Pompa ciepła w Gdyni

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 972 829 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
653 487 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Gdyni

Pompy ciepła Gdynia

Wyśmienite Powietrzne Pompy Ciepła

89 opinii

Zakup wyśmienitych powietrznych pomp ciepła to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Energia Taniej Sp. z o.o. poradzą Ci i wybiorą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Zadzwoń i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

Słoneczny Doradca PL Sp. z o.o. - Perfekcyjna Energia Odnawialna Gdynia

Słoneczny Doradca PL Sp. z o.o.

44 opinie

Ten fachowiec działa w rejonie Gdyni i oferuje liczne usługi z zakresu perfekcyjnej energii odnawialnej. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

LW Solutions Sp. z o.o. - Pierwszorzędne Pompy Ciepła Gdynia

Pierwszorzędne Pompy Ciepła Gdynia

40 opinii

Potrzebujesz profesjonalistów od pomp ciepła? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom LW Solutions Sp. z o.o.. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

ECO Synergia Sp. z o.o. - Doskonała Energia Odnawialna Gdynia

ECO Synergia Sp. z o.o.

24 opinie

Firma ECO Synergia Sp. z o.o. to prawdziwi wyjadacze w branży energii odnawialnej. Swoje usługi oferują Klientom w pobliżu miejscowości Gdynia. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

Problast - Dobre Powietrzne Pompy Ciepła Gdynia

Dobre Powietrzne Pompy Ciepła Gdynia

23 opinie

Jeżeli starasz się znaleźć dostawcę dobrych powietrznych pomp ciepła to ta firma na pewno zapewni poszukiwany produkt. Umów się na rozmowę już teraz, a otrzymasz ofertę.

PGI2 sp. z o.o. - Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Gdynia

PGI2 sp. z o.o.

19 opinii

Dobre gruntowe wymienniki ciepła z doręczeniem pod drzwi to normalna metoda pracy PGI2 sp. z o.o., dzięki której będziesz w pełni rad. Zadzwoń i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

Socid1 Rafał Kasprzak - Wysokiej Klasy Powietrzne Pompy Ciepła w Gdyni

Wysokiej Klasy Powietrzne Pompy Ciepła w Gdyni

12 opinii

Kupno dobrych gruntowych wymienników ciepła nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Socid1 Rafał Kasprzak poradzą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj wstępną ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

Wiert-Pol Robert Maciąg - Solidne Pompy Ciepła Gdynia

Solidne Pompy Ciepła

9 opinii

Planujesz wybrać wartego uwagi profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Wiert-Pol Robert Maciąg jest na to najlepszym rozwiązaniem. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś.

ATM KLIMA Sp. z o.o. - Doskonałe Gruntowe Wymienniki Ciepła Gdynia

ATM KLIMA Sp. z o.o.

5 opinii

Gruntowe wymienniki ciepła z dowozem pod drzwi to normalna metoda pracy ATM KLIMA Sp. z o.o., dzięki której będziesz w pełni zadowolony. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - sprawdź!

SOMERO Sp. z o.o. - Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze Gdynia

SOMERO Sp. z o.o.

8 opinii

Takiej propozycji systemów grzewczych nie znajdziesz na terenie Gdyni, więc jeżeli szukasz bezkonkurencyjnego systemów grzewczych to natychmiast zobacz SOMERO Sp. z o.o.. Już teraz zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej szczegółów.

Najnowsze z 45 zleceń na pompy ciepła w Gdyni

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 36-70m², Gdynia

Podmiot, który napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 36-70m²", poszukuje dobrego gruntowego wymiennika ciepła. Powinien trafić na Twoją ofertę, która przebije wszystkie inne. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Gdynia

2024-07-18 do 2024-07-26
dodano 4 dni temu

Idealne Systemy Grzewcze Gdynia

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i podgrzewanie wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Orientacyjna data: 14.07.2024...

 • Gdynia

2024-07-14 do 2024-07-22
dodano 8 dni temu

Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. 151-200m², Gdynia

Zlecający, który poszukuje dobrego gruntowego wymiennika ciepła pisze - Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. 151-200m². Musi on koniecznie zapoznać się z Twoją ofertą jako dostawcy i zobaczyć na własne oczy Twoje świetne ceny oraz korzystne warunki dostawy. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę.

 • Gdynia

2024-07-08 do 2024-07-16

Energia Odnawialna Gdynia

Jako ekspert z branży, najlepszy w każdym calu pokaż, że jesteś w pełni gotowy, aby służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty z branży profesjonalnej energii odnawialnej. Ten Zleceniodawca pisze - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Gdynia

2024-07-03 do 2024-07-11

Doskonała Pompa Ciepła Gdynia

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i podgrzewanie wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Gdynia

2024-07-01 do 2024-07-09

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Gdynia

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i podgrzewanie wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Gdynia

2024-07-01 do 2024-07-09

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Gdynia

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i podgrzewanie wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Gdynia

2024-06-21 do 2024-06-29

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Gdynia

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Gdynia

2024-06-18 do 2024-06-24

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Gdynia

Wybranie systemów grzewczych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista poradź i wybierz uszyte na miarę rozwiązanie dla Klienta, który napisał - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m². Przedłóż dopasowaną propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Gdynia

2024-06-16 do 2024-06-24

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Gdynia

Perfekcyjna energia odnawialna to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zlecenie jako jeden z najlepszych w tym fachu. Dzięki temu, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Gdynia

2024-06-07 do 2024-06-15

Systemy Grzewcze

Jako specjalista przedstaw najlepszą ofertę systemów grzewczych. Masz na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim przywiązaniu do obowiązków. Niewątpliwie zlecenie o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²" jest stworzone dla Twojej firmy. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Gdynia

2024-05-31 do 2024-06-08

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Gdynia

Jako znakomici profesjonaliści dacie radę spełnić wymagania z zakresu odnawialnych źródeł energii. Zapytanie brzmi "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²". Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Gdynia

2024-05-27 do 2024-06-04

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Gdynia

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zgłoszenia, które ma treść "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki!

 • Gdynia

2024-05-21 do 2024-05-29

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 201-300m², Gdynia

Jako ekspert i prawdziwy wyjadacz w branży odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Zlecającemu w okolicy Gdyni, który wysłał zapytanie o treści "Potrzebuję pompy ciepła, bud. 201-300m²". Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Gdynia

2024-05-18 do 2024-05-26

Doskonałej Jakości Gruntowy Wymiennik Ciepła Gdynia

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i podgrzewanie wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Gdynia

2024-05-18 do 2024-05-26

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 71-100m², Gdynia

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Gdynia

2024-05-10 do 2024-05-18

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Jako ekspert od odnawialnych źródeł energii, obsługujący Klientów z Gdyni i okolicznych miast - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 101-150m²". Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Gdynia

2024-04-27 do 2024-05-05

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Gdynia

2024-04-27 do 2024-05-05

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Gdynia

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Gdynia

2024-04-26 do 2024-05-04

Opłacalne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Gdynia

2024-04-24 do 2024-05-02

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Gdynia

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w cią...

 • Gdynia

2024-04-18 do 2024-04-26

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, do 35m², Gdynia

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: do 35m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Mieszkanie Gdynia 2 piętro, aktualne ogrzewanie elektrycz...

 • Gdynia

2024-04-10 do 2024-04-18

Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Gdynia

2024-04-05 do 2024-04-13

Solidne Odnawialne Źródła Energii

Jako znakomici specjaliści macie możliwość spełnić wymagania w temacie odnawialnych źródeł energii. Ogłoszenie brzmi "Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 36-70m²". Przedstaw dobrą ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Gdynia

2024-04-05 do 2024-04-13

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Gdynia

Zleceniodawcy nierzadko mają trudności w odnalezieniu się w bogactwie ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako ekspert, zaproponuj najbardziej korzystne rozwiązanie temu Klientowi zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². Dłużej nie czekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Gdynia

2024-03-20 do 2024-03-28

Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 101-150m², Gdynia

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: wodna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Gdynia

2024-03-19 do 2024-03-27

Energia Odnawialna

Jako wybitny specjalista od energii odnawialnej, świadczący usługi dla Klientów z miejscowości Gdynia i przyległych powiatów - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Zaproponuj termin!

 • Gdynia

2024-03-17 do 2024-03-25

Idealny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Gdynia

2024-03-12 do 2024-03-20

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Gdynia

2024-03-08 do 2024-03-16

Pompa Ciepła

Przygotowanie pompy ciepła z tego zlecenia będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Nie trać czasu - zadzwoń do niego.

 • Gdynia

2024-03-08 do 2024-03-16

Staranna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Gdynia

2024-03-06 do 2024-03-14

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła