Pompy ciepła w Lubinie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 901 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 415 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Lubin - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Lubin

Sunlit.pl Marek Sowka

64 opinie

Profesjonalne odnawialne źródła energii to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - są zawodowcami w branży. Nie zwlekaj i poproś o ofertę - nie zawiedziesz się!

I&M KLIMATYZACJE i pompy ciepła - Doskonała Energia Odnawialna Lubin

I&M KLIMATYZACJE i pompy ciepła

58 opinii

Osoby z IM KLIMATYZACJE i pompy ciepła to specjaliści w każdym calu zawsze w pełnej gotowości, aby pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od energii odnawialnej. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj wstępną wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Najlepsze Pompy Ciepła Lubin

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

49 opinii

Na wypadek jeśli jeszcze poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła to zaufaj doświadczeniu Polenergia Pompy Ciepła S.A.. Lubin i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

NTS-Energy sp. z o.o. - Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii w Lubinie

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii w Lubinie

19 opinii

Wybitni pracownicy NTS-Energy sp. z o.o. spełnią Państwa wymagania odnośnie odnawialnych źródeł energii. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby otrzymać ofertę.

IC Partner Sp. z o.o. - Perfekcyjna Energia Odnawialna Lubin

IC Partner Sp. z o.o.

18 opinii

Odnawialne źródła energii to temat, w którym są najlepsi, dlatego są zawsze gotowi podjąć się nowego wyzwania. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

Alternative Marek Świrk - Perfekcyjne Pompy Ciepła Lubin

Alternative Marek Świrk

17 opinii

W dalszym ciągu poszukujesz specjalisty od pomp ciepła? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Alternative Marek Świrk. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

KoMa Sp. z o.o. - Pierwszorzędna Energia Odnawialna Lubin

Pierwszorzędna Energia Odnawialna Lubin

17 opinii

Chcesz znaleźć godnego zaufania profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? KoMa Sp. z o.o. z Lubina będzie najszybszą drogą. Zadzwoń i dowiedz się więcej.

AVOLTA Krzysztof Łakomski - Znakomite Powietrzne Pompy Ciepła Lubin

Znakomite Powietrzne Pompy Ciepła Lubin

4 opinie

Energia odnawialna w najlepszym wydaniu to dla firmy AVOLTA Krzysztof Łakomski pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są zawsze chętni do współpracy. Przedzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - nie będziesz żałować.

Ramzes Energy Arkadiusz Radek - Świetne Gruntowe Wymienniki Ciepła Lubin

Ramzes Energy Arkadiusz Radek

4 opinie

Drugiego takiego dostawcy nie znajdziesz w miejscowości Lubin i okolicy, dlatego jeśli szukasz świetnych gruntowych wymienników ciepła to natychmiast zobacz Ramzes Energy Arkadiusz Radek. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby poznać dopasowaną ofertę.

Strefa Pomp Ciepła - Markowe Gruntowe Wymienniki Ciepła Lubin

Strefa Pomp Ciepła

2 opinie

Chcesz znaleźć wartego uwagi profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Strefa Pomp Ciepła jest na to skuteczną metodą. Przedzwoń i otrzymaj wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

86 Zleceń - Pompy Ciepła Lubin

Odnawialne Źródła Energii Lubin

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Lubin

2022-09-19 do 2022-09-27
dodano 6 dni temu

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Lubin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: nie mam Termin...

 • Lubin

2022-09-18 do 2022-09-26
dodano 7 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek do 2 lat Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Lubin

2022-09-16 do 2022-09-24

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Lubin

Jako ekspert od energii odnawialnej, obsługujący Klientów z miejscowości Lubin i sąsiednich powiatów - przeanalizuj zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Aby otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

 • Lubin

2022-09-15 do 2022-09-23

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Lubin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Ogrzewanie grzejnik...

 • Lubin

2022-09-13 do 2022-09-21

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Lasowice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Lasowice

2022-09-12 do 2022-09-20

Tanie Systemy Grzewcze Lubin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 130m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Obora

2022-09-11 do 2022-09-19

Doskonały Gruntowy Wymiennik Ciepła Lubin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Lubin

2022-09-07 do 2022-09-15

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze

Pokaż Zlecającemu, że lepszej propozycji systemów grzewczych szybko nie znajdzie w miejscowości Lubin i okolicy, więc jeśli poszukuje bezkonkurencyjnego systemów grzewczych to koniecznie powinien poznać Twoją Firmę. Nie czekaj - zatelefonuj i otrzymaj propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Lubin

2022-09-07 do 2022-09-15

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Lubin

Ten Klient chcąc znaleźć najlepszą propozycję systemów grzewczych powinien znaleźć Twoją Firmę, która nie ma konkurentów. Po prostu przeczytaj dokładnie zapytanie - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Lubin

2022-09-07 do 2022-09-15

Świetna Pompa Ciepła Lubin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: 2023-11-15...

 • Obora

2022-09-01 do 2022-09-09

Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 201-300m², Ścinawa

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystan...

 • Ścinawa

2022-08-30 do 2022-09-07

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Lubin

Jeśli energia odnawialna to obszar działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Ten Zleceniodawca napisał "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Lubin

2022-08-26 do 2022-09-03

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Pieszków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Pieszków

2022-08-23 do 2022-08-31

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Lubin

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od wielu lat, głównie na obszarze miejscowości Lubin, ale także przyległych powiatów możesz wysłać ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Lubin

2022-08-21 do 2022-08-29

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Lubin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Lubin

2022-08-19 do 2022-08-27

Świetne Systemy Grzewcze

Ten Zleceniodawca, który nadal nie znalazł systemów grzewczych, mimo że próbuje znaleźć od sam nie wiesz jak dawna, zgłosił nam zapytanie o treści - Potrzebuję pompy ciepła, bud. 120m². To właśnie Twoja oferta może rozwiązać problem Zlecającego. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Lubin

2022-08-16 do 2022-08-24

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze

Daj znać Zleceniodawcy, że lepszej propozycji systemów grzewczych szybko nie znajdzie na terenie Lubina, więc jeśli poszukuje najwyższej klasy systemów grzewczych to od razu powinien poznać Twoją Firmę. Już teraz zadzwoń do niego, aby przesłać wycenę.

 • Lubin

2022-08-13 do 2022-08-21

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Lubin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: termin do ...

 • Lubin

2022-08-12 do 2022-08-20

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawca, który napisał zlecenie o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 301-500m²", poszukuje dobrego gruntowego wymiennika ciepła. Powinien znaleźć Twoją ofertę, która przebije wszystkie inne. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Lubin

2022-08-02 do 2022-08-10

Energia Odnawialna Lubin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do ...

 • Lubin

2022-08-01 do 2022-08-09

Tani Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: 160m2 Termin skor...

 • Lubin

2022-07-30 do 2022-08-07

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Lubin

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Lubin

2022-07-30 do 2022-08-07

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Lubin

Jako specjalista działający na obszarze Lubina i oferujący szerokie spektrum usług z zakresu pierwszorzędnej energii odnawialnej poznaj potrzeby zleceniodawcy, który napisał zapytanie o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Lubin

2022-07-27 do 2022-08-04

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Lubin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od z...

 • Lubin

2022-07-26 do 2022-08-03

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 201-300m², Dziesław

Jeśli odnawialne źródła energii to pole działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Zleceniodawca zgłosił "Potrzebuję pompy ciepła, bud. 201-300m²". Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Dziesław

2022-07-25 do 2022-08-02

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Lubin

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Lubin

2022-07-20 do 2022-07-28

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Lubin

Jako fachowiec działający na terenie Lubina i świadczący różnorodne usługi z zakresu solidnej energii odnawialnej zapoznaj się z potrzebami Klienta, który zgłosił zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Lubin

2022-07-20 do 2022-07-28

Pompa Ciepła

Ten Klient jest zdania, że porządna pompa ciepła to trudny temat. Napisał zlecenie o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista pomożesz mu i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Lubin

2022-07-20 do 2022-07-28

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Rudna

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec udziel rad i wybierz najlepsze rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Ustal pasujący termin już teraz!

 • Rudna

2022-07-20 do 2022-07-28

Pompa ciepła, bud. do 150m², Lubin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Dom part...

 • Lubin

2022-07-18 do 2022-07-26

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu