-06-14

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Rybno

Podmiot, który napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²", poszukuje dobrego gruntowego wymiennika ciepła. Powinien trafić na Twoją ofertę, która przebije wszystkie inne. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Rybno

2023-06-13 do 2023-06-21

Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m², Pelplin

To zapytanie o treści - Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz skupia się na Klientach z Pomorskiego oraz przyległych powiatów. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby zaprezentować ofertę.

 • Pelplin

2023-06-02 do 2023-06-10

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Tczew

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 m...

 • Tczew

2023-05-19 do 2023-05-27

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła