Pompa ciepła w Pleszewie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 911 748 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
614 682 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Pleszewie

Pompy ciepła Pleszew

Sunlit.pl Marek Sowka

72 opinie

Wykonanie pomp ciepła będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Sunlit.pl Marek Sowka ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

ECOKOMFORT Krzysztof Mrowiński - Doskonałej Jakości Gruntowe Wymienniki Ciepła Pleszew

ECOKOMFORT Krzysztof Mrowiński

53 opinie

ECOKOMFORT Krzysztof Mrowiński z Pleszewa jest najlepszy w dostarczaniu doskonałej jakości gruntowych wymienników ciepła w bezkonkurencyjnej cenie każdemu nabywcy, zapewniając dogodne metody płatności. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

AKAT ENERGY - Perfekcyjna Energia Odnawialna w Pleszewie

Perfekcyjna Energia Odnawialna w Pleszewie

27 opinii

Właśnie wybierasz rzetelnego profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? AKAT ENERGY jest na to najlepszym rozwiązaniem. Zapytaj o wycenę już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Problast - Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Pleszew

Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Pleszew

23 opinie

Firma Problast oferuje swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z rejonu Pleszewa oraz przyległych powiatów. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

zieloneQ Sp. z o.o. - Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Pleszew

zieloneQ Sp. z o.o.

13 opinii

Osoby z zieloneQ Sp. z o.o. to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od odnawialnych źródeł energii. Nie zwlekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

ARIS GROUP Sp. z o.o. - Najlepsze Pompy Ciepła Pleszew

ARIS GROUP Sp. z o.o.

11 opinii

Jeśli w dalszym ciągu poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła to wykorzystaj doświadczenie ARIS GROUP Sp. z o.o.. Pleszew i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Zapytaj o ofertę już teraz i zobacz co firma ma do zaoferowania.

Słoneczny Doraca PL Sp. z o.o. - Wysokiej Jakości Gruntowe Pompy Ciepła Pleszew

Słoneczny Doraca PL Sp. z o.o.

6 opinii

Ten, kto planuje kupno wysokiej jakości gruntowych pomp ciepła powinien koniecznie zgłosić się do Słoneczny Doraca PL Sp. z o.o. i zobaczyć ich atrakcyjne ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Usługi Hydrauliczne Łukasz Stasiak - Solidna Energia Odnawialna Pleszew

Solidna Energia Odnawialna Pleszew

5 opinii

Oferuje usługi z zakresu energii odnawialnej od lat, przede wszystkich na obszarze miejscowości Pleszew, ale także pobliskich powiatów. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

"3DSmart" - Znakomite Systemy Grzewcze Pleszew

"3DSmart"

5 opinii

W dalszym ciągu nie znalazłeś systemów grzewczych, mimo że szukasz od wielu dni? 3DSmart może rozwiązać Twój problem. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

GrantON sp. z o.o. - Odpowiednie Gruntowe Wymienniki Ciepła Pleszew

GrantON sp. z o.o.

2 opinie

Klient, który planuje zakup odpowiednich gruntowych wymienników ciepła winien koniecznie zgłosić się do tego dostawcy i zobaczyć na własne oczy ich atrakcyjne ceny oraz korzystne warunki dostawy. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

Najnowsze z 26 zleceń na pompy ciepła w Pleszewie

Staranna Pompa Ciepła Pleszew

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Gruntowa nibe Termin skorzystania z oferty: do uz...

 • Dobrzyca

2023-11-25 do 2023-12-03
dodano 7 dni temu

Pompa Ciepła

Na wypadek jeśli jako dobra firma od pompy ciepła szukasz Zleceniodawców to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m². Prowadząc działalność jako doświadczony przedsiębiorca z Wielkopolskiego z pewnością udowodnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Dobrzyca

2023-11-15 do 2023-11-23

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 36-70m², Pleszew

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Ogrzewanie pompą ciepła budynku i w...

 • Pleszew

2023-11-11 do 2023-11-19

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Dobrzyca

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Dobrzyca

2023-10-28 do 2023-11-05

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Pleszew

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Dobra nadzieja

2023-10-18 do 2023-10-18

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Dobrzyca

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Dobrzyca

2023-10-07 do 2023-10-12

Pierwszorzędna Energia Odnawialna Pleszew

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zapytania o treści "Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 201-300m²". Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Gołuchów

2023-09-28 do 2023-10-06

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze Pleszew

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: wodna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Gołuchów

2023-09-28 do 2023-09-28

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 71-100m², Pleszew

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Pleszew

2023-09-25 do 2023-09-25

Pompa Ciepła

Ten Klient jest zdania, że porządna pompa ciepła to trudny temat. Napisał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista pomożesz mu i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Karsy

2023-09-13 do 2023-09-21

Profesjonalna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Chocz

2023-09-10 do 2023-09-18

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 101-150m², Pleszew

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Pleszew

2023-08-13 do 2023-08-21

Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie, chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny...

 • Pacanowice

2023-08-10 do 2023-08-10

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Dobra Nadzieja

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Dobra nadzieja

2023-08-06 do 2023-08-14

Odnawialne Źródła Energii

Jako wybitni specjaliści jesteście w stanie spełnić wymagania w temacie odnawialnych źródeł energii. Zapytanie brzmi "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m²". Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Pleszew

2023-08-05 do 2023-08-13

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 36-70m², Dobrzyca

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Dodatkowe informacje: Budynek wielorodzinny Termin sk...

 • Dobrzyca

2023-07-30 do 2023-08-07

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Koźminiec

Jako ekspert od odnawialnych źródeł energii, obsługujący Klientów z miejscowości Wielkopolskie i sąsiednich miast - poznaj szczegóły zapytania o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²". Przedzwoń jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

 • Koźminiec

2023-07-29 do 2023-08-06

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Suchorzew

Klient poszukuje dobrej jakości wykonywanych usług i pisze - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Żeby uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się już teraz - warto.

 • Suchorzew

2023-07-24 do 2023-08-01

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec doradź i wybierz dostosowane do potrzeb rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². Konkretną wycenę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Dobrzyca

2023-07-11 do 2023-07-19

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m², Orlina Mała

Jako wysoko wykwalifikowani pracownicy dacie radę spełnić wymagania odnośnie odnawialnych źródeł energii. Zlecenie ma treść "Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m²". Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Orlina mała

2023-07-08 do 2023-07-16

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m², Fabianów

Jeżeli wciąż jako ekspert od pompy ciepła poszukujesz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m². Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z miejscowości Wielkopolskie z pewnością dasz dowód Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Zadzwoń, aby przedstawić ofertę - nie będziesz żałować.

 • Fabianów

2023-06-29 do 2023-07-07

Pompa ciepła, bud. do 150m², Kwileń

Zleceniodawcy nierzadko mają trudności w odnalezieniu się w bogactwie ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako ekspert, zaproponuj najbardziej korzystne rozwiązanie temu Klientowi zapytanie o treści - Pompa ciepła, bud. do 150m². Dłużej nie czekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Kwileń

2023-06-19 do 2023-06-27

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Kwileń

Pokaż temu Zleceniodawcy, że takiego dostawcy szybko nie znajdzie na terenie Wielkopolskiego. Więc jeśli jesteś producentem taniego gruntowego wymiennika ciepła to bez zbędnej zwłoki przeanalizuj zlecenie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Aby poznać dokładne informacje skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

 • Kwileń

2023-06-15 do 2023-06-23

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Pleszew

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: najbliższy wol...

 • Pleszew

2023-06-15 do 2023-06-23

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze

Dla Klienta, który nadesłał zlecenie o treści - Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², znalezienie bezkonkurencyjnego systemów grzewczych jest niełatwe, jednak Twoja firma będzie na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego produktu. Aby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - warto.

 • Czermin

2023-06-14 do 2023-06-22

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Gołuchów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmow...

 • Gołuchów

2023-05-23 do 2023-05-31

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła