Pompa ciepła w Kamiennej Górze

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 411 926 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Kamiennej Górze

Pompy ciepła Kamienna Góra

Najwyższej Klasy Gruntowe Wymienniki Ciepła Kamienna Góra

66 opinii

Najwyższej klasy gruntowe wymienniki ciepła z transportem pod Twoje drzwi to metoda pracy Sunlit.pl Marek Sowka, dzięki której będziesz na 100% zadowolony. Wybierz ich numer i poznaj ofertę - naprawdę warto.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Dobre Powietrzne Pompy Ciepła Kamienna Góra

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

52 opinie

Gdy jeszcze nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy dobrych powietrznych pomp ciepła to ta firma może być tym, czego szukasz. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj wstępną wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

IC Partner Sp. z o.o. - Doskonałej Jakości Pompy Ciepła Kamienna Góra

IC Partner Sp. z o.o.

19 opinii

Na wypadek jeśli nadal poszukujesz dobrej firmy od pomp ciepła to skorzystaj z doświadczenia IC Partner Sp. z o.o.. Kamienna Góra to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Skontaktuj się z nimi od razu i poznaj ofertę.

D-Home Krzysztof Doroba - Doskonałe Pompy Ciepła Kamienna Góra

Doskonałe Pompy Ciepła Kamienna Góra

15 opinii

Przygotowanie pomp ciepła będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. D-Home Krzysztof Doroba ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

DM Klimatyzacje Pompy Ciepła - Staranne Pompy Ciepła Kamienna Góra

Staranne Pompy Ciepła

11 opinii

DM Klimatyzacje Pompy Ciepła oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z miejscowości Kamienna Góra oraz przyległych powiatów. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

FutureSun Sp. z o.o. - Świetne Pompy Ciepła Kamienna Góra

Świetne Pompy Ciepła

9 opinii

Jeśli poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła to wykorzystaj kompetencje FutureSun Sp. z o.o.. Kamienna Góra i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

SOLEOS - Pierwszorzędne Systemy Grzewcze Kamienna Góra

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze

8 opinii

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z SOLEOS udzielą rad i znajdą dopasowne rozwiązanie. Już teraz określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Ramzes Energy Arkadiusz Radek - Tanie Systemy Grzewcze Kamienna Góra

Ramzes Energy Arkadiusz Radek

5 opinii

Eksperci z Ramzes Energy Arkadiusz Radek zaproponują Ci doskonałą ofertę systemów grzewczych. Mają na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

P.H.U. Krymar Krystian Orzechowski - Solidne Odnawialne Źródła Energii Kamienna Góra

P.H.U. Krymar Krystian Orzechowski

3 opinie

Jeżeli szukasz rewelacyjnej współpracy to profesjonaliści z P.H.U. Krymar Krystian Orzechowski są dla Ciebie stworzeni. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

PRF. Sp. z o.o. - Świetne Systemy Grzewcze w Kamiennej Górze

Świetne Systemy Grzewcze w Kamiennej Górze

2 opinie

Uwierz fachowcom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij PRF. Sp. z o.o.. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Najnowsze z 36 zleceń na pompy ciepła w Kamiennej Górze

Pompa Ciepła Kamienna Góra

Przeznaczenie pompy: podgrzewanie wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Preferowana wielkość zbiornika...

 • Marciszów

2023-01-27 do 2023-01-30

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Kamienna Góra

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od z...

 • Kamienna Góra

2023-01-16 do 2023-01-24

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Kamienna Góra

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Kamienna Góra

2022-12-31 do 2023-01-08

Systemy Grzewcze Kamienna Góra

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Lubawka

2022-12-22 do 2022-12-30

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 140m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Dodatkowe informacje: Posiadam pompę ROTENSO 12 kW (mono), ...

 • Paprotki

2022-12-20 do 2022-12-28

Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Krzeszów

2022-12-09 do 2022-12-12

Znakomita Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę, chłodzenie, ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 18 Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: jest to pod...

 • Kamienna Góra

2022-12-03 do 2022-12-11

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Leszczyniec

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Leszczyniec

2022-12-02 do 2022-12-10

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Kamienna Góra

Przeznaczenie pompy: podgrzewanie wody, ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: obiekt jest na etapie projektowym Dodatkowe informacje: Pro...

 • Kamienna Góra

2022-11-24 do 2022-12-02

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Okrzeszyn

Jeśli Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest dla Twojej firmy. Bazując na swoim doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Zaprezentuj propozycję dla tego Klienta - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Okrzeszyn

2022-11-18 do 2022-11-26

Świetne Systemy Grzewcze

Spowoduj, że systemy grzewcze nie będzie dla Klienta trudnością i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany pracownik z dziedziny systemów grzewczych stwórz skrojoną na miarę ofertę pod zlecenie - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Kamienna Góra

2022-11-16 do 2022-11-24

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Kamienna Góra

Ten Klient, który wciąż nie znalazł systemów grzewczych, pomimo że szuka od sam nie wiesz jak dawna, zgłosił nam zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². To właśnie Twoja oferta może być rozwiązaniem problemu Zleceniodawcy. Pokaż propozycję temu Klientowi - zadzwoń jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Kamienna Góra

2022-11-09 do 2022-11-17

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła Kamienna Góra

Zleceniodawca, który napisał zlecenie o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²", poszukuje dobrego gruntowego wymiennika ciepła. Powinien znaleźć Twoją ofertę, która przebije wszystkie inne. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Paprotki

2022-10-17 do 2022-10-17

Energia Odnawialna Kamienna Góra

Zlecenie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m² jest zaadresowane do fachowca, który oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz skupia się na Klientach z rejonu Kamiennej Góry oraz przyległych powiatów. Zaproponuj termin od razu!

 • Kamienna Góra

2022-10-11 do 2022-10-19

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który napisał - "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 301-500m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Przedzwoń i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Kamienna Góra

2022-10-11 do 2022-10-19

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Kamienna Góra

Dotarcie do znakomitego gruntowego wymiennika ciepła dla Konsumentów bywa sporym wyzwaniem, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista doradź Klientowi i wybierz najlepsze rozwiązanie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Kamienna Góra

2022-09-29 do 2022-10-07

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii

Jako fachowiec działający na obszarze Dolnośląskiego i oferujący różnorodne usługi z zakresu pierwszorzędnego odnawialnych źródeł energii podejmij współpracę z Klientem, który zgłosił zapytanie o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Zadzwoń i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Marciszów

2022-09-27 do 2022-10-05

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Kamienna Góra

Spowoduj, że systemy grzewcze nie będzie dla Zleceniodawcy problemem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako doświadczony znawca z dziedziny systemów grzewczych stwórz skrojoną na miarę ofertę pod ogłoszenie - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m². Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej informacji.

 • Kamienna Góra

2022-09-23 do 2022-10-01

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Kamienna Góra

Jeśli Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to to zlecenie jest dla Ciebie. Bazując na swoim doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Dokładne informacje prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Kamienna Góra

2022-09-23 do 2022-10-01

Świetne Systemy Grzewcze

Możesz zaoferować propozycję dotyczącą systemów grzewczych? Na pewno pomożesz Klientowi mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego potrzeb. Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Kamienna Góra

2022-09-17 do 2022-09-25

Pierwszorzędna Pompa Ciepła

Jeżeli jako ekspert od pompy ciepła potrzebujesz Klientów to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 301-500m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z miejscowości Dolnośląskie bez wątpienia pokażesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Ciechanowice

2022-09-15 do 2022-09-23

Świetna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Kamienna Góra

2022-09-12 do 2022-09-20

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 100m², Kamienna Góra

Zrealizowanie pompy ciepła dla tego Klienta będzie przyjemnością. Ogłoszenie ma treść - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 100m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zadzwoń i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Kamienna Góra

2022-09-11 do 2022-09-19

Świetna Pompa Ciepła

W dalszym ciągu masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na ogłoszenie Zlecającego jako profesjonalista od pompy ciepła. Pozwól Zleceniodawcom wykorzystać Twoje kompetencje i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Lubawka

2022-08-29 do 2022-09-06

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Kamienna Góra

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Kamienna Góra

2022-08-26 do 2022-09-03

Znakomite Systemy Grzewcze

Oferujesz propozycję dotyczącą systemów grzewczych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego wymagań. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby zaprezentować ofertę.

 • Raszów

2022-08-22 do 2022-08-30

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Marciszów

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który zleca - "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Zapraszamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Marciszów

2022-08-18 do 2022-08-26

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Kamienna Góra

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Kamienna Góra

2022-08-17 do 2022-08-25

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 80m², Kamienna Góra

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 80m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Kamienna Góra

2022-08-17 do 2022-08-25

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 70m², Marciszów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 70m² Stan obiektu: budynek do 2 lat Dodatkowe informacje: Nie wiem jak przebiega ...

 • Marciszów

2022-08-16 do 2022-08-24

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Opawa

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Opawa

2022-08-11 do 2022-08-19

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła