Pompy ciepła w Wałbrzychu

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 849 252 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 193 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Wałbrzych - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Wałbrzych

Pierwszorzędne Pompy Ciepła

64 opinie

Na wypadek jeśli nadal szukasz dobrej firmy od pomp ciepła to trafiłeś w dobre miejsce - Sunlit.pl Marek Sowka jest do Twoich usług. Wałbrzych to główny obszar ich działania. Ustal pasujący termin od razu!

Budotom Pompy Ciepła - Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Wałbrzych

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

47 opinii

Ten fachowiec działa na terenie miejscowości Wałbrzych i oferuje szerokie spektrum usług z zakresu doskonałego odnawialnych źródeł energii. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Najlepsze Pompy Ciepła w Wałbrzychu

Najlepsze Pompy Ciepła w Wałbrzychu

50 opinii

Uważasz, że najlepsze pompy ciepła to niełatwe zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z tej firmy poradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

DM Klimatyzacje Pompy Ciepła - Doskonałej Jakości Pompy Ciepła Wałbrzych

DM Klimatyzacje Pompy Ciepła

11 opinii

Jesteś zdania, że doskonałej jakości pompy ciepła to nieproste zagadnienie? Nic bardziej mylnego - specjaliści z DM Klimatyzacje Pompy Ciepła dadzą wskazówki i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - skontaktuj się!

FutureSun Sp. z o.o. - Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Wałbrzych

FutureSun Sp. z o.o.

8 opinii

Odnawialne źródła energii nie ma dla nich żadnych tajemnic. Dzięki solidnemu doświadczeniu są gotowi doradzić każdemu Klientowi. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

SOLEOS - Solidne Odnawialne Źródła Energii Wałbrzych

Solidne Odnawialne Źródła Energii Wałbrzych

8 opinii

Ten fachowiec działa w rejonie Wałbrzycha i świadczy szerokie spektrum usług z zakresu solidnego odnawialnych źródeł energii. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Ramzes Energy Arkadiusz Radek - Gruntowe Wymienniki Ciepła Wałbrzych

Gruntowe Wymienniki Ciepła

4 opinie

Na wypadek jeśli jeszcze poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła to zaufaj doświadczeniu Ramzes Energy Arkadiusz Radek. Wałbrzych i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

P.H.U. Krymar Krystian Orzechowski - Gruntowe Pompy Ciepła Wałbrzych

P.H.U. Krymar Krystian Orzechowski

3 opinie

Zakup znakomitych gruntowych pomp ciepła to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z P.H.U. Krymar Krystian Orzechowski udzielą rad i dobiorą najlepsze rozwiązanie. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - sprawdź!

PRF. Sp. z o.o. - Świetne Pompy Ciepła Wałbrzych

Świetne Pompy Ciepła

2 opinie

Według Ciebie świetne pompy ciepła to nieprosty temat? Nic bardziej mylnego - fachowcy z tej firmy posłużą radą i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

TECHNIKA I PRZEMYSŁ - Pompy Ciepła Wałbrzych

Pompy Ciepła Wałbrzych

1 opinia

Odnawialne źródła energii to życiowa pasja ekipy z firmy TECHNIKA I PRZEMYSŁ - są prawdziwymi ekspertami w tej dziedzinie. Nie czekaj - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

80 Zleceń - Pompy Ciepła Wałbrzych

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Wałbrzych

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Chodzi ...

 • Wałbrzych

2022-09-26 do 2022-10-04
dodano 3 dni temu

Doskonałej Jakości Gruntowy Wymiennik Ciepła Wałbrzych

Zakup doskonałej jakości gruntowego wymiennika ciepła dla Konsumentów nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec posłuż Klientowi radą i znajdź najlepsze rozwiązanie. Tylko krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Wałbrzych

2022-09-19 do 2022-09-27

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 70m², Wałbrzych

Kupno idealnego gruntowego wymiennika ciepła dla Klientów to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec udziel Klientowi rady i wybierz spełniające wymagania rozwiązanie. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Wałbrzych

2022-09-19 do 2022-09-27

Rewelacyjne Systemy Grzewcze Wałbrzych

Ten Zleceniodawca, który jeszcze nie znalazł systemów grzewczych, pomimo że próbuje znaleźć od wielu dni, zgłosił nam zapytanie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². To właśnie Twoja oferta może być wybawieniem z problemu Klienta. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem.

 • Wałbrzych

2022-09-14 do 2022-09-22

Pompa ciepła, bud. do 150m², Wałbrzych

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Wałbrzych

2022-09-09 do 2022-09-12

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawcy nierzadko mają trudności w odnalezieniu się w nadmiarze ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako fachowiec, pomóż znaleźć najlepsze wyjście temu Klientowi zgłoszenie o treści - Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m². Określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Wałbrzych

2022-09-07 do 2022-09-15

Odpowiedni Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Wałbrzych

2022-09-05 do 2022-09-13

Pompa ciepła, bud. 151-200m², Wałbrzych

Jeśli Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to to zlecenie jest dla Ciebie. Bazując na swoim doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Dokładne informacje prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Wałbrzych

2022-08-29 do 2022-09-06

Opłacalne Systemy Grzewcze

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 2500m² Stan obiektu: budyn...

 • Wałbrzych

2022-08-26 do 2022-09-03

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Wałbrzych

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Wałbrzych

2022-08-26 do 2022-09-03

Znakomita Pompa Ciepła Wałbrzych

Jeszcze jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zlecającego jako specjalista od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twojego doświadczenia oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Zaprezentuj dopasowaną propozycję temu Zleceniodawcy - skontaktuj się niezwłocznie.

 • Wałbrzych

2022-08-18 do 2022-08-26

Pompa Ciepła

Przygotowanie pompy ciepła z tego zlecenia będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Nie trać czasu - zadzwoń do niego.

 • Wałbrzych

2022-08-18 do 2022-08-26

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Wałbrzych

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Wałbrzych

2022-08-16 do 2022-08-24

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 40m², Wałbrzych

Dla Klienta, który pisze - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 40m², wybranie bezkonkurencyjnego systemów grzewczych jest trudniejsze niż może się wydawać, ale Ty będziesz na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego produktu. Dlatego, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Wałbrzych

2022-08-13 do 2022-08-21

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Wałbrzych

Nadal jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako specjalista od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaoferować.

 • Wałbrzych

2022-08-08 do 2022-08-16

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Wałbrzych

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Wałbrzych

2022-08-01 do 2022-08-09

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Wałbrzych

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Wałbrzych

2022-08-01 do 2022-08-09

Staranna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Wałbrzych

2022-07-29 do 2022-08-06

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Wałbrzych

Przeznaczenie pompy: podgrzewanie wody, ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek do 2 lat Termin skorzystania z oferty: 2023-01-19...

 • Wałbrzych

2022-07-27 do 2022-08-04

Pompa ciepła, bud. 201-300m², Wałbrzych

Jeśli odnawialne źródła energii w najlepszym wydaniu to obszar działania Twojej firmy to nawiąż kontakt z tym Klientem i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. składający zapytanie napisał "Pompa ciepła, bud. 201-300m²". Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Wałbrzych

2022-07-23 do 2022-07-31

Doskonała Energia Odnawialna Wałbrzych

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 100m² Stan obiektu: budynek do 2 lat Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Wałbrzych

2022-07-23 do 2022-07-31

Solidne Odnawialne Źródła Energii Wałbrzych

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 76m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Instalacja miedziana. G...

 • Wałbrzych

2022-07-22 do 2022-07-24

Znakomita Pompa Ciepła

Ten Klient jest zdania, że znakomita pompa ciepła to skomplikowane zagadnienie. Wysłał zgłoszenie o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec udzielisz mu rad i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Żeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - warto.

 • Wałbrzych

2022-07-21 do 2022-07-29

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Wałbrzych

2022-07-21 do 2022-07-29

Potrzebuję dostawcy pompy ciepła, hala 450m2, Wałbrzych

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zlecenia, które brzmi "Potrzebuję dostawcy pompy ciepła, hala 450m2". Umów się na rozmowę jak najszybciej.

2022-07-20 do 2022-07-28

Pompa Ciepła

Zleceniodawca szuka doskonałej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². To ogłoszenie jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Jeszcze dziś zadzwoń do niego i przedstaw ofertę.

 • Wałbrzych

2022-07-13 do 2022-07-21

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 450m², Wałbrzych

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 450m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Zmiana...

 • Wałbrzych

2022-07-12 do 2022-07-20

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Wałbrzych

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 ...

 • Wałbrzych

2022-07-12 do 2022-07-20

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Wałbrzych

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Wałbrzych

2022-07-10 do 2022-07-18

Solidna Energia Odnawialna

Jeśli energia odnawialna to obszar działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Ten składający zapytanie zgłosił "Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m²". Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Wałbrzych

2022-07-09 do 2022-07-17

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Wałbrzych

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgod...

 • Wałbrzych

2022-07-08 do 2022-07-16

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu