Pompa ciepła w Krotoszynie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 911 608 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
614 674 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Krotoszynie

Pompy ciepła Krotoszyn

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

88 opinii

Solidna energia odnawialna to życiowa pasja tych profesjonalistów - są niekwestionowanym liderem w branży. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Sunlit.pl Marek Sowka - Wysokiej Klasy Powietrzne Pompy Ciepła Krotoszyn

Wysokiej Klasy Powietrzne Pompy Ciepła

72 opinie

Następnego takiego dostawcy nie znajdziesz w miejscowości Krotoszyn i okolicy, dlatego jeśli poszukujesz wysokiej klasy powietrznych pomp ciepła to natychmiast poznaj Sunlit.pl Marek Sowka. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

ECOKOMFORT Krzysztof Mrowiński - Znakomite Pompy Ciepła Krotoszyn

ECOKOMFORT Krzysztof Mrowiński

53 opinie

W dalszym ciągu szukasz profesjonalistów od pomp ciepła? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom ECOKOMFORT Krzysztof Mrowiński. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Euros Energy Sp. z o.o. PK - Wyśmienite Powietrzne Pompy Ciepła Krotoszyn

Euros Energy Sp. z o.o. PK

45 opinii

Nie możesz odnaleźć się w bogactwie ofert na powietrzne pompy ciepła? Specjaliści z Euros Energy Sp. z o.o. PK pomogą Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie. Przedstawią Ci dobrą ofertę.

BIO - KLIM - Wyśmienite Gruntowe Pompy Ciepła Krotoszyn

Wyśmienite Gruntowe Pompy Ciepła Krotoszyn

32 opinie

Planujesz nabycie gruntowych pomp ciepła i nie wybrałeś dostawcy? Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź.

zieloneQ Sp. z o.o. - Pierwszorzędne Pompy Ciepła Krotoszyn

Pierwszorzędne Pompy Ciepła

13 opinii

Na wypadek jeśli nadal potrzebujesz ekspertów od pomp ciepła to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia zieloneQ Sp. z o.o.. Krotoszyn i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

West Frost Sp. z o.o. - Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii w Krotoszynie

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii w Krotoszynie

10 opinii

West Frost Sp. z o.o. to prawdziwi profesjonaliści w temacie odnawialnych źródeł energii. Swoje usługi oferują Klientom w rejonie miejscowości Krotoszyn. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

Słoneczny Doraca PL Sp. z o.o. - Doskonała Energia Odnawialna Krotoszyn

Słoneczny Doraca PL Sp. z o.o.

6 opinii

Pracownicy Słoneczny Doraca PL Sp. z o.o. to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży energii odnawialnej. Przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

"3DSmart" - Solidne Odnawialne Źródła Energii Krotoszyn

Solidne Odnawialne Źródła Energii Krotoszyn

5 opinii

Jeśli poszukujesz dobrej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z 3DSmart są dla Ciebie stworzeni. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś.

GrantON sp. z o.o. - Perfekcyjna Energia Odnawialna Krotoszyn

GrantON sp. z o.o.

2 opinie

Ten fachowiec działa w rejonie Krotoszyna i oferuje liczne usługi z zakresu perfekcyjnej energii odnawialnej. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Najnowsze z 31 zleceń na pompy ciepła w Krotoszynie

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Krotoszyn

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Krotoszyn

2023-11-28 do 2023-12-06
dodano 4 dni temu

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze Krotoszyn

Daj znać Klientowi, że takiej oferty systemów grzewczych prędko nie znajdzie na terenie Krotoszyna, więc jeżeli poszukuje najwyższej klasy systemów grzewczych to bez wahania powinien sprawdzić Twoją Firmę. Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Krotoszyn

2023-11-18 do 2023-11-26

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Rozdrażew

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Rozdrażew

2023-11-13 do 2023-11-21

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Krotoszyn

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Krotoszyn

2023-11-12 do 2023-11-20

Pompa ciepła, bud. 36-70m², Krotoszyn

Perfekcyjna energia odnawialna to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zlecenie jako jeden z najlepszych w tym fachu. Dzięki temu, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Krotoszyn

2023-09-27 do 2023-10-05

Energia Odnawialna Krotoszyn

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Salnia

2023-09-27 do 2023-09-28

Tanie Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Budynek z ceramiki, ocieplony wełną ...

 • Rozdrażew

2023-09-11 do 2023-09-19

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 71-100m², Krotoszyn

Zlecenie o treści - Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 71-100m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z Krotoszyna oraz przyległych powiatów. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Krotoszyn

2023-09-09 do 2023-09-17

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Krotoszyn

Spowoduj, że systemy grzewcze nie będzie dla Zleceniodawcy problemem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako profesjonalny pracownik z dziedziny systemów grzewczych stwórz najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Żeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Krotoszyn

2023-09-05 do 2023-09-13

Profesjonalna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: wodna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Rozdrażew

2023-08-20 do 2023-08-28

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Krotoszyn

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Dodatkowe informacje: Jest to stare budownictwo. Bud...

 • Krotoszyn

2023-08-18 do 2023-08-26

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 36-70m², Sulmierzyce

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Tylko i wyłącznie umowa z prefinasowan...

 • Sulmierzyce

2023-08-06 do 2023-08-06

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 71-100m², Krotoszyn

Próbujesz znaleźć zlecenia jako solidny profesjonalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy z Krotoszyna. Przyczyń się do realizacji jego celów. Już teraz skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Krotoszyn

2023-08-03 do 2023-08-11

Markowy Gruntowy Wymiennik Ciepła Krotoszyn

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Kobierno

2023-08-02 do 2023-08-10

Ceniony Gruntowy Wymiennik Ciepła

Dowiedź Zleceniodawcy, że następnego takiego dostawcy szybko nie znajdzie w miejscowości Krotoszyn i okolicy. Dlatego jeśli jesteś producentem cenionego gruntowego wymiennika ciepła to koniecznie przeanalizuj zlecenie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 80m². Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Krotoszyn

2023-07-14 do 2023-07-14

Szukam firmy od pomp ciepła, 501-1000m², Koźmin Wielkopolski

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie, chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 501-1000m² Stan budynku: budynek 6-letni ...

 • Koźmin Wielkopolski

2023-07-14 do 2023-07-22

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Koźmin Wielkopolski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z ofert...

 • Koźmin Wielkopolski

2023-07-14 do 2023-07-22

Opłacalny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z ofert...

 • Krotoszyn

2023-07-02 do 2023-07-10

Dobre Systemy Grzewcze

Ten Zleceniodawca, który w dalszym ciągu nie znalazł systemów grzewczych, mimo iż szuka od niezliczonych dni, wysłał nam zapytanie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². To właśnie Twoja oferta może pomóc rozwiązać problem Zlecającego. Zapraszamy do zadawania pytań.

 • Dzielice

2023-06-19 do 2023-06-27

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Dzielice

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę opłacalnego systemów grzewczych gwarantując przy tym solidną obsługę, a na życzenie także usługi dodatkowe, bez wątpienia zaciekawisz tego Klienta, który napisał - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Przedłóż bezkonkurencyjną ofertę dla tego Klienta - zadzwoń jak najszybciej.

 • Dzielice

2023-06-19 do 2023-06-27

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Krotoszyn

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: do uzgod...

 • Kobierno

2023-06-18 do 2023-06-26

Systemy Grzewcze

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę znakomitego systemów grzewczych gwarantując przy tym sympatyczną obsługę, a opcjonalnie także usługi dodatkowe, niewątpliwie przyciągniesz uwagę tego Klienta, który pisze - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Kuklinów

2023-06-17 do 2023-06-25

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Biadki

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 mie...

 • Biadki

2023-06-16 do 2023-06-24

Odnawialne Źródła Energii

Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zlecenia, które ma treść "Pompa ciepła, bud. 201-300m²". Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Mokronos

2023-06-15 do 2023-06-23

Najlepsza Pompa Ciepła Krotoszyn

Ten Klient jeszcze potrzebuje specjalisty od pompy ciepła. Napisał zlecenie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², chcąc wykwalifikowanych specjalistów. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Koźmin Wielkopolski

2023-06-14 do 2023-06-22

Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. 151-200m², Krotoszyn

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: najbli...

 • Krotoszyn

2023-06-14 do 2023-06-22

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Jako ekspert od odnawialnych źródeł energii, obsługujący Klientów z Krotoszyna i okolicznych miast - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Krotoszyn

2023-06-14 do 2023-06-22

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Kobierno

Jeszcze masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Zleceniodawcy jako profesjonalista od pompy ciepła. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś i prześlij ofertę.

 • Kobierno

2023-06-08 do 2023-06-16

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze

Udowodnij Zleceniodawcy, że lepszej propozycji systemów grzewczych nie znajdzie w miejscowości Wielkopolskie i okolicy, więc jeśli szuka pierwszorzędnego systemów grzewczych to od razu powinien sprawdzić Twoją Firmę. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Koźmin Wielkopolski

2023-05-25 do 2023-06-02

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Kobierno

Jako wysoko wykwalifikowani profesjonaliści macie możliwość spełnić wymagania odnośnie energii odnawialnej. Zlecenie brzmi "Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m²". Ustal pasujący termin!

 • Kobierno

2023-05-24 do 2023-06-01

Profesjonalna Pompa Ciepła

Ten Klient uważa, że profesjonalna pompa ciepła to nieproste zagadnienie. Wysłał zgłoszenie o treści "Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista poradzisz mu i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Nie czekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Lutogniew

2023-05-21 do 2023-05-29

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła