Pompa ciepła w Człuchowie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 301 342 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
631 820 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Człuchowie

Pompy ciepła Człuchów

Najwyższej Klasy Gruntowe Wymienniki Ciepła w Człuchowie

92 opinie

Drugiego takiego sprzedawcy szybko nie znajdziesz na terenie Człuchowa, dlatego jeśli poszukujesz najwyższej klasy gruntowych wymienników ciepła to natychmiast sprawdź Ekover- Piotr Drabjewski. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Wyśmienite Gruntowe Pompy Ciepła Człuchów

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

91 opinii

Kiedy szukasz bezkonkurencyjnej oferty gruntowych pomp ciepła w rejonie Człuchowa, zatrudnij fachowców w branży. Polenergia Pompy Ciepła S.A. wykorzysta swoich kreatywnych pracowników i zaproponuje Ci świetną propozycję. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się!

Zielony Prąd - Z Górnej Półki Powietrzne Pompy Ciepła Człuchów

Z Górnej Półki Powietrzne Pompy Ciepła Człuchów

29 opinii

Chesz znaleźć dostawcę z górnej półki powietrznych pomp ciepła w miejscowości Człuchów lub na terenie powiatu? Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się od razu!

PGI2 sp. z o.o. - Wysokiej Jakości Powietrzne Pompy Ciepła Człuchów

Wysokiej Jakości Powietrzne Pompy Ciepła

18 opinii

Kiedy szukasz najlepszej oferty powietrznych pomp ciepła w rejonie Człuchowa, skorzystaj z pomocy profesjonalistów w branży. PGI2 sp. z o.o. wykorzysta swoich kreatywnych pracowników i przedstawi Ci świetną propozycję. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Virtus Sun Polska - Świetne Pompy Ciepła Człuchów

Virtus Sun Polska

26 opinii

Na wypadek jeśli jeszcze poszukujesz ekspertów od pomp ciepła to wykorzystaj kompetencje Virtus Sun Polska. Człuchów i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

Strefa Ciepła - Odpowiednie Gruntowe Wymienniki Ciepła Człuchów

Strefa Ciepła

5 opinii

Szukając gruntowych wymienników ciepła spotkasz dostawców, którzy mają ofertę dla Ciebie, ale to Strefa Ciepła przebije ich wszystkich. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Perfekcyjna Energia Odnawialna Człuchów

BMG CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4 opinie

Ten fachowiec działa w rejonie Człuchowa i oferuje liczne usługi z zakresu perfekcyjnej energii odnawialnej. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Instalacje fotowoltaiczne Energy-Sun - Profesjonalna Energia Odnawialna Człuchów

Profesjonalna Energia Odnawialna Człuchów

2 opinie

Wysoko wykwalifikowani pracownicy firmy Instalacje fotowoltaiczne Energy-Sun spełnią Państwa wymagania w temacie energii odnawialnej. Skontaktuj się i dowiedz się więcej.

VMINVEST - Markowe Powietrzne Pompy Ciepła Człuchów

VMINVEST

2 opinie

Takiego sprzedawcy szybko nie znajdziesz na terenie Człuchowa, dlatego jeśli poszukujesz markowych powietrznych pomp ciepła to bezzwłocznie sprawdź VMINVEST. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

Ekoheat sp. z o.o. - Doskonałej Jakości Gruntowe Pompy Ciepła Człuchów

Doskonałej Jakości Gruntowe Pompy Ciepła

5 opinii

Gdy szukasz bezkonkurencyjnej oferty gruntowych pomp ciepła w okolicy Człuchowa, skorzystaj z pomocy profesjonalistów w branży. Ekoheat sp. z o.o. wykorzysta swoje kompetencje i zaproponuje Ci niezłą propozycję. Przedzwoń, aby otrzymać ofertę - naprawdę warto.

Najnowsze z 24 zleceń na pompy ciepła w Człuchowie

Staranna Pompa Ciepła Człuchów

Zlecający napisał zlecenie brzmiące "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie pompy ciepła daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Dzięki temu, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Rychnowy

2024-02-17 do 2024-02-25

Systemy Grzewcze Człuchów

Doprowadź do tego, że systemy grzewcze nie będzie dla Zleceniodawcy skomplikowaną kwestią i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny pracownik z zakresu systemów grzewczych stwórz idealną ofertę pod zlecenie - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Żeby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

 • Człuchów

2024-02-06 do 2024-02-14

Gruntowy Wymiennik Ciepła Człuchów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmo...

 • Uniechów

2024-01-11 do 2024-01-19

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Człuchów

2024-01-11 do 2024-01-18

Doskonały Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Człuchów

2024-01-08 do 2024-01-16

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Rzeczenica

Pokaż temu Zleceniodawcy, że takiego dostawcy szybko nie znajdzie na terenie Pomorskiego. Więc jeśli jesteś producentem taniego gruntowego wymiennika ciepła to bez zbędnej zwłoki przeanalizuj zlecenie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². Aby poznać dokładne informacje skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

 • Rzeczenica

2024-01-07 do 2024-01-15

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Człuchów

2023-12-26 do 2024-01-03

Pierwszorzędna Energia Odnawialna Człuchów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Czarne

2023-12-03 do 2023-12-11

Ceniony Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawcy często czują się zagubieni w nadmiarze ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako ekspert, doradź najlepsze wyjście Klientowi zapytanie o treści - Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 36-70m². Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Przechlewo

2023-12-01 do 2023-12-09

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 36-70m², Człuchów

Zleceniodawca szuka dobrej jakości wykonywanych usług i pisze - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 36-70m². To zlecenie jest stworzone dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Przedzwoń teraz i wyślij ofertę.

 • Człuchów

2023-10-30 do 2023-11-07

Rewelacyjne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Człuchów

2023-10-14 do 2023-10-22

Znakomity Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawcy często mają trudności w odnalezieniu się w bogactwie ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako specjalista, pomóż znaleźć najlepsze wyjście Klientowi ogłoszenie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 650m². Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Człuchów

2023-10-07 do 2023-10-15

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Człuchów

Doskonała energia odnawialna to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako jeden z najlepszych w tej dziedzinie. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Człuchów

2023-09-30 do 2023-10-08

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Czarne

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Czarne

2023-09-07 do 2023-09-15

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Rzeczenica

Zlecający szuka rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m². To ogłoszenie jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Przedstaw wyjątkową propozycję dla tego Klienta - zadzwoń już dziś.

 • Rzeczenica

2023-08-23 do 2023-08-31

Tanie Systemy Grzewcze

Ten Zleceniodawca, który wciąż nie znalazł systemów grzewczych, mimo że szuka od niezliczonych dni, wysłał nam zlecenie o treści - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 71-100m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Zleceniodawcy. Umów odpowiedni dla Ciebie termin od razu!

 • Przechlewo

2023-08-19 do 2023-08-27

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Człuchów

Jako profesjonalista i prawdziwy wyjadacz w branży odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Klientowi w okolicy Pomorskiego, który pisze "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²". Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Charzykowy

2024-02-06 do 2024-02-14

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Charzykowy

2023-11-25 do 2023-12-03

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Odnawialne źródła energii nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Polegając na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zgłoszenia, które brzmi "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie.

 • Chojniczki

2023-12-28 do 2024-01-05

Profesjonalna Pompa Ciepła

Jeśli jeszcze jako dobra firma od pompy ciepła potrzebujesz Klientów to zainteresuj się zleceniem o treści - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m². Prowadząc firmę jako doświadczony przedsiębiorca z miejscowości Chojnice na pewno dowiedziesz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Pokaż dopasowaną propozycję dla tego Klienta - skontaktuj się niezwłocznie.

 • Chojnice

2023-10-27 do 2023-11-04

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Chojnice

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie, chłodzenie Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Chcę założyć instalację PV( ok 4 kw)...

 • Chojnice

2024-02-08 do 2024-02-16

Doskonałej Jakości Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Chojnice

2024-02-19 do 2024-02-27

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: 2024-11-30...

 • Chojnice

2023-10-19 do 2023-10-27

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Chojnice

2024-02-14 do 2024-02-22

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła