Pompa ciepła w Chodzieży

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 910 155 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
614 612 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Chodzieży

Pompy ciepła Chodzież

Dobre Powietrzne Pompy Ciepła

131 opinii

Trudno Ci się odnaleźć w gąszczu ofert na powietrzne pompy ciepła? Specjaliści z EkoProjekt Polska Sp. z o.o. pomogą Ci znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Dobre Gruntowe Pompy Ciepła Chodzież

Dobre Gruntowe Pompy Ciepła

88 opinii

W dalszym ciągu nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy gruntowych pomp ciepła, chociaż szukasz go od wielu dni? Polenergia Pompy Ciepła S.A. może ma szansę zakończyć Twój problem. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

Michał Miklaszewski SUNLIT - Tanie Systemy Grzewcze Chodzież

Tanie Systemy Grzewcze

72 opinie

Systemy grzewcze oraz detale z tego wynikające skończą być dla Ciebie zagadką, jeśli skorzystasz z oferty Michał Miklaszewski SUNLIT. Doświadczeni specjaliści z zakresu systemów grzewczych pomogą Ci stworzyć skrojone na miarę rozwiązanie. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Zielony Prąd - Najlepsze Pompy Ciepła Chodzież

Najlepsze Pompy Ciepła

29 opinii

Uważasz, że najlepsze pompy ciepła to skomplikowane zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - specjaliści z Zielony Prąd posłużą radą i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej szczegółów.

ENERGIA PRZYSZŁOŚCI Radosław Kamiński - Świetne Pompy Ciepła Chodzież

ENERGIA PRZYSZŁOŚCI Radosław Kamiński

28 opinii

Jeśli poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom ENERGIA PRZYSZŁOŚCI Radosław Kamiński. Chodzież to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

BIO - KLIM - Pierwszorzędne Pompy Ciepła Chodzież

Pierwszorzędne Pompy Ciepła Chodzież

32 opinie

Uwierz na słowo fachowcom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij BIO - KLIM. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

zieloneQ Sp. z o.o. - Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze Chodzież

zieloneQ Sp. z o.o.

13 opinii

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z zieloneQ Sp. z o.o. poradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Virtus Sun Polska - Dobre Systemy Grzewcze w Chodzieży

Dobre Systemy Grzewcze w Chodzieży

22 opinie

Takiej oferty systemów grzewczych nie znajdziesz na terenie Chodzieży, więc jeśli szukasz dobrego systemów grzewczych to koniecznie sprawdź Virtus Sun Polska. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

ASTA-ENERGY Sp. z o.o. - Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze Chodzież

ASTA-ENERGY Sp. z o.o.

4 opinie

Wybranie systemów grzewczych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z ASTA-ENERGY Sp. z o.o. pomogą Ci i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

VMINVEST - Perfekcyjna Energia Odnawialna Chodzież

Perfekcyjna Energia Odnawialna Chodzież

2 opinie

Zrealizowanie pomp ciepła będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych ekspertów. VMINVEST ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Najnowsze z 30 zleceń na pompy ciepła w Chodzieży

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, 501-1000m², Chodzież

Jeszcze masz możliwość odpowiedzieć na zapotrzebowanie Zlecającego jako specjalista od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Aby otrzymać więcej informacji skontaktuj się - naprawdę warto.

 • Chodzież

2023-07-19 do 2023-07-27

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Chodzież

Ten Klient, który jeszcze nie znalazł systemów grzewczych, choć szuka od dłuższego czasu, napisał nam zlecenie o treści - Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m². To właśnie Twoja oferta może rozwiązać problem Zleceniodawcy. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Chodzież

2023-07-16 do 2023-07-24

Profesjonalna Energia Odnawialna Chodzież

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który zleca - "Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Wyszyny

2023-07-12 do 2023-07-20

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Margonin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Margonin

2023-07-07 do 2023-07-07

Solidna Energia Odnawialna

Jeśli energia odnawialna to obszar działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Ten składający zapytanie zgłosił "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Margonin

2023-07-04 do 2023-07-12

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Chodzież

Oferując usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilkunastu lat, przede wszystkim na obszarze Chodzieży, ale także pobliskich miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Już teraz określ co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Chodzież

2023-06-30 do 2023-07-08

Świetna Pompa Ciepła Chodzież

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Klient, który pisze - "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Przez to, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Chodzież

2023-06-30 do 2023-07-08

Solidna Energia Odnawialna

Jeśli Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to ten Klient jest właśnie dla Twojej firmy. Opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Budzyń

2023-06-28 do 2023-07-06

Wysokiej Klasy Gruntowy Wymiennik Ciepła Chodzież

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, podgrzewanie wody, ogrzewanie budynku, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek 3-5-letni T...

 • Szamocin

2023-06-26 do 2023-07-04

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty...

 • Szamocin

2023-06-21 do 2023-06-29

Systemy Grzewcze Chodzież

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 7 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: najbli...

 • Chodzież

2023-06-19 do 2023-06-27

Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Miasteczko Krajeńskie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Budynek ukończony i zamieszkały o...

 • Miasteczko Krajeńskie

2023-05-26 do 2023-06-03

Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 71-100m², Miasteczko Krajeńskie

Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zgłoszenia, które brzmi "Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 71-100m²". Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Miasteczko Krajeńskie

2023-10-02 do 2023-10-10

Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Białośliwie

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty...

 • Białośliwie

2023-07-25 do 2023-08-01

Staranna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowi...

 • Nieżychowo

2023-09-26 do 2023-10-04

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Chodzież

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 4 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Kaczory

2023-07-08 do 2023-07-16

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m², Kaczory

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Kaczory

2023-08-20 do 2023-08-28

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m², Ługi Ujskie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty...

 • Ługi Ujskie-

2023-07-26 do 2023-08-03

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Ujście

Jeżeli wciąż jako ekspert od pompy ciepła poszukujesz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z miejscowości Wielkopolskie z pewnością dasz dowód Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Zadzwoń, aby przedstawić ofertę - nie będziesz żałować.

 • Ujście

2023-06-17 do 2023-06-25

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Nowa Wieś Ujska

Zleceniodawca szuka świetnej współpracy, pisząc - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². To zlecenie jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Wybierz numer i prześlij ofertę - nie pożałujesz.

 • Nowa wieś ujska

2023-08-04 do 2023-08-12

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 71-100m², Ujście

Jeśli odnawialne źródła energii na najwyższym poziomie to pole działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Ten Zleceniodawca napisał "Potrzebuję pompy ciepła, bud. 71-100m²". Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Ujście

2023-08-07 do 2023-08-15

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Nowa Wieś Ujska

Zrealizowanie pompy ciepła dla tego Klienta będzie przyjemnością. Ogłoszenie ma treść - Zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zadzwoń i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Nowa wieś ujska

2023-06-23 do 2023-07-01

Pompa ciepła, bud. 151-200m², Byszki

Jeśli odnawialne źródła energii na najwyższym poziomie to sfera działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia nowego zlecenia. Ten zainteresowany zgłosił "Pompa ciepła, bud. 151-200m²". Nie czekaj - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Byszki

2023-05-31 do 2023-06-08

Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: 2024-06-03...

 • Panigródz

2023-08-09 do 2023-08-17

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 210m², Laskownica Wielka

Możesz zaoferować korzystną propozycję dotyczącą systemów grzewczych? Na pewno pomożesz temu Zleceniodawcy mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego oczekiwań. Określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

 • Laskownica wielka

2023-06-15 do 2023-06-23

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Gołańcz

Możesz zaoferować godną uwagi propozycję dotyczącą systemów grzewczych? Na pewno pomożesz temu Zleceniodawcy mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego oczekiwań. Nie trać czasu i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Gołańcz

2023-11-12 do 2023-11-20

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Ryczywół

Wybranie systemów grzewczych nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec poradź i dobierz uszyte na miarę rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Ryczywół

2023-07-02 do 2023-07-10

Pompa ciepła, bud. 550m², Gorzewo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 550m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Gorzewo

2023-08-11 do 2023-08-19

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Jeśli Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to zapytanie jest właśnie dla Twojej firmy. Opierając się na swoim solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Dlatego, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Ryczywół

2023-08-19 do 2023-08-27

Solidna Energia Odnawialna

Klient poszukuje dobrej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². To ogłoszenie jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Żeby otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Ryczywół

2023-07-01 do 2023-07-09

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła