Pompa ciepła w Gnieźnie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 911 677 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
614 677 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Gnieźnie

Pompy ciepła Gniezno

Tanie Systemy Grzewcze Gniezno

131 opinii

Właśnie wybierasz dobrego partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? EkoProjekt Polska Sp. z o.o. z Gniezna będzie najszybszą drogą. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Rewelacyjne Gruntowe Pompy Ciepła Gniezno

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

86 opinii

Zakup rewelacyjnych gruntowych pomp ciepła nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Polenergia Pompy Ciepła S.A. poradzą Ci i dobiorą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Skontaktuj się, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Tomasz Kurek "Sunlit" POMPY CIEPŁA, MATY GRZEWCZE, KOTŁY C.O., FOTOWOLTAIKA - Tanie Gruntowe Pompy Ciepła Gniezno

Tomasz Kurek "Sunlit" POMPY CIEPŁA, MATY GRZEWCZE, KOTŁY C.O., FOTOWOLTAIKA

72 opinie

Czujesz się zagubiony w gąszczu ofert na gruntowe pompy ciepła? Eksperci z Tomasz Kurek Sunlit POMPY CIEPŁA MATY GRZEWCZE KOTŁY C.O. FOTOWOLTAIKA pomogą Ci znaleźć najlepsze wyjście. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie.

Michał Miklaszewski SUNLIT - Opłacalne Powietrzne Pompy Ciepła Gniezno

Opłacalne Powietrzne Pompy Ciepła

72 opinie

Znalezienie opłacalnych powietrznych pomp ciepła bywa sporym wyzwaniem, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Michał Miklaszewski SUNLIT posłużą radą i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

BIO - KLIM - Odpowiednie Gruntowe Pompy Ciepła Gniezno

BIO - KLIM

32 opinie

Znalezienie odpowiednich gruntowych pomp ciepła nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z BIO - KLIM dadzą wskazówki i dobiorą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

zieloneQ Sp. z o.o. - Doskonałej Jakości Pompy Ciepła Gniezno

zieloneQ Sp. z o.o.

13 opinii

Firma zieloneQ Sp. z o.o. świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z Gniezna oraz przyległych powiatów. Zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

NOWATOR Piotr Cichy - Rewelacyjne Pompy Ciepła Gniezno

Rewelacyjne Pompy Ciepła Gniezno

12 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij NOWATOR Piotr Cichy. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci najbardziej wymagających. Nie czekaj - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

ARIS GROUP Sp. z o.o. - Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii w Gnieźnie

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii w Gnieźnie

11 opinii

Oferuje usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilku lat, szczególnie na obszarze Gniezna, ale także okolicznych miast. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - sprawdź!

VIRTUS SUN POLSKA Sp. z o.o. - Doskonała Energia Odnawialna Gniezno

VIRTUS SUN POLSKA Sp. z o.o.

22 opinie

Eksperci z VIRTUS SUN POLSKA Sp. z o.o. zaproponują Ci doskonałą ofertę systemów grzewczych. Mają na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Usługowe Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SYSTEM - Wyśmienite Gruntowe Pompy Ciepła Gniezno

Usługowe Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SYSTEM

7 opinii

Ten, kto planuje zakup gruntowych pomp ciepła winien już dziś zgłosić się do do dostawcy Usługowe Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SYSTEM i zobaczyć na własne oczy ich dobre ceny oraz korzystne warunki dostawy. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Najnowsze z 67 zleceń na pompy ciepła w Gnieźnie

Profesjonalna Energia Odnawialna Gniezno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: To wyremontowana stara kamienica T...

 • Trzemeszno

2023-11-29 do 2023-12-07
dodano 3 dni temu

Gruntowy Wymiennik Ciepła Gniezno

Zleceniodawcy nierzadko mają trudności w odnalezieniu się w nadmiarze ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako fachowiec, pomóż znaleźć najlepsze wyjście temu Klientowi zgłoszenie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². Określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Żydowo

2023-11-25 do 2023-12-03
dodano 7 dni temu

Pompa Ciepła Gniezno

Zleceniodawca szuka doskonałej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 101-150m². To ogłoszenie jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Jeszcze dziś zadzwoń do niego i przedstaw ofertę.

 • Niechanowo

2023-11-24 do 2023-12-02
dodano 8 dni temu

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Gniezno

Jeśli odnawialne źródła energii na najwyższym poziomie to obszar działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Ten zainteresowany zgłosił "Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m²". Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś.

 • Gniezno

2023-11-19 do 2023-11-27

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 36-70m², Gniezno

Podmiot, który wprowadził zgłoszenie o treści "Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 36-70m²", szuka markowego gruntowego wymiennika ciepła. Powinien trafić na Twoją ofertę, która nie ma konkurentów. Już nie zwlekaj i sporządź wycenę - nie zawiedziesz się!

 • Gniezno

2023-11-12 do 2023-11-20

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 36-70m², Pyszczyn

Przeznaczenie pompy: podgrzewanie wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Pyszczyn

2023-11-12 do 2023-11-20

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Dalki

Profesjonalne odnawialne źródła energii to Twoja specjalność? Wykonaj powierzone prace jako prawdziwy ekspert w branży. Zadzwoń i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Dalki

2023-11-11 do 2023-11-19

Solidne Odnawialne Źródła Energii Gniezno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Turostówko

2023-11-10 do 2023-11-18

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zlecenie od Klienta, który stoi przed koniecznością zakupu gruntowego wymiennika ciepła i nie ma jeszcze sprzedawcy. Ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Pyszczynek

2023-11-09 do 2023-11-17

Markowy Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąc...

 • Pyszczynek

2023-10-27 do 2023-11-04

Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia...

 • Gniezno

2023-10-23 do 2023-10-31

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 36-70m², Wymysłowo

Przeznaczenie pompy: podgrzewanie wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Wymysłowo

2023-10-22 do 2023-10-30

Pierwszorzędny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Klient chce znaleźć dostawcę pierwszorzędnego gruntowego wymiennika ciepła w okolicy miejscowości Wielkopolskie i zależy mu na odpowiedniej jakości. Skontaktuj się z nim w odpowiedzi na to zlecenie. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Wymysłowo

2023-10-22 do 2023-10-30

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Pławce

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Pławce

2023-10-22 do 2023-10-30

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy woln...

 • Pyszczynek

2023-10-09 do 2023-10-17

Tani Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawca, który planuje kupno gruntowego wymiennika ciepła napisał - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 400m². Winien on koniecznie otrzymać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć Twoje świetne ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Czerniejewo

2023-10-05 do 2023-10-13

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Kłecko

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Kłecko

2023-09-25 do 2023-10-03

Profesjonalna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Gniezno

2023-09-24 do 2023-10-02

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 71-100m², Wierzyce

Zleceniodawcy nierzadko mają trudności w odnalezieniu się w nadmiarze ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako ekspert, pomóż znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie Zlecającemu zgłoszenie o treści - Potrzebuję pompy ciepła, bud. 71-100m². Jeśli chcesz poznać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Wierzyce

2023-09-21 do 2023-09-29

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 36-70m², Jankowo Dolne

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: 2024-08-02...

 • Jankowo dolne

2023-09-15 do 2023-09-23

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Witkowo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: 2025-11-29...

 • Witkowo

2023-09-12 do 2023-09-20

Pompa ciepła, bud. 80m², Biała

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 80m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Biała

2023-09-10 do 2023-09-18

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Witkowo

Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zgłoszenia, które brzmi "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²". Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Witkowo

2023-09-08 do 2023-09-16

Tanie Systemy Grzewcze Gniezno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Gniezno

2023-09-05 do 2023-09-13

Odnawialne Źródła Energii

Jako utalentowani pracownicy macie możliwość spełnić wymagania z zakresu odnawialnych źródeł energii. Zlecenie brzmi "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m²". Już nie czekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Gniezno

2023-08-31 do 2023-09-08

Solidne Odnawialne Źródła Energii

Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zapytania, które ma treść "Pompa ciepła, bud. 71-100m²". Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Gniezno

2023-08-30 do 2023-09-07

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Gniezno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Gniezno

2023-08-23 do 2023-08-31

Znakomita Pompa Ciepła

Na wypadek jeśli jeszcze jako profesjonalista od pompy ciepła szukasz Zleceniodawców to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m². Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z pewnością uzasadnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Żelazkowo

2023-08-12 do 2023-08-20

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m², Cielimowo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Cielimowo

2023-08-11 do 2023-08-19

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Wymysłowo

Jako fachowiec działający na obszarze miejscowości Wielkopolskie i oferujący liczne usługi z zakresu pierwszorzędnej energii odnawialnej zapoznaj się z potrzebami Klienta, który zgłosił zapytanie o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Dzięki temu, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Wymysłowo

2023-08-09 do 2023-08-17

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 101-150m², Trzemeszno

Zdecydowanie o wyborze systemów grzewczych nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec doradź i dobierz dopasowane rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 101-150m². Złóż propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę już dziś, nie pożałujesz.

 • Trzemeszno

2023-08-07 do 2023-08-15

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła