Pompa ciepła w Pruszczu Gdańskim

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 553 776 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
639 990 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Pruszczu Gdańskim

Pompy ciepła Pruszcz Gdański

Wyśmienite Powietrzne Pompy Ciepła

89 opinii

Zakup wyśmienitych powietrznych pomp ciepła to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Energia Taniej Sp. z o.o. poradzą Ci i wybiorą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Zadzwoń i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

Słoneczny Doradca PL Sp. z o.o. - Tanie Gruntowe Pompy Ciepła Pruszcz Gdański

Słoneczny Doradca PL Sp. z o.o.

44 opinie

Nie możesz odnaleźć się w zawiłościach ofert na gruntowe pompy ciepła? Specjaliści z Słoneczny Doradca PL Sp. z o.o. zaproponują Ci najbardziej korzystne rozwiązanie. Żeby uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się od razu - warto.

LW Solutions Sp. z o.o. - Najwyższej Klasy Gruntowe Wymienniki Ciepła Pruszcz Gdański

Najwyższej Klasy Gruntowe Wymienniki Ciepła

40 opinii

Kolejnego takiego sprzedawcy szybko nie znajdziesz na terenie Pruszcza Gdańskiego, więc jeśli szukasz najwyższej klasy gruntowych wymienników ciepła to niezwłocznie zobacz LW Solutions Sp. z o.o.. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

ECO Synergia Sp. z o.o. - Dobre Gruntowe Pompy Ciepła Pruszcz Gdański

ECO Synergia Sp. z o.o.

24 opinie

Dotarcie do dobrych gruntowych pomp ciepła może być trudne, ale ten dostawca na sto procent pomoże Ci w znalezieniu najlepszego towaru. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Problast - Rewelacyjne Systemy Grzewcze Pruszcz Gdański

Problast

23 opinie

Chcąc znaleźć najlepszą propozycję systemów grzewczych namierzysz firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale Problast przebije je wszystkie. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

SunClever Pompy Ciepła - Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii w Pruszczu Gdańskim

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii w Pruszczu Gdańskim

22 opinie

Oferuje usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilku lat, szczególnie na obszarze miejscowości Pruszcz Gdański, ale także przyległych miast. Dopasowaną ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

IBW Consulting - Bezkonkurencyjne Gruntowe Pompy Ciepła Pruszcz Gdański

Bezkonkurencyjne Gruntowe Pompy Ciepła Pruszcz Gdański

22 opinie

Gruntowe pompy ciepła z dowozem pod drzwi to zwyczajna usługa IBW Consulting, dzięki której będziesz na sto procent ukontentowany. Aby poznać więcej informacji skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

Bau-Mar fotowoltaika Artur Komsta - Z Górnej Półki Powietrzne Pompy Ciepła Pruszcz Gdański

Z Górnej Półki Powietrzne Pompy Ciepła Pruszcz Gdański

13 opinii

Skoro chcesz dokonać zakupu z górnej półki powietrznych pomp ciepła to Bau-Mar fotowoltaika Artur Komsta z całą pewnością zapewni najlepszy produkt. Wybierz ich numer i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

Instalacje Tomasz Magnuszewski - Doskonałe Pompy Ciepła Pruszcz Gdański

Doskonałe Pompy Ciepła

7 opinii

Przygotowanie pomp ciepła będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Instalacje Tomasz Magnuszewski ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

ATM KLIMA Sp. z o.o. - Znakomite Systemy Grzewcze Pruszcz Gdański

ATM KLIMA Sp. z o.o.

5 opinii

Równie dobrej oferty systemów grzewczych nie znajdziesz na terenie Pruszcza Gdańskiego, więc jeśli poszukujesz znakomitego systemów grzewczych to od razu zobacz ATM KLIMA Sp. z o.o.. Wybierz ich numer, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

Najnowsze z 50 zleceń na pompy ciepła w Pruszczu Gdańskim

Systemy Grzewcze Pruszcz Gdański

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę znakomitego systemów grzewczych gwarantując przy tym sympatyczną obsługę, a opcjonalnie także usługi dodatkowe, niewątpliwie przyciągniesz uwagę tego Klienta, który pisze - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Kaczki

2024-04-14 do 2024-04-22
dodano 6 dni temu

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Straszyn

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Straszyn

2024-04-07 do 2024-04-15

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Pruszcz Gdański

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Pomlewo

2024-04-03 do 2024-04-11

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 158m², Skowarcz

Udowodnij Zlecającemu, że kolejnego takiego dostawcy prędko nie znajdzie na terenie Pomorskiego. Więc jeśli jesteś dostawcą porządnego gruntowego wymiennika ciepła to bezzwłocznie poznaj szczegóły zapytania o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 158m². Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Skowarcz

2024-04-03 do 2024-04-11

Pierwszorzędna Energia Odnawialna Pruszcz Gdański

Jako pracownik branży, najlepszy w każdym calu pokaż, że jesteś w pełni gotowy, aby pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży pierwszorzędnej energii odnawialnej. Ten Zleceniodawca pisze - Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m². Zaproponuj termin od razu!

 • Kolnik

2024-03-29 do 2024-04-06

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Ząbrsko Górne

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: w trakcie budowy Dodatkowe informacje: Interesuje mnie możliwość dofinansowania elektrowni wiatrowej s...

 • Ząbrsko górne

2024-03-27 do 2024-04-04

Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Straszyn

2024-03-26 do 2024-04-03

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zapytania, które brzmi "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Ustal pasujący termin od razu!

 • Pomlewo

2024-03-24 do 2024-04-01

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 101-150m², Przywidz

Klient poszukuje taniego gruntowego wymiennika ciepła w okolicy Pomorskiego i ma dla niego znaczenie atrakcyjna cena. Prześlij ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Skontaktuj się z nimi już teraz i prześlij ofertę.

 • Przywidz

2024-03-22 do 2024-03-30

Bezkonkurencyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła Pruszcz Gdański

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Pruszcz Gdański

2024-03-21 do 2024-03-21

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Pszczółki

Jako profesjonalista i prawdziwy wyjadacz w branży energii odnawialnej możesz zaoferować swoje usługi Klientowi w pobliżu miejscowości Pomorskie, który wysłał zapytanie o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²". Przedzwoń i prześlij ofertę.

 • Pszczółki

2024-03-20 do 2024-03-28

Opłacalne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Przywidz

2024-03-18 do 2024-03-26

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: wodna Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Juszkowo

2024-03-18 do 2024-03-26

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Ełganowo

Ten Zlecający jeszcze szuka dobrej firmy od pompy ciepła. Napisał ogłoszenie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Jeśli chcesz otrzymać Klienta skontaktuj się już teraz - warto.

 • Ełganowo

2024-03-08 do 2024-03-16

Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: 2024-07-12...

 • Pruszcz Gdański

2024-03-07 do 2024-03-08

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Pruszcz Gdański

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Pruszcz Gdański

2024-03-06 do 2024-03-06

Korzystne Systemy Grzewcze

Jako profesjonalista zaproponuj najlepszą ofertę systemów grzewczych. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych opinii od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim przywiązaniu do obowiązków. Z pewnością zlecenie o treści "Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 101-150m²" jest idealne dla Twojej firmy. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Suchy Dąb

2024-03-05 do 2024-03-13

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Odnawialne źródła energii nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Polegając na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zgłoszenia, które brzmi "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²". Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie.

 • Pruszcz Gdański

2024-03-03 do 2024-03-11

Korzystne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Huta dolna

2024-02-27 do 2024-03-06

Doskonała Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Ełganowo

2024-02-23 do 2024-03-02

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Pszczółki

Jako wybitny specjalista od energii odnawialnej, obsługujący Klientów z miejscowości Pomorskie i sąsiednich powiatów - przeanalizuj zapytanie o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m²". Przedstaw bezkonkurencyjną ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się już dziś, nie pożałujesz.

 • Pszczółki

2024-02-21 do 2024-02-21

Świetna Pompa Ciepła Pruszcz Gdański

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Klient, który pisze - "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Przez to, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Wocławy

2024-02-18 do 2024-02-26

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Pruszcz Gdański

2024-02-16 do 2024-02-24

Solidna Energia Odnawialna

Jeśli energia odnawialna to obszar działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Ten składający zapytanie zgłosił "Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 71-100m²". Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Przywidz

2024-02-14 do 2024-02-22

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Przywidz

Zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Pomorskie oraz przyległych powiatów. Już nie trać czasu i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Przywidz

2024-02-05 do 2024-02-13

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Kolbudy

Wybranie systemów grzewczych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista poradź i wybierz uszyte na miarę rozwiązanie dla Klienta, który napisał - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m². Przedłóż dopasowaną propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Kolbudy

2024-02-03 do 2024-02-11

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Przywidz

Jako ekspert i prawdziwy wyjadacz w branży odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Zleceniodawcy w pobliżu miejscowości Pomorskie, który napisał "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Zaprezentuj ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę niezwłocznie.

 • Przywidz

2024-01-31 do 2024-02-08

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 101-150m², Trąbki Wielkie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Trąbki Wielkie

2024-01-30 do 2024-02-07

Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: 2024-01-07...

 • Wiślinka

2024-01-07 do 2024-01-15

Solidna Energia Odnawialna

Zlecenie o treści - Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z Pomorskiego oraz przyległych powiatów. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Bielkówko

2024-01-03 do 2024-01-11

Pompa Ciepła

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który napisał - "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Zachęcamy do kontaktu.

 • Wiślinka

2023-12-31 do 2024-01-08

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła