Pompy ciepła w Górze

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 899 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 415 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Góra - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Góra

Natural Energy PL Sp. z o.o.

574 opinie

Wysoko wykwalifikowani pracownicy firmy Natural Energy PL Sp. z o.o. spełnią Państwa oczekiwania odnośnie odnawialnych źródeł energii. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

Sunlit.pl Marek Sowka - Solidne Odnawialne Źródła Energii Góra

Solidne Odnawialne Źródła Energii Góra

64 opinie

Ten fachowiec działa na terenie województwa i świadczy różnorodne usługi z zakresu solidnego odnawialnych źródeł energii. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Jędrzej Stachowiak SUNLIT Pompy Ciepła - Perfekcyjna Energia Odnawialna Góra

Perfekcyjna Energia Odnawialna

64 opinie

Oferuje usługi z zakresu energii odnawialnej od kilku lat, zwłaszcza na obszarze miejscowości Góra, ale także przyległych miast. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

MisjaNieEmisja.pl-Pompy ciepła ,fotowoltaika - Porządne Pompy Ciepła Góra

MisjaNieEmisja.pl-Pompy ciepła ,fotowoltaika

38 opinii

Jeśli szukasz świetnej współpracy to profesjonaliści z MisjaNieEmisja.pl-Pompy ciepła fotowoltaika perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Już nie zwlekaj i poproś o ofertę - na pewno będziesz zadowolony!

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Pompy Ciepła Góra

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

49 opinii

Gdy poszukujesz doskonałej jakości wykonywanych usług to specjaliści z Polenergia Pompy Ciepła S.A. są dla Ciebie stworzeni. Zapraszamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

NTS-Energy sp. z o.o. - Tanie Gruntowe Pompy Ciepła Góra

NTS-Energy sp. z o.o.

19 opinii

Skoro planujesz zakup tanich gruntowych pomp ciepła to NTS-Energy sp. z o.o. na pewno dobierze odpowiedni towar. Wybierz ich numer teraz i poznaj ofertę - nie będziesz żałować.

BIO - KLIM - Doskonała Energia Odnawialna w Górze

Doskonała Energia Odnawialna w Górze

26 opinii

Ten specjalista działa w rejonie powiatu i oferuje szerokie spektrum usług z zakresu perfekcyjnej energii odnawialnej. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

Instalacje Marciniak - Powietrzne Pompy Ciepła Góra

Instalacje Marciniak

17 opinii

Klient, który szuka dobrych powietrznych pomp ciepła powinien już teraz zgłosić się do do dostawcy Instalacje Marciniak i zobaczyć ich dobre ceny oraz korzystne warunki dostawy. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

AVOLTA Krzysztof Łakomski - Gruntowe Wymienniki Ciepła Góra

AVOLTA Krzysztof Łakomski

4 opinie

Szukając gruntowych wymienników ciepła spotkasz dostawców, którzy mają ofertę dla Ciebie, ale to AVOLTA Krzysztof Łakomski przebije ich wszystkich. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

ECOTECHNIK Sp. z o.o. - Najwyższej Klasy Gruntowe Wymienniki Ciepła Góra

Najwyższej Klasy Gruntowe Wymienniki Ciepła Góra

4 opinie

Drugiego takiego sprzedawcy szybko nie znajdziesz na terenie Góry, dlatego jeśli poszukujesz najwyższej klasy gruntowych wymienników ciepła to natychmiast sprawdź ECOTECHNIK Sp. z o.o.. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

26 Zleceń - Pompy Ciepła Góra

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Chocieborowice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Chocieborowice

2022-09-18 do 2022-09-26
dodano 7 dni temu

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m², Wąsosz

Kupno idealnego gruntowego wymiennika ciepła dla Klientów to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec udziel Klientowi rady i wybierz spełniające wymagania rozwiązanie. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Wąsosz

2022-09-16 do 2022-09-24

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Wąsosz

Zlecenie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Dolnośląskie i z sąsiednich miast. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Wąsosz

2022-09-08 do 2022-09-16

Znakomita Pompa Ciepła Góra

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Niechlów

2022-09-08 do 2022-09-16

Tanie Systemy Grzewcze Góra

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: budynek z cegły T...

 • Lubiel

2022-09-06 do 2022-09-14

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Wąsosz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Wąsosz

2022-09-05 do 2022-09-13

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Góra

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Góra

2022-08-17 do 2022-08-25

Odpowiednie Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesi...

 • Wąsosz

2022-08-08 do 2022-08-16

Pompa ciepła, bud. do 150m², Góra

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec posłuż radą i znajdź dostosowane do potrzeb rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Pompa ciepła, bud. do 150m². Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Góra

2022-08-07 do 2022-08-15

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Góra

Spraw, że systemy grzewcze nie będzie dla Zleceniodawcy problemem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako doświadczony znawca z dziedziny systemów grzewczych sporządź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Ustal pasujący termin już teraz!

 • Góra

2022-08-04 do 2022-08-12

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła Góra

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Góra

2022-07-30 do 2022-08-07

Pompa Ciepła

Na wypadek jeśli jako dobra firma od pompy ciepła szukasz Zleceniodawców to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 301-500m². Prowadząc działalność jako doświadczony przedsiębiorca z Góry z pewnością udowodnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Góra

2022-07-29 do 2022-08-06

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m², Góra

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Góra

2022-07-24 do 2022-08-01

Tanie Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Góra

2022-07-21 do 2022-07-29

Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Niechlów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Niechlów

2022-07-18 do 2022-07-26

Porządna Pompa Ciepła

Nadal masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zlecającego jako profesjonalista od pompy ciepła. Pozwól Klientom skorzystać z Twojego doświadczenia oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Jemielno

2022-07-10 do 2022-07-18

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę, chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub stars...

 • Siciny

2022-07-03 do 2022-07-04

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m², Zawieścice

Jako specjalista działający na obszarze Dolnośląskiego i oferujący szerokie spektrum usług z zakresu pierwszorzędnej energii odnawialnej poznaj potrzeby zleceniodawcy, który napisał zapytanie o treści "Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m²". Zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Zawieścice

2022-06-01 do 2022-06-09

Pompa ciepła, bud. do 150m², Jemielno

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od wielu lat, głównie na obszarze miejscowości Dolnośląskie, ale także przyległych powiatów możesz wysłać ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Jemielno

2022-06-01 do 2022-06-09

Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Góra

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Góra

2022-05-06 do 2022-05-14

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który zleca - "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Dłużej nie trać czasu i poproś o szczegóły - nie zawiedziesz się!

 • Góra

2022-05-02 do 2022-05-10

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Wąsosz

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zlecenia, które ma treść "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Aby otrzymać dokładne informacje skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

 • Wąsosz

2022-04-19 do 2022-04-27

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Góra

Klient, który pisze zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²", poszukuje gruntowego wymiennika ciepła. Powinien znaleźć ofertę Twojej firmy, która nie ma konkurentów. Wybierz numer, aby przedstawić ofertę - nie będziesz żałować.

 • Góra

2022-04-18 do 2022-04-26

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Góra

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Góra

2022-03-28 do 2022-04-05

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 201-300m², Ślubów

Zlecający napisał zgłoszenie o treści "Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 201-300m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie pompy ciepła daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Ślubów

2022-03-26 do 2022-04-03

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Góra

Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zgłoszenia o treści "Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m²". Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Góra

2022-03-18 do 2022-03-26

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu