Pompy ciepła w Świdnicy

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 849 280 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 195 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Świdnica - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Świdnica

Solidne Odnawialne Źródła Energii w Świdnicy

64 opinie

Odnawialne źródła energii to życiowa pasja ekipy z firmy Sunlit.pl Marek Sowka - są prawdziwymi ekspertami w tej dziedzinie. Nie czekaj - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

MisjaNieEmisja.pl-Pompy ciepła ,fotowoltaika - Pierwszorzędne Pompy Ciepła Świdnica

Pierwszorzędne Pompy Ciepła

38 opinii

Nadal potrzebujesz dobrej firmy od pomp ciepła? Trafiłeś w dobre miejsce - MisjaNieEmisja.pl-Pompy ciepła fotowoltaika jest do Twoich usług. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnej oferty - skontaktuj się!

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Solidna Energia Odnawialna Świdnica

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

49 opinii

Solidna energia odnawialna to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - są niekwestionowanym liderem w branży. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

NTS-Energy sp. z o.o. - Gruntowe Pompy Ciepła Świdnica

Gruntowe Pompy Ciepła

19 opinii

Właśnie wybierasz sprawdzonego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? NTS-Energy sp. z o.o. z Świdnicy jest na to skuteczną metodą. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

DM Klimatyzacje Pompy Ciepła - Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Świdnica

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Świdnica

11 opinii

Wybitni pracownicy DM Klimatyzacje Pompy Ciepła spełnią Państwa wymagania odnośnie odnawialnych źródeł energii. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby otrzymać ofertę.

FutureSun Sp. z o.o. - Staranne Pompy Ciepła Świdnica

FutureSun Sp. z o.o.

8 opinii

Na wypadek jeśli nadal poszukujesz ekspertów od pomp ciepła to skorzystaj z doświadczenia FutureSun Sp. z o.o.. Świdnica i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów.

SOLEOS - Pompy Ciepła Świdnica

Pompy Ciepła

8 opinii

Zakup znakomitych gruntowych pomp ciepła to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z SOLEOS udzielą rad i dobiorą najlepsze rozwiązanie. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - sprawdź!

D-Home Krzysztof Doroba - Odpowiednie Systemy Grzewcze Świdnica

D-Home Krzysztof Doroba

5 opinii

Lepszej oferty systemów grzewczych nie znajdziesz na terenie Świdnicy, więc jeśli poszukujesz odpowiedniego systemów grzewczych to koniecznie sprawdź D-Home Krzysztof Doroba. Tylko chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się od razu!

Ramzes Energy Arkadiusz Radek - Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze Świdnica

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze Świdnica

4 opinie

Wciąż nie znalazłeś systemów grzewczych, mimo że szukasz od dłuższego czasu? Ramzes Energy Arkadiusz Radek może zakończyć Twój problem. Określ czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

PRF. Sp. z o.o. - Gruntowe Wymienniki Ciepła Świdnica

PRF. Sp. z o.o.

2 opinie

Gruntowe wymienniki ciepła z dowozem pod Twoje drzwi to standardowa metoda pracy PRF. Sp. z o.o., dzięki której będziesz na 100% rad. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

158 Zleceń - Pompy Ciepła Świdnica

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Świdnica

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Świdnica

2022-09-26 do 2022-10-04
dodano 3 dni temu

Gruntowy Wymiennik Ciepła Świdnica

Skoro szukasz zlecenia jako producent pierwszorzędnego gruntowego wymiennika ciepła, to z całą pewnością spełnisz oczekiwania tego Zleceniodawcy. Zaprezentuj dopasowaną propozycję temu Zleceniodawcy - zadzwoń już dziś.

 • Marcinowice

2022-09-22 do 2022-09-30
dodano 7 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Żarów

2022-09-22 do 2022-09-30
dodano 7 dni temu

Tani Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Poszukuję dostawcy ...

 • Tąpadła

2022-09-19 do 2022-09-27

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Świebodzice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Świebodzice

2022-09-18 do 2022-09-26

Tanie Systemy Grzewcze Świdnica

Ten Zleceniodawca, który wciąż nie znalazł systemów grzewczych, mimo że szuka od niezliczonych dni, wysłał nam zlecenie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Zleceniodawcy. Umów odpowiedni dla Ciebie termin od razu!

 • Świdnica

2022-09-15 do 2022-09-23

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Strzegom

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Strzegom

2022-09-14 do 2022-09-22

Doskonałej Jakości Pompa Ciepła Świdnica

Ten Klient myśli, że doskonałej jakości pompa ciepła to niełatwe zagadnienie. Napisał zgłoszenie o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista doradzisz mu i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Jeśli chcesz uzyskać dokładne informacje skontaktuj się - to Ci się opłaci.

 • Marcinowice

2022-09-14 do 2022-09-22

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Roztoka

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Budynek jest stary ...

 • Roztoka

2022-09-14 do 2022-09-21

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Świdnica

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Świdnica

2022-09-10 do 2022-09-18

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Świdnica

Ten Klient uważa, że najlepsza pompa ciepła to skomplikowany temat. Napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista doradzisz mu i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę.

 • Świdnica

2022-09-09 do 2022-09-17

Systemy Grzewcze

Doprowadź do tego, że systemy grzewcze nie będzie dla Zleceniodawcy skomplikowaną kwestią i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny pracownik z zakresu systemów grzewczych stwórz idealną ofertę pod zlecenie - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m². Żeby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

 • Świebodzice

2022-09-04 do 2022-09-12

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Roztoka

Kupno idealnego gruntowego wymiennika ciepła dla Klientów to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec udziel Klientowi rady i wybierz spełniające wymagania rozwiązanie. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Roztoka

2022-09-03 do 2022-09-11

Doskonałe Systemy Grzewcze

Daj znać Klientowi, że lepszej oferty systemów grzewczych szybko nie znajdzie na terenie Dolnośląskiego, więc jeśli szuka doskonałego systemów grzewczych to niezwłocznie powinien sprawdzić Twoją Firmę. Dzięki temu, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Świebodzice

2022-09-03 do 2022-09-11

Doskonała Energia Odnawialna Świdnica

Doskonała energia odnawialna to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zlecenie jako jeden z najlepszych w tej dziedzinie. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Strzegom

2022-09-01 do 2022-09-09

Wysokiej Klasy Gruntowy Wymiennik Ciepła

Dotarcie do wysokiej klasy gruntowego wymiennika ciepła dla Konsumentów bywa sporym wyzwaniem, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista posłuż Klientowi radą i dobierz dopasowane rozwiązanie. Ustal pasujący termin od razu!

 • Marcinowice

2022-08-29 do 2022-09-06

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Milikowice

Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Bazując na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zapytania, które brzmi "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Milikowice

2022-08-28 do 2022-09-05

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Świdnica

Jeśli Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to ten Klient jest dla Ciebie. Polegając na swoim doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Świdnica

2022-08-27 do 2022-09-04

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Świdnica

Pragniesz znaleźć Zleceniodawcę jako warty zaufania specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania z Świdnicy. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Świdnica

2022-08-18 do 2022-08-26

Tani Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 ...

 • Świdnica

2022-08-18 do 2022-08-26

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 54m², Goczałków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 54m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możl...

 • Goczałków

2022-08-17 do 2022-08-25

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zapytania, które brzmi "Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m²". Ustal pasujący termin od razu!

 • Świdnica

2022-08-15 do 2022-08-23

Pompa Ciepła

Ten Klient jest zdania, że porządna pompa ciepła to trudny temat. Napisał zlecenie o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 301-500m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista pomożesz mu i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Żarów

2022-08-12 do 2022-08-20

Solidne Odnawialne Źródła Energii Świdnica

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 2 Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: dom 90 lat, oci...

 • Żarów

2022-08-10 do 2022-08-18

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Jaworzyna Śląska

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 mie...

 • Jaworzyna Śląska

2022-08-07 do 2022-08-15

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Świdnica

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Świdnica

2022-08-05 do 2022-08-13

Doskonałej Jakości Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawca, który poszukuje doskonałej jakości gruntowego wymiennika ciepła napisał - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Winien on dostać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć na własne oczy Twoje niskie ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Jeśli chcesz poznać dokładne informacje skontaktuj się od razu - warto.

 • Żarów

2022-08-04 do 2022-08-12

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Lubachów

2022-08-02 do 2022-08-10

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Świdnica

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od za...

 • Świdnica

2022-07-31 do 2022-08-08

Doskonała Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 ...

 • Zastruże

2022-07-29 do 2022-08-06

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Łażany

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Łażany

2022-07-29 do 2022-08-06

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu