Pompa ciepła w Lesznie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 911 779 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
614 683 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Lesznie

Pompy ciepła Leszno

EkoProjekt Polska Sp. z o.o.

131 opinii

Kolejnego takiego sprzedawcy prędko nie znajdziesz w miejscowości Leszno i okolicy, więc jeśli poszukujesz wysokiej klasy gruntowych wymienników ciepła to od razu poznaj EkoProjekt Polska Sp. z o.o.. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

FHU HYDROtech Grzegorz Bohdanowicz - Znakomite Powietrzne Pompy Ciepła w Lesznie

Znakomite Powietrzne Pompy Ciepła w Lesznie

74 opinie

Klient, który planuje kupno powietrznych pomp ciepła powinien zgłosić się do do dostawcy FHU HYDROtech Grzegorz Bohdanowicz i zobaczyć na własne oczy ich atrakcyjne ceny oraz korzystne warunki dostawy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Michał Miklaszewski SUNLIT - Solidna Energia Odnawialna Leszno

Solidna Energia Odnawialna Leszno

72 opinie

Eksperci z Michał Miklaszewski SUNLIT to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty od energii odnawialnej. Żeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

Sunlit.pl Marek Sowka - Świetne Pompy Ciepła Leszno

Sunlit.pl Marek Sowka

72 opinie

Jeśli poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Sunlit.pl Marek Sowka. Leszno to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Z Górnej Półki Gruntowe Pompy Ciepła Leszno

Z Górnej Półki Gruntowe Pompy Ciepła

86 opinii

Kiedy poszukujesz bezkonkurencyjnej oferty gruntowych pomp ciepła w miejscowości Leszno, zatrudnij profesjonalistów w branży. Polenergia Pompy Ciepła S.A. wykorzysta swoją doświadczoną kadrę i przedstawi Ci zacną propozycję. Już teraz określ na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Eko Heat - Porządne Pompy Ciepła Leszno

Eko Heat

58 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij Eko Heat. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli wszystkich. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Euros Energy Sp. z o.o. AKG - Doskonałej Jakości Pompy Ciepła Leszno

Euros Energy Sp. z o.o. AKG

43 opinie

Właśnie wybierasz wartego uwagi partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Euros Energy Sp. z o.o. AKG jest na to najlepszym rozwiązaniem. Ażeby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się dziś - warto.

BIO - KLIM - Tanie Systemy Grzewcze Leszno

BIO - KLIM

32 opinie

Systemy grzewcze oraz detale z tym związane przestaną być dla Ciebie kłopotem, jeśli skorzystasz z oferty BIO - KLIM. Wykwalifikowani specjaliści z branży systemów grzewczych pomogą Ci wybrać idealne rozwiązanie. Skontaktuj się z nimi już teraz, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

D-Home Krzysztof Doroba - Doskonałe Systemy Grzewcze Leszno

D-Home Krzysztof Doroba

15 opinii

Systemy grzewcze i implikacje z tego wynikające skończą być dla Ciebie trudnością, jeśli wybierzesz ofertę D-Home Krzysztof Doroba. Doświadczeni pracownicy z zakresu systemów grzewczych pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się od razu!

zieloneQ Sp. z o.o. - Doskonałe Pompy Ciepła Leszno

Doskonałe Pompy Ciepła Leszno

13 opinii

Potrzebujesz dobrej firmy od pomp ciepła? Wykorzystaj kompetencje zieloneQ Sp. z o.o.. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów.

Najnowsze z 37 zleceń na pompy ciepła w Lesznie

Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. 151-200m², Leszno

Wykonanie pompy ciepła z tego zlecenia będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. 151-200m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zaprezentuj dobrą propozycję temu Klientowi - zadzwoń już dziś, nie pożałujesz.

 • Leszno

2023-11-25 do 2023-11-25

Wysokiej Jakości Gruntowy Wymiennik Ciepła Leszno

Kupno wysokiej jakości gruntowego wymiennika ciepła dla Konsumentów to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec udziel Klientowi rady i wybierz dostosowane do wymagań rozwiązanie. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Leszno

2023-11-12 do 2023-11-20

Energia Odnawialna Leszno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: wodna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Leszno

2023-11-06 do 2023-11-14

Pompa ciepła, bud. 201-300m², Leszno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Leszno

2023-10-13 do 2023-10-21

Markowy Gruntowy Wymiennik Ciepła

Klienci nierzadko nie mogą odnaleźć się w bogactwie ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako specjalista, doradź najbardziej korzystne wyjście Klientowi zapytanie o treści - Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 201-300m². Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

 • Leszno

2023-10-05 do 2023-10-06

Porządny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Ten Zleceniodawca poszukuje najlepszej oferty gruntowego wymiennika ciepła w miejscowości Leszno i napisał - Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 101-150m². Jako profesjonalista w branży wykorzystaj kompetencje swoich pracowników i przedstaw dobrą propozycję. Zadzwoń jeszcze dzisiaj - nie pożałujesz.

 • Leszno

2023-09-29 do 2023-10-07

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Leszno

Zleceniodawca, który pisze zgłoszenie o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²", szuka gruntowego wymiennika ciepła. Powinien spotkać Twoją ofertę, która nie ma konkurentów. Nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Leszno

2023-09-25 do 2023-10-03

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Klient, który szuka gruntowego wymiennika ciepła pisze - Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 36-70m². Musi on koniecznie otrzymać ofertę od Ciebie jako dostawcy i poznać Twoje niskie ceny oraz najwyższą jakość towaru. Nie czekaj i poproś o szczegóły - nie zawiedziesz się!

 • Leszno

2023-09-24 do 2023-10-02

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 101-150m², Leszno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Leszno

2023-09-17 do 2023-09-25

Idealne Systemy Grzewcze Leszno

Spowoduj, że systemy grzewcze nie będzie dla Klienta skomplikowaną kwestią i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowany ekspert z dziedziny systemów grzewczych znajdź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m². Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Leszno

2023-09-14 do 2023-09-22

Staranna Pompa Ciepła Leszno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Leszno

2023-09-11 do 2023-09-19

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Leszno

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 mies...

 • Leszno

2023-09-01 do 2023-09-09

Porządny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Leszno

2023-08-18 do 2023-08-26

Pierwszorzędna Energia Odnawialna

Jeśli energia odnawialna to sfera działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Ten Klient napisał "Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 101-150m²". Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Leszno

2023-08-17 do 2023-08-25

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Leszno

2023-08-06 do 2023-08-14

Rewelacyjne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: Dom energooszczędny Szacunkowe zapotrzebowanie na moc i energi...

 • Leszno

2023-08-05 do 2023-08-13

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 400m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty:...

 • Leszno

2023-08-03 do 2023-08-11

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Leszno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Leszno

2023-07-28 do 2023-08-05

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który pisze - "Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m²", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Nie trać czasu - zadzwoń do niego, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Leszno

2023-07-25 do 2023-08-02

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: najbliżs...

 • Leszno

2023-07-20 do 2023-07-28

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Leszno

Spowoduj, że systemy grzewcze nie będzie dla Zleceniodawcy problemem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako profesjonalny pracownik z dziedziny systemów grzewczych stwórz najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Żeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Leszno

2023-07-18 do 2023-07-26

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Leszno

To zapytanie o treści - Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz skupia się na Klientach z Leszna oraz przyległych powiatów. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby zaprezentować ofertę.

 • Leszno

2023-07-10 do 2023-07-18

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 55m², Leszno

Na wypadek jeśli jako profesjonalista od pompy ciepła potrzebujesz zleceń to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 55m². Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z miejscowości Leszno z pewnością dowiedziesz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Leszno

2023-07-03 do 2023-07-11

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Leszno

Ten Klient myśli, że pierwszorzędna pompa ciepła to skomplikowany temat. Wysłał zapytanie o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec poradzisz mu i znajdziesz spełniające oczekiwania Klienta rozwiązanie. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Leszno

2023-07-03 do 2023-07-11

Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. 135m², Leszno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 2 Powierzchnia budynku: 135m² Stan budynku: obiekt jest na etapie projektowym Dodatkowe informacje: - pompa ciepła powie...

 • Leszno

2023-07-03 do 2023-07-11

Solidna Energia Odnawialna

Zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m² jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Leszno i okolic. Określ co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Leszno

2023-07-02 do 2023-07-10

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Leszno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: 2024-09-20...

 • Leszno

2023-06-29 do 2023-07-07

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Leszno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: najbliższy wo...

 • Leszno

2023-06-28 do 2023-07-06

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m², Leszno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: do uzgo...

 • Leszno

2023-06-28 do 2023-07-06

Znakomite Systemy Grzewcze

Oferujesz propozycję dotyczącą systemów grzewczych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego wymagań. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby zaprezentować ofertę.

 • Leszno

2023-06-26 do 2023-07-04

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m², Leszno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty...

 • Leszno

2023-06-25 do 2023-07-03

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła