Pompa ciepła w Wejherowie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 892 869 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
541 648 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Wejherowo - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Wejherowo

Energia Odnawialna w Wejherowie

89 opinii

Oferuje usługi z zakresu energii odnawialnej od wielu lat, głównie na obszarze miejscowości Wejherowo, ale także pobliskich powiatów. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Ekoradcy Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Podkarpackie - Doskonałe Gruntowe Wymienniki Ciepła Wejherowo

Ekoradcy Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Podkarpackie

37 opinii

Planujesz nabycie gruntowych wymienników ciepła i nie masz jeszcze sprzedawcy? Ustal pasujący termin już teraz!

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Perfekcyjna Energia Odnawialna Wejherowo

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

50 opinii

Planujesz wybrać solidnego partnera do realizacji swoich planów? Polenergia Pompy Ciepła S.A. z Wejherowa jest na to najlepszym rozwiązaniem. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Zaklad instalacyjny - Markowe Gruntowe Pompy Ciepła Wejherowo

Zaklad instalacyjny

27 opinii

Zakup markowych gruntowych pomp ciepła bywa sporym wyzwaniem, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Zaklad instalacyjny udzielą rad i wybiorą dostosowane rozwiązanie. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

KL Instalacje - Dobre Powietrzne Pompy Ciepła Wejherowo

KL Instalacje

13 opinii

Chcąc dotrzeć do powietrznych pomp ciepła znajdziesz firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale KL Instalacje przebije je wszystkie. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Greentec - Solidne Pompy Ciepła Wejherowo

Solidne Pompy Ciepła Wejherowo

9 opinii

Firma Greentec oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Wejherowo i z sąsiednich miast. Umów się na rozmowę od razu i poznaj ofertę.

SOLEOS - Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Wejherowo

SOLEOS

8 opinii

Gdy szukasz rewelacyjnej współpracy to profesjonaliści z SOLEOS są dla Ciebie stworzeni. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Morax Wielobranżowy Handel Hurt-Detal Zbigniew Szczerkowski - Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Wejherowo

Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Wejherowo

8 opinii

Nadal nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy gruntowych wymienników ciepła, mimo że szukasz go od wielu dni? Morax Wielobranżowy Handel Hurt-Detal Zbigniew Szczerkowski może ma szansę zakończyć Twój problem. Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - z Górnej Półki Gruntowe Pompy Ciepła Wejherowo

BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4 opinie

Firma BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z rejonu Wejherowa oraz przyległych powiatów. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Energia Świetlna - z Górnej Półki Gruntowe Wymienniki Ciepła Wejherowo

Energia Świetlna

3 opinie

Nadal nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy gruntowych wymienników ciepła, mimo że szukasz go od wielu dni? Energia Świetlna może ma szansę zakończyć Twój problem. Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

291 Zleceń - Pompy Ciepła Wejherowo

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze Wejherowo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy o...

 • Wejherowo

2022-10-03 do 2022-10-11
dodano 4 dni temu

Solidna Energia Odnawialna Wejherowo

Solidna energia odnawialna to Twoja specjalność? Wykonaj powierzone prace jako doświadczony fachowiec w tym fachu. Aby otrzymać Klienta skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Wejherowo

2022-10-03 do 2022-10-11
dodano 4 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Rumia

Jeśli Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to zapytanie jest dla Twojej firmy. Bazując na swoim ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Już teraz skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Rumia

2022-10-02 do 2022-10-10
dodano 5 dni temu

Opłacalne Systemy Grzewcze

Ten Klient, który wciąż nie znalazł systemów grzewczych, chociaż szuka od kilku tygodni, napisał nam zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Zlecającego. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Wejherowo

2022-10-01 do 2022-10-09
dodano 6 dni temu

Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Bojano

Jako wysoko wykwalifikowani eksperci możecie spełnić oczekiwania odnośnie odnawialnych źródeł energii. Zlecenie ma treść "Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m²". Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Bojano

2022-09-27 do 2022-10-05

Korzystne Systemy Grzewcze

Daj znać Zlecającemu, że takiej propozycji systemów grzewczych prędko nie znajdzie w miejscowości Pomorskie i okolicy, więc jeżeli poszukuje korzystnego systemów grzewczych to bez wahania powinien sprawdzić Twoją Firmę. Aby poznać Klienta skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Łęczyce

2022-09-27 do 2022-09-29

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Rumia

Nadal masz możliwość nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako dobra firma od pompy ciepła. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Przedstaw bezkonkurencyjną propozycję temu Klientowi - nawiąż współpracę jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Rumia

2022-09-26 do 2022-10-04

Najlepsza Pompa Ciepła Wejherowo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: w trakcie budowy Dodatkowe informacje: Wg charakterystyki energetyczne...

 • Luzino

2022-09-22 do 2022-09-30

Pompa Ciepła

Klient napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m²". Jako wiarygodny fachowiec w dziedzinie pompy ciepła daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Dodatkowe informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Rumia

2022-09-22 do 2022-09-30

Solidna Pompa Ciepła

Ten Klient uważa, że solidna pompa ciepła to nieprosty temat. Napisał zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec udzielisz mu rad i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Rumia

2022-09-21 do 2022-09-29

Profesjonalna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 50m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Mieszkanie w...

 • Kostkowo

2022-09-20 do 2022-09-28

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła Wejherowo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Linia

2022-09-19 do 2022-09-27

Bezkonkurencyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: możliwy od zara...

 • Rumia

2022-09-18 do 2022-09-26

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Rumia

Wykonanie pompy ciepła dla tego Klienta będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

 • Rumia

2022-09-17 do 2022-09-25

Świetna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 230m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do u...

 • Gościcino

2022-09-17 do 2022-09-25

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Wejherowo

Jako znakomici specjaliści możecie spełnić oczekiwania z zakresu odnawialnych źródeł energii. Zlecenie brzmi "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Przedzwoń, aby przedstawić ofertę - nie pożałujesz.

 • Bojano

2022-09-17 do 2022-07-28

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Bolszewo

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę opłacalnego systemów grzewczych gwarantując przy tym solidną obsługę, a na życzenie także usługi dodatkowe, bez wątpienia zaciekawisz tego Klienta, który napisał - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Przedłóż bezkonkurencyjną ofertę dla tego Klienta - zadzwoń jak najszybciej.

 • Bolszewo

2022-09-16 do 2022-09-24

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: do uzg...

 • Koleczkowo

2022-09-15 do 2022-09-23

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Wejherowo

Solidne odnawialne źródła energii to Twoja specjalność? Wykonaj zapytanie jako prawdziwy ekspert w tym fachu. Jeśli chcesz poznać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Wejherowo

2022-09-15 do 2022-09-23

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Rumia

To zlecenie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz koncentruje się na Klientach z Pomorskiego oraz przyległych powiatów. Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Rumia

2022-09-14 do 2022-09-22

Profesjonalna Pompa Ciepła

Ten Klient uważa, że profesjonalna pompa ciepła to nieproste zagadnienie. Wysłał zgłoszenie o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, 501-1000m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista poradzisz mu i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Nie czekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Choczewo

2022-09-14 do 2022-09-22

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Reda

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 m...

 • Reda

2022-09-12 do 2022-09-20

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Koleczkowo

2022-09-12 do 2022-09-20

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Wejherowo

Pokaż temu Klientowi, że takiego dostawcy szybko nie znajdzie w miejscowości Wejherowo i okolicy. Więc jeśli jesteś producentem pierwszorzędnego gruntowego wymiennika ciepła to bezzwłocznie zapoznaj się ze zleceniem o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Wejherowo

2022-09-12 do 2022-09-20

Profesjonalna Energia Odnawialna

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który zleca - "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Rumia

2022-09-11 do 2022-09-19

Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m², Gościcino

Pokaż temu Zleceniodawcy, że takiego dostawcy szybko nie znajdzie na terenie Pomorskiego. Więc jeśli jesteś producentem taniego gruntowego wymiennika ciepła to bez zbędnej zwłoki przeanalizuj zlecenie o treści - Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m². Aby poznać dokładne informacje skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

 • Gościcino

2022-09-10 do 2022-09-18

Doskonała Pompa Ciepła

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który napisał - "Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Wejherowo

2022-09-09 do 2022-09-17

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Rumia

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Rumia

2022-09-09 do 2022-09-17

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Nadole

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z ofe...

 • Nadole

2022-09-08 do 2022-09-16

Wyśmienity Gruntowy Wymiennik Ciepła

Klienci nagminnie nie mogą odnaleźć się w zawiłościach ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako profesjonalista, zaproponuj najbardziej korzystne rozwiązanie Zlecającemu ogłoszenie o treści - Zlecenie na pompę ciepła, bud. 100m². Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Kopalino

2022-09-08 do 2022-09-16

Doskonała Pompa Ciepła

Zleceniodawca napisał zlecenie brzmiące "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 120m²". Jako zaufany ekspert w dziedzinie pompy ciepła wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego.

 • Jackowo

2022-09-07 do 2022-09-15

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu