Pompa ciepła w Grodzisku Wielkopolskim

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 918 305 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
614 893 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Grodzisku Wielkopolskim

Pompy ciepła Grodzisk Wielkopolski

Tanie Systemy Grzewcze w Grodzisku Wielkopolskim

131 opinii

Każdy, kto potrzebuje systemów grzewczych winien niezwłocznie zgłosić się do EkoProjekt Polska Sp. z o.o. i zobaczyć świetne oferty. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Grodzisk Wielkopolski

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Grodzisk Wielkopolski

88 opinii

Wysoko wykwalifikowani pracownicy Polenergia Pompy Ciepła S.A. spełnią Państwa oczekiwania odnośnie odnawialnych źródeł energii. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Michał Miklaszewski SUNLIT - Doskonałe Pompy Ciepła Grodzisk Wielkopolski

Michał Miklaszewski SUNLIT

72 opinie

Zaufaj ekspertom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij Michał Miklaszewski SUNLIT. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Euros Energy Sp. z o.o. AKG - Opłacalne Gruntowe Wymienniki Ciepła Grodzisk Wielkopolski

Opłacalne Gruntowe Wymienniki Ciepła

46 opinii

Gdy jeszcze nie wyszukałeś odpowiedniego dostawcy opłacalnych gruntowych wymienników ciepła to Euros Energy Sp. z o.o. AKG może być tym, czego potrzebujesz. Już nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

Instalacje Marciniak - Świetne Pompy Ciepła Grodzisk Wielkopolski

Świetne Pompy Ciepła

18 opinii

Zrealizowanie pomp ciepła będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Instalacje Marciniak ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Instalacje Marciniak Sp. z o.o. - Świetne Gruntowe Wymienniki Ciepła Grodzisk Wielkopolski

Instalacje Marciniak Sp. z o.o.

11 opinii

Jesteś zdania, że doskonałe pompy ciepła to niełatwy temat? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z Instalacje Marciniak Sp. z o.o. doradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

BIOZE ENERGY - Doskonałej Jakości Pompy Ciepła Grodzisk Wielkopolski

Doskonałej Jakości Pompy Ciepła Grodzisk Wielkopolski

11 opinii

Potrzebujesz dobrej firmy od pomp ciepła? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia BIOZE ENERGY. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

RES Comfort - Opłacalne Powietrzne Pompy Ciepła Grodzisk Wielkopolski

RES Comfort

8 opinii

Powietrzne pompy ciepła z dostawą pod drzwi to standardowa metoda działania RES Comfort, dzięki której będziesz na 100% ukontentowany. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

As Alan Silski - Porządne Pompy Ciepła Grodzisk Wielkopolski

As Alan Silski

4 opinie

Na wypadek jeśli wciąż potrzebujesz profesjonalistów od pomp ciepła to zaufaj doświadczeniu As Alan Silski. Grodzisk Wielkopolski i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Instalbud Piotr Wieczorek - Solidna Energia Odnawialna Grodzisk Wielkopolski

Instalbud Piotr Wieczorek

1 opinia

Solidna energia odnawialna to specjalność ekipy z firmy Instalbud Piotr Wieczorek - są niekwestionowanym liderem w tej dziedzinie. Zachęcamy do kontaktu.

Najnowsze z 25 zleceń na pompy ciepła w Grodzisku Wielkopolskim

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła Grodzisk Wielkopolski

Zlecenie od Klienta, który stoi przed koniecznością zakupu gruntowego wymiennika ciepła i nie ma jeszcze sprzedawcy. Ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Grodzisk Wielkopolski

2023-11-07 do 2023-11-15

Wyśmienity Gruntowy Wymiennik Ciepła

Klienci nagminnie nie mogą odnaleźć się w zawiłościach ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako profesjonalista, zaproponuj najbardziej korzystne rozwiązanie Zlecającemu ogłoszenie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 350m². Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Rakoniewice

2023-10-25 do 2023-11-01

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Rakoniewice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Rakoniewice

2023-10-07 do 2023-10-13

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Puszczykowo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Puszczykowo

2023-09-21 do 2023-09-29

Solidne Odnawialne Źródła Energii Grodzisk Wielkopolski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Grodzisk Wielkopolski

2023-08-30 do 2023-09-07

Profesjonalna Pompa Ciepła Grodzisk Wielkopolski

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie, podgrzewanie wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: do ...

 • Rakoniewice

2023-08-25 do 2023-09-02

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Grodzisk Wielkopolski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Grodzisk Wielkopolski

2023-08-15 do 2023-08-23

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m², Kąkolewo-Granowo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termi...

 • Kąkolewo-Granowo

2023-08-14 do 2023-08-22

Dobre Systemy Grzewcze Grodzisk Wielkopolski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Grodzisk Wielkopolski

2023-08-08 do 2023-08-08

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Wilkowo Polskie

Jako wysoko wykwalifikowani pracownicy dacie radę spełnić wymagania odnośnie odnawialnych źródeł energii. Zlecenie ma treść "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Wilkowo polskie

2023-07-21 do 2023-07-29

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: najbliżs...

 • Zielęcin

2023-07-18 do 2023-07-26

Energia Odnawialna Grodzisk Wielkopolski

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z ofert...

 • Granowo

2023-07-16 do 2023-07-24

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m², Ptaszkowo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty...

 • Ptaszkowo

2023-07-04 do 2023-07-12

Profesjonalna Pompa Ciepła

Jeśli jeszcze jako dobra firma od pompy ciepła potrzebujesz Klientów to zainteresuj się zleceniem o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Prowadząc firmę jako doświadczony przedsiębiorca z miejscowości Wielkopolskie na pewno dowiedziesz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Pokaż dopasowaną propozycję dla tego Klienta - skontaktuj się niezwłocznie.

 • Rakoniewice

2023-07-03 do 2023-07-05

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty...

 • Rakoniewice

2023-07-03 do 2023-07-11

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Parzęczewo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Stary nieocieplony do...

 • Parzęczewo

2023-07-03 do 2023-07-11

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Grodzisk Wielkopolski

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: na...

 • Grodzisk Wielkopolski

2023-06-21 do 2023-06-29

Solidna Pompa Ciepła

Nadal jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Zleceniodawcy jako dobra firma od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Słocin

2023-06-11 do 2023-06-19

Porządny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania ...

 • Grodzisk Wielkopolski

2023-05-19 do 2023-05-27

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Opalenica

Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zgłoszenia o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²". Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Opalenica

2023-08-29 do 2023-09-06

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty...

 • Opalenica

2023-07-03 do 2023-07-11

Z Górnej Półki Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Chcemy uzyskać dofinansowanie z p...

 • Opalenica

2023-07-30 do 2023-07-31

Energia Odnawialna

Jako wybitny specjalista od energii odnawialnej, świadczący usługi dla Klientów z miejscowości Wielkopolskie i przyległych powiatów - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m²". Zaproponuj termin!

 • Plewiska

2023-05-23 do 2023-05-31

Opłacalne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty...

 • Plewiska

2023-07-06 do 2023-07-14

Idealny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie, chłodzenie, podgrzewanie wody, ogrzewanie budynku, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan bud...

 • Plewiska

2023-07-16 do 2023-07-24

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła