Pompy ciepła w Trzebnicy

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 899 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 415 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Trzebnica - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Trzebnica

Sunlit.pl Marek Sowka

64 opinie

Ten specjalista działa w rejonie powiatu i oferuje szerokie spektrum usług z zakresu perfekcyjnej energii odnawialnej. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

Bora s.c. - Doskonałe Powietrzne Pompy Ciepła Trzebnica

Bora s.c.

64 opinie

Jeśli szukasz bezkonkurencyjnej oferty powietrznych pomp ciepła w okolicy Trzebnicy, skorzystaj z pomocy profesjonalistów w branży. Bora s.c. wykorzysta swoją doświadczoną kadrę i zaproponuje Ci dobrą propozycję. Zapraszamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

Finetech Engineering Sp. z o.o. Sp. k. - Odpowiednie Gruntowe Pompy Ciepła Trzebnica

Finetech Engineering Sp. z o.o. Sp. k.

59 opinii

Znalezienie odpowiednich gruntowych pomp ciepła nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z Finetech Engineering Sp. z o.o. Sp. k. dadzą wskazówki i dobiorą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Pierwszorzędne Systemy Grzewcze Trzebnica

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze Trzebnica

49 opinii

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Polenergia Pompy Ciepła S.A. udzielą rad i znajdą dopasowne rozwiązanie. Już teraz określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

NTS-Energy sp. z o.o. - Wyśmienite Gruntowe Wymienniki Ciepła w Trzebnicy

Wyśmienite Gruntowe Wymienniki Ciepła w Trzebnicy

19 opinii

Znalezienie wyśmienitych gruntowych wymienników ciepła nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z NTS-Energy sp. z o.o. poradzą Ci i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Instalacjekompleksowo.pl - Event Plus - Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Trzebnica

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

17 opinii

Oferuje usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilku lat, szczególnie na obszarze Trzebnicy, ale także okolicznych miast. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - sprawdź!

HARSTA Trzebnica - Wysokiej Jakości Gruntowe Pompy Ciepła Trzebnica

HARSTA Trzebnica

13 opinii

Wysokiej jakości gruntowe pompy ciepła z przewozem pod drzwi to zwyczajna metoda działania HARSTA Trzebnica, dzięki której będziesz na sto procent ukontentowany. Ustal pasujący termin!

GlobalECO Fotowoltaika Sp. z o.o. Sp. Komandytowa - Perfekcyjne Pompy Ciepła Trzebnica

Perfekcyjne Pompy Ciepła

6 opinii

Według Ciebie perfekcyjne pompy ciepła to niełatwy temat? Oszczędź sobie nerwów - profesjonaliści z tej firmy poradzą Ci i znajdą najlepsze rozwiązanie. Określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Fach-Mach Paweł Kalisz - Bezkonkurencyjne Gruntowe Wymienniki Ciepła Trzebnica

Bezkonkurencyjne Gruntowe Wymienniki Ciepła Trzebnica

6 opinii

Znalezienie bezkonkurencyjnych gruntowych wymienników ciepła może być niełatwe, ale ten dostawca na 100% pomoże Tobie w znalezieniu dopasowanego towaru. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się!

Ramzes Energy Arkadiusz Radek - Odpowiednie Powietrzne Pompy Ciepła Trzebnica

Ramzes Energy Arkadiusz Radek

4 opinie

Szukając powietrznych pomp ciepła natkniesz się na producentów, którzy mają ofertę dla Ciebie, ale to Ramzes Energy Arkadiusz Radek nie ma sobie równych. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj niewiążącą wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

131 Zleceń - Pompy Ciepła Trzebnica

Pompa ciepła, bud. do 150m², Oborniki Śląskie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Oborniki Śląskie

2022-09-22 do 2022-09-30
dodano 3 dni temu

Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m², Pęgów

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Dodatkowe informacje: Posiadam wydajną stud...

 • Pęgów

2022-09-19 do 2022-09-27
dodano 6 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Żmigród

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Żmigród

2022-09-19 do 2022-09-27
dodano 6 dni temu

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Oborniki Śląskie

Jako ekspert i prawdziwy wyjadacz w branży odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Zlecającemu w okolicy Dolnośląskiego, który wysłał zapytanie o treści "Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m²". Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Oborniki Śląskie

2022-09-18 do 2022-09-26
dodano 7 dni temu

Pompa ciepła, bud. 151-200m², Pęgów

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystani...

 • Pęgów

2022-09-19 do 2022-09-20

Wysokiej Jakości Gruntowy Wymiennik Ciepła Trzebnica

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 2 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Żmigród

2022-09-14 do 2022-09-22

Znakomita Pompa Ciepła Trzebnica

Ten Klient jest zdania, że znakomita pompa ciepła to skomplikowane zagadnienie. Wysłał zgłoszenie o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec udzielisz mu rad i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Żeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - warto.

 • Trzebnica

2022-09-14 do 2022-09-22

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Oborniki Śląskie

Ten Zleceniodawca, który w dalszym ciągu nie znalazł systemów grzewczych, choć szuka od kilku tygodni, wysłał nam zlecenie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². To właśnie Twoja oferta może być wybawieniem z problemu Zlecającego. Zaprezentuj wyjątkową ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę już dziś.

 • Oborniki Śląskie

2022-09-12 do 2022-09-20

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Trzebnica

Ten Klient chcąc znaleźć najlepszą propozycję systemów grzewczych powinien znaleźć Twoją Firmę, która nie ma konkurentów. Po prostu przeczytaj dokładnie zapytanie - Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m². Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Trzebnica

2022-09-11 do 2022-09-19

Idealne Systemy Grzewcze Trzebnica

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Oborniki Śląskie

2022-09-09 do 2022-09-17

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze

Jako profesjonalista złóż doskonałą ofertę systemów grzewczych. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych referencji od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim dużym doświadczeniu. Na pewno zlecenie o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²" jest stworzone dla Ciebie. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Oborniki SLK

2022-09-07 do 2022-09-15

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Wisznia Mała

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Wisznia Mała

2022-09-05 do 2022-09-13

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 80m², Kuźniczysko

Jako wybitny specjalista od energii odnawialnej, obsługujący Klientów z Dolnośląskiego i sąsiednich miast - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 80m²". Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Kuźniczysko

2022-09-04 do 2022-09-12

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Uraz

Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zgłoszenia, które brzmi "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Uraz

2022-09-03 do 2022-09-11

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Żmigród

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 m...

 • Żmigród

2022-08-30 do 2022-09-07

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Kryniczno _ Dolnośląskie Pow.trzebnica

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Kryniczno _ dolnośląskie pow.Trzebnica

2022-08-29 do 2022-09-06

Pierwszorzędna Energia Odnawialna Trzebnica

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Naprawa pompy ciepła monobl...

 • Oborniki Śląskie

2022-08-29 do 2022-09-06

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Strzeszów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: 100 mpowierzchni T...

 • Strzeszów

2022-08-29 do 2022-09-06

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Cała Polska

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Dodatkowe informacje: Budynek parterowy z poddaszem nieużytk...

 • cała Polska

2022-08-29 do 2022-09-06

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Rościsławice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Tylko pierwsze uruchomienie ...

 • Rościsławice

2022-08-29 do 2022-09-06

Pompa Ciepła

Ten Klient wciąż poszukuje dobrej firmy od pompy ciepła. Napisał zlecenie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², chcąc doświadczonych specjalistów. Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Zawonia

2022-08-27 do 2022-09-04

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Oborniki Śląskie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Oborniki Śląskie

2022-08-23 do 2022-08-31

Solidna Energia Odnawialna

Zapytanie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m² jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Trzebnica i okolic. Określ co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Trzebnica

2022-08-23 do 2022-08-31

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Krzyżowa

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Krzyżowa

2022-08-18 do 2022-08-26

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Oborniki Śląskie

Jako ekspert od odnawialnych źródeł energii, świadczący usługi dla Klientów z Dolnośląskiego i przyległych miast - poznaj szczegóły zapytania o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Oborniki Śląskie

2022-08-18 do 2022-08-26

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Żmigród

Zrealizowanie pompy ciepła dla tego Klienta będzie przyjemnością. Ogłoszenie ma treść - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zadzwoń i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Żmigród

2022-08-16 do 2022-08-24

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze

Dla Klienta, który nadesłał zlecenie o treści - Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², znalezienie bezkonkurencyjnego systemów grzewczych jest niełatwe, jednak Twoja firma będzie na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego produktu. Aby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - warto.

 • Trzebnica

2022-08-15 do 2022-08-23

Doskonała Energia Odnawialna

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od wielu lat, szczególnie na obszarze miejscowości Dolnośląskie, ale także okolicznych powiatów możesz wysłać ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej informacji.

 • Oborniki Śląskie koło Wrocławia

2022-08-13 do 2022-08-21

Solidna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6...

 • Cielętniki

2022-08-12 do 2022-08-20

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Trzebnica

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 140m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesię...

 • Strupina

2022-08-12 do 2022-08-20

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Trzebnica

Klient poszukuje dobrego gruntowego wymiennika ciepła w miejscowości Trzebnica lub na terenie powiatu i ma dla niego znaczenie atrakcyjna cena. Prześlij ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Przedłóż dopasowaną ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt już dziś, nie pożałujesz.

 • Trzebnica

2022-08-09 do 2022-08-17

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu