Pompa ciepła w Jeleniej Górze

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 867 204 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 552 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Jelenia Góra - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Jelenia Góra

Solidne Pompy Ciepła

64 opinie

Na wypadek jeśli poszukujesz ekspertów od pomp ciepła to skorzystaj z kwalifikacji Sunlit.pl Marek Sowka. Jelenia Góra to teren, na którym koncentrują swoje działania. Zapraszamy do kontaktu.

MisjaNieEmisja.pl-Pompy ciepła ,fotowoltaika - Solidne Odnawialne Źródła Energii Jelenia Góra

MisjaNieEmisja.pl-Pompy ciepła ,fotowoltaika

38 opinii

Ten fachowiec działa na terenie Jeleniej Góry i świadczy liczne usługi z zakresu solidnego odnawialnych źródeł energii. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnej wyceny - zadzwoń!

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Znakomite Gruntowe Pompy Ciepła Jelenia Góra

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

50 opinii

Znalezienie znakomitych gruntowych pomp ciepła może być trudne, ale Polenergia Pompy Ciepła S.A. na pewno pomoże Ci w znalezieniu dobrego produktu. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Copernicus Sun S.A. - Tanie Gruntowe Pompy Ciepła Jelenia Góra

Tanie Gruntowe Pompy Ciepła Jelenia Góra

43 opinie

Zakup tanich gruntowych pomp ciepła nie jest sprawą prostą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Copernicus Sun S.A. udzielą rad i wybiorą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Wybierz ich numer jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

Alternative Marek Świrk - Doskonałej Jakości Pompy Ciepła Jelenia Góra

Doskonałej Jakości Pompy Ciepła

17 opinii

Alternative Marek Świrk oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z Jeleniej Góry i z sąsiednich miast. Jeśli chcesz poznać wycenę skontaktuj się dziś - warto.

DM Klimatyzacje Pompy Ciepła - Pompy Ciepła Jelenia Góra

DM Klimatyzacje Pompy Ciepła

11 opinii

Jeśli szukasz dobrej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z DM Klimatyzacje Pompy Ciepła są dla Ciebie idealni. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby poznać wycenę.

PHU Sławek - Perfekcyjna Energia Odnawialna w Jeleniej Górze

Perfekcyjna Energia Odnawialna w Jeleniej Górze

8 opinii

Właśnie wybierasz rzetelnego profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? PHU Sławek jest na to najlepszym rozwiązaniem. Zapytaj o wycenę już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Ramzes Energy Arkadiusz Radek - Profesjonalna Energia Odnawialna Jelenia Góra

Profesjonalna Energia Odnawialna Jelenia Góra

4 opinie

Wysoko wykwalifikowani pracownicy firmy Ramzes Energy Arkadiusz Radek spełnią Państwa wymagania w temacie energii odnawialnej. Skontaktuj się i dowiedz się więcej.

EOD Sp. z o.o. - Odnawialne Źródła Energii Jelenia Góra

EOD Sp. z o.o.

2 opinie

Planujesz wybrać wartego zaufania specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? EOD Sp. z o.o. z Jeleniej Góry jest na to skuteczną metodą. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

PRF. Sp. z o.o. - Świetne Systemy Grzewcze Jelenia Góra

Świetne Systemy Grzewcze

2 opinie

Systemy grzewcze i szczegóły z tym powiązane przestaną być dla Ciebie kłopotem, jeśli skorzystasz z oferty PRF. Sp. z o.o.. Doświadczeni konsultanci z dziedziny systemów grzewczych pomogą Ci wybrać idealne rozwiązanie. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

135 Zleceń - Pompy Ciepła Jelenia Góra

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Jelenia Góra

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Jelenia Góra

2022-09-30 do 2022-10-08
dodano 3 dni temu

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze Jelenia Góra

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w cią...

 • Siedlęcin

2022-09-27 do 2022-10-05
dodano 6 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Jelenia Góra

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Jelenia Góra

2022-09-26 do 2022-10-04
dodano 7 dni temu

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Jelenia Góra

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Jelenia Góra

2022-09-25 do 2022-10-03
dodano 8 dni temu

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Jelenia Góra

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Jelenia Góra

2022-09-24 do 2022-10-02

Solidna Pompa Ciepła Jelenia Góra

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: 2022-09-22...

 • Jelenia Góra

2022-09-22 do 2022-09-30

Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 m...

 • Jelenia Góra

2022-09-21 do 2022-09-29

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Jelenia Góra

2022-09-19 do 2022-09-27

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Jelenia Góra

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Jelenia Góra

2022-09-18 do 2022-09-26

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze

Wybranie systemów grzewczych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista pomóż i znajdź spełniające wymagania rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Jelenia Góra

2022-09-17 do 2022-09-25

Energia Odnawialna Jelenia Góra

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od kilkunastu lat, zwłaszcza na obszarze miejscowości Jelenia Góra, ale także pobliskich miast możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Zadzwoń i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Jelenia Góra

2022-09-16 do 2022-09-24

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Jelenia Góra

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Jelenia Góra

2022-09-14 do 2022-09-22

Staranna Pompa Ciepła

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Jelenia Góra

2022-09-14 do 2022-09-22

Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Jelenia Góra

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Jelenia Góra

2022-09-06 do 2022-09-14

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Łomnica

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodni...

 • Łomnica

2022-09-06 do 2022-09-14

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Jelenia Góra

2022-09-06 do 2022-09-14

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m², Jelenia Góra

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Jelenia Góra

2022-09-04 do 2022-09-12

z Górnej Półki Gruntowy Wymiennik Ciepła Jelenia Góra

Próbujesz znaleźć Zleceniodawcę jako godny uwagi specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Klienta z Jeleniej Góry. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Już nie trać czasu i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Jelenia Góra

2022-08-31 do 2022-09-08

Dobre Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Jelenia Góra

2022-08-30 do 2022-09-03

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Jelenia Góra

Jako profesjonalista i prawdziwy wyjadacz w branży energii odnawialnej możesz zaoferować swoje usługi Klientowi w pobliżu miejscowości Jelenia Góra, który wysłał zapytanie o treści "Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m²". Przedzwoń i prześlij ofertę.

 • Jelenia Góra

2022-08-28 do 2022-09-05

Porządna Pompa Ciepła

Nadal masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zlecającego jako profesjonalista od pompy ciepła. Pozwól Klientom skorzystać z Twojego doświadczenia oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Jelenia Góra

2022-08-28 do 2022-09-05

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który zleca - "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Dłużej nie trać czasu i poproś o szczegóły - nie zawiedziesz się!

 • Jelenia Góra

2022-08-24 do 2022-09-01

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Jelenia Góra

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: rok budowy 2001 Termin skorz...

 • Jelenia Góra

2022-08-22 do 2022-08-30

Pompa Ciepła

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który napisał - "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Zachęcamy do kontaktu.

 • Jelenia Góra

2022-08-22 do 2022-08-30

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Jelenia Góra

Zlecający szuka świetnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Dłużej nie zwlekaj i sporządź wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Jelenia Góra

2022-08-14 do 2022-08-15

Wysokiej Klasy Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zlecający, który potrzebuje gruntowego wymiennika ciepła pisze - Pompa ciepła, bud. do 150m². Musi on koniecznie otrzymać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć Twoje atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość towaru. Już nie czekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Jelenia Góra

2022-08-13 do 2022-08-21

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Jest studnia z wodą. oko...

 • Jelenia Góra

2022-08-12 do 2022-08-20

Pierwszorzędny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnien...

 • Jelenia Góra

2022-08-11 do 2022-08-19

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Jelenia Góra

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek do 2 lat Termin skorzystania z oferty: 2022-09-12...

 • Jelenia Góra

2022-08-10 do 2022-08-18

Solidna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Łomnica

2022-08-10 do 2022-08-18

Systemy Grzewcze

Udowodnij Zleceniodawcy, że równie dobrej oferty systemów grzewczych nie znajdzie na terenie Dolnośląskiego, więc jeżeli szuka świetnego systemów grzewczych to bez zbędnej zwłoki powinien wybrać Twoją Firmę. Już teraz określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

 • Siedlęcin

2022-08-09 do 2022-08-17

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu