Pompa ciepła w Słupcy

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 911 779 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
614 682 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Słupcy

Pompy ciepła Słupca

Znakomite Powietrzne Pompy Ciepła

131 opinii

Klient, który planuje kupno powietrznych pomp ciepła powinien zgłosić się do do dostawcy EkoProjekt Polska Sp. z o.o. i zobaczyć na własne oczy ich atrakcyjne ceny oraz korzystne warunki dostawy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Energia Taniej Sp. z o.o. - Pierwszorzędne Systemy Grzewcze Słupca

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze

88 opinii

Takiej propozycji systemów grzewczych szybko nie znajdziesz na terenie Słupcy, więc jeśli szukasz pierwszorzędnego systemów grzewczych to od razu zobacz Energia Taniej Sp. z o.o.. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Wysokiej Klasy Powietrzne Pompy Ciepła Słupca

Wysokiej Klasy Powietrzne Pompy Ciepła Słupca

88 opinii

Następnego takiego dostawcy nie znajdziesz w miejscowości Słupca i okolicy, dlatego jeśli poszukujesz wysokiej klasy powietrznych pomp ciepła to natychmiast poznaj Polenergia Pompy Ciepła S.A.. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

ECOKOMFORT Krzysztof Mrowiński - Perfekcyjne Pompy Ciepła Słupca

ECOKOMFORT Krzysztof Mrowiński

53 opinie

Na wypadek jeśli jeszcze szukasz dobrej firmy od pomp ciepła to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry ECOKOMFORT Krzysztof Mrowiński. Słupca - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj wstępną wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

Euros Energy Sp. z o.o. KW - Staranne Pompy Ciepła Słupca

Euros Energy Sp. z o.o. KW

45 opinii

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu potrzebujesz dobrej firmy od pomp ciepła to wykorzystaj kompetencje Euros Energy Sp. z o.o. KW. Słupca to główny obszar ich działania. Zadzwoń teraz i poznaj ofertę - nie będziesz żałować.

KRIS-ART - Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Słupca

KRIS-ART

22 opinie

Odnawialne źródła energii to najważniejszy temat dla ekipy z firmy KRIS-ART - są jednymi z najlepszych w tym fachu. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

zieloneQ Sp. z o.o. - Dobre Powietrzne Pompy Ciepła Słupca

Dobre Powietrzne Pompy Ciepła

13 opinii

Jeżeli poszukujesz najlepszej oferty powietrznych pomp ciepła na terenie Słupcy, zatrudnij profesjonalistów w branży. zieloneQ Sp. z o.o. wykorzysta kompetencje swoich pracowników i zaproponuje Ci dobrą propozycję. Skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

ARIS GROUP Sp. z o.o. - Solidna Energia Odnawialna w Słupcy

Solidna Energia Odnawialna w Słupcy

11 opinii

Na wypadek jeśli nadal poszukujesz ekspertów od pomp ciepła to skorzystaj z doświadczenia ARIS GROUP Sp. z o.o.. Słupca i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów.

KLIMA-MUSIC Tomasz Bajka Września - Doskonała Energia Odnawialna Słupca

Doskonała Energia Odnawialna Słupca

9 opinii

Firma KLIMA-MUSIC Tomasz Bajka Września to wybitni specjaliści od energii odnawialnej, świadczący usługi dla Klientów z Słupcy i przyległych powiatów. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - zobacz!

Usługowe Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SYSTEM - Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Słupca

Usługowe Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SYSTEM

7 opinii

Kupno dobrych gruntowych wymienników ciepła nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Usługowe Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SYSTEM poradzą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj wstępną ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

Najnowsze z 40 zleceń na pompy ciepła w Słupcy

Perfekcyjna Energia Odnawialna Słupca

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Słupca

2023-11-29 do 2023-12-07
dodano 3 dni temu

Znakomite Systemy Grzewcze Słupca

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Słupca

2023-11-24 do 2023-12-02
dodano 8 dni temu

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 71-100m², Słupca

Jako fachowiec i prawdziwy profesjonalista w branży odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Zlecającemu w pobliżu miejscowości Słupca, który pisze "Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 71-100m²". Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

 • Słupca

2023-11-19 do 2023-11-27

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Strzałkowo

Ten Zleceniodawca poszukuje najlepszej oferty gruntowego wymiennika ciepła na terenie Wielkopolskiego i napisał - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². Jako ekspert w branży wykorzystaj swoje doświadczenie i przedstaw świetną propozycję. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Strzałkowo

2023-11-02 do 2023-11-10

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 71-100m², Przecław

Zlecający szuka świetnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zlecenie na pompę ciepła, bud. 71-100m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Dłużej nie zwlekaj i sporządź wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Przecław

2023-11-01 do 2023-11-09

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Przecław

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Przecław

2023-10-14 do 2023-10-22

Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Słupca

2023-10-10 do 2023-10-18

Pierwszorzędna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wo...

 • Ciążeń

2023-10-09 do 2023-10-17

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Słupca

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Świętno

2023-10-08 do 2023-10-16

Pompa Ciepła Słupca

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: w trakcie budowy Dodatkowe informacje: Parter 124m2, poddasze użytkowe około 80m2. Budynek nowy, nieb...

 • Orchowo

2023-10-02 do 2023-10-10

Doskonałe Systemy Grzewcze

Zdecydowanie o wyborze systemów grzewczych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista poradź i wybierz dostosowane do potrzeb rozwiązanie dla Klienta, który napisał - Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 71-100m². Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Przecław

2023-09-17 do 2023-09-25

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 71-100m², Przecław

Zleceniodawcy nierzadko mają trudności w odnalezieniu się w bogactwie ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako ekspert, zaproponuj najbardziej korzystne rozwiązanie temu Klientowi zapytanie o treści - Zlecenie na pompę ciepła, bud. 71-100m². Dłużej nie czekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Przecław

2023-09-17 do 2023-09-25

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Jaroszyn

Jeśli odnawialne źródła energii w najlepszym wydaniu to sfera działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia nowego zlecenia. składający zapytanie napisał "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Nie czekaj - skontaktuj się i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Jaroszyn

2023-09-13 do 2023-09-21

Systemy Grzewcze

Udowodnij Zleceniodawcy, że równie dobrej oferty systemów grzewczych nie znajdzie na terenie Wielkopolskiego, więc jeżeli szuka świetnego systemów grzewczych to bez zbędnej zwłoki powinien wybrać Twoją Firmę. Już teraz określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

 • Drzewce

2023-08-18 do 2023-08-26

Wyśmienity Gruntowy Wymiennik Ciepła Słupca

Ten Zleceniodawca szuka bezkonkurencyjnej oferty gruntowego wymiennika ciepła w rejonie Wielkopolskiego i napisał - Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 71-100m². Jako profesjonalista w branży wykorzystaj kompetencje swoich pracowników i przedstaw świetną propozycję. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Świętno

2023-08-17 do 2023-08-25

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Strzałkowo

Jeśli Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to to zlecenie jest dla Ciebie. Bazując na swoim doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Dokładne informacje prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Strzałkowo

2023-08-15 do 2023-08-23

Markowy Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zakup markowego gruntowego wymiennika ciepła dla Konsumentów nie jest sprawą prostą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista udziel Klientowi rady i dobierz najlepsze rozwiązanie. Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Orchowo

2023-08-12 do 2023-08-20

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 86m², Przecław

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 86m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Przecław

2023-08-09 do 2023-08-17

Pompa ciepła, bud. 71-100m², Strzałkowo

Zrealizowanie pompy ciepła dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Zapytanie ma treść - Pompa ciepła, bud. 71-100m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Strzałkowo

2023-08-07 do 2023-08-15

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Marcewo

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Marcewo

2023-07-29 do 2023-07-31

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Zagórów

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Zagórów

2023-07-26 do 2023-08-03

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Słupca

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek 3-5-letni Dodatkowe informacje: Pompa ciepła, zasobnik, bufor ...

 • Słupca

2023-07-25 do 2023-08-02

Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzyst...

 • Kosewo

2023-07-23 do 2023-07-31

Doskonałej Jakości Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: najbliższy w...

 • Strzałkowo

2023-07-22 do 2023-07-30

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Słupca

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: obiekt jest na etapie projektowym Termin sko...

 • Słupca

2023-07-19 do 2023-07-27

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: na...

 • Pamiątkowo

2023-07-19 do 2023-07-27

Systemy Grzewcze

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę znakomitego systemów grzewczych gwarantując przy tym sympatyczną obsługę, a opcjonalnie także usługi dodatkowe, niewątpliwie przyciągniesz uwagę tego Klienta, który pisze - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Mlecze

2023-07-18 do 2023-07-26

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Słupca

Jako fachowiec działający na obszarze województwa i oferujący liczne usługi z zakresu perfekcyjnego odnawialnych źródeł energii podejmij współpracę z Klientem, który pisze zapytanie o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Słupca

2023-07-06 do 2023-07-14

Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Zagórów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Zagórów

2023-07-04 do 2023-07-12

Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m², Zagórów

Chcesz znaleźć Zleceniodawcę jako sprawdzony profesjonalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Umów się na rozmowę od razu, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Zagórów

2023-06-30 do 2023-07-08

Porządny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Klienci nierzadko nie mogą odnaleźć się w bogactwie ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako profesjonalista, zaproponuj najbardziej korzystne rozwiązanie Zlecającemu ogłoszenie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Giewartów

2023-06-24 do 2023-07-02

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła