Pompa ciepła w Wałbrzychu

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 917 959 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
614 893 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Wałbrzychu

Pompy ciepła Wałbrzych

Pierwszorzędne Pompy Ciepła

88 opinii

Na wypadek jeśli nadal szukasz dobrej firmy od pomp ciepła to trafiłeś w dobre miejsce - Polenergia Pompy Ciepła S.A. jest do Twoich usług. Wałbrzych to główny obszar ich działania. Ustal pasujący termin od razu!

Sunlit.pl Marek Sowka - Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Wałbrzych

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

72 opinie

Ten fachowiec działa na terenie miejscowości Wałbrzych i oferuje szerokie spektrum usług z zakresu doskonałego odnawialnych źródeł energii. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

NTS-Energy sp. z o.o. - Najlepsze Pompy Ciepła w Wałbrzychu

Najlepsze Pompy Ciepła w Wałbrzychu

64 opinie

Uważasz, że najlepsze pompy ciepła to niełatwe zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z tej firmy poradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

FutureSun Sp. z o.o. - Doskonałej Jakości Pompy Ciepła Wałbrzych

FutureSun Sp. z o.o.

20 opinii

Jesteś zdania, że doskonałej jakości pompy ciepła to nieproste zagadnienie? Nic bardziej mylnego - specjaliści z FutureSun Sp. z o.o. dadzą wskazówki i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - skontaktuj się!

ALL INSTAL - Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Wałbrzych

ALL INSTAL

19 opinii

Odnawialne źródła energii nie ma dla nich żadnych tajemnic. Dzięki solidnemu doświadczeniu są gotowi doradzić każdemu Klientowi. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

D-Home Krzysztof Doroba - Solidne Odnawialne Źródła Energii Wałbrzych

Solidne Odnawialne Źródła Energii Wałbrzych

15 opinii

Ten fachowiec działa w rejonie Wałbrzycha i świadczy szerokie spektrum usług z zakresu solidnego odnawialnych źródeł energii. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

P.H.U. Krymar Krystian Orzechowski - Idealne Gruntowe Wymienniki Ciepła Wałbrzych

Idealne Gruntowe Wymienniki Ciepła

5 opinii

Na wypadek jeśli jeszcze poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła to zaufaj doświadczeniu P.H.U. Krymar Krystian Orzechowski. Wałbrzych i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

PRF. Sp. z o.o. - Znakomite Gruntowe Pompy Ciepła Wałbrzych

PRF. Sp. z o.o.

3 opinie

Zakup znakomitych gruntowych pomp ciepła to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z PRF. Sp. z o.o. udzielą rad i dobiorą najlepsze rozwiązanie. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - sprawdź!

Falcon Group Stanisław Wietrzak - Świetne Pompy Ciepła Wałbrzych

Świetne Pompy Ciepła

3 opinie

Według Ciebie świetne pompy ciepła to nieprosty temat? Nic bardziej mylnego - fachowcy z tej firmy posłużą radą i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

SEMAVI Sebastian Hałdaś - Doskonała Energia Odnawialna Wałbrzych

SEMAVI Sebastian Hałdaś

3 opinie

Odnawialne źródła energii to życiowa pasja ekipy z firmy SEMAVI Sebastian Hałdaś - są prawdziwymi ekspertami w tej dziedzinie. Nie czekaj - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

Najnowsze z 30 zleceń na pompy ciepła w Wałbrzychu

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Wałbrzych

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Wałbrzych

2023-11-16 do 2023-11-24

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 71-100m², Wałbrzych

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Wałbrzych

2023-11-15 do 2023-11-23

Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 101-150m², Wałbrzych

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: wodna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Wałbrzych

2023-11-08 do 2023-11-16

Systemy Grzewcze Wałbrzych

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Wałbrzych

2023-11-02 do 2023-11-10

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 101-150m², Wałbrzych

Ten Klient potrzebuje profesjonalistów od pompy ciepła. Napisał ogłoszenie o treści - Zlecenie na pompę ciepła, bud. 101-150m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Więcej informacji prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Wałbrzych

2023-10-25 do 2023-11-02

Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Wymiana staregi kotla weglowegi na pompe ciepla ...

 • Wałbrzych

2023-10-25 do 2023-11-02

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 101-150m², Wałbrzych

Klient, który szuka bezkonkurencyjnego gruntowego wymiennika ciepła napisał - Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 101-150m². Powinien on otrzymać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć Twoje dobre ceny oraz korzystne warunki dostawy. Zaproponuj termin!

 • Wałbrzych

2023-09-29 do 2023-10-07

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Wałbrzych

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Wałbrzych

2023-09-26 do 2023-10-04

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 71-100m², Wałbrzych

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Wałbrzych

2023-09-17 do 2023-09-25

Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. 101-150m², Wałbrzych

Klienci nagminnie nie mogą odnaleźć się w nadmiarze ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako profesjonalista, pomóż znaleźć najlepsze rozwiązanie Zlecającemu zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. 101-150m². Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

 • Wałbrzych

2023-09-03 do 2023-09-11

Profesjonalna Energia Odnawialna Wałbrzych

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Mieszkanie 60 m2 .Kompleksowa moder...

 • Wałbrzych

2023-08-24 do 2023-09-01

Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: do 35m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: 2024-08-27...

 • Wałbrzych

2023-08-23 do 2023-08-31

Świetna Pompa Ciepła Wałbrzych

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Wałbrzych

2023-08-10 do 2023-08-18

Korzystne Systemy Grzewcze

Powiedz Zlecającemu, że lepszej propozycji systemów grzewczych prędko nie znajdzie na terenie Wałbrzycha, więc jeśli szuka korzystnego systemów grzewczych to koniecznie powinien wybrać Twoją Firmę. Przedstaw dopasowaną ofertę temu Klientowi - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Wałbrzych

2023-07-20 do 2023-07-28

Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Wałbrzych

2023-07-16 do 2023-07-16

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Wałbrzych

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: 2023-08-31...

 • Wałbrzych

2023-07-14 do 2023-07-22

Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Wałbrzych

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: ocieplony Termin skorzyst...

 • Wałbrzych

2023-07-14 do 2023-07-22

Doskonała Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty:...

 • Wałbrzych

2023-07-13 do 2023-07-21

Solidne Odnawialne Źródła Energii Wałbrzych

Jeśli odnawialne źródła energii na najwyższym poziomie to pole działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Ten Zleceniodawca zgłosił "Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m²". Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Wałbrzych

2023-07-11 do 2023-07-19

Solidna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: podgrzewanie wody, ogrzewanie budynku, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy...

 • Wałbrzych

2023-07-11 do 2023-07-19

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Wałbrzych

Jako zawodowiec z branży, najlepszy w każdym calu wykaż, że jesteś zawsze gotowy pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży pierwszorzędnej energii odnawialnej. Klient, który zleca napisał - Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Wałbrzych

2023-07-10 do 2023-07-23

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Wałbrzych

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Wałbrzych

2023-07-01 do 2023-07-09

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 301-500m², Wałbrzych

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 15 Powierzchnia budynku: 301-500m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: najb...

 • Wałbrzych

2023-06-20 do 2023-06-28

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Wałbrzych

Zlecający poszukuje doskonałej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m². To zlecenie perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Wałbrzych

2023-06-15 do 2023-06-23

Dam zlecenie na pompę ciepła, 501-1000m², Wałbrzych

Jeszcze możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako dobra firma od pompy ciepła. Pozwól Klientom skorzystać z Twoich usług oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Napisz krótko co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Wałbrzych

2023-06-13 do 2023-06-14

Bezkonkurencyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła Wałbrzych

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: najbliższ...

 • Wałbrzych

2023-06-11 do 2023-06-19

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 630m², Wałbrzych

Jako profesjonalista i prawdziwy wyjadacz w branży energii odnawialnej możesz zaoferować swoje usługi Klientowi w pobliżu miejscowości Wałbrzych, który wysłał zapytanie o treści "Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 630m²". Przedzwoń i prześlij ofertę.

 • Wałbrzych

2023-05-30 do 2023-06-07

Systemy Grzewcze

Spraw, że systemy grzewcze nie będzie dla Zleceniodawcy skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny ekspert z branży systemów grzewczych znajdź idealną ofertę pod zlecenie - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Wałbrzych

2023-05-30 do 2023-06-07

Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ...

 • Wałbrzych

2023-05-21 do 2023-05-29

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Wałbrzych

2023-05-21 do 2023-05-29

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła