Pompa ciepła w Obornikach

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 045 190 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
586 496 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Obornikach

Pompy ciepła Oborniki

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Oborniki

122 opinie

Wysoko wykwalifikowani pracownicy EkoProjekt Polska Sp. z o.o. spełnią Państwa oczekiwania odnośnie odnawialnych źródeł energii. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Energy Home Sp. z o.o. - Znakomite Powietrzne Pompy Ciepła Oborniki

Znakomite Powietrzne Pompy Ciepła

64 opinie

Przeglądasz oferty powietrznych pomp ciepła i nie wybrałeś odpowiedniego dostawcy? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

Tomasz Kurek "Sunlit" POMPY CIEPŁA, MATY GRZEWCZE, KOTŁY C.O., FOTOWOLTAIKA - Świetne Pompy Ciepła Oborniki

Tomasz Kurek "Sunlit" POMPY CIEPŁA, MATY GRZEWCZE, KOTŁY C.O., FOTOWOLTAIKA

63 opinie

Tomasz Kurek Sunlit POMPY CIEPŁA MATY GRZEWCZE KOTŁY C.O. FOTOWOLTAIKA oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Skupia się na Klientach z Obornik i okolic. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - zadzwoń!

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Perfekcyjna Energia Odnawialna Oborniki

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

72 opinie

Pracownicy Polenergia Pompy Ciepła S.A. to specjaliści w każdym calu i są gotowi doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży perfekcyjnej energii odnawialnej. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

Euros Energy Sp. z o.o. AKG - Rewelacyjne Pompy Ciepła w Obornikach

Rewelacyjne Pompy Ciepła w Obornikach

33 opinie

Jesteś zdania, że rewelacyjne pompy ciepła to trudny temat? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z Euros Energy Sp. z o.o. AKG dadzą wskazówki i znajdą dopasowne rozwiązanie. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby otrzymać ofertę.

ENERGIA PRZYSZŁOŚCI Radosław Kamiński - Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Oborniki

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii

26 opinii

ENERGIA PRZYSZŁOŚCI Radosław Kamiński to prawdziwi wyjadacze w branży odnawialnych źródeł energii. Swoje usługi oferują w okolicy Obornik. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby otrzymać wycenę.

Green-Evolution Sp. z o.o. - Znakomite Pompy Ciepła Oborniki

Green-Evolution Sp. z o.o.

19 opinii

Jeszcze szukasz specjalisty od pomp ciepła? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Green-Evolution Sp. z o.o.. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Wybierz ich numer, aby otrzymać ofertę - nie będziesz żałować.

zieloneQ Sp. z o.o. - Tanie Powietrzne Pompy Ciepła Oborniki

zieloneQ Sp. z o.o.

13 opinii

Kolejnego takiego sprzedawcy prędko nie znajdziesz na terenie Obornik, więc jeśli szukasz tanich powietrznych pomp ciepła to natychmiast zobacz zieloneQ Sp. z o.o.. Już teraz określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

ekoNawrocki.pl Przemysław Nawrocki - Idealne Systemy Grzewcze Oborniki

Idealne Systemy Grzewcze Oborniki

6 opinii

Systemy grzewcze i implikacje z tym związane przestaną być dla Ciebie trudnością, jeśli skorzystasz z oferty ekoNawrocki.pl Przemysław Nawrocki. Wykwalifikowani znawcy z dziedziny systemów grzewczych pomogą Ci wybrać skrojone na miarę rozwiązanie. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Usługi Hydrauliczne Piotr Kuczyński - Perfekcyjne Pompy Ciepła Oborniki

Usługi Hydrauliczne Piotr Kuczyński

4 opinie

Jeśli jeszcze poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Usługi Hydrauliczne Piotr Kuczyński. Oborniki to teren, na którym koncentrują swoje działania. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Najnowsze z 24 zleceń na pompy ciepła w Obornikach

Opłacalne Systemy Grzewcze Oborniki

Ten Klient, który wciąż nie znalazł systemów grzewczych, chociaż szuka od kilku tygodni, napisał nam zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Zlecającego. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Rogoźno

2023-05-23 do 2023-05-31

Odnawialne Źródła Energii Oborniki

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Oborniki

2023-04-20 do 2023-04-28

Solidna Energia Odnawialna Oborniki

Klient poszukuje dobrej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m². To ogłoszenie jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Żeby otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Oborniki

2023-03-26 do 2023-04-03

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Oborniki

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 mi...

 • Oborniki

2023-03-25 do 2023-04-02

Odnawialne Źródła Energii

Jako fachowiec działający na obszarze miejscowości Oborniki i świadczący szerokie spektrum usług z zakresu perfekcyjnego odnawialnych źródeł energii zapoznaj się z potrzebami Klienta, który napisał zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²". Przez to, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Oborniki

2023-03-24 do 2023-04-01

Pompa Ciepła Oborniki

Ten Klient jest zdania, że doskonała pompa ciepła to nieproste zagadnienie. Wysłał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista dasz mu wskazówki i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Przez to, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Rogoźno

2023-03-10 do 2023-03-18

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Oborniki

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z ofe...

 • Oborniki

2023-02-27 do 2023-03-07

Ceniony Gruntowy Wymiennik Ciepła Oborniki

Zleceniodawcy często czują się zagubieni w nadmiarze ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako ekspert, doradź najlepsze wyjście Klientowi zapytanie o treści - Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m². Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Rogoźno

2023-02-26 do 2023-03-06

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Rogoźno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z ofe...

 • Rogoźno

2023-02-19 do 2023-02-27

Systemy Grzewcze

Spraw, że systemy grzewcze nie będzie dla Zleceniodawcy skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny ekspert z branży systemów grzewczych znajdź idealną ofertę pod zlecenie - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Sławienko

2023-02-10 do 2023-02-18

Pompa ciepła, bud. 151-200m², Łukowo

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z ...

 • Łukowo

2023-01-27 do 2023-01-31

Pompa ciepła, bud. do 150m², Oborniki

Jako profesjonalista złóż najlepszą ofertę systemów grzewczych. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych referencji od Klientów, którzy poświadczyli o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Na pewno zapytanie o treści "Pompa ciepła, bud. do 150m²" jest stworzone dla Ciebie. Nie zwlekaj - skontaktuj się i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Oborniki

2023-01-08 do 2023-01-16

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Łopiszewo

Spraw, że systemy grzewcze nie będzie dla Klienta skomplikowanym zagadnieniem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako profesjonalny ekspert z zakresu systemów grzewczych sporządź skrojoną na miarę ofertę pod zlecenie - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Łopiszewo

2023-01-08 do 2023-01-16

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 200m², Oborniki

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 2 Powierzchnia budynku: 200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Dwupiętrowy Kwadrat z 2000r T...

 • Oborniki

2022-12-29 do 2023-01-06

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Oborniki

Zlecający napisał zgłoszenie o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie pompy ciepła daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Oborniki

2022-12-18 do 2022-12-26

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Oborniki

Zleceniodawca szuka świetnej współpracy i pisze - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m². To zlecenie perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Oborniki

2022-12-14 do 2022-12-22

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 30m², Rogoźno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 30m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zara...

 • Rogoźno

2022-12-08 do 2022-12-16

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Ryczywół

Jako ekspert od odnawialnych źródeł energii, świadczący usługi dla Klientów z Wielkopolskiego i przyległych miast - poznaj szczegóły zapytania o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Ryczywół

2022-12-03 do 2022-12-11

Profesjonalna Energia Odnawialna

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zlecenia, które ma treść "Pompa ciepła, bud. 201-300m²". Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

 • Oborniki

2022-12-01 do 2022-12-09

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 180m², Gorzewo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 180m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z of...

 • Gorzewo

2022-11-30 do 2022-12-08

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 120m², Oborniki

Ten Klient jeszcze nie znalazł odpowiedniego dostawcy gruntowego wymiennika ciepła, mimo że poszukuje go od wielu dni. Twoja firma może rozwiązać problem dla tego Klienta. Umów się na rozmowę już teraz i prześlij ofertę.

 • Oborniki

2022-11-24 do 2022-12-02

Tanie Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Oborniki

2022-11-23 do 2022-11-23

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Rogoźno

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który zleca - "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Zapraszamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Rogoźno

2022-11-22 do 2022-11-30

Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę, ogrzewanie budynku, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni ...

 • Oborniki

2022-11-18 do 2022-11-26

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła