Pompa ciepła w Szamotułach

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 911 525 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
614 671 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Szamotułach

Pompy ciepła Szamotuły

EkoProjekt Polska Sp. z o.o.

131 opinii

Solidne odnawialne źródła energii to najważniejszy temat dla ekipy z firmy EkoProjekt Polska Sp. z o.o. - są niekwestionowanym liderem w tej dziedzinie. Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

Michał Miklaszewski SUNLIT - Bezkonkurencyjne Gruntowe Pompy Ciepła w Szamotułach

Bezkonkurencyjne Gruntowe Pompy Ciepła w Szamotułach

72 opinie

Gruntowe pompy ciepła z dowozem pod drzwi to zwyczajna usługa Michał Miklaszewski SUNLIT, dzięki której będziesz na sto procent ukontentowany. Aby poznać więcej informacji skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

Tomasz Kurek "Sunlit" POMPY CIEPŁA, MATY GRZEWCZE, KOTŁY C.O., FOTOWOLTAIKA - Pierwszorzędna Energia Odnawialna Szamotuły

Tomasz Kurek "Sunlit" POMPY CIEPŁA, MATY GRZEWCZE, KOTŁY C.O., FOTOWOLTAIKA

72 opinie

Zawodowcy z Tomasz Kurek Sunlit POMPY CIEPŁA MATY GRZEWCZE KOTŁY C.O. FOTOWOLTAIKA to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty z dziedziny pierwszorzędnej energii odnawialnej. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Euros Energy Sp. z o.o. AKG - Wyśmienite Powietrzne Pompy Ciepła Szamotuły

Euros Energy Sp. z o.o. AKG

43 opinie

Kupno wyśmienitych powietrznych pomp ciepła bywa sporym wyzwaniem, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Euros Energy Sp. z o.o. AKG dadzą wskazówki i wybiorą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej propozycji - sprawdź!

ENERGIA PRZYSZŁOŚCI Radosław Kamiński - Pierwszorzędne Pompy Ciepła Szamotuły

Pierwszorzędne Pompy Ciepła Szamotuły

28 opinii

Nadal potrzebujesz dobrej firmy od pomp ciepła? Trafiłeś w dobre miejsce - ENERGIA PRZYSZŁOŚCI Radosław Kamiński jest do Twoich usług. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnej oferty - skontaktuj się!

BIO - KLIM - Wyśmienite Gruntowe Pompy Ciepła Szamotuły

BIO - KLIM

32 opinie

Jeśli poszukujesz dobrej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z BIO - KLIM są dla Ciebie stworzeni. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś.

warm&cold Buda Piernik sp.j. - Doskonałej Jakości Pompy Ciepła Szamotuły

Doskonałej Jakości Pompy Ciepła

19 opinii

Poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła? Trafiłeś w dobre miejsce - warmcold Buda Piernik sp.j. jest do Twoich usług. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Green-Evolution Sp. z o.o. - Świetne Systemy Grzewcze Szamotuły

Świetne Systemy Grzewcze Szamotuły

19 opinii

Systemy grzewcze i implikacje z tego wynikające skończą być dla Ciebie zagadką, jeśli wybierzesz ofertę Green-Evolution Sp. z o.o.. Profesjonalni konsultanci z branży systemów grzewczych pomogą Ci wybrać skrojone na miarę rozwiązanie. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

zieloneQ Sp. z o.o. - Pierwszorzędne Systemy Grzewcze Szamotuły

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze

13 opinii

Nadal nie znalazłeś systemów grzewczych, chociaż poszukujesz od niezliczonych dni? zieloneQ Sp. z o.o. może być Twoim wybawieniem. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję.

Antlia Group - Solidne Pompy Ciepła Szamotuły

Antlia Group

12 opinii

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij Antlia Group. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy najbardziej wymagających. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby otrzymać ofertę.

Najnowsze z 46 zleceń na pompy ciepła w Szamotułach

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Szamotuły

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: 2024-01-31...

 • Szamotuły

2023-11-26 do 2023-12-04
dodano 6 dni temu

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 1200m², Szamotuły

Wybranie systemów grzewczych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista poradź i wybierz uszyte na miarę rozwiązanie dla Klienta, który napisał - Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 1200m². Przedłóż dopasowaną propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Szamotuły

2023-11-21 do 2023-11-29

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 101-150m², Palędzie

Nadal masz możliwość odpowiedzieć na zapotrzebowanie Klienta jako profesjonalista od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

 • Palędzie

2023-11-17 do 2023-11-25

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Obrzycko

Jako ekspert i prawdziwy wyjadacz w branży odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Zleceniodawcy w pobliżu miejscowości Wielkopolskie, który napisał "Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m²". Zaprezentuj ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę niezwłocznie.

 • Obrzycko

2023-11-13 do 2023-11-21

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze Szamotuły

Pokaż Zlecającemu, że lepszej propozycji systemów grzewczych szybko nie znajdzie w miejscowości Wielkopolskie i okolicy, więc jeśli poszukuje bezkonkurencyjnego systemów grzewczych to koniecznie powinien poznać Twoją Firmę. Nie czekaj - zatelefonuj i otrzymaj propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Kłodzisko

2023-11-09 do 2023-11-17

Odnawialne Źródła Energii Szamotuły

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania ...

 • Kaźmierz

2023-10-31 do 2023-11-08

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Obrzycko

Jako ekspert od energii odnawialnej, obsługujący Klientów z Wielkopolskiego i okolicznych powiatów - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m²". Złóż dobrą ofertę temu Klientowi - skontaktuj się już dziś.

 • Obrzycko

2023-10-26 do 2023-11-03

Profesjonalna Pompa Ciepła Szamotuły

W dalszym ciągu masz możliwość nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapotrzebowanie Klienta jako profesjonalista od pompy ciepła. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twoich usług i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Nie trać czasu i sporządź wycenę - gwarancja zadowolenia!

 • Szamotuły

2023-10-23 do 2023-10-31

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Śmiłowo

Doskonałe odnawialne źródła energii to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako doświadczony fachowiec w tej dziedzinie. Dzięki temu, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Śmiłowo

2023-10-21 do 2023-10-23

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Starevmiasto Wronki

Jako fachowiec i prawdziwy wyjadacz w dziedzinie odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Zlecającemu w pobliżu miejscowości Wielkopolskie, który pisze "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m²". Przedzwoń, aby przedstawić ofertę.

 • StarevMiasto Wronki

2023-10-20 do 2023-10-28

Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. 101-150m², Kaźmierz

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: wodna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z ...

 • Kaźmierz

2023-10-03 do 2023-10-03

Energia Odnawialna Szamotuły

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Bez zbiornika na cwu. Ogrzewanie całości 191m2 -...

 • Wronki

2023-09-25 do 2023-10-03

Tanie Systemy Grzewcze

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista doradź i dobierz spełniające wymagania rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m². Wybierz numer natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Kaźmierz

2023-09-15 do 2023-09-23

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Szamotuły

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Zlecę montaż pompy ciepła, poszukuję tylko insta...

 • Szamotuły

2023-09-03 do 2023-09-11

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Jako zawodowiec z branży, najlepszy w każdym calu wykaż się gotowością by służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty z branży doskonałego odnawialnych źródeł energii. Ten Zleceniodawca pisze - Pompa ciepła, bud. 36-70m². Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Pniewy

2023-08-30 do 2023-09-07

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Pniewy

Chcesz znaleźć Zleceniodawcę jako sprawdzony profesjonalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Umów się na rozmowę od razu, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Pniewy

2023-08-28 do 2023-09-05

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Duszniki

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Duszniki

2023-08-24 do 2023-09-01

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Duszniki

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmo...

 • Duszniki

2023-08-23 do 2023-08-31

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 36-70m², Wronki

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Wronki

2023-08-12 do 2023-08-20

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Biezdrowo

2023-08-11 do 2023-08-19

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Psarskie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Psarskie

2023-08-10 do 2023-08-18

Pompa ciepła, bud. 201-300m², Wronki

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Wronki

2023-08-07 do 2023-08-15

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

Jako znakomici specjaliści możecie spełnić oczekiwania z zakresu odnawialnych źródeł energii. Zlecenie brzmi "Pompa ciepła, bud. 71-100m²". Przedzwoń, aby przedstawić ofertę - nie pożałujesz.

 • Koninek

2023-08-02 do 2023-08-10

Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Szamotuły

2023-07-30 do 2023-08-07

Tanie Systemy Grzewcze

Jako ekspert złóż doskonałą ofertę systemów grzewczych. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych referencji od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Bez wątpliwości zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²" jest stworzone dla Twojej firmy. Szczegółową ofertę prześlij po kontakcie.

 • Obrzycko

2023-07-24 do 2023-08-01

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Wronki

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie, chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Term...

 • Wronki

2023-07-23 do 2023-07-31

Profesjonalna Pompa Ciepła

Ten Klient w dalszym ciągu szuka dobrej firmy od pompy ciepła. Napisał ogłoszenie o treści - Pompa ciepła, bud. do 150m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej informacji.

 • Wronki

2023-07-23 do 2023-07-31

Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty...

 • Duszniki

2023-07-20 do 2023-07-28

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Ostroróg

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesi...

 • Ostroróg

2023-07-14 do 2023-07-19

Opłacalne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: najbliższy wo...

 • Szamotuły

2023-07-04 do 2023-07-12

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Śmiłowo

Jeśli Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to to zlecenie jest dla Ciebie. Bazując na swoim doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Dokładne informacje prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Śmiłowo

2023-07-02 do 2023-07-10

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła