Pompa ciepła w Jaworze

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 867 172 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 552 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Jawor - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Jawor

Sunlit.pl Marek Sowka

64 opinie

Powietrzne pompy ciepła z dostawą pod drzwi to standardowa metoda działania Sunlit.pl Marek Sowka, dzięki której będziesz na 100% ukontentowany. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Solidne Odnawialne Źródła Energii Jawor

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

50 opinii

Odnawialne źródła energii to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - są zawodowcami w tym fachu. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - zadzwoń!

NTS-Energy sp. z o.o. - Doskonała Energia Odnawialna Jawor

NTS-Energy sp. z o.o.

19 opinii

NTS-Energy sp. z o.o. to wybitni specjaliści od energii odnawialnej, świadczący usługi dla Klientów z miejscowości Jawor i okolicznych powiatów. Przedzwoń i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

IC Partner Sp. z o.o. - Świetne Pompy Ciepła w Jaworze

Świetne Pompy Ciepła w Jaworze

18 opinii

Właśnie wybierasz solidnego specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? IC Partner Sp. z o.o. z Jawora jest na to skuteczną metodą. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - sprawdź!

Alternative Marek Świrk - Gruntowe Pompy Ciepła Jawor

Gruntowe Pompy Ciepła

17 opinii

Czujesz się zagubiony w zawiłościach ofert na gruntowe pompy ciepła? Specjaliści z Alternative Marek Świrk pomogą Ci znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - sprawdź!

SOLEOS - Pierwszorzędna Energia Odnawialna Jawor

Pierwszorzędna Energia Odnawialna Jawor

8 opinii

Chcesz znaleźć godnego zaufania profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? SOLEOS z Jawora będzie najszybszą drogą. Zadzwoń i dowiedz się więcej.

FutureSun Sp. z o.o. - Pompy Ciepła Jawor

Pompy Ciepła

8 opinii

W dalszym ciągu poszukujesz dobrej firmy od pomp ciepła? Powierz tę kwestię specjalistom z FutureSun Sp. z o.o.. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

D-Home Krzysztof Doroba - Świetne Systemy Grzewcze Jawor

Świetne Systemy Grzewcze Jawor

5 opinii

Systemy grzewcze i szczegóły z tym powiązane przestaną być dla Ciebie kłopotem, jeśli skorzystasz z oferty D-Home Krzysztof Doroba. Doświadczeni konsultanci z dziedziny systemów grzewczych pomogą Ci wybrać idealne rozwiązanie. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Ramzes Energy Arkadiusz Radek - Profesjonalne Pompy Ciepła Jawor

Profesjonalne Pompy Ciepła

4 opinie

Przygotowanie pomp ciepła będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. Ramzes Energy Arkadiusz Radek ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

PRF. Sp. z o.o. - Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Jawor

PRF. Sp. z o.o.

2 opinie

Perfekcyjne odnawialne źródła energii to specjalność tych profesjonalistów - nie mają sobie równych w tym fachu. Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

56 Zleceń - Pompy Ciepła Jawor

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Grzegorzów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia...

 • Grzegorzów

2022-09-29 do 2022-10-07
dodano 4 dni temu

Energia Odnawialna Jawor

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od kilku lat, przede wszystkim na obszarze miejscowości Dolnośląskie, ale także przyległych powiatów możesz skontaktować się w odpowiedzi na to zlecenie. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

 • wókyzrewokyzreJJ

2022-09-28 do 2022-10-06
dodano 5 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Bolków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Bolków

2022-09-24 do 2022-10-02

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Wierzchosławice-Bolków

Zlecający często nie mogą odnaleźć się w zawiłościach ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako fachowiec, doradź najlepsze rozwiązanie Klientowi zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Wierzchosławice-Bolków

2022-09-23 do 2022-10-01

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Jawor

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: w trakcie budowy Dodatkowe informacje: Proszę o oferty tylko na pompę ...

 • Jawor

2022-09-22 do 2022-09-30

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Jawor

Jako fachowiec działający na obszarze Dolnośląskiego i oferujący różnorodne usługi z zakresu pierwszorzędnego odnawialnych źródeł energii podejmij współpracę z Klientem, który zgłosił zapytanie o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Zadzwoń i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Piotrowice

2022-09-22 do 2022-09-30

Pierwszorzędny Gruntowy Wymiennik Ciepła Jawor

Klient chce znaleźć dostawcę pierwszorzędnego gruntowego wymiennika ciepła w okolicy miejscowości Dolnośląskie i zależy mu na odpowiedniej jakości. Skontaktuj się z nim w odpowiedzi na to zlecenie. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Sobolew dolnoslaskie

2022-09-16 do 2022-09-24

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 301-500m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możli...

 • Grobla

2022-09-16 do 2022-09-24

Markowy Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zakup markowego gruntowego wymiennika ciepła dla Konsumentów nie jest sprawą prostą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista udziel Klientowi rady i dobierz najlepsze rozwiązanie. Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Bolków

2022-09-16 do 2022-09-24

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Wądroże Wielkie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Wądroże Wielkie

2022-09-15 do 2022-09-23

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Jako wybitny specjalista od energii odnawialnej, obsługujący Klientów z Dolnośląskiego i okolicznych miast - poznaj szczegóły zapytania o treści "Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m²". Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Chroślice

2022-09-14 do 2022-09-22

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Męcinka

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodni...

 • Męcinka

2022-09-10 do 2022-09-18

Energia Odnawialna

Jeśli Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie. Polegając na swoim solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Bolków

2022-09-09 do 2022-09-17

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze Jawor

Dla Klienta, który nadesłał zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², znalezienie bezkonkurencyjnego systemów grzewczych jest niełatwe, jednak Twoja firma będzie na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego produktu. Aby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - warto.

 • Bolków

2022-08-30 do 2022-09-06

Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: 2022-11-09...

 • Wierzchosławice

2022-08-30 do 2022-09-07

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Wierzchosławice

Spowoduj, że systemy grzewcze nie będzie dla Zleceniodawcy problemem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako profesjonalny pracownik z dziedziny systemów grzewczych stwórz najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Żeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Wierzchosławice

2022-08-30 do 2022-09-07

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 301-500m², Grobla

Jako ekspert od odnawialnych źródeł energii, świadczący usługi dla Klientów z Dolnośląskiego i przyległych miast - poznaj szczegóły zapytania o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 301-500m²". Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Grobla

2022-08-26 do 2022-09-03

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Jawor

Jako wysoko wykwalifikowani eksperci możecie spełnić oczekiwania odnośnie odnawialnych źródeł energii. Zlecenie ma treść "Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m²". Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Jawor

2022-08-23 do 2022-08-31

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 120m², Postolice

Jesteś w stanie zaoferować korzystną propozycję dotyczącą systemów grzewczych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego wymagań. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Postolice

2022-08-22 do 2022-08-30

Świetna Pompa Ciepła Jawor

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Tel 696•••••••• ...

 • Wolbromek

2022-08-22 do 2022-08-30

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 301-500m², Grobla

Jeśli odnawialne źródła energii w najlepszym wydaniu to sfera działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia nowego zlecenia. składający zapytanie napisał "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 301-500m²". Nie czekaj - skontaktuj się i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Grobla

2022-08-16 do 2022-08-24

Pompa Ciepła

Ten Klient jest zdania, że porządna pompa ciepła to trudny temat. Napisał zlecenie o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista pomożesz mu i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Mściwojów

2022-08-09 do 2022-08-17

Pompa ciepła, bud. 201-300m², Mściwojów

Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zgłoszenia o treści "Pompa ciepła, bud. 201-300m²". Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Mściwojów

2022-08-09 do 2022-08-17

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 301-500m², Paszowice

Ten Zleceniodawca, który w dalszym ciągu nie znalazł systemów grzewczych, choć szuka od kilku tygodni, wysłał nam zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 301-500m². To właśnie Twoja oferta może być wybawieniem z problemu Zlecającego. Zaprezentuj wyjątkową ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę już dziś.

 • Paszowice

2022-08-05 do 2022-08-13

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Snowidza

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Dzień dobry. Szuka...

 • Snowidza

2022-08-04 do 2022-08-12

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Jako profesjonalista i prawdziwy wyjadacz w branży odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Klientowi w okolicy Jawora, który pisze "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Jawor

2022-08-03 do 2022-08-11

Rewelacyjne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mi...

 • Jawor

2022-07-30 do 2022-08-07

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 260m², Jawor

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 260m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia...

 • Jawor

2022-07-29 do 2022-07-29

Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mi...

 • Świny

2022-07-16 do 2022-07-24

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Dodatkowe informacje: Dostępność pompy od ręki: marka ...

 • Jawor

2022-07-03 do 2022-07-11

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Paszowice

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od wielu lat, głównie na obszarze miejscowości Dolnośląskie, ale także przyległych powiatów możesz wysłać ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Paszowice

2022-06-30 do 2022-07-08

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu