Pompa ciepła w Koninie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 634 950 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
603 943 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Koninie

Pompy ciepła Konin

Doskonałe Pompy Ciepła

130 opinii

Jesteś zdania, że doskonałe pompy ciepła to niełatwy temat? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z EkoProjekt Polska Sp. z o.o. doradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Doskonała Energia Odnawialna Konin

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

86 opinii

Potrzebujesz dobrej firmy od pomp ciepła? Wykorzystaj kompetencje Polenergia Pompy Ciepła S.A.. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów.

Tomasz Kurek "Sunlit" POMPY CIEPŁA, MATY GRZEWCZE, KOTŁY C.O., FOTOWOLTAIKA - Perfekcyjna Energia Odnawialna w Koninie

Perfekcyjna Energia Odnawialna w Koninie

70 opinii

Oferuje usługi z zakresu energii odnawialnej od kilku lat, zwłaszcza na obszarze miejscowości Konin, ale także przyległych miast. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

ECOKOMFORT Krzysztof Mrowiński - Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Konin

ECOKOMFORT Krzysztof Mrowiński

53 opinie

Oferuje usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilku lat, szczególnie na obszarze Konina, ale także przyległych miast. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - zadzwoń!

Euros Energy Sp. z o.o. KW - Staranne Pompy Ciepła Konin

Staranne Pompy Ciepła Konin

40 opinii

Euros Energy Sp. z o.o. KW oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z miejscowości Konin oraz przyległych powiatów. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

BIO - KLIM - Najwyższej Klasy Powietrzne Pompy Ciepła Konin

BIO - KLIM

29 opinii

Skoro starasz się znaleźć dostawcę najwyższej klasy powietrznych pomp ciepła to ten dostawca na pewno dobierze odpowiedni produkt. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma ma do zaoferowania.

KRIS-ART - Solidna Energia Odnawialna Konin

Solidna Energia Odnawialna

21 opinii

Gdy szukasz doskonałej współpracy to profesjonaliści z KRIS-ART są dla Ciebie stworzeni. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - zobacz!

zieloneQ Sp. z o.o. - Solidne Odnawialne Źródła Energii Konin

zieloneQ Sp. z o.o.

13 opinii

Ten fachowiec działa na obszarze Konina i świadczy szerokie spektrum usług z zakresu solidnego odnawialnych źródeł energii. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

ARIS GROUP Sp. z o.o. - Dobre Gruntowe Pompy Ciepła Konin

Dobre Gruntowe Pompy Ciepła Konin

11 opinii

ARIS GROUP Sp. z o.o. jest najlepszy w dostarczaniu dobrych gruntowych pomp ciepła w konkurencyjnej cenie każdemu kontrahentowi, zapewniając przy tym liczne formy realizacji płatności. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

"3DSmart" - Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Konin

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

4 opinie

Utalentowani pracownicy firmy 3DSmart spełnią Państwa wymagania odnośnie odnawialnych źródeł energii. Żeby poznać dopasowaną ofertę skontaktuj się - warto.

Najnowsze z 48 zleceń na pompy ciepła w Koninie

Gruntowy Wymiennik Ciepła Konin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Konin

2023-09-18 do 2023-09-26

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Konin

Jeśli Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest właśnie dla Twojej firmy. Opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Jeszcze dziś zadzwoń do niego i przedstaw ofertę.

 • Konin

2023-09-04 do 2023-09-12

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 101-150m², Konin

Jeszcze możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako dobra firma od pompy ciepła. Pozwól Klientom skorzystać z Twoich usług oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Napisz krótko co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Konin

2023-08-24 do 2023-09-01

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m², Wola Podłężna

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który zleca - "Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Aby poznać dokładne informacje skontaktuj się już teraz - warto.

 • Wola podłężna

2023-08-23 do 2023-08-31

Profesjonalna Energia Odnawialna Konin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Wola podłężna

2023-08-17 do 2023-08-25

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Konin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Konin

2023-08-17 do 2023-08-25

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Konin

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Konin

2023-08-15 do 2023-08-23

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Konin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Wymiana okien . Termin skorzystania z oferty: w c...

 • Konin-

2023-08-13 do 2023-08-21

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Konin

Jako ekspert od odnawialnych źródeł energii, obsługujący Klientów z miejscowości Konin i sąsiednich miast - poznaj szczegóły zapytania o treści "Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m²". Przedzwoń jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

 • Konin

2023-08-13 do 2023-08-21

Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m², Konin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: wodna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Wymiana okien idrzwi Termin skorzystania z oferty: w...

 • Konin

2023-08-13 do 2023-08-21

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Konin

2023-08-07 do 2023-08-15

Doskonałe Systemy Grzewcze Konin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Konin

2023-08-07 do 2023-08-15

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 540m², Konin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 540m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Konin

2023-08-06 do 2023-08-14

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Konin

2023-08-02 do 2023-08-10

Pompa ciepła, bud. 201-300m², Konin

Jeśli odnawialne źródła energii na najwyższym poziomie to obszar działania Twojej firmy to nawiąż kontakt z tym Klientem oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Ten Klient zgłosił "Pompa ciepła, bud. 201-300m²". Przedzwoń jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

 • Konin

2023-08-02 do 2023-08-10

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Dodatkowe informacje: Chciałbym wymienić okna drzwi ...

 • Konin

2023-08-02 do 2023-08-10

Pompa Ciepła Konin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Dodatkowe informacje: Potrzebuję wymienić okna drzwi...

 • Konin

2023-08-02 do 2023-08-10

Pompa ciepła, bud. 101-150m², Konin

To zapytanie o treści - Pompa ciepła, bud. 101-150m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz skupia się na Klientach z Konina oraz przyległych powiatów. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby zaprezentować ofertę.

 • Konin

2023-08-01 do 2023-08-08

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Konin

2023-07-26 do 2023-07-27

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Konin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty...

 • Konin

2023-07-25 do 2023-08-02

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Ten Klient szuka bezkonkurencyjnej oferty gruntowego wymiennika ciepła w okolicy Konina i napisał - Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². Jako ekspert w branży wykorzystaj swoich kreatywnych pracowników i przedstaw dobrą propozycję. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Konin

2023-07-21 do 2023-07-29

Solidna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Jest t...

 • Konin

2023-07-19 do 2023-07-27

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Konin

Dla Zleceniodawcy, który napisał - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 201-300m², wybranie bezkonkurencyjnego systemów grzewczych może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, ale Ty będziesz na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego rozwiązania. Umów się na rozmowę już teraz, aby zaprezentować ofertę.

 • Konin

2023-07-18 do 2023-07-26

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze

Dla Klienta, który nadesłał zlecenie o treści - Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. do 150m², znalezienie bezkonkurencyjnego systemów grzewczych jest niełatwe, jednak Twoja firma będzie na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego produktu. Aby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - warto.

 • Konin

2023-07-17 do 2023-07-25

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Konin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: budynek do 2 lat Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Konin

2023-07-17 do 2023-07-25

Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. 201-300m², Konin

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnien...

 • Konin

2023-07-14 do 2023-07-22

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Konin

Ten Zlecający jeszcze szuka dobrej firmy od pompy ciepła. Napisał ogłoszenie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Jeśli chcesz otrzymać Klienta skontaktuj się już teraz - warto.

 • Konin

2023-07-10 do 2023-07-10

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 301-500m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z ofert...

 • Konin

2023-07-07 do 2023-07-15

Znakomita Pompa Ciepła

Jeżeli jeszcze jako ekspert od pompy ciepła potrzebujesz zleceń to zainteresuj się zleceniem o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z Konina z pewnością pokażesz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Konin

2023-07-07 do 2023-07-15

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m², Konin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z ofert...

 • Konin

2023-07-06 do 2023-07-14

Staranna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesi...

 • Konin

2023-07-05 do 2023-07-13

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła