Panele Fotowoltaiczne

Porównaj oferty od Sprzedawców Fotowoltaiki z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 621 338 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)

Określ szczegóły
swojego zlecenia

Specjaliści sami
złożą Ci oferty

Bezpłatnie
i niezobowiązująco

Fotowoltaika - ranking najlepszych firm

Panele fotowoltaiczne

Najlepsza Firma Fotowoltaiczna

165 opinii

Chcąc znaleźć najlepszą propozycję instalacji fotowoltaicznych znajdziesz firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale firma fotowoltaiczna RP SOLAR - Bruk Bet Partner nia ma konkurentów. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Multi Energa s.c. - Doskonałe Panele Słoneczne

Multi Energa s.c.

117 opinii

Multi Energa s.c. nie ma sobie równych w sprzedaży doskonałych paneli słonecznych w dobrej cenie każdemu kontrahentowi, zapewniając liczne metody realizacji płatności. Przedzwoń i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

Giosan S.C. "Żyj na ziemi zarabiaj na słońcu'' AUTORYZOWANY PARTNER Bruk-Bet Fotowoltaika / SERWIS PARTNER BB ECO - Korzystne Instalacje Fotowoltaiczne

Giosan S.C. "Żyj na ziemi zarabiaj na słońcu'' AUTORYZOWANY PARTNER Bruk-Bet Fotowoltaika / SERWIS PARTNER BB ECO

379 opinii

Instalacje fotowoltaiczne i szczegóły z tym związane skończą być dla Ciebie kłopotem, jeśli skorzystasz z oferty Giosan S.C. Żyj na ziemi zarabiaj na słońcu AUTORYZOWANY PARTNER Bruk-Bet Fotowoltaika SERWIS PARTNER BB ECO. Profesjonalni konsultanci z branży instalacji fotowoltaicznych pomogą Ci wybrać idealne rozwiązanie. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnej oferty - zobacz!

PERTIS Fotowoltaika, Pompy Ciepła, Klimatyzacja - Panele Fotowoltaiczne

PERTIS Fotowoltaika, Pompy Ciepła, Klimatyzacja

304 opinie

Kolejnego takiego dostawcy szybko nie znajdziesz na terenie Rudy Śląskiej, dlatego jeśli szukasz rewelacyjnych paneli fotowoltaicznych to od razu sprawdź PERTIS Fotowoltaika Pompy Ciepła Klimatyzacja. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - zobacz!

Ineron Sp. z o.o. - Pierwszorzędne Systemy Fotowoltaiczne

Ineron Sp. z o.o.

222 opinie

Wybranie najlepszej firmy fotowoltaicznej nie jest proste, dlatego polecamy Ci Ineron Sp. z o.o. - to prawdziwi specjaliści w kwestii systemów fotowoltaicznych działający w rejonie Poznania, którzy znają się na swojej pracy. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, a otrzymasz ofertę.

FOTOWOLTAIKA Ryszard Zych - Doskonała Fotowoltaika

Doskonała Fotowoltaika

240 opinii

Wybitni pracownicy firmy FOTOWOLTAIKA Ryszard Zych spełnią Państwa wymagania odnośnie fotowoltaiki. Zapraszamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

Pv-Profit - Doskonałe Baterie Słoneczne

Pv-Profit

143 opinie

Kolejnego takiego sprzedawcy prędko nie znajdziesz na terenie powiatu ostrzeszowskiego, dlatego jeśli szukasz doskonałych baterii słonecznych to bezzwłocznie zobacz Pv-Profit. Zapytaj o wycenę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

Handel Usługi A&K Sp. z o.o. - Dobre Ogniwa Fotowoltaiczne

Dobre Ogniwa Fotowoltaiczne

118 opinii

Kupno dobrych ogniw fotowoltaicznych może być trudne, ale ten dostawca na 100% pomoże Tobie w znalezieniu dopasowanego produktu. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

PLAYTRONICS - Świetne Baterie Słoneczne

PLAYTRONICS

133 opinie

Dotarcie do świetnych baterii słonecznych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z PLAYTRONICS pomogą Ci i wybiorą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

EkoProjekt Polska Sp. z o.o. - Dobre Baterie Słoneczne

EkoProjekt Polska Sp. z o.o.

112 opinii

EkoProjekt Polska Sp. z o.o. z powiatu Poznań jest najlepszy w sprzedaży dobrych baterii słonecznych w korzystnej cenie każdemu Klientowi, zapewniając przy tym dogodne metody płatności. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

25198 Zleceń - Panele Fotowoltaiczne

z Górnej Półki Panele Fotowoltaiczne

Kierunek, w jakim zwrócony jest dach domu: północny Powierzchnia dachu: do 150m² Czy dach jest lub może być zacieniony: nie Obiekt, którego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Wysokość średniego miesięcznego rach...

 • Szamotuły

2022-08-19 do 2022-08-27
dodano 1 godzinę temu

Tanie Panele Słoneczne

Kierunek, w jakim zwrócony jest dach domu: południowy Powierzchnia dachu: do 150m² Czy dach jest lub może być zacieniony: nie Obiekt, którego dotyczy zlecenie jest: budynkiem starszym niż 10 lat Wysokość średniego miesięcznego...

 • Biała nyska

2022-08-19 do 2022-08-27
dodano 1 godzinę temu

Fotowoltaika - gdzie kupić?

Poniżej przedstawiamy ranking 22 545 Sprzedawców Fotowoltaiki najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Szukam firmy od paneli fotowoltaicznych, dach do 150m², Gąski

Kierunek, w jakim zwrócony jest dach domu: południowy, północny Powierzchnia dachu: do 150m² Czy dach jest lub może być zacieniony: nie Obiekt, którego dotyczy zlecenie jest: w trakcie budowy Wysokość średniego miesięcznego ra...

 • Gąski

2022-08-19 do 2022-08-27
dodano 1 godzinę temu

Dobre Panele Słoneczne

Ten Zleceniodawca szuka bezkonkurencyjnej oferty paneli słonecznych w rejonie Poznania i napisał - Panele fotowoltaiczne, dach do 150m². Jako ekspert w branży wykorzystaj swoją doświadczoną kadrę i złóż dobrą propozycję. Dlatego, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Poznań

2022-08-19 do 2022-08-27
dodano 1 godzinę temu

Dam zlecenie na panele fotowoltaiczne, dach do 150m², Kwiatonowice

Olśnij Zleceniodawcę sprawnym działaniem na terenie Małopolskiego. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma fotowoltaiczna wykonaj zlecenie "Dam zlecenie na panele fotowoltaiczne, dach do 150m²" i pokaż, że realizacja systemu fotowoltaicznego zostanie zakończona szybko. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Kwiatonowice

2022-08-19 do 2022-08-27
dodano 3 godziny temu

z Górnej Półki Panele Słoneczne

Jako Firma i specjalista w dostarczaniu z górnej półki paneli słonecznych w konkurencyjnej cenie każdemu Klientowi i zapewniający przy tym dogodne metody realizacji płatności, nawiąż kontakt w odpowiedzi na to ogłoszenie o treści "Panele fotowoltaiczne, dach 201-300m²". Powinno Cię zaciekawić. Umów się na rozmowę od razu.

 • Kąty węgierskie

2022-08-19 do 2022-08-27
dodano 3 godziny temu

Porządne Panele Słoneczne

Zleceniodawcy nierzadko mają trudności w odnalezieniu się w gąszczu ofert na panele słoneczne. Jako ekspert, pomóż znaleźć najlepsze rozwiązanie temu Klientowi zapytanie o treści - Panele fotowoltaiczne, dach do 150m². Skontaktuj się z nimi już teraz, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Grzybów

2022-08-19 do 2022-08-27
dodano 3 godziny temu

Zapotrzebowanie na panele fotowoltaiczne, dach 151-200m², Knurów

Jako Firma, nie mając sobie równych w oferowaniu doskonałych paneli słonecznych w dobrej cenie każdemu odbiorcy i zapewniający przy tym dogodne formy płatności, nawiąż kontakt w odpowiedzi na to ogłoszenie brzmiące "Zapotrzebowanie na panele fotowoltaiczne, dach 151-200m²". Powinno Cię zainteresować. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Knurów

2022-08-19 do 2022-08-27
dodano 4 godziny temu

Zlecenie na panele fotowoltaiczne, dach do 150m², Szczecin

Jako utalentowani pracownicy jesteście w stanie spełnić wymagania w temacie fotowoltaiki. Zlecenie ma treść "Zlecenie na panele fotowoltaiczne, dach do 150m²". Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Szczecin

2022-08-19 do 2022-08-27
dodano 4 godziny temu

Dobra Firma Fotowoltaiczna

Kierunek, w jakim zwrócony jest dach domu: południowy Powierzchnia dachu: do 150m² Czy dach jest lub może być zacieniony: nie Obiekt, którego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Wysokość średniego miesięcznego ra...

 • Michałowice

2022-08-19 do 2022-08-27
dodano 5 godzin temu

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Fotowoltaiki

Panele fotowoltaiczne w dużych miastach

Czym jest fotowoltaika?

Fotowolaika (PV) to dziedzina nauki, która zajmuje się przetwarzaniem promieniowania słonecznego na energię elektryczną. Proces pozyskiwania energii ze słońca odbywa się przy użyciu paneli fotowoltaicznych. Oprócz paneli fotowoltaicznych (też: paneli solarnych) w skład instalacji fotowoltaicznej wchodzą: ogniwa fotowoltaiczne, licznik dwukierunkowy i falownik. Fotowoltaikę można zamontować od strony południowej na dachu lub na gruncie, a nawet na balkonie w bloku.

Dlaczego fotowoltaika się opłaca?

Fotowoltaika opłaca się zarówno przedsiębiorcom, prosumentom prywatnym, jak i zbiorowym. Dla każdej z tych grup instalacje fotowoltaiczne stanowią korzystne ekonomicznie i ekologicznie rozwiązanie.

A dlaczego fotowoltaika się opłaca? W skrócie:

 • w skali roku możesz sporo zaoszczędzić na rachunkach za prąd, zwłaszcza przy stale rosnących cenach energii elektrycznej;
 • uzyskujesz dostęp do niemal darmowego źródła energii na wiele lat, nawet ponad 25 lat;
 • wzrasta wartość Twojej nieruchomości;
 • możesz uniknąć dłuższych przerw w dostawie prądu;
 • działasz proekologicznie oraz płacisz niski podatek VAT.

Czy fotowoltaika w 2022 się opłaca?

p>Fotowoltaika w 2022 roku nadal się opłaca! I to niezależnie od tego, czy korzystasz z dofinansowań do montażu paneli słonecznych, czy też nie.

Jeśli zdecydujesz się na instalację systemów fotowoltaicznych w 2022 roku, zyskasz:

 • stały dostęp do energii elektrycznej;
 • bezusterkową i wydajną instalację działającą nawet przez 20-30 lat;
 • 12 miesięcy ważności depozytu prosumenckiego;
 • możliwość odprowadzania wytworzonej energii bez płacenia podatku VAT i PIT;
 • szereg dotacji (unijne, krajowe i regionalne).

Ile kosztuje instalacja fotowoltaiczna?

Oferteo wraz z ekspertami w zakresie fotowoltaiki określiło szacunkowe przedziały cenowe dla instalacji fotowoltaicznych z segmentu budżetowego oraz segmentu premium.

Według pozyskanych danych średnie koszty fotowoltaiki wraz z odpowiadającą im mocą instalacji fotowoltaicznej wynoszą:

 • 10 500 – 26 400 zł (z VAT) dla 3 kWp;
 • 11 200 – 28 800 zł (z VAT) dla 4 kWp;
 • 11 200 – 28 800 zł (z VAT) dla 6 kWp;
 • 21 330 – 63 000 zł (z VAT) dla 10 kWp.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Fotowoltaiki

Udostępnij znajomemu