Pompy ciepła w Człuchowie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 843 073 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 986 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Człuchów - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Człuchów

Najwyższej Klasy Gruntowe Wymienniki Ciepła w Człuchowie

89 opinii

Drugiego takiego sprzedawcy szybko nie znajdziesz na terenie Człuchowa, dlatego jeśli poszukujesz najwyższej klasy gruntowych wymienników ciepła to natychmiast sprawdź Ekodel Sp. z o.o.. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Wyśmienite Gruntowe Pompy Ciepła Człuchów

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

50 opinii

Kiedy szukasz bezkonkurencyjnej oferty gruntowych pomp ciepła w rejonie Człuchowa, zatrudnij fachowców w branży. Polenergia Pompy Ciepła S.A. wykorzysta swoich kreatywnych pracowników i zaproponuje Ci świetną propozycję. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się!

Zielony Prąd - z Górnej Półki Powietrzne Pompy Ciepła Człuchów

z Górnej Półki Powietrzne Pompy Ciepła Człuchów

28 opinii

Chesz znaleźć dostawcę z górnej półki powietrznych pomp ciepła w miejscowości Człuchów lub na terenie powiatu? Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się od razu!

Greentec - Wysokiej Jakości Powietrzne Pompy Ciepła Człuchów

Wysokiej Jakości Powietrzne Pompy Ciepła

9 opinii

Kiedy szukasz najlepszej oferty powietrznych pomp ciepła w rejonie Człuchowa, skorzystaj z pomocy profesjonalistów w branży. Greentec wykorzysta swoich kreatywnych pracowników i przedstawi Ci świetną propozycję. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

SOLEOS - Pompy Ciepła Człuchów

SOLEOS

8 opinii

Na wypadek jeśli jeszcze poszukujesz ekspertów od pomp ciepła to wykorzystaj kompetencje SOLEOS. Człuchów i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

Pomorska Energia EKO - Gruntowe Wymienniki Ciepła Człuchów

Pomorska Energia EKO

6 opinii

Szukając gruntowych wymienników ciepła spotkasz dostawców, którzy mają ofertę dla Ciebie, ale to Pomorska Energia EKO przebije ich wszystkich. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

GlobalECO Fotowoltaika Sp. z o.o. Sp. Komandytowa - Perfekcyjna Energia Odnawialna Człuchów

GlobalECO Fotowoltaika Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

6 opinii

Ten fachowiec działa w rejonie Człuchowa i oferuje liczne usługi z zakresu perfekcyjnej energii odnawialnej. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Profesjonalna Energia Odnawialna Człuchów

Profesjonalna Energia Odnawialna Człuchów

4 opinie

Wysoko wykwalifikowani pracownicy firmy BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA spełnią Państwa wymagania w temacie energii odnawialnej. Skontaktuj się i dowiedz się więcej.

W-TECH - Markowe Powietrzne Pompy Ciepła Człuchów

W-TECH

2 opinie

Takiego sprzedawcy szybko nie znajdziesz na terenie Człuchowa, dlatego jeśli poszukujesz markowych powietrznych pomp ciepła to bezzwłocznie sprawdź W-TECH. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

Zakład Usługowo Handlowy MIRKLIM - Doskonałej Jakości Gruntowe Pompy Ciepła Człuchów

Doskonałej Jakości Gruntowe Pompy Ciepła

1 opinia

Gdy szukasz bezkonkurencyjnej oferty gruntowych pomp ciepła w okolicy Człuchowa, skorzystaj z pomocy profesjonalistów w branży. Zakład Usługowo Handlowy MIRKLIM wykorzysta swoje kompetencje i zaproponuje Ci niezłą propozycję. Przedzwoń, aby otrzymać ofertę - naprawdę warto.

56 Zleceń - Pompy Ciepła Człuchów

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Człuchów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Człuchów

2022-09-22 do 2022-09-30
dodano 5 dni temu

Energia Odnawialna Człuchów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Ględowo

2022-09-17 do 2022-09-25

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Doskonała Energia Odnawialna

Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zlecenia o treści "Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m²". Jeśli chcesz otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Wierzchowo

2022-09-16 do 2022-09-24

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 152m², Człuchów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 152m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Ofertę proszę przesłać...

 • Człuchów

2022-09-16 do 2022-09-24

Staranna Pompa Ciepła Człuchów

Zlecający napisał zlecenie brzmiące "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie pompy ciepła daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Dzięki temu, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Człuchów

2022-09-16 do 2022-09-24

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Człuchów

Jako wybitny specjalista od odnawialnych źródeł energii, świadczący usługi dla Klientów z miejscowości Człuchów i pobliskich miast - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Człuchów

2022-09-14 do 2022-09-22

Doskonałej Jakości Pompa Ciepła

Zlecający napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m²". Jako rzetelny fachowiec w dziedzinie pompy ciepła daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Przechlewo

2022-09-11 do 2022-09-19

Znakomite Systemy Grzewcze Człuchów

Oferujesz propozycję dotyczącą systemów grzewczych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego wymagań. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby zaprezentować ofertę.

 • Czarne

2022-09-08 do 2022-09-16

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze

Dla Zlecającego, który pisze - Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², wybranie bezkonkurencyjnego systemów grzewczych może być skomplikowane, jednak pracownicy Twojej firmy będą na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego produktu. Nie czekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Rozwory

2022-09-01 do 2022-09-09

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Przechlewo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Przechlewo

2022-09-01 do 2022-09-09

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Człuchów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: możliwy od za...

 • Człuchów

2022-08-01 do 2022-08-09

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Człuchów

Zlecający często nie mogą odnaleźć się w zawiłościach ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako fachowiec, doradź najlepsze rozwiązanie Klientowi zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Człuchów

2022-07-29 do 2022-08-06

Pompa Ciepła

Zleceniodawca szuka doskonałej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m². To ogłoszenie jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Jeszcze dziś zadzwoń do niego i przedstaw ofertę.

 • Człuchów

2022-07-28 do 2022-08-05

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Człuchów

Profesjonalna energia odnawialna to Twoja specjalność? Wykonaj powierzone prace jako doświadczony fachowiec w branży. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

 • Człuchów

2022-07-28 do 2022-08-05

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 128m², Człuchów

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 128m² Stan obiektu: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z ofer...

 • Człuchów

2022-07-27 do 2022-08-04

Gruntowy Wymiennik Ciepła Człuchów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Ględowo

2022-07-22 do 2022-07-30

Porządny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Ten Zleceniodawca poszukuje najlepszej oferty gruntowego wymiennika ciepła w miejscowości Pomorskie i napisał - Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. do 150m². Jako profesjonalista w branży wykorzystaj kompetencje swoich pracowników i przedstaw dobrą propozycję. Zadzwoń jeszcze dzisiaj - nie pożałujesz.

 • Przechlewo

2022-07-18 do 2022-07-26

Rewelacyjne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 65m² Stan obiektu: budynek do 2 lat Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Debrzno

2022-07-18 do 2022-07-26

Najwyższej Klasy Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawca, który pisze zapytanie o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²", szuka najwyższej klasy gruntowego wymiennika ciepła. Powinien spotkać Twoją ofertę, która jest najwyższej próby. Nie czekaj i poproś o szczegóły - gwarancja zadowolenia!

 • Przechlewo

2022-07-16 do 2022-07-24

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Debrzno

Ten Zlecający jeszcze szuka dobrej firmy od pompy ciepła. Napisał ogłoszenie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Jeśli chcesz otrzymać Klienta skontaktuj się już teraz - warto.

 • Debrzno

2022-07-13 do 2022-07-21

Znakomita Pompa Ciepła

Na wypadek jeśli jeszcze jako profesjonalista od pompy ciepła szukasz Zleceniodawców to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m². Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z pewnością uzasadnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Człuchów

2022-07-13 do 2022-07-21

Porządna Pompa Ciepła

Nadal masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zlecającego jako profesjonalista od pompy ciepła. Pozwól Klientom skorzystać z Twojego doświadczenia oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Rzeczenica

2022-07-11 do 2022-07-19

Solidne Odnawialne Źródła Energii Człuchów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek do 2 lat Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Człuchów

2022-07-08 do 2022-07-16

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Przechlewo

Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zgłoszenia o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Przechlewo

2022-07-08 do 2022-07-16

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Człuchów

Jako fachowiec działający na obszarze powiatu i oferujący szerokie spektrum usług z zakresu perfekcyjnej energii odnawialnej zapoznaj się z potrzebami Klienta, który zgłosił zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Skontaktuj się i prześlij ofertę - naprawdę warto.

 • Człuchów

2022-07-01 do 2022-07-09

Pompa Ciepła

Jeszcze możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Zlecającego jako specjalista od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym wykorzystać Twoje kompetencje oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Człuchów

2022-06-24 do 2022-07-02

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Człuchów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ...

 • Człuchów

2022-06-23 do 2022-06-23

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Przechlewo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnieni...

 • Przechlewo

2022-06-22 do 2022-06-30

Odnawialne Źródła Energii

Jeśli odnawialne źródła energii w najlepszym wydaniu to obszar działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Klient zgłosił "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Pokaż ofertę dla tego Klienta - nawiąż współpracę niezwłocznie.

 • Człuchów

2022-06-21 do 2022-06-29

Energia Odnawialna

Energia odnawialna to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako doświadczony fachowiec w tej dziedzinie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Czarne

2022-06-20 do 2022-06-28

Pompa Ciepła

Jeżeli w dalszym ciągu jako profesjonalista od pompy ciepła poszukujesz Klientów to zainteresuj się zleceniem o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z rejonu Pomorskiego na pewno uzasadnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Debrzno

2022-06-12 do 2022-06-20

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu