Pompa ciepła w Kaliszu

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 911 779 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
614 683 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Kaliszu

Pompy ciepła Kalisz

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

88 opinii

W dalszym ciągu szukasz profesjonalistów od pomp ciepła? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Polenergia Pompy Ciepła S.A.. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Sunlit.pl Marek Sowka - Odpowiednie Systemy Grzewcze Kalisz

Sunlit.pl Marek Sowka

72 opinie

Lepszej oferty systemów grzewczych nie znajdziesz na terenie Kalisza, więc jeśli poszukujesz odpowiedniego systemów grzewczych to koniecznie sprawdź Sunlit.pl Marek Sowka. Tylko chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się od razu!

ECOKOMFORT Krzysztof Mrowiński - Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Kalisz

ECOKOMFORT Krzysztof Mrowiński

53 opinie

Odnawialne źródła energii to specjalność tych profesjonalistów - nie mają sobie równych w tej dziedzinie. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

Euros Energy Sp. z o.o. PK - Dobre Gruntowe Pompy Ciepła Kalisz

Dobre Gruntowe Pompy Ciepła

45 opinii

Gruntowe pompy ciepła z doręczeniem pod drzwi to zwyczajna metoda pracy Euros Energy Sp. z o.o. PK, dzięki której będziesz całkowicie usatysfakcjonowany. Żeby otrzymać szczegółową wycenę skontaktuj się dziś - warto.

AKAT ENERGY - Świetne Pompy Ciepła Kalisz

Świetne Pompy Ciepła

28 opinii

Jeśli poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła to wykorzystaj kompetencje AKAT ENERGY. Kalisz i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

BIO - KLIM - Staranne Pompy Ciepła Kalisz

BIO - KLIM

32 opinie

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij BIO - KLIM. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje wszystkich. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

ARIS GROUP Sp. z o.o. - Doskonałe Systemy Grzewcze w Kaliszu

Doskonałe Systemy Grzewcze w Kaliszu

11 opinii

Wybranie doskonałego systemów grzewczych może być skomplikowane, ale ARIS GROUP Sp. z o.o. na 100% pomoże Tobie w znalezieniu najlepszego rozwiązania. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Usługi Hydrauliczne Łukasz Stasiak - Solidne Pompy Ciepła Kalisz

Solidne Pompy Ciepła Kalisz

5 opinii

Wykonanie pomp ciepła będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Usługi Hydrauliczne Łukasz Stasiak ma doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań.

"3DSmart" - Z Górnej Półki Powietrzne Pompy Ciepła Kalisz

Z Górnej Półki Powietrzne Pompy Ciepła

5 opinii

Takiego dostawcy szybko nie znajdziesz na terenie Kalisza, więc jeśli poszukujesz z górnej półki powietrznych pomp ciepła to od razu sprawdź 3DSmart. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

GrantON sp. z o.o. - Pierwszorzędne Systemy Grzewcze Kalisz

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze Kalisz

2 opinie

Takiej propozycji systemów grzewczych szybko nie znajdziesz na terenie Kalisza, więc jeśli szukasz pierwszorzędnego systemów grzewczych to od razu zobacz GrantON sp. z o.o.. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Najnowsze z 44 zleceń na pompy ciepła w Kaliszu

Idealny Gruntowy Wymiennik Ciepła Kalisz

Dowiedź Zlecającemu, że kolejnego takiego sprzedawcy szybko nie znajdzie na terenie Kalisza. Więc jeśli jesteś dostawcą idealnego gruntowego wymiennika ciepła to niezwłocznie zapoznaj się ze zleceniem o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Skontaktuj się, aby przedstawić ofertę - naprawdę warto.

 • Kalisz

2023-11-21 do 2023-11-29

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 101-150m², Kalisz

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmo...

 • Kalisz

2023-11-05 do 2023-11-13

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Kalisz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Kalisz

2023-11-02 do 2023-11-10

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 101-150m², Kalisz

Wybranie systemów grzewczych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista poradź i znajdź spełniające wymagania rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Potrzebuję pompy ciepła, bud. 101-150m². Pokaż wyjątkową ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się już dziś.

 • Kalisz

2023-10-26 do 2023-11-03

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Kalisz

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od lat, głównie na obszarze Kalisza, ale także przyległych powiatów możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie.

 • Kalisz

2023-10-20 do 2023-10-28

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m², Kalisz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Budynek ok. 40 letni. Ocieplony s...

 • Kalisz

2023-10-17 do 2023-10-25

Pompa ciepła, bud. 151-200m², Kalisz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Kalisz

2023-10-15 do 2023-10-23

Solidne Odnawialne Źródła Energii Kalisz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Kalisz

2023-10-15 do 2023-10-23

Znakomita Pompa Ciepła Kalisz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 180m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Kalisz

2023-10-12 do 2023-10-20

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Kalisz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Kalisz

2023-10-05 do 2023-10-13

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Kalisz

Jeśli Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest dla Twojej firmy. Bazując na swoim doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Zaprezentuj propozycję dla tego Klienta - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Kalisz

2023-09-29 do 2023-10-07

Odnawialne Źródła Energii

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Otorowo

2023-09-29 do 2023-09-29

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Kalisz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Kalisz

2023-09-23 do 2023-10-01

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Kalisz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Kalisz

2023-09-16 do 2023-09-24

Profesjonalna Pompa Ciepła

Ten Klient uważa, że profesjonalna pompa ciepła to nieproste zagadnienie. Wysłał zgłoszenie o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista poradzisz mu i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Nie czekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Kalisz

2023-08-29 do 2023-09-06

Rewelacyjne Systemy Grzewcze Kalisz

Oferujesz solidną propozycję dotyczącą systemów grzewczych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego potrzeb. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś i prześlij ofertę.

 • Kalisz

2023-08-27 do 2023-09-04

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Kalisz

Ten Klient uważa, że porządna pompa ciepła to skomplikowany temat. Napisał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista udzielisz mu rad i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby przesłać ofertę.

 • Kalisz

2023-08-22 do 2023-08-30

Tanie Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 500m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Kalisz

2023-08-13 do 2023-08-21

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Kalisz

Doskonałe odnawialne źródła energii to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako doświadczony fachowiec w tej dziedzinie. Dzięki temu, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Kalisz

2023-08-12 do 2023-08-20

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 101-150m², Kalisz

Jako ekspert od energii odnawialnej, obsługujący Klientów z miejscowości Kalisz i sąsiednich powiatów - przeanalizuj zapytanie o treści "Zlecenie na pompę ciepła, bud. 101-150m²". Aby otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

 • Kalisz

2023-08-07 do 2023-08-15

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 201-300m², Kalisz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Kalisz

2023-08-06 do 2023-08-14

Świetne Systemy Grzewcze

Ten Zleceniodawca, który nadal nie znalazł systemów grzewczych, mimo że próbuje znaleźć od sam nie wiesz jak dawna, zgłosił nam zapytanie o treści - Pompa ciepła, bud. 151-200m². To właśnie Twoja oferta może rozwiązać problem Zlecającego. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Kalisz

2023-08-06 do 2023-08-14

Perfekcyjna Energia Odnawialna Kalisz

Jeśli Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to to zlecenie jest dla Twojej firmy. Polegając na swoim ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Kalisz

2023-08-02 do 2023-08-10

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 425m², Kalisz

Spraw, że systemy grzewcze nie będzie dla Klienta skomplikowanym zagadnieniem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako profesjonalny ekspert z zakresu systemów grzewczych sporządź skrojoną na miarę ofertę pod zlecenie - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 425m². Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Kalisz

2023-08-01 do 2023-08-09

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 71-100m², Zaborów Wielkopolskie

Klient poszukuje taniego gruntowego wymiennika ciepła w okolicy Wielkopolskiego i ma dla niego znaczenie atrakcyjna cena. Prześlij ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Skontaktuj się z nimi już teraz i prześlij ofertę.

 • Zaborów Wielkopolskie

2023-07-29 do 2023-08-06

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Dowiedź Zleceniodawcy, że kolejnego takiego dostawcy nie znajdzie na terenie Kalisza. Więc jeśli jesteś producentem dobrego gruntowego wymiennika ciepła to bezzwłocznie zapoznaj się ze zleceniem o treści - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m². Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Kalisz

2023-07-24 do 2023-08-01

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Kalisz

Ten Zleceniodawca, który jeszcze nie znalazł systemów grzewczych, mimo iż próbuje znaleźć od kilku tygodni, napisał nam zlecenie o treści - Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m². To właśnie Twoja oferta może rozwiązać problem Klienta. Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Kalisz

2023-07-24 do 2023-08-01

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Kalisz

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zlecenia, które ma treść "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Aby otrzymać dokładne informacje skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

 • Kalisz

2023-07-18 do 2023-07-26

Solidna Energia Odnawialna

Jeśli Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to ten Klient jest właśnie dla Twojej firmy. Opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Kalisz

2023-07-13 do 2023-07-21

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Kalisz

Przeznaczenie pompy: podgrzewanie wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termi...

 • Kalisz

2023-07-10 do 2023-07-18

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 501-1000m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z...

 • Kalisz

2023-06-25 do 2023-07-03

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła