Pompa ciepła w Obornikach

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 954 168 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
652 987 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Obornikach

Pompy ciepła Oborniki

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Oborniki

137 opinii

Wysoko wykwalifikowani pracownicy P.H.WASSER MANN II Alina Czapracka-Bodus spełnią Państwa oczekiwania odnośnie odnawialnych źródeł energii. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

EkoProjekt Polska Sp. z o.o. - Znakomite Powietrzne Pompy Ciepła Oborniki

Znakomite Powietrzne Pompy Ciepła

131 opinii

Przeglądasz oferty powietrznych pomp ciepła i nie wybrałeś odpowiedniego dostawcy? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

Energia Taniej Sp. z o.o. - Świetne Pompy Ciepła Oborniki

Energia Taniej Sp. z o.o.

89 opinii

Energia Taniej Sp. z o.o. oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Skupia się na Klientach z Obornik i okolic. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - zadzwoń!

Euros Energy Sp. z o.o. KW - Perfekcyjna Energia Odnawialna Oborniki

Euros Energy Sp. z o.o. KW

41 opinii

Pracownicy Euros Energy Sp. z o.o. KW to specjaliści w każdym calu i są gotowi doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży perfekcyjnej energii odnawialnej. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

GRUPA ENERGYPRO SP. Z O.O. - Rewelacyjne Pompy Ciepła w Obornikach

Rewelacyjne Pompy Ciepła w Obornikach

25 opinii

Jesteś zdania, że rewelacyjne pompy ciepła to trudny temat? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z GRUPA ENERGYPRO SP. Z O.O. dadzą wskazówki i znajdą dopasowne rozwiązanie. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby otrzymać ofertę.

warm&cold Buda Piernik sp.j. - Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Oborniki

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii

22 opinie

warmcold Buda Piernik sp.j. to prawdziwi wyjadacze w branży odnawialnych źródeł energii. Swoje usługi oferują w okolicy Obornik. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby otrzymać wycenę.

Green-Evolution Sp. z o.o. - Znakomite Pompy Ciepła Oborniki

Green-Evolution Sp. z o.o.

19 opinii

Jeszcze szukasz specjalisty od pomp ciepła? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Green-Evolution Sp. z o.o.. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Wybierz ich numer, aby otrzymać ofertę - nie będziesz żałować.

Arktyka.pl - Tanie Powietrzne Pompy Ciepła Oborniki

Arktyka.pl

10 opinii

Kolejnego takiego sprzedawcy prędko nie znajdziesz na terenie Obornik, więc jeśli szukasz tanich powietrznych pomp ciepła to natychmiast zobacz Arktyka.pl. Już teraz określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

ARIA GROUP SP. Z O.O - Idealne Systemy Grzewcze Oborniki

Idealne Systemy Grzewcze Oborniki

9 opinii

Systemy grzewcze i implikacje z tym związane przestaną być dla Ciebie trudnością, jeśli skorzystasz z oferty ARIA GROUP SP. Z O.O. Wykwalifikowani znawcy z dziedziny systemów grzewczych pomogą Ci wybrać skrojone na miarę rozwiązanie. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

ekoNawrocki.pl Przemysław Nawrocki - Perfekcyjne Pompy Ciepła Oborniki

ekoNawrocki.pl Przemysław Nawrocki

8 opinii

Jeśli jeszcze poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom ekoNawrocki.pl Przemysław Nawrocki. Oborniki to teren, na którym koncentrują swoje działania. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Najnowsze z 28 zleceń na pompy ciepła w Obornikach

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Rogoźno

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciąg...

 • Rogoźno

2024-07-15 do 2024-07-15

Świetne Systemy Grzewcze Oborniki

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który zleca - "Zlecenie na pompę ciepła, do 35m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Skontaktuj się, aby przedstawić ofertę - nie będziesz żałować.

 • Oborniki

2024-06-15 do 2024-06-23

Pierwszorzędna Energia Odnawialna Oborniki

Jeśli energia odnawialna to sfera działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Ten Klient napisał "Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 101-150m²". Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Budziszewko

2024-06-03 do 2024-06-11

Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 201-300m², Oborniki

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i podgrzewanie wody Rodzaj pompy ciepła: wodna Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Na mojej posesji wypływa woda źródlana z...

 • Oborniki

2024-05-15 do 2024-05-23

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 71-100m², Rogoźno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i podgrzewanie wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: do uzgodni...

 • Rogoźno

2024-05-12 do 2024-05-20

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Oborniki

Jeśli Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to ten Klient jest dla Twojej firmy. Bazując na swoim ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Zadzwoń i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Oborniki

2024-05-06 do 2024-05-14

Solidna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: wodna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Oborniki

2024-04-19 do 2024-04-27

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Oborniki

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Oborniki

2024-04-07 do 2024-04-15

Doskonałe Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Żerniki

2024-03-17 do 2024-03-25

Pierwszorzędna Energia Odnawialna

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zapytania o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²". Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Oborniki

2024-03-11 do 2024-03-19

Tanie Systemy Grzewcze

Spraw, że systemy grzewcze nie będzie dla Zleceniodawcy skomplikowanym zagadnieniem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako doświadczony konsultant z dziedziny systemów grzewczych sporządź idealną ofertę pod ogłoszenie - Zlecenie na pompę ciepła, bud. 101-150m². Dlatego, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Oborniki

2024-03-07 do 2024-03-15

Świetne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Oborniki

2024-03-03 do 2024-03-11

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Oborniki

To zapytanie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m² jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z rejonu Obornik i okolic. Przedłóż propozycję dla tego Klienta - nawiąż kontakt niezwłocznie.

 • Oborniki

2024-03-02 do 2024-03-10

Pompa Ciepła Oborniki

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: WAŻNE. Z dotacją do NOWEGO budowanego budynku je...

 • Oborniki

2024-02-29 do 2024-03-08

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Rogoźno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Interesuje mnie montaż pompy ciepła .ogrzewanie g...

 • Rogoźno

2024-02-28 do 2024-03-05

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Oborniki

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Oborniki

2024-02-27 do 2024-03-06

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Ryczywół

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: Odbiór pompy ciepła LG termaV. Termin skorzystania z oferty: na...

 • Ryczywół

2024-02-12 do 2024-02-20

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 310m², Rogoźno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 310m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Rogoźno

2024-02-06 do 2024-02-14

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Oborniki

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Oborniki

2024-01-20 do 2024-01-28

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Lipa

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i podgrzewanie wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Lipa

2024-07-02 do 2024-07-10

Gruntowy Wymiennik Ciepła Oborniki

Zleceniodawca szuka doskonałej współpracy, pisząc - Potrzebuję pompy ciepła, bud. 71-100m². To ogłoszenie jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Konkretną wycenę prześlij po kontakcie.

 • Lulin

2024-06-10 do 2024-06-17

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Urbanie

To zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Wielkopolskiego i z sąsiednich miast. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Urbanie

2024-02-15 do 2024-02-23

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 36-70m², Urbanie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i podgrzewanie wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Urbanie

2024-07-02 do 2024-07-11

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Tarnówko

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Tarnówko

2024-02-05 do 2024-02-13

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Krosin

Jako wysoko wykwalifikowani eksperci macie możliwość spełnić wymagania odnośnie energii odnawialnej. Ogłoszenie ma treść "Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m²". Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Krosin

2024-05-14 do 2024-05-22

Pierwszorzędna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i podgrzewanie wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu mies...

 • Murowana Goślina

2024-07-11 do 2024-07-11

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 71-100m², Murowana Goślina

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Murowana Goślina

2024-03-15 do 2024-03-23

Dobre Systemy Grzewcze

Ten Zleceniodawca, który w dalszym ciągu nie znalazł systemów grzewczych, mimo iż szuka od niezliczonych dni, wysłał nam zapytanie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². To właśnie Twoja oferta może pomóc rozwiązać problem Zlecającego. Zapraszamy do zadawania pytań.

 • Murowana Goślina

2024-05-25 do 2024-06-02

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła