Pompy ciepła w Wołowie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 908 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 415 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Wołów - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Wołów

Profesjonalne Pompy Ciepła

64 opinie

Zrealizowanie pomp ciepła będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Sunlit.pl Marek Sowka ma doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Jędrzej Stachowiak SUNLIT Pompy Ciepła - Powietrzne Pompy Ciepła Wołów

Jędrzej Stachowiak SUNLIT Pompy Ciepła

64 opinie

Planujesz zakup powietrznych pomp ciepła i nie podjąłeś decyzji o wyborze odpowiedniego sprzedawcy? Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

Finetech Engineering Sp. z o.o. Sp. k. - Doskonałe Systemy Grzewcze Wołów

Finetech Engineering Sp. z o.o. Sp. k.

59 opinii

Wybranie systemów grzewczych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Finetech Engineering Sp. z o.o. Sp. k. pomogą Ci i dobiorą najlepsze rozwiązanie. Jeśli chcesz uzyskać ofertę skontaktuj się już teraz - warto.

Copernicus Sun S.A. - Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Wołów

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

42 opinie

Ten fachowiec działa na terenie miejscowości Wołów i oferuje szerokie spektrum usług z zakresu doskonałego odnawialnych źródeł energii. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Znakomite Gruntowe Pompy Ciepła Wołów

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

49 opinii

Poszukując gruntowych pomp ciepła spotkasz wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale Polenergia Pompy Ciepła S.A. nie ma sobie równych. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

NTS-Energy sp. z o.o. - Doskonałej Jakości Gruntowe Pompy Ciepła Wołów

Doskonałej Jakości Gruntowe Pompy Ciepła Wołów

19 opinii

Kupno doskonałej jakości gruntowych pomp ciepła nie jest sprawą prostą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z NTS-Energy sp. z o.o. doradzą Ci i dobiorą dopasowne rozwiązanie. Dopasowaną ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Alternative Marek Świrk - Systemy Grzewcze w Wołowie

Systemy Grzewcze w Wołowie

17 opinii

Systemy grzewcze oraz detale z tego wynikające skończą być dla Ciebie zagadką, jeśli skorzystasz z oferty Alternative Marek Świrk. Doświadczeni specjaliści z zakresu systemów grzewczych pomogą Ci stworzyć skrojone na miarę rozwiązanie. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Instalacjekompleksowo.pl - Event Plus - Pompy Ciepła Wołów

Instalacjekompleksowo.pl - Event Plus

17 opinii

Wciąż poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Instalacjekompleksowo.pl - Event Plus. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

GlobalECO Fotowoltaika Sp. z o.o. Sp. Komandytowa - Profesjonalna Energia Odnawialna Wołów

Profesjonalna Energia Odnawialna Wołów

6 opinii

Wysoko wykwalifikowani pracownicy firmy GlobalECO Fotowoltaika Sp. z o.o. Sp. Komandytowa spełnią Państwa wymagania w temacie energii odnawialnej. Skontaktuj się i dowiedz się więcej.

Ramzes Energy Arkadiusz Radek - Gruntowe Wymienniki Ciepła Wołów

Gruntowe Wymienniki Ciepła

4 opinie

Kolejnego takiego sprzedawcy szybko nie znajdziesz na terenie Wołowa, więc jeśli szukasz najwyższej klasy gruntowych wymienników ciepła to niezwłocznie zobacz Ramzes Energy Arkadiusz Radek. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

66 Zleceń - Pompy Ciepła Wołów

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Piskorzyna

Jako pracownik branży, najlepszy w każdym calu wykaż się gotowością by służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty z dziedziny perfekcyjnej energii odnawialnej. Klient, który zleca pisze - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Piskorzyna

2022-09-20 do 2022-09-28
dodano 5 dni temu

Pompa Ciepła Wołów

Zleceniodawca szuka doskonałej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². To ogłoszenie jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Jeszcze dziś zadzwoń do niego i przedstaw ofertę.

 • Mojęcice

2022-09-10 do 2022-09-18

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Wołów

Jako ekspert z branży, najlepszy w swoim fachu wykaż się gotowością by pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny odnawialnych źródeł energii. Klient, który zleca napisał - Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m². Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Krzelów

2022-09-08 do 2022-09-16

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5 Powierzchnia budynku: 230m² Stan obiektu: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: szybki montaż Termin skorzystania z ofert...

 • Brzeg Dolny

2022-09-03 do 2022-09-11

Pierwszorzędna Pompa Ciepła

W dalszym ciągu możesz odpowiedzieć na zapotrzebowanie Klienta jako dobra firma od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zaprezentuj dobrą propozycję temu Zleceniodawcy - zadzwoń jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Wołów

2022-08-26 do 2022-09-03

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Wołów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Wołów

2022-08-22 do 2022-08-30

Perfekcyjna Energia Odnawialna Wołów

Perfekcyjna energia odnawialna to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako jeden z najlepszych w tej dziedzinie. Nie czekaj i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Brzeg Dolny

2022-08-13 do 2022-08-21

Doskonała Pompa Ciepła

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który napisał - "Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Brzeg Dolny

2022-08-09 do 2022-08-17

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Radecz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Radecz

2022-08-07 do 2022-08-15

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Wołów

2022-08-07 do 2022-08-15

Znakomita Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Wołów

2022-08-04 do 2022-08-12

Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Pompa powietrze woda T...

 • Bukowice

2022-07-25 do 2022-08-02

Profesjonalna Energia Odnawialna

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który zleca - "Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Wołów

2022-07-25 do 2022-08-02

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Lubiąż

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Lubiąż

2022-07-23 do 2022-07-31

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Wińsko

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: piec na ekogrosz...

 • Wińsko

2022-07-23 do 2022-07-31

Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Wołów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Wołów

2022-07-22 do 2022-07-30

Pompa ciepła, bud. 151-200m², Brzeg Dolny

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 ...

 • Brzeg Dolny

2022-07-22 do 2022-07-30

Doskonała Pompa Ciepła

Ten Klient myśli, że doskonała pompa ciepła to trudny temat. Napisał zlecenie o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista udzielisz mu rad i znajdziesz spełniające oczekiwania Klienta rozwiązanie. Złóż wyjątkową propozycję dla tego Klienta - skontaktuj się niezwłocznie.

 • Brzeg Dolny

2022-07-20 do 2022-07-28

Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Wołów

2022-07-17 do 2022-07-25

Solidna Energia Odnawialna

Zlecenie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z Dolnośląskiego oraz przyległych powiatów. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Wińsko

2022-07-14 do 2022-07-22

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek do 2 lat Dodatkowe informacje: Posiadam studnie głębinową ...

 • Wołów

2022-07-14 do 2022-07-22

Doskonała Pompa Ciepła

W dalszym ciągu masz możliwość nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Zlecającego jako profesjonalista od pompy ciepła. Pozwól Klientom skorzystać z Twojego doświadczenia i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Wołów

2022-07-05 do 2022-07-13

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zapytania, które brzmi "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Ustal pasujący termin od razu!

 • Wińsko

2022-07-03 do 2022-07-11

Wysokiej Jakości Gruntowy Wymiennik Ciepła Wołów

Kupno wysokiej jakości gruntowego wymiennika ciepła dla Konsumentów to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec udziel Klientowi rady i wybierz dostosowane do wymagań rozwiązanie. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Wołów

2022-06-23 do 2022-07-01

Doskonała Energia Odnawialna

Jeśli energia odnawialna na najwyższym poziomie to obszar działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Zleceniodawca zgłosił "Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 200m²". Złóż ofertę dla tego Klienta - nawiąż kontakt jak najszybciej.

 • Wińsko

2022-06-22 do 2022-06-30

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Wołów

Dla Zlecającego, który nadesłał zlecenie o treści - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², dotarcie do świetnego systemów grzewczych może być niełatwe, jednak pracownicy Twojej firmy będą na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego produktu. Przedłóż wyjątkową ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Wołów

2022-06-22 do 2022-06-30

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Krzelów

Zleceniodawca szuka dobrej jakości wykonywanych usług i pisze - Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². To zlecenie jest stworzone dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Przedzwoń teraz i wyślij ofertę.

 • Krzelów

2022-06-19 do 2022-06-27

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 230m², Wołów

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 230m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Wołów

2022-06-18 do 2022-06-30

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 mies...

 • Wołów

2022-06-18 do 2022-06-26

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Dąbie

Zrealizowanie pompy ciepła dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Zapytanie ma treść - Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Dąbie

2022-06-17 do 2022-06-25

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Wołów

Przeznaczenie pompy: podgrzewanie wody, ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin sko...

 • Wołów

2022-06-17 do 2022-06-25

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu