Pompa ciepła

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 045 743 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
586 511 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła

Pompy ciepła

ART FIRE Nowicki kominki Sp. z o.o.

204 opinie

Na wypadek jeśli wciąż potrzebujesz profesjonalistów od pomp ciepła to zaufaj doświadczeniu ART FIRE Nowicki kominki Sp. z o.o.. Rybnik i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

FREON - Łukasz Kowalski - Świetne Pompy Ciepła

Świetne Pompy Ciepła

77 opinii

Jeśli poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła to wykorzystaj kompetencje FREON - Łukasz Kowalski. Brodnica i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

NTS-Energy sp. z o.o. - Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła

NTS-Energy sp. z o.o.

61 opinii

Gruntowe wymienniki ciepła z dowozem pod Twoje drzwi to standardowa metoda pracy NTS-Energy sp. z o.o., dzięki której będziesz na 100% rad. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Eko Heat - Najlepsze Pompy Ciepła

Najlepsze Pompy Ciepła

58 opinii

Uważasz, że najlepsze pompy ciepła to skomplikowane zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - specjaliści z Eko Heat posłużą radą i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej szczegółów.

Bartosz Wojcieszak Seller Omnipotens Instalacje Fotowoltaiczne - Z Górnej Półki Powietrzne Pompy Ciepła

Z Górnej Półki Powietrzne Pompy Ciepła

75 opinii

Chesz znaleźć dostawcę z górnej półki powietrznych pomp ciepła w miejscowości Sosnowiec lub na terenie powiatu? Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się od razu!

Budotom Pompy Ciepła - Pierwszorzędne Systemy Grzewcze

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze

87 opinii

W dalszym ciągu nie znalazłeś systemów grzewczych, mimo iż próbujesz znaleźć od dawna? Budotom Pompy Ciepła może zakończyć Twój problem. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

REJMAN - Pierwszorzędne Pompy Ciepła

REJMAN

20 opinii

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z REJMAN udzielą rad i znajdą dopasowne rozwiązanie. Już teraz określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Solaris Lublin sp. z o. o. - Wyśmienite Gruntowe Wymienniki Ciepła

Solaris Lublin sp. z o. o.

47 opinii

Poszukujesz wyśmienitych gruntowych wymienników ciepła na terenie powiatu Lublin? Nie czekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

AKAT ENERGY - Doskonałej Jakości Pompy Ciepła

Doskonałej Jakości Pompy Ciepła

22 opinie

Poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła? Trafiłeś w dobre miejsce - AKAT ENERGY jest do Twoich usług. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

MK Instalacje Maciej Posiak - Perfekcyjna Energia Odnawialna

MK Instalacje Maciej Posiak

20 opinii

Według Ciebie świetne pompy ciepła to nieprosty temat? Nic bardziej mylnego - fachowcy z tej firmy posłużą radą i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Najnowsze z 15 429 zleceń na pompy ciepła

Porządna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: n...

 • Kowary

2023-06-02 do 2023-06-10
dodano 1 godzinę temu

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze

Jako profesjonalista złóż doskonałą ofertę systemów grzewczych. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych referencji od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim dużym doświadczeniu. Na pewno zlecenie o treści "Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m²" jest stworzone dla Ciebie. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Czernica

2023-06-02 do 2023-06-10
dodano 1 godzinę temu

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Skarżysko-Kamienna

Ten Klient pragnąc dotrzeć do systemów grzewczych powinien natknąć się na Twoją Ofertę, która jest najwyższej próby. Po prostu przeczytaj dokładnie zapytanie - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Skarżysko-Kamienna

2023-06-02 do 2023-06-10
dodano 1 godzinę temu

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Laskowice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 m...

 • Laskowice

2023-06-02 do 2023-06-10
dodano 1 godzinę temu

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: najbliższy ...

 • Zebrzydowice

2023-06-02 do 2023-06-10
dodano 3 godziny temu

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Bovenden

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: najbliższy...

 • Bovenden

2023-06-02 do 2023-06-10
dodano 4 godziny temu

Wysokiej Klasy Gruntowy Wymiennik Ciepła

Dotarcie do wysokiej klasy gruntowego wymiennika ciepła dla Konsumentów bywa sporym wyzwaniem, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista posłuż Klientowi radą i dobierz dopasowane rozwiązanie. Ustal pasujący termin od razu!

 • Kraków

2023-06-02 do 2023-06-10
dodano 4 godziny temu

Tanie Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: w trakcie budowy Dodatkowe informacje: Pompa 3 fazowa, 100% p...

 • Krępice

2023-06-02 do 2023-06-10
dodano 5 godzin temu

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Białystok

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: najbliższy...

 • Białystok

2023-06-02 do 2023-06-10
dodano 5 godzin temu

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 301-500m², Działoszyn

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 301-500m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Działoszyn

2023-06-02 do 2023-06-10
dodano 6 godzin temu

Systemy Grzewcze

Jako specjalista przedstaw najlepszą ofertę systemów grzewczych. Masz na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim przywiązaniu do obowiązków. Niewątpliwie zlecenie o treści "Potrzebuję pompy ciepła, bud. 201-300m²" jest stworzone dla Twojej firmy. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Mucharz

2023-06-02 do 2023-06-10
dodano 6 godzin temu

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Wojkowice

Chcesz znaleźć zlecenie do wykonania jako warty uwagi fachowiec? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania z Śląskiego. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Aby poznać informacje o budżecie skontaktuj się już teraz - warto.

 • Wojkowice

2023-06-02 do 2023-06-10
dodano 8 godzin temu

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii

Jeśli odnawialne źródła energii to sfera działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. składający zapytanie napisał "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Nowe Miasto-Folwark

2023-06-02 do 2023-06-10
dodano 8 godzin temu

Pompa ciepła, bud. 151-200m², Pniewy

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z ofe...

 • Pniewy

2023-06-02 do 2023-06-10
dodano 8 godzin temu

Solidne Odnawialne Źródła Energii

Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zapytania, które ma treść "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Kotla

2023-06-02 do 2023-06-10
dodano 8 godzin temu

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Łochowo

Jako ekspert od odnawialnych źródeł energii, świadczący usługi dla Klientów z Kujawsko-pomorskiego i przyległych miast - poznaj szczegóły zapytania o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Łochowo

2023-06-02 do 2023-06-10
dodano 9 godzin temu

Pompa Ciepła

Jeszcze możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Zlecającego jako specjalista od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym wykorzystać Twoje kompetencje oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Rzeszów

2023-06-02 do 2023-06-10
dodano 12 godzin temu

Pompa Ciepła

Przygotowanie pompy ciepła z tego zlecenia będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Rzeszów

2023-06-02 do 2023-06-10
dodano 12 godzin temu

Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m², Warszawa

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: 1700m3 gazu rocznie Te...

 • Warszawa

2023-06-02 do 2023-06-10
dodano 14 godzin temu

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Białogard

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Białogard

2023-06-01 do 2023-06-09
dodano wczoraj o 22:59

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Czarnowo

Jako ekspert od energii odnawialnej, obsługujący Klientów z Kujawsko-pomorskiego i okolicznych powiatów - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Złóż dobrą ofertę temu Klientowi - skontaktuj się już dziś.

 • Czarnowo

2023-06-01 do 2023-06-09
dodano wczoraj o 22:42

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Łódź

Pragniesz znaleźć zlecenie do wykonania jako warty uwagi profesjonalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy z Łodzi. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Już teraz określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Łódź

2023-06-01 do 2023-06-09
dodano wczoraj o 22:42

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Dębnica Kaszubska

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Dębnica Kaszubska

2023-06-01 do 2023-06-09
dodano wczoraj o 22:23

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 110m², Strzyżów

Jeśli Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to ten Klient jest właśnie dla Twojej firmy. Polegając na swoim wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Strzyżów

2023-06-01 do 2023-06-09
dodano wczoraj o 19:54

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Dąbrowa Górnicza

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: do uz...

 • Dąbrowa Górnicza

2023-06-01 do 2023-06-09
dodano wczoraj o 19:04

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Tarnobrzeg

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: najbliższy ...

 • Tarnobrzeg

2023-06-01 do 2023-06-09
dodano wczoraj o 18:19

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Linia

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Linia

2023-06-01 do 2023-06-09
dodano wczoraj o 17:36

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Kotuń

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: najbliższy ...

 • Kotuń

2023-06-01 do 2023-06-09
dodano wczoraj o 16:51

Energia Odnawialna

Jako wybitny specjalista od energii odnawialnej, świadczący usługi dla Klientów z miejscowości Pomorskie i przyległych powiatów - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Zaproponuj termin!

 • Nowy Staw

2023-06-01 do 2023-06-09
dodano wczoraj o 15:47

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Ochodza

2023-06-01 do 2023-06-09
dodano wczoraj o 15:45

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Żyrardów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Żyrardów

2023-06-01 do 2023-06-09
dodano wczoraj o 15:31

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Zobacz specjalistów od pomp ciepła w dużych miastach

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła