Pompa ciepła w Jaworze

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 411 949 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Jaworze

Pompy ciepła Jawor

Sunlit.pl Marek Sowka

66 opinii

Powietrzne pompy ciepła z dostawą pod drzwi to standardowa metoda działania Sunlit.pl Marek Sowka, dzięki której będziesz na 100% ukontentowany. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

NTS-Energy sp. z o.o. - Solidne Odnawialne Źródła Energii Jawor

NTS-Energy sp. z o.o.

56 opinii

Odnawialne źródła energii to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - są zawodowcami w tym fachu. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - zadzwoń!

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Doskonała Energia Odnawialna Jawor

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

52 opinie

Polenergia Pompy Ciepła S.A. to wybitni specjaliści od energii odnawialnej, świadczący usługi dla Klientów z miejscowości Jawor i okolicznych powiatów. Przedzwoń i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

IC Partner Sp. z o.o. - Świetne Pompy Ciepła w Jaworze

Świetne Pompy Ciepła w Jaworze

19 opinii

Właśnie wybierasz solidnego specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? IC Partner Sp. z o.o. z Jawora jest na to skuteczną metodą. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - sprawdź!

Alternative Marek Świrk - Bezkonkurencyjne Gruntowe Pompy Ciepła Jawor

Bezkonkurencyjne Gruntowe Pompy Ciepła

17 opinii

Czujesz się zagubiony w zawiłościach ofert na gruntowe pompy ciepła? Specjaliści z Alternative Marek Świrk pomogą Ci znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - sprawdź!

D-Home Krzysztof Doroba - Pierwszorzędna Energia Odnawialna Jawor

Pierwszorzędna Energia Odnawialna Jawor

15 opinii

Chcesz znaleźć godnego zaufania profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? D-Home Krzysztof Doroba z Jawora będzie najszybszą drogą. Zadzwoń i dowiedz się więcej.

FutureSun Sp. z o.o. - Doskonałe Pompy Ciepła Jawor

Doskonałe Pompy Ciepła

9 opinii

W dalszym ciągu poszukujesz dobrej firmy od pomp ciepła? Powierz tę kwestię specjalistom z FutureSun Sp. z o.o.. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

SOLEOS - Świetne Systemy Grzewcze Jawor

Świetne Systemy Grzewcze Jawor

8 opinii

Systemy grzewcze i szczegóły z tym powiązane przestaną być dla Ciebie kłopotem, jeśli skorzystasz z oferty SOLEOS. Doświadczeni konsultanci z dziedziny systemów grzewczych pomogą Ci wybrać idealne rozwiązanie. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Ramzes Energy Arkadiusz Radek - Profesjonalne Pompy Ciepła Jawor

Profesjonalne Pompy Ciepła

5 opinii

Przygotowanie pomp ciepła będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. Ramzes Energy Arkadiusz Radek ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

PRF. Sp. z o.o. - Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Jawor

PRF. Sp. z o.o.

2 opinie

Perfekcyjne odnawialne źródła energii to specjalność tych profesjonalistów - nie mają sobie równych w tym fachu. Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

Najnowsze z 51 zleceń na pompy ciepła w Jaworze

Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Stare Rochowice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny...

 • Stare rochowice

2023-01-25 do 2023-02-02
dodano 6 dni temu

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Wądroże Wielkie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Wądroże Wielkie

2023-01-15 do 2023-01-23

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Jawor

Jeśli odnawialne źródła energii na najwyższym poziomie to pole działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Ten Zleceniodawca zgłosił "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Jawor

2023-01-13 do 2023-01-21

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Jawor

Dla Zlecającego, który napisał - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², dotarcie do najwyższej klasy systemów grzewczych może być niełatwe, ale Twoja firma będzie na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu najlepszego produktu. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Jawor

2023-01-12 do 2023-01-20

Znakomity Gruntowy Wymiennik Ciepła Jawor

Zleceniodawcy często mają trudności w odnalezieniu się w bogactwie ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako specjalista, pomóż znaleźć najlepsze wyjście Klientowi ogłoszenie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Jawor

2023-01-08 do 2023-01-16

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 120m², Paszowice

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który zleca - "Zlecenie na pompę ciepła, bud. 120m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Zapraszamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Paszowice

2022-12-28 do 2023-01-05

Tanie Systemy Grzewcze Jawor

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Postolice

2022-12-22 do 2022-12-30

Pompa ciepła, bud. 201-300m², Bolków

Zleceniodawca napisał zlecenie brzmiące "Pompa ciepła, bud. 201-300m²". Jako wiarygodny fachowiec w dziedzinie pompy ciepła wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Bolków

2022-12-09 do 2022-12-17

Rewelacyjne Systemy Grzewcze

Oferujesz solidną propozycję dotyczącą systemów grzewczych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego potrzeb. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś i prześlij ofertę.

 • Jawor

2022-12-08 do 2022-12-16

Pierwszorzędna Energia Odnawialna Jawor

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Jawor

2022-12-06 do 2022-12-14

Rewelacyjne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w roz...

 • Jawor

2022-12-06 do 2022-12-14

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Kondratów

To zapytanie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz skupia się na Klientach z Dolnośląskiego oraz przyległych powiatów. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby zaprezentować ofertę.

 • Kondratów

2022-11-20 do 2022-11-28

Solidna Energia Odnawialna

Jeśli energia odnawialna to obszar działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Ten składający zapytanie zgłosił "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Budziszów wielki

2022-11-20 do 2022-11-28

Najlepsza Pompa Ciepła Jawor

Ten Klient jeszcze potrzebuje specjalisty od pompy ciepła. Napisał zlecenie o treści - Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², chcąc wykwalifikowanych specjalistów. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Bolków

2022-11-19 do 2022-11-27

Rewelacyjne Systemy Grzewcze

Udowodnij Zlecającemu, że równie dobrej propozycji systemów grzewczych nie znajdzie na terenie Jawora, więc jeśli poszukuje rewelacyjnego systemów grzewczych to koniecznie powinien sprawdzić Twoją Firmę. Zaproponuj termin!

 • Jawor

2022-11-06 do 2022-11-14

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Jawor

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Jawor

2022-10-25 do 2022-11-02

Odnawialne Źródła Energii Jawor

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 128m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Jawor

2022-10-24 do 2022-11-01

Odpowiednie Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystani...

 • Paszowice

2022-10-15 do 2022-10-23

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii

Oferując usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilkunastu lat, przede wszystkim na obszarze miejscowości Dolnośląskie, ale także pobliskich miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Bolków

2022-10-14 do 2022-10-22

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Bolków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Bolków

2022-10-09 do 2022-10-17

Znakomite Systemy Grzewcze

Oferujesz propozycję dotyczącą systemów grzewczych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego wymagań. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby zaprezentować ofertę.

 • Bolków

2022-10-03 do 2022-10-11

Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Jawor

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy o...

 • Jawor

2022-10-03 do 2022-10-03

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Grzegorzów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia...

 • Grzegorzów

2022-09-29 do 2022-10-07

Energia Odnawialna

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od kilku lat, przede wszystkim na obszarze miejscowości Dolnośląskie, ale także przyległych powiatów możesz skontaktować się w odpowiedzi na to zlecenie. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

 • wókyzrewokyzreJJ

2022-09-28 do 2022-10-06

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Bolków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Bolków

2022-09-24 do 2022-10-02

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Wierzchosławice-Bolków

Zlecający często nie mogą odnaleźć się w zawiłościach ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako fachowiec, doradź najlepsze rozwiązanie Klientowi zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Wierzchosławice-Bolków

2022-09-23 do 2022-10-01

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Jawor

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: w trakcie budowy Dodatkowe informacje: Proszę o oferty tylko na pompę ...

 • Jawor

2022-09-22 do 2022-09-30

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii

Jako fachowiec działający na obszarze Dolnośląskiego i oferujący różnorodne usługi z zakresu pierwszorzędnego odnawialnych źródeł energii podejmij współpracę z Klientem, który zgłosił zapytanie o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Zadzwoń i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Piotrowice

2022-09-22 do 2022-09-30

Pierwszorzędny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Klient chce znaleźć dostawcę pierwszorzędnego gruntowego wymiennika ciepła w okolicy miejscowości Dolnośląskie i zależy mu na odpowiedniej jakości. Skontaktuj się z nim w odpowiedzi na to zlecenie. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Sobolew dolnoslaskie

2022-09-16 do 2022-09-24

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 301-500m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możli...

 • Grobla

2022-09-16 do 2022-09-24

Markowy Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zakup markowego gruntowego wymiennika ciepła dla Konsumentów nie jest sprawą prostą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista udziel Klientowi rady i dobierz najlepsze rozwiązanie. Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Bolków

2022-09-16 do 2022-09-24

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła