Pompy ciepła w Oławie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 786 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 410 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Oława - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Oława

Najwyższej Klasy Gruntowe Wymienniki Ciepła Oława

64 opinie

Drugiego takiego sprzedawcy szybko nie znajdziesz na terenie Oławy, dlatego jeśli poszukujesz najwyższej klasy gruntowych wymienników ciepła to natychmiast sprawdź Sunlit.pl Marek Sowka. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Bora s.c. - Dobre Gruntowe Pompy Ciepła Oława

Bora s.c.

64 opinie

Każdy, kto planuje kupno gruntowych pomp ciepła powinien już teraz zgłosić się do do dostawcy Bora s.c. i poznać ich niskie ceny oraz najwyższą jakość towaru. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Finetech Engineering Sp. z o.o. Sp. k. - Systemy Grzewcze Oława

Finetech Engineering Sp. z o.o. Sp. k.

59 opinii

Jeszcze nie znalazłeś systemów grzewczych, mimo iż szukasz od wielu dni? Finetech Engineering Sp. z o.o. Sp. k. może rozwiązać Twój problem. Nie czekaj i poproś o wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

MSS-klima - Pompy Ciepła Oława

MSS-klima

55 opinii

Na wypadek jeśli jeszcze potrzebujesz dobrej firmy od pomp ciepła to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia MSS-klima. Oława to teren, na którym koncentrują swoje działania. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się od razu!

MisjaNieEmisja.pl-Pompy ciepła ,fotowoltaika - Opłacalne Powietrzne Pompy Ciepła w Oławie

Opłacalne Powietrzne Pompy Ciepła w Oławie

38 opinii

Znalezienie opłacalnych powietrznych pomp ciepła bywa sporym wyzwaniem, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z MisjaNieEmisja.pl-Pompy ciepła fotowoltaika posłużą radą i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Solidne Pompy Ciepła Oława

Solidne Pompy Ciepła

49 opinii

Na wypadek jeśli poszukujesz ekspertów od pomp ciepła to skorzystaj z kwalifikacji Polenergia Pompy Ciepła S.A.. Oława to teren, na którym koncentrują swoje działania. Zapraszamy do kontaktu.

NTS-Energy sp. z o.o. - Idealne Gruntowe Pompy Ciepła Oława

NTS-Energy sp. z o.o.

19 opinii

Dotarcie do idealnych gruntowych pomp ciepła może być niełatwe, ale NTS-Energy sp. z o.o. na 100% pomoże Ci w znalezieniu dobrego produktu. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

GlobalECO Fotowoltaika Sp. z o.o. Sp. Komandytowa - Solidne Odnawialne Źródła Energii Oława

GlobalECO Fotowoltaika Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

6 opinii

Oferuje usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od lat, szczególnie na obszarze Oławy, ale także przyległych miast. Przedzwoń i otrzymaj ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

Ramzes Energy Arkadiusz Radek - Doskonałej Jakości Pompy Ciepła Oława

Doskonałej Jakości Pompy Ciepła Oława

4 opinie

Firma Ramzes Energy Arkadiusz Radek świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z Oławy i z sąsiednich miast. Przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

TERMAG H.Trawka - Pierwszorzędne Pompy Ciepła Oława

Pierwszorzędne Pompy Ciepła

2 opinie

Uwierz na słowo fachowcom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij TERMAG H.Trawka. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy wszystkich. Już nie trać czasu i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

98 Zleceń - Pompy Ciepła Oława

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Oława

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Oława

2022-09-22 do 2022-09-30
dodano 2 dni temu

Perfekcyjna Energia Odnawialna Oława

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Budynek jest docie...

 • Wierzbno

2022-09-21 do 2022-09-29
dodano 3 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 7 Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Jelcz-Laskowice

2022-09-19 do 2022-09-27
dodano 5 dni temu

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Oława

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Oława

2022-09-17 do 2022-09-25
dodano 7 dni temu

Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Marcinkowice

2022-09-15 do 2022-09-23

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od kilku lat, głównie na obszarze Dolnośląskiego, ale także przyległych powiatów możesz skontaktować się w odpowiedzi na to zlecenie. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Lizawice

2022-09-14 do 2022-09-22

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m², Marcinkowice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Marcinkowice

2022-09-10 do 2022-09-18

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Oława

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Dodatkowe informacje: Poszukuję wykonawcy pompy z od...

 • Oława

2022-09-10 do 2022-09-18

Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. 100m², Wójcice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 4 Powierzchnia budynku: 100m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: 2022-09-16...

 • Wójcice

2022-09-08 do 2022-09-16

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła Oława

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3 Powierzchnia budynku: 89m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Oława

2022-09-01 do 2022-09-09

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Jelcz-Laskowice

Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zgłoszenia, które brzmi "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Już teraz określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Jelcz-Laskowice

2022-09-01 do 2022-09-09

Świetna Pompa Ciepła Oława

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Jelcz-Laskowice

2022-09-01 do 2022-09-09

Pompa ciepła, bud. 201-300m², Piskorzów

Zlecający szuka świetnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Pompa ciepła, bud. 201-300m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Dłużej nie zwlekaj i sporządź wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Piskorzów

2022-08-28 do 2022-09-05

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Jelcz-Laskowice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Jelcz-Laskowice

2022-08-22 do 2022-08-30

Pierwszorzędny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zlecający, który planuje kupno pierwszorzędnego gruntowego wymiennika ciepła pisze - Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². Musi on niezwłocznie dostać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć na własne oczy Twoje atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość towaru. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Oława

2022-08-15 do 2022-08-23

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Oława

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Danielowice

2022-08-12 do 2022-08-20

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Oława

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmo...

 • Oława

2022-08-11 do 2022-08-19

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Oława

Jeśli odnawialne źródła energii w najlepszym wydaniu to pole działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Ten zainteresowany napisał "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - sprawdź!

 • Oława

2022-08-11 do 2022-08-19

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Wierzbno,dolnoslaskie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • wierzbno,dolnoslaskie

2022-08-09 do 2022-08-17

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 226m², Oława

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 226m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: 50 m2 to poddaszowe po...

 • Oława

2022-08-07 do 2022-08-15

Odnawialne Źródła Energii

Oferując usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilku lat, zwłaszcza na obszarze Dolnośląskiego, ale także przyległych miast możesz skontaktować się w odpowiedzi na to zlecenie. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Stanowice

2022-08-06 do 2022-08-14

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Oława

Jako wybitny specjalista od odnawialnych źródeł energii, świadczący usługi dla Klientów z miejscowości Oława i pobliskich miast - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m²". Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Oława

2022-08-04 do 2022-08-12

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Marcinkowice

Jako profesjonalista i prawdziwy profesjonalista w temacie energii odnawialnej możesz zaoferować swoje usługi Klientowi w rejonie miejscowości Dolnośląskie, który wysłał zapytanie o treści "Zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m²". Złóż bezkonkurencyjną ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę już dziś.

 • Marcinkowice

2022-08-03 do 2022-08-11

Idealne Systemy Grzewcze Oława

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Jelcz-Laskowice

2022-08-03 do 2022-08-11

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Oława

Wykonanie pompy ciepła z tego zlecenia będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zaprezentuj dobrą propozycję temu Klientowi - zadzwoń już dziś, nie pożałujesz.

 • Oława

2022-08-02 do 2022-08-10

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Oława

Jesteś w stanie zaoferować korzystną propozycję dotyczącą systemów grzewczych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego wymagań. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Oława

2022-08-01 do 2022-08-09

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 m...

 • Jelcz-Laskowice

2022-07-27 do 2022-08-04

Doskonała Energia Odnawialna

Jako zawodowiec z branży, najlepszy w każdym calu wykaż się gotowością by pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny doskonałej energii odnawialnej. Ten Zleceniodawca przesłał zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m². Przez to, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Oława

2022-07-25 do 2022-08-02

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Marcinkowice

Pokaż temu Klientowi, że takiego dostawcy szybko nie znajdzie w miejscowości Dolnośląskie i okolicy. Więc jeśli jesteś producentem pierwszorzędnego gruntowego wymiennika ciepła to bezzwłocznie zapoznaj się ze zleceniem o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Marcinkowice

2022-07-25 do 2022-08-02

Pierwszorzędna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Oława

2022-07-25 do 2022-08-02

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Oława

Jeśli odnawialne źródła energii to sfera działania Twojej firmy to nawiąż kontakt z tym Klientem oraz pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Ten zainteresowany napisał "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Aby uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Oława

2022-07-21 do 2022-07-29

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu