Pompa ciepła w Jeleniej Górze

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 412 204 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Jeleniej Górze

Pompy ciepła Jelenia Góra

Solidne Pompy Ciepła

66 opinii

Na wypadek jeśli poszukujesz ekspertów od pomp ciepła to skorzystaj z kwalifikacji Sunlit.pl Marek Sowka. Jelenia Góra to teren, na którym koncentrują swoje działania. Zapraszamy do kontaktu.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Solidne Odnawialne Źródła Energii Jelenia Góra

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

52 opinie

Ten fachowiec działa na terenie Jeleniej Góry i świadczy liczne usługi z zakresu solidnego odnawialnych źródeł energii. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnej wyceny - zadzwoń!

MisjaNieEmisja.pl-Pompy ciepła ,fotowoltaika - Znakomite Gruntowe Pompy Ciepła Jelenia Góra

MisjaNieEmisja.pl-Pompy ciepła ,fotowoltaika

38 opinii

Znalezienie znakomitych gruntowych pomp ciepła może być trudne, ale MisjaNieEmisja.pl-Pompy ciepła fotowoltaika na pewno pomoże Ci w znalezieniu dobrego produktu. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Copernicus Sun S.A. - Tanie Gruntowe Pompy Ciepła w Jeleniej Górze

Tanie Gruntowe Pompy Ciepła w Jeleniej Górze

45 opinii

Zakup tanich gruntowych pomp ciepła nie jest sprawą prostą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Copernicus Sun S.A. udzielą rad i wybiorą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Wybierz ich numer jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

Alternative Marek Świrk - Doskonałej Jakości Pompy Ciepła Jelenia Góra

Doskonałej Jakości Pompy Ciepła Jelenia Góra

17 opinii

Alternative Marek Świrk oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z Jeleniej Góry i z sąsiednich miast. Jeśli chcesz poznać wycenę skontaktuj się dziś - warto.

DM Klimatyzacje Pompy Ciepła - Doskonałe Pompy Ciepła Jelenia Góra

Doskonałe Pompy Ciepła

11 opinii

Jeśli szukasz dobrej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z DM Klimatyzacje Pompy Ciepła są dla Ciebie idealni. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby poznać wycenę.

PHU Sławek - Perfekcyjna Energia Odnawialna Jelenia Góra

Perfekcyjna Energia Odnawialna

8 opinii

Właśnie wybierasz rzetelnego profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? PHU Sławek jest na to najlepszym rozwiązaniem. Zapytaj o wycenę już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Ramzes Energy Arkadiusz Radek - Profesjonalna Energia Odnawialna Jelenia Góra

Profesjonalna Energia Odnawialna

5 opinii

Wysoko wykwalifikowani pracownicy firmy Ramzes Energy Arkadiusz Radek spełnią Państwa wymagania w temacie energii odnawialnej. Skontaktuj się i dowiedz się więcej.

EOD Sp. z o.o. - Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Jelenia Góra

EOD Sp. z o.o.

2 opinie

Planujesz wybrać wartego zaufania specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? EOD Sp. z o.o. z Jeleniej Góry jest na to skuteczną metodą. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

PRF. Sp. z o.o. - Świetne Systemy Grzewcze Jelenia Góra

Świetne Systemy Grzewcze Jelenia Góra

2 opinie

Systemy grzewcze i szczegóły z tym powiązane przestaną być dla Ciebie kłopotem, jeśli skorzystasz z oferty PRF. Sp. z o.o.. Doświadczeni konsultanci z dziedziny systemów grzewczych pomogą Ci wybrać idealne rozwiązanie. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Najnowsze z 95 zleceń na pompy ciepła w Jeleniej Górze

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze Jelenia Góra

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec doradź i wybierz dostosowane do potrzeb rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Pompa ciepła, 501-1000m². Konkretną wycenę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Jelenia Góra

2023-01-28 do 2023-02-05
dodano 3 dni temu

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 1500m², Jelenia Góra

To zlecenie o treści - Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 1500m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Jeleniej Góry i z sąsiednich miast. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Jelenia Góra

2023-01-25 do 2023-02-02
dodano 6 dni temu

Tanie Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: najbliższy...

 • Jelenia Góra

2023-01-23 do 2023-01-31
dodano 8 dni temu

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Jelenia Góra

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Jelenia Góra

2023-01-22 do 2023-01-30

Znakomita Pompa Ciepła Jelenia Góra

Na wypadek jeśli jako dobra firma od pompy ciepła szukasz zleceń to zainteresuj się zleceniem o treści - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². Prowadząc firmę jako kompetentny przedsiębiorca z Jeleniej Góry bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Jelenia Góra

2023-01-19 do 2023-01-27

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Jelenia Góra

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który zleca - "Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Jelenia Góra

2023-01-19 do 2023-01-27

Pompa ciepła, bud. 95m², Jelenia Góra

Ten Klient pragnąc dotrzeć do systemów grzewczych powinien natknąć się na Twoją Ofertę, która jest najwyższej próby. Po prostu przeczytaj dokładnie zapytanie - Pompa ciepła, bud. 95m². Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Jelenia Góra

2023-01-14 do 2023-01-22

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła Jelenia Góra

Jako Firma z Dolnośląskiego, będąc najlepszym w oferowaniu dobrego gruntowego wymiennika ciepła w bezkonkurencyjnej cenie każdemu Klientowi i zapewniający przy tym dogodne metody płatności, odpowiedz na to ogłoszenie o treści "Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m²". Powinno Cię zainteresować. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Siedlęcin

2023-01-11 do 2023-01-19

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Jelenia Góra

Podmiot, który napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²", poszukuje dobrego gruntowego wymiennika ciepła. Powinien trafić na Twoją ofertę, która przebije wszystkie inne. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Jelenia Góra

2023-01-03 do 2023-01-11

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Jelenia Góra

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w...

 • Jelenia Góra

2023-01-03 do 2023-01-11

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Jelenia Góra

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Jelenia Góra

2023-01-02 do 2023-01-10

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Jelenia Góra

Solidne odnawialne źródła energii to Twoja specjalność? Wykonaj zapytanie jako prawdziwy ekspert w tym fachu. Jeśli chcesz poznać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Jelenia Góra

2022-12-23 do 2022-12-31

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Jelenia Góra

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: szacunkowa cena tak...

 • Jelenia Góra

2022-12-20 do 2022-12-28

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Jelenia Góra

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Jelenia Góra

2022-12-20 do 2022-12-22

Systemy Grzewcze

Spraw, że systemy grzewcze nie będzie dla Klienta skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany konsultant z dziedziny systemów grzewczych sporządź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 201-300m². Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

 • Jelenia Góra

2022-12-19 do 2022-12-27

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Jelenia Góra

2022-12-16 do 2022-12-24

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 150m², Jelenia Góra

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 6 Powierzchnia budynku: 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Jelenia Góra

2022-12-15 do 2022-12-22

Pompa Ciepła

Ten Klient jest zdania, że porządna pompa ciepła to trudny temat. Napisał zlecenie o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista pomożesz mu i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Jelenia Góra

2022-12-11 do 2022-12-19

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Ten Klient szuka bezkonkurencyjnej oferty gruntowego wymiennika ciepła w okolicy Jeleniej Góry i napisał - Pompa ciepła, bud. 151-200m². Jako ekspert w branży wykorzystaj swoich kreatywnych pracowników i przedstaw dobrą propozycję. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Jelenia Góra

2022-12-09 do 2022-12-17

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Wojcieszyce

Zapytanie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz skupia się na Klientach z Dolnośląskiego i okolic. Żeby uzyskać dokładne informacje skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

 • Wojcieszyce

2022-12-06 do 2022-12-14

Opłacalne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 35 Powierzchnia budynku: 1200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w roz...

 • Kowary

2022-12-05 do 2022-12-13

Energia Odnawialna Jelenia Góra

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 ...

 • Jelenia Góra

2022-12-03 do 2022-12-11

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Jelenia Góra

Jeśli odnawialne źródła energii w najlepszym wydaniu to pole działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Ten zainteresowany napisał "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - sprawdź!

 • Jelenia Góra

2022-12-02 do 2022-12-10

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Jelenia Góra

Jako wybitni specjaliści macie możliwość spełnić oczekiwania odnośnie odnawialnych źródeł energii. Ogłoszenie brzmi "Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m²". Zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Jelenia Góra

2022-12-01 do 2022-12-09

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Jelenia Góra

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodni...

 • Jelenia Góra

2022-11-25 do 2022-12-03

Solidna Energia Odnawialna

Klient poszukuje dobrej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². To ogłoszenie jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Żeby otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Jelenia Góra

2022-11-23 do 2022-12-01

Znakomity Gruntowy Wymiennik Ciepła

Praca do wykonania od Klienta, który planuje nabycie gruntowego wymiennika ciepła i nie wybrał dostawcy. Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Jelenia Góra

2022-11-22 do 2022-11-30

Bezkonkurencyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Jelenia Góra

2022-11-20 do 2022-11-28

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Jelenia Góra

Jako znakomici specjaliści możecie spełnić oczekiwania z zakresu odnawialnych źródeł energii. Zlecenie brzmi "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Przedzwoń, aby przedstawić ofertę - nie pożałujesz.

 • Jelenia Góra

2022-11-18 do 2022-11-26

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Jelenia Góra

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Jelenia Góra

2022-11-13 do 2022-11-21

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Jelenia Góra

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec udziel rad i wybierz najlepsze rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m². Ustal pasujący termin już teraz!

 • Jelenia Góra

2022-11-13 do 2022-11-21

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła