Pompa ciepła we Wrocławiu

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 854 521 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 330 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Wrocław - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Wrocław

Sunlit.pl Marek Sowka

64 opinie

Jeśli szukasz dobrej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z Sunlit.pl Marek Sowka są dla Ciebie idealni. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Bora s.c. - Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Wrocław

Bora s.c.

64 opinie

Profesjonalne odnawialne źródła energii to najważniejszy temat dla ekipy z firmy Bora s.c. - są jednymi z najlepszych w tym fachu. Żeby poznać ofertę skontaktuj się - to Ci się opłaci.

Finetech Engineering Sp. z o.o. Sp. k. - Wyśmienite Gruntowe Wymienniki Ciepła Wrocław

Finetech Engineering Sp. z o.o. Sp. k.

59 opinii

Poszukujesz wyśmienitych gruntowych wymienników ciepła na terenie Wrocławia? Nie czekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

MisjaNieEmisja.pl-Pompy ciepła ,fotowoltaika - Odpowiednie Gruntowe Wymienniki Ciepła Wrocław

MisjaNieEmisja.pl-Pompy ciepła ,fotowoltaika

38 opinii

Klient, który planuje zakup odpowiednich gruntowych wymienników ciepła winien koniecznie zgłosić się do tego dostawcy i zobaczyć na własne oczy ich atrakcyjne ceny oraz korzystne warunki dostawy. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Markowe Gruntowe Wymienniki Ciepła Wrocław

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

50 opinii

Wybranie markowych gruntowych wymienników ciepła może być skomplikowane, ale ten dostawca na 100% pomoże Tobie w znalezieniu dopasowanego towaru. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - skontaktuj się od razu!

NTS-Energy sp. z o.o. - Energia Odnawialna Wrocław

NTS-Energy sp. z o.o.

19 opinii

Planujesz wybrać sprawdzonego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? NTS-Energy sp. z o.o. jest na to skuteczną metodą. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

SOLEOS - Doskonałej Jakości Pompy Ciepła Wrocław

SOLEOS

8 opinii

Na wypadek jeśli nadal poszukujesz dobrej firmy od pomp ciepła to skorzystaj z doświadczenia SOLEOS. Wrocław to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Skontaktuj się z nimi od razu i poznaj ofertę.

GlobalECO Fotowoltaika Sp. z o.o. Sp. Komandytowa - Opłacalne Systemy Grzewcze Wrocław

GlobalECO Fotowoltaika Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

6 opinii

Równie dobrej oferty systemów grzewczych prędko nie znajdziesz na terenie Wrocławia, więc jeżeli poszukujesz opłacalnego systemów grzewczych to niezwłocznie zobacz GlobalECO Fotowoltaika Sp. z o.o. Sp. Komandytowa. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

Ramzes Energy Arkadiusz Radek - Markowe Powietrzne Pompy Ciepła Wrocław

Ramzes Energy Arkadiusz Radek

4 opinie

Takiego sprzedawcy szybko nie znajdziesz na terenie Wrocławia, dlatego jeśli poszukujesz markowych powietrznych pomp ciepła to bezzwłocznie sprawdź Ramzes Energy Arkadiusz Radek. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

Strefa Pomp Ciepła - Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Wrocław

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Wrocław

2 opinie

Zawodowcy z Strefa Pomp Ciepła to specjaliści w każdym calu i są zawsze gotowi doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od odnawialnych źródeł energii. Przedstawią Ci dobrą ofertę, nie pożałujesz.

595 Zleceń - Pompy Ciepła Wrocław

Pompa ciepła, bud. do 150m², Wrocław

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 m...

 • Wrocław

2022-09-29 do 2022-10-07
dodano 2 godziny temu

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Wrocław

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z of...

 • Wrocław

2022-09-29 do 2022-10-07
dodano 7 godzin temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Wrocław

Jeśli odnawialne źródła energii na najwyższym poziomie to pole działania Twojej firmy to nawiąż kontakt z tym Klientem oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Ten Klient zgłosił "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²". Konkretną wycenę prześlij po kontakcie.

 • Wrocław

2022-09-29 do 2022-10-07
dodano 9 godzin temu

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Wrocław

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Wrocław

2022-09-29 do 2022-10-07
dodano 15 godzin temu

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Dodatkowe informacje: Podłoguwka jest i bufor Termin skorz...

 • Wrocław

2022-09-28 do 2022-10-06
dodano wczoraj o 18:32

Ceniony Gruntowy Wymiennik Ciepła Wrocław

Dowiedź Zleceniodawcy, że następnego takiego dostawcy szybko nie znajdzie w miejscowości Wrocław i okolicy. Dlatego jeśli jesteś producentem cenionego gruntowego wymiennika ciepła to koniecznie przeanalizuj zlecenie o treści - Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m². Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Wrocław

2022-09-28 do 2022-10-06
dodano wczoraj o 15:00

Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 125m², Sadowice

To zapytanie o treści - Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 125m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz skupia się na Klientach z Dolnośląskiego oraz przyległych powiatów. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby zaprezentować ofertę.

 • Sadowice-

2022-09-28 do 2022-10-06
dodano wczoraj o 09:21

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Wrocław

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: Interesuje mnie wykonanie kotł...

 • Wrocław

2022-09-27 do 2022-10-05
dodano 2 dni temu

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Wrocław

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3 Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu ...

 • Wrocław

2022-09-27 do 2022-10-05
dodano 2 dni temu

Porządna Pompa Ciepła Wrocław

Nadal masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zlecającego jako profesjonalista od pompy ciepła. Pozwól Klientom skorzystać z Twojego doświadczenia oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Wrocław

2022-09-26 do 2022-10-04
dodano 3 dni temu

Systemy Grzewcze Wrocław

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Wrocław

2022-09-25 do 2022-10-03
dodano 4 dni temu

Pompa Ciepła

Zapytanie o treści - Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m² jest zaadresowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz skupia się na Klientach z miejscowości Wrocław i okolic. Dzięki temu, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Wrocław

2022-09-25 do 2022-10-03
dodano 4 dni temu

Profesjonalna Pompa Ciepła

W dalszym ciągu masz możliwość nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapotrzebowanie Klienta jako profesjonalista od pompy ciepła. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twoich usług i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Nie trać czasu i sporządź wycenę - gwarancja zadowolenia!

 • Wrocław

2022-09-24 do 2022-10-02
dodano 5 dni temu

Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Wrocław

Jako ekspert z branży, najlepszy w swoim fachu wykaż, że jesteś zawsze gotowy doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z dziedziny profesjonalnej energii odnawialnej. Klient, który zleca napisał - Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m². Dłużej nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Wrocław

2022-09-24 do 2022-10-02
dodano 5 dni temu

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 35m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do u...

 • Wrocław

2022-09-23 do 2022-10-01
dodano 6 dni temu

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Wrocław

Jako ekspert i prawdziwy wyjadacz w branży energii odnawialnej możesz zaoferować swoje usługi Zlecającemu w okolicy Wrocławia, który napisał "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Wrocław

2022-09-23 do 2022-10-01
dodano 6 dni temu

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Wrocław

2022-09-23 do 2022-10-01
dodano 6 dni temu

Pompa Ciepła

Przygotowanie pompy ciepła z tego zlecenia będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Wrocław

2022-09-22 do 2022-09-30
dodano 7 dni temu

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Wrocław

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Dobrze ocieplony Termin sko...

 • Wrocław

2022-09-22 do 2022-09-30
dodano 7 dni temu

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Wrocław

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Wrocław

2022-09-22 do 2022-09-30
dodano 7 dni temu

Znakomita Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek do 2 lat Dodatkowe informacje: Posiadam pompe ciepla która straciła c...

 • Wrocław

2022-09-21 do 2022-09-29
dodano 8 dni temu

Doskonała Pompa Ciepła

Zleceniodawca napisał zlecenie brzmiące "Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m²". Jako zaufany ekspert w dziedzinie pompy ciepła wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego.

 • Wrocław

2022-09-21 do 2022-09-29
dodano 8 dni temu

Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Wrocław

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Wrocław

2022-09-21 do 2022-09-29
dodano 8 dni temu

Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Kiełczówek

2022-09-21 do 2022-09-29
dodano 8 dni temu

Systemy Grzewcze

Daj znać Klientowi, że lepszej oferty systemów grzewczych szybko nie znajdzie w miejscowości Wrocław i okolicy, więc jeżeli szuka najwyższej klasy systemów grzewczych to bez zbędnej zwłoki powinien sprawdzić Twoją Firmę. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Wrocław

2022-09-20 do 2022-09-28

Doskonałej Jakości Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 ...

 • Wrocław

2022-09-20 do 2022-09-28

Tanie Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmow...

 • Wrocław

2022-09-19 do 2022-09-27

Odnawialne Źródła Energii

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Potrzebuję pompy ciepła, bud. 45m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Wrocław

2022-09-19 do 2022-09-19

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Wrocław

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Wrocław

2022-09-18 do 2022-09-26

Rewelacyjne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Wrocław

2022-09-18 do 2022-09-26

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 220m², Wrocław

Jeżeli wciąż jako ekspert od pompy ciepła poszukujesz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 220m². Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z miejscowości Wrocław z pewnością dasz dowód Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Zadzwoń, aby przedstawić ofertę - nie będziesz żałować.

 • Wrocław

2022-09-17 do 2022-09-25

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu