Pompa ciepła w Środzie Śląskiej

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 867 193 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 552 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Środa Śląska - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Środa Śląska

Staranne Pompy Ciepła Środa Śląska

64 opinie

Sunlit.pl Marek Sowka oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z rejonu Środy Śląskiej i z sąsiednich miast. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Bora s.c. - Doskonałe Systemy Grzewcze Środa Śląska

Bora s.c.

64 opinie

Wybranie systemów grzewczych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z Bora s.c. udzielą rad i dobiorą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Aby otrzymać dopasowaną ofertę skontaktuj się - warto.

MisjaNieEmisja.pl-Pompy ciepła ,fotowoltaika - Znakomite Systemy Grzewcze Środa Śląska

MisjaNieEmisja.pl-Pompy ciepła ,fotowoltaika

38 opinii

Takiej oferty systemów grzewczych prędko nie znajdziesz w miejscowości Środa Śląska i okolicy, więc jeżeli szukasz znakomitego systemów grzewczych to bezzwłocznie zobacz MisjaNieEmisja.pl-Pompy ciepła fotowoltaika. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Pompy Ciepła Środa Śląska

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

50 opinii

Szukasz profesjonalistów od pomp ciepła? Wykorzystaj kompetencje Polenergia Pompy Ciepła S.A.. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

NTS-Energy sp. z o.o. - Pierwszorzędne Systemy Grzewcze w Środzie Śląskiej

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze w Środzie Śląskiej

19 opinii

Jeśli poszukujesz rewelacyjnej jakości wykonywanych usług to specjaliści z NTS-Energy sp. z o.o. są dla Ciebie stworzeni. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Alternative Marek Świrk - Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Środa Śląska

Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła

17 opinii

Jeżeli jeszcze nie wyszukałeś odpowiedniego dostawcy dobrych gruntowych wymienników ciepła to Alternative Marek Świrk może być tym, czego potrzebujesz. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

Instalacjekompleksowo.pl - Event Plus - Gruntowe Wymienniki Ciepła Środa Śląska

Gruntowe Wymienniki Ciepła

17 opinii

Ten, kto planuje zakup gruntowych wymienników ciepła powinien koniecznie zgłosić się do do dostawcy Instalacjekompleksowo.pl - Event Plus i zobaczyć ich świetne ceny oraz korzystne warunki dostawy. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

GlobalECO Fotowoltaika Sp. z o.o. Sp. Komandytowa - Profesjonalna Energia Odnawialna Środa Śląska

GlobalECO Fotowoltaika Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

6 opinii

Ten specjalista działa na terenie województwa i świadczy różnorodne usługi z zakresu profesjonalnej energii odnawialnej. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Ramzes Energy Arkadiusz Radek - Pierwszorzędne Pompy Ciepła Środa Śląska

Ramzes Energy Arkadiusz Radek

4 opinie

Właśnie wybierasz sprawdzonego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Ramzes Energy Arkadiusz Radek z Środy Śląskiej jest na to skuteczną metodą. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Volt Consulting Sp. z o.o. - Pierwszorzędna Energia Odnawialna Środa Śląska

Pierwszorzędna Energia Odnawialna Środa Śląska

1 opinia

Jeszcze szukasz specjalisty od pomp ciepła? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Volt Consulting Sp. z o.o.. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Wybierz ich numer, aby otrzymać ofertę - nie będziesz żałować.

99 Zleceń - Pompy Ciepła Środa Śląska

Wysokiej Klasy Gruntowy Wymiennik Ciepła Środa Śląska

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Środa Śląska

2022-09-30 do 2022-10-08
dodano 3 dni temu

Pompa Ciepła Środa Śląska

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek do 2 lat Dodatkowe informacje: Budynek posiada rek...

 • Wróblowice

2022-09-23 do 2022-10-01

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Rusko

Jako fachowiec i prawdziwy wyjadacz w dziedzinie odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Zlecającemu w pobliżu miejscowości Dolnośląskie, który pisze "Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m²". Przedzwoń, aby przedstawić ofertę.

 • Rusko

2022-09-23 do 2022-10-01

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Środa Śląska

Pokaż temu Zleceniodawcy, że takiego dostawcy szybko nie znajdzie na terenie Środy Śląskiej. Więc jeśli jesteś producentem taniego gruntowego wymiennika ciepła to bez zbędnej zwłoki przeanalizuj zlecenie o treści - Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². Aby poznać dokładne informacje skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

 • Środa Śląska

2022-09-21 do 2022-09-29

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 40.00m², Malczyce

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 40.00m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: d...

 • Malczyce

2022-09-20 do 2022-09-28

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Wilkszyn

Ten Klient myśli, że pierwszorzędna pompa ciepła to skomplikowany temat. Wysłał zapytanie o treści "Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec poradzisz mu i znajdziesz spełniające oczekiwania Klienta rozwiązanie. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Wilkszyn

2022-09-18 do 2022-09-26

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Księginice

2022-09-13 do 2022-09-14

Staranna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Szczepanów

2022-09-08 do 2022-09-16

Perfekcyjna Energia Odnawialna Środa Śląska

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: Dom parterowy , ogrzewanie podł...

 • Szczepanów

2022-09-05 do 2022-09-13

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 400m², Pisarzowice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 400m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Pisarzowice

2022-08-26 do 2022-09-03

Pompa Ciepła

Zleceniodawca szuka doskonałej jakości wykonywanych usług, pisząc - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². To ogłoszenie jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Jeszcze dziś zadzwoń do niego i przedstaw ofertę.

 • Brzezinka średzka

2022-08-22 do 2022-08-30

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 170m², Chomiąża

Oferujesz godną uwagi propozycję dotyczącą systemów grzewczych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego potrzeb. Dłużej nie zwlekaj i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Chomiąża

2022-08-20 do 2022-08-28

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Miękinia

Oferujesz dobrą propozycję dotyczącą systemów grzewczych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego wymagań. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

 • Miękinia

2022-08-16 do 2022-08-24

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Prężyce

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Prężyce

2022-08-16 do 2022-08-24

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Brzezinka Średzka

Jeżeli wciąż jako ekspert od pompy ciepła poszukujesz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z miejscowości Dolnośląskie z pewnością dasz dowód Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Zadzwoń, aby przedstawić ofertę - nie będziesz żałować.

 • Brzezinka średzka

2022-08-16 do 2022-08-24

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Rachów

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę opłacalnego systemów grzewczych gwarantując przy tym solidną obsługę, a na życzenie także usługi dodatkowe, bez wątpienia zaciekawisz tego Klienta, który napisał - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Przedłóż bezkonkurencyjną ofertę dla tego Klienta - zadzwoń jak najszybciej.

 • Rachów

2022-08-10 do 2022-08-18

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Krępice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: w trakcie budowy Dodatkowe informacje: Styropian na ścianach 20 cm, ...

 • Krępice

2022-08-10 do 2022-08-18

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Gałów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 m...

 • Gałów

2022-08-09 do 2022-08-11

Doskonałej Jakości Pompa Ciepła

Ten Klient myśli, że doskonałej jakości pompa ciepła to niełatwe zagadnienie. Napisał zgłoszenie o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista doradzisz mu i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Jeśli chcesz uzyskać dokładne informacje skontaktuj się - to Ci się opłaci.

 • Mrozów

2022-08-02 do 2022-08-10

Wysokiej Klasy Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zlecający, który potrzebuje gruntowego wymiennika ciepła pisze - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Musi on koniecznie otrzymać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć Twoje atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość towaru. Już nie czekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Jaroszów

2022-08-01 do 2022-08-08

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Jako wybitny specjalista od energii odnawialnej, obsługujący Klientów z Dolnośląskiego i okolicznych miast - poznaj szczegóły zapytania o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Wrocław malczyce

2022-08-01 do 2022-08-09

Pompa Ciepła

Ten Klient jest zdania, że porządna pompa ciepła to trudny temat. Napisał zlecenie o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 85m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista pomożesz mu i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Mazurowice

2022-07-30 do 2022-08-07

Solidna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 301-500m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: 2022-08-31...

 • Środa Śląska

2022-07-29 do 2022-08-06

Pompa ciepła, bud. do 150m², Żródła

Zakup taniego gruntowego wymiennika ciepła dla Klientów bywa sporym wyzwaniem, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista doradź Klientowi i znajdź dostosowane do potrzeb rozwiązanie. Przedzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - nie będziesz żałować.

 • Żródła

2022-07-29 do 2022-08-06

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Strzelce

Zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m² jest zaadresowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz skupia się na Klientach z rejonu Dolnośląskiego i okolic. Dłużej nie czekaj i sporządź wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Strzelce

2022-07-27 do 2022-08-04

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Środa Śląska

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Miękinia

2022-07-26 do 2022-08-03

Odnawialne Źródła Energii

Jako utalentowani pracownicy macie możliwość spełnić wymagania z zakresu odnawialnych źródeł energii. Zlecenie brzmi "Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m²". Już nie czekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Osiek

2022-07-26 do 2022-08-03

Tani Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Środa Śląska

2022-07-22 do 2022-07-30

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Miękinia

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty...

 • Miękinia

2022-07-20 do 2022-07-28

Doskonała Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Miękinia

2022-07-19 do 2022-07-27

Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w...

 • Miękinia

2022-07-18 do 2022-07-26

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu