Pompa ciepła

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 968 731 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
653 329 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła

Pompy ciepła

Budotom Pompy Ciepła

125 opinii

Na wypadek jeśli wciąż potrzebujesz profesjonalistów od pomp ciepła to zaufaj doświadczeniu Budotom Pompy Ciepła. Wrocław i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

WDP Sp. z o. o. - Świetne Pompy Ciepła

WDP Sp. z o. o.

20 opinii

Jeśli poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła to wykorzystaj kompetencje WDP Sp. z o. o.. Warszawa i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Quantum-Bis Sp. z o.o. - Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła

Quantum-Bis Sp. z o.o.

85 opinii

Gruntowe wymienniki ciepła z dowozem pod Twoje drzwi to standardowa metoda pracy Quantum-Bis Sp. z o.o., dzięki której będziesz na 100% rad. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Eko Heat - Najlepsze Pompy Ciepła

Najlepsze Pompy Ciepła

59 opinii

Uważasz, że najlepsze pompy ciepła to skomplikowane zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - specjaliści z Eko Heat posłużą radą i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej szczegółów.

NTS-Energy sp. z o.o. - Z Górnej Półki Powietrzne Pompy Ciepła

Z Górnej Półki Powietrzne Pompy Ciepła

67 opinii

Chesz znaleźć dostawcę z górnej półki powietrznych pomp ciepła w miejscowości Wrocław lub na terenie powiatu? Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się od razu!

FREON - Łukasz Kowalski - Pierwszorzędne Systemy Grzewcze

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze

104 opinie

W dalszym ciągu nie znalazłeś systemów grzewczych, mimo iż próbujesz znaleźć od dawna? FREON - Łukasz Kowalski może zakończyć Twój problem. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

DB Service - Pierwszorzędne Pompy Ciepła

Pierwszorzędne Pompy Ciepła

16 opinii

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z DB Service udzielą rad i znajdą dopasowne rozwiązanie. Już teraz określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

AVM ENGINEERING Sp. z o.o. - Wyśmienite Gruntowe Wymienniki Ciepła

AVM ENGINEERING Sp. z o.o.

58 opinii

Poszukujesz wyśmienitych gruntowych wymienników ciepła na terenie powiatu Warszawa? Nie czekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

ECOKOMFORT Krzysztof Mrowiński - Doskonałej Jakości Pompy Ciepła

ECOKOMFORT Krzysztof Mrowiński

54 opinie

Poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła? Trafiłeś w dobre miejsce - ECOKOMFORT Krzysztof Mrowiński jest do Twoich usług. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

DatHouse sp. z o.o. - Perfekcyjna Energia Odnawialna

DatHouse sp. z o.o.

5 opinii

Według Ciebie świetne pompy ciepła to nieprosty temat? Nic bardziej mylnego - fachowcy z tej firmy posłużą radą i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Najnowsze z 13 486 zleceń na pompy ciepła

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawca, który szuka dobrego gruntowego wymiennika ciepła pisze - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Powinien on już teraz dostać ofertę od Ciebie jako dostawcy i poznać Twoje atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość towaru. Umów się na konkretny termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Stefanowo

2024-07-20 do 2024-07-28
dodano 1 godzinę temu

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Opoczno

Udowodnij Zleceniodawcy, że lepszej propozycji systemów grzewczych szybko nie znajdzie w miejscowości Opoczno i okolicy, więc jeśli poszukuje opłacalnego systemów grzewczych to natychmiast powinien sprawdzić Twoją Firmę. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Opoczno

2024-07-20 do 2024-07-28
dodano 2 godziny temu

Dobre Systemy Grzewcze

Ten Zleceniodawca, który w dalszym ciągu nie znalazł systemów grzewczych, mimo iż szuka od niezliczonych dni, wysłał nam zapytanie o treści - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m². To właśnie Twoja oferta może pomóc rozwiązać problem Zlecającego. Zapraszamy do zadawania pytań.

 • Wieluń

2024-07-20 do 2024-07-28
dodano 2 godziny temu

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Wieluń

Przeznaczenie pompy: chłodzenie budynku Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Ociony ogromne gazem Termin skorzystania z oferty: do uz...

 • Wieluń

2024-07-20 do 2024-07-28
dodano 2 godziny temu

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Wieluń

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i podgrzewanie wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Orientacyjna data: 20.07.2024...

 • Wieluń

2024-07-20 do 2024-07-28
dodano 3 godziny temu

Wysokiej Klasy Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zlecający, który potrzebuje gruntowego wymiennika ciepła pisze - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m². Musi on koniecznie otrzymać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć Twoje atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość towaru. Już nie czekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Opoczno

2024-07-20 do 2024-07-28
dodano 3 godziny temu

Pompa Ciepła

Na wypadek jeśli nadal jako ekspert od pompy ciepła poszukujesz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m². Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z rejonu Małopolskiego na pewno dowiedziesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Koniusza

2024-07-20 do 2024-07-28
dodano 3 godziny temu

Pompa Ciepła

Zleceniodawca szuka doskonałej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m². To ogłoszenie jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Jeszcze dziś zadzwoń do niego i przedstaw ofertę.

 • Łask

2024-07-20 do 2024-07-28
dodano 4 godziny temu

Energia Odnawialna

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od kilkunastu lat, zwłaszcza na obszarze miejscowości Wałcz, ale także pobliskich miast możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Zadzwoń i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Wałcz

2024-07-20 do 2024-07-28
dodano 5 godzin temu

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Rumia

Ten Zlecający wciąż poszukuje dobrej firmy od pompy ciepła. Napisał ogłoszenie o treści - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Rumia

2024-07-20 do 2024-07-28
dodano 5 godzin temu

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Chełm

Klient, który szuka bezkonkurencyjnego gruntowego wymiennika ciepła napisał - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². Powinien on otrzymać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć Twoje dobre ceny oraz korzystne warunki dostawy. Zaproponuj termin!

 • Chełm

2024-07-20 do 2024-07-28
dodano 5 godzin temu

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Milicz

Ten Klient szuka najlepszej oferty gruntowego wymiennika ciepła w okolicy Milicza i napisał - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². Jako profesjonalista w branży wykorzystaj swoją doświadczoną kadrę i zaproponuj niezłą propozycję. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Milicz

2024-07-20 do 2024-07-28
dodano 6 godzin temu

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 36-70m², Karlino

Starasz się odnaleźć zlecenie do wykonania jako godny uwagi partner biznesowy? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy. Przyczyń się do realizacji jego celów. Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Karlino

2024-07-20 do 2024-07-28
dodano 6 godzin temu

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 36-70m², Zawidów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i podgrzewanie wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Zawidów

2024-07-20 do 2024-07-28
dodano 6 godzin temu

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Lednogóra

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i podgrzewanie wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Lednogóra

2024-07-20 do 2024-07-28
dodano 7 godzin temu

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 101-150m², Byczyna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i podgrzewanie wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6...

 • Byczyna

2024-07-20 do 2024-07-28
dodano 7 godzin temu

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 36-70m², Środa Wielkopolska

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Środa Wielkopolska

2024-07-20 do 2024-07-28
dodano 7 godzin temu

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i podgrzewanie wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnien...

 • Jarocin

2024-07-20 do 2024-07-28
dodano 7 godzin temu

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który zleca - "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Dłużej nie trać czasu i poproś o szczegóły - nie zawiedziesz się!

 • Olsztyn

2024-07-20 do 2024-07-28
dodano 8 godzin temu

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 36-70m², Chojna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Chojna

2024-07-20 do 2024-07-28
dodano 9 godzin temu

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 36-70m², Ostrowiec Świętokrzyski

Oferując usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilkunastu lat, głównie na obszarze miejscowości Ostrowiec Świętokrzyski, ale także przyległych powiatów możesz skontaktować się w odpowiedzi na to zlecenie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Ostrowiec Świętokrzyski

2024-07-20 do 2024-07-28
dodano 9 godzin temu

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i podgrzewanie wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Orientacyjna data: 10.08.2024...

 • Zabrze

2024-07-20 do 2024-07-28
dodano 9 godzin temu

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 71-100m², Łomża

Jako ekspert od odnawialnych źródeł energii, świadczący usługi dla Klientów z Łomży i przyległych miast - poznaj szczegóły zapytania o treści "Potrzebuję pompy ciepła, bud. 71-100m²". Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Łomża

2024-07-20 do 2024-07-28
dodano 9 godzin temu

Energia Odnawialna

Jako ekspert z branży, najlepszy w każdym calu pokaż, że jesteś w pełni gotowy, aby służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty z branży profesjonalnej energii odnawialnej. Ten Zleceniodawca pisze - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 101-150m². Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Lelów

2024-07-20 do 2024-07-28
dodano 9 godzin temu

Rewelacyjne Systemy Grzewcze

Ten Zleceniodawca, który jeszcze nie znalazł systemów grzewczych, pomimo że próbuje znaleźć od wielu dni, zgłosił nam zapytanie o treści - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 36-70m². To właśnie Twoja oferta może być wybawieniem z problemu Klienta. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem.

 • Nowa Rozedranka

2024-07-20 do 2024-07-28
dodano 11 godzin temu

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii

Oferując usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilkunastu lat, przede wszystkim na obszarze miejscowości Podlaskie, ale także pobliskich miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Nowa Rozedranka

2024-07-20 do 2024-07-28
dodano 11 godzin temu

Tanie Systemy Grzewcze

Spraw, że systemy grzewcze nie będzie dla Klienta skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako doświadczony konsultant z branży systemów grzewczych znajdź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Kraków

2024-07-20 do 2024-07-28
dodano 11 godzin temu

Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m², Myszków

Zleceniodawca, który poszukuje dobrego gruntowego wymiennika ciepła napisał - Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m². Musi on koniecznie otrzymać ofertę od Ciebie jako dostawcy i poznać Twoje niskie ceny oraz korzystne warunki dostawy. Ustal pasujący termin od razu!

 • Myszków

2024-07-20 do 2024-07-28
dodano 13 godzin temu

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Białystok

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i podgrzewanie wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: witam, szukam pompy ciepła do domu 150m2 Termin s...

 • Białystok

2024-07-20 do 2024-07-28
dodano 13 godzin temu

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 101-150m², Iłża

Doskonałe odnawialne źródła energii to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako doświadczony fachowiec w tej dziedzinie. Dzięki temu, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Iłża

2024-07-20 do 2024-07-28
dodano 14 godzin temu

Solidna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: wodna Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Obrowo

2024-07-20 do 2024-07-28
dodano 18 godzin temu

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Zobacz specjalistów od pomp ciepła w dużych miastach

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła