Pompa ciepła w Wejherowie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 283 990 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
630 520 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Wejherowie

Pompy ciepła Wejherowo

Solidna Energia Odnawialna w Wejherowie

91 opinii

Oferuje usługi z zakresu energii odnawialnej od wielu lat, głównie na obszarze miejscowości Wejherowo, ale także pobliskich powiatów. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Słoneczny Doradca PL Sp. z o.o. - Doskonałe Gruntowe Wymienniki Ciepła Wejherowo

Słoneczny Doradca PL Sp. z o.o.

43 opinie

Planujesz nabycie gruntowych wymienników ciepła i nie masz jeszcze sprzedawcy? Ustal pasujący termin już teraz!

Problast - Perfekcyjna Energia Odnawialna Wejherowo

Problast

23 opinie

Planujesz wybrać solidnego partnera do realizacji swoich planów? Problast z Wejherowa jest na to najlepszym rozwiązaniem. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

PGI2 sp. z o.o. - Markowe Gruntowe Pompy Ciepła Wejherowo

PGI2 sp. z o.o.

18 opinii

Zakup markowych gruntowych pomp ciepła bywa sporym wyzwaniem, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z PGI2 sp. z o.o. udzielą rad i wybiorą dostosowane rozwiązanie. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

KL Instalacje - Dobre Powietrzne Pompy Ciepła Wejherowo

KL Instalacje

16 opinii

Chcąc dotrzeć do powietrznych pomp ciepła znajdziesz firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale KL Instalacje przebije je wszystkie. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Arago sp z o. o. - Solidne Pompy Ciepła Wejherowo

Solidne Pompy Ciepła Wejherowo

15 opinii

Firma Arago sp z o. o. oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Wejherowo i z sąsiednich miast. Umów się na rozmowę od razu i poznaj ofertę.

Morax Wielobranżowy Handel Hurt-Detal Zbigniew Szczerkowski - Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Wejherowo

Morax Wielobranżowy Handel Hurt-Detal Zbigniew Szczerkowski

10 opinii

Gdy szukasz rewelacyjnej współpracy to profesjonaliści z Morax Wielobranżowy Handel Hurt-Detal Zbigniew Szczerkowski są dla Ciebie stworzeni. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

ATM KLIMA Sp. z o.o. - Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Wejherowo

Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Wejherowo

5 opinii

Nadal nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy gruntowych wymienników ciepła, mimo że szukasz go od wielu dni? ATM KLIMA Sp. z o.o. może ma szansę zakończyć Twój problem. Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Z Górnej Półki Gruntowe Pompy Ciepła Wejherowo

BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4 opinie

Firma BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z rejonu Wejherowa oraz przyległych powiatów. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Adam Górka - Z Górnej Półki Gruntowe Wymienniki Ciepła Wejherowo

Adam Górka

9 opinii

Nadal nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy gruntowych wymienników ciepła, mimo że szukasz go od wielu dni? Adam Górka może ma szansę zakończyć Twój problem. Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

Najnowsze z 65 zleceń na pompy ciepła w Wejherowie

Idealne Systemy Grzewcze Wejherowo

Spowoduj, że systemy grzewcze nie będzie dla Klienta skomplikowaną kwestią i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowany ekspert z dziedziny systemów grzewczych znajdź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Wejherowo

2024-02-25 do 2024-03-04
dodano 2 dni temu

Znakomita Pompa Ciepła Wejherowo

Na wypadek jeśli jeszcze jako profesjonalista od pompy ciepła szukasz Zleceniodawców to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z pewnością uzasadnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Rumia

2024-02-22 do 2024-03-01
dodano 5 dni temu

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Wejherowo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Choczewo

2024-02-19 do 2024-02-27
dodano 8 dni temu

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Rumia

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: 2024-11-01...

 • Rumia

2024-02-19 do 2024-02-27
dodano 8 dni temu

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 101-150m², Wejherowo

Wybranie systemów grzewczych nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista poradź i znajdź dostosowane do potrzeb rozwiązanie dla Klienta, który napisał - Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 101-150m². Dzięki temu, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Wejherowo

2024-02-18 do 2024-02-26

Energia Odnawialna Wejherowo

Jeśli Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie. Polegając na swoim solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Wejherowo

2024-02-18 do 2024-02-26

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 101-150m², Wejherowo

Podmiot, który wprowadził zgłoszenie o treści "Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 101-150m²", szuka markowego gruntowego wymiennika ciepła. Powinien trafić na Twoją ofertę, która nie ma konkurentów. Już nie zwlekaj i sporządź wycenę - nie zawiedziesz się!

 • Wejherowo

2024-02-17 do 2024-02-25

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Koleczkowo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Koleczkowo

2024-02-14 do 2024-02-22

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Kielno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: 2025-03-14...

 • Kielno

2024-02-11 do 2024-02-19

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze

Udowodnij Zleceniodawcy, że lepszej propozycji systemów grzewczych nie znajdzie w miejscowości Pomorskie i okolicy, więc jeśli szuka pierwszorzędnego systemów grzewczych to od razu powinien sprawdzić Twoją Firmę. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Szemud

2024-02-09 do 2024-02-17

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 101-150m², Bojano

Jeszcze masz możliwość odpowiedzieć na zapotrzebowanie Zlecającego jako specjalista od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Aby otrzymać więcej informacji skontaktuj się - naprawdę warto.

 • Bojano

2024-02-07 do 2024-02-15

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 101-150m², Łężyce

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Łężyce

2024-02-07 do 2024-02-15

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Strzebielino

Zleceniodawca napisał zgłoszenie brzmiące "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Jako wiarygodny ekspert w dziedzinie pompy ciepła wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Wyczerpującą ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Strzebielino

2024-02-05 do 2024-02-13

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 101-150m², Szemud

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Szemud

2024-02-01 do 2024-02-09

Świetny Gruntowy Wymiennik Ciepła Wejherowo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 250m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Gniewino

2024-01-31 do 2024-02-08

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 36-70m², Rumia

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który zleca - "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 36-70m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Dłużej nie trać czasu i poproś o szczegóły - nie zawiedziesz się!

 • Rumia

2024-01-28 do 2024-01-31

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 101-150m², Wejherowo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Wejherowo

2024-01-20 do 2024-01-28

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Wejherowo

Spraw, że systemy grzewcze nie będzie dla Klienta trudnością i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny pracownik z zakresu systemów grzewczych znajdź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Wejherowo

2024-01-17 do 2024-01-25

Bezkonkurencyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: wodna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Luzino

2024-01-15 do 2024-01-23

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Wejherowo

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: Poszukuję podwy...

 • Wejherowo

2024-01-15 do 2024-01-23

Odpowiednie Systemy Grzewcze

Dla Zlecającego, który pisze - Potrzebuję pompy ciepła, bud. 101-150m², wybranie odpowiedniego systemów grzewczych może być skomplikowane, jednak pracownicy Twojej firmy będą na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu właściwego rozwiązania. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Wejherowo

2024-01-11 do 2024-01-19

Pierwszorzędny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Wybór pierwszorzędnego gruntowego wymiennika ciepła dla Klientów to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec posłuż Klientowi radą i znajdź najlepsze rozwiązanie. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Wejherowo

2024-01-10 do 2024-01-18

Doskonała Pompa Ciepła

Ten Zlecający nadal potrzebuje dobrej firmy od pompy ciepła. Napisał ogłoszenie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Wejherowo

2024-01-08 do 2024-01-16

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Wejherowo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Wejherowo

2024-01-07 do 2024-01-15

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Bolszewo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Bolszewo

2024-01-03 do 2024-01-11

Porządny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Strzebielino

2024-01-03 do 2024-01-11

Pompa Ciepła

Ten Klient wciąż poszukuje dobrej firmy od pompy ciepła. Napisał zlecenie o treści - Potrzebuję pompy ciepła, bud. 101-150m², chcąc doświadczonych specjalistów. Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Luzino

2024-01-03 do 2024-01-11

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Luzino

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Luzino

2024-01-03 do 2024-01-03

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 101-150m², Rumia

Jeśli odnawialne źródła energii to sfera działania Twojej firmy to nawiąż kontakt z tym Klientem oraz pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Ten zainteresowany napisał "Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 101-150m²". Aby uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Rumia

2024-01-01 do 2024-01-09

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m², Czeczewo

Ten Klient jest zdania, że doskonałej jakości pompa ciepła to niełatwy temat. Napisał zlecenie o treści "Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista posłużysz mu radą i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Zaproponuj termin!

 • Czeczewo

2024-01-01 do 2024-01-09

Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 101-150m², Wejherowo

To zapytanie o treści - Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 101-150m² jest skierowane do fachowca, który oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Wejherowo i z sąsiednich miast. Żeby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

 • Wejherowo

2024-01-01 do 2024-01-09

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła