Pompa ciepła w Złotowie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 258 880 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
630 374 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Złotowie

Pompy ciepła Złotów

Ekover- Piotr Drabjewski

92 opinie

Szukając gruntowych wymienników ciepła znajdziesz wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale Ekover- Piotr Drabjewski nia ma konkurentów. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - sprawdź!

Tomasz Kurek "Sunlit" POMPY CIEPŁA, MATY GRZEWCZE, KOTŁY C.O., FOTOWOLTAIKA - Rewelacyjne Pompy Ciepła Złotów

Tomasz Kurek "Sunlit" POMPY CIEPŁA, MATY GRZEWCZE, KOTŁY C.O., FOTOWOLTAIKA

73 opinie

Potrzebujesz profesjonalistów od pomp ciepła? Powierz tę kwestię specjalistom z Tomasz Kurek Sunlit POMPY CIEPŁA MATY GRZEWCZE KOTŁY C.O. FOTOWOLTAIKA. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Ażeby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się - to Ci się opłaci.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Znakomite Powietrzne Pompy Ciepła Złotów

Znakomite Powietrzne Pompy Ciepła

91 opinii

Przeglądasz oferty powietrznych pomp ciepła i nie wybrałeś odpowiedniego dostawcy? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

Zielony Prąd - Opłacalne Powietrzne Pompy Ciepła Złotów

Opłacalne Powietrzne Pompy Ciepła Złotów

29 opinii

Znalezienie opłacalnych powietrznych pomp ciepła bywa sporym wyzwaniem, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Zielony Prąd posłużą radą i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

Virtus Sun Polska - Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii w Złotowie

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii w Złotowie

25 opinii

Oferuje usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od lat, głównie na obszarze Złotowa, ale także okolicznych powiatów. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

Roka Energy - Solidne Pompy Ciepła Złotów

Roka Energy

12 opinii

Myślisz, że solidne pompy ciepła to nieprosty temat? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z tej firmy pomogą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Strefa Ciepła - Staranne Pompy Ciepła Złotów

Staranne Pompy Ciepła

5 opinii

Klient, który planuje kupno powietrznych pomp ciepła powinien zgłosić się do do dostawcy Strefa Ciepła i zobaczyć na własne oczy ich atrakcyjne ceny oraz korzystne warunki dostawy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

ASTA-ENERGY Sp. z o.o. - Tanie Systemy Grzewcze Złotów

ASTA-ENERGY Sp. z o.o.

5 opinii

Eksperci z ASTA-ENERGY Sp. z o.o. zaproponują Ci doskonałą ofertę systemów grzewczych. Mają na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

PPUH Proinstal Krzysztof Kozak - Doskonałej Jakości Gruntowe Wymienniki Ciepła Złotów

Doskonałej Jakości Gruntowe Wymienniki Ciepła Złotów

3 opinie

Ten, kto planuje zakup gruntowych wymienników ciepła powinien koniecznie zgłosić się do do dostawcy PPUH Proinstal Krzysztof Kozak i zobaczyć ich świetne ceny oraz korzystne warunki dostawy. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

VMINVEST - Pierwszorzędne Pompy Ciepła Złotów

VMINVEST

2 opinie

Właśnie wybierasz sprawdzonego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? VMINVEST z Złotowa jest na to skuteczną metodą. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Najnowsze z 30 zleceń na pompy ciepła w Złotowie

Profesjonalna Pompa Ciepła Złotów

Jeśli jeszcze jako dobra firma od pompy ciepła potrzebujesz Klientów to zainteresuj się zleceniem o treści - Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m². Prowadząc firmę jako doświadczony przedsiębiorca z miejscowości Złotów na pewno dowiedziesz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Pokaż dopasowaną propozycję dla tego Klienta - skontaktuj się niezwłocznie.

 • Złotów

2024-02-18 do 2024-02-26
dodano 4 dni temu

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Złotów

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Złotów

2024-02-18 do 2024-02-26
dodano 4 dni temu

Porządny Gruntowy Wymiennik Ciepła Złotów

Klienci nierzadko nie mogą odnaleźć się w bogactwie ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako profesjonalista, zaproponuj najbardziej korzystne rozwiązanie Zlecającemu ogłoszenie o treści - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m². Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Złotów

2024-02-05 do 2024-02-05

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Święta

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Święta

2024-01-28 do 2024-02-05

Porządna Pompa Ciepła

Nadal masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zlecającego jako profesjonalista od pompy ciepła. Pozwól Klientom skorzystać z Twojego doświadczenia oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Krajenka

2024-01-23 do 2024-01-31

Tani Gruntowy Wymiennik Ciepła

Ten Klient nadal nie znalazł odpowiedniego dostawcy gruntowego wymiennika ciepła, mimo że szuka go od dawna. Masz szansę być wybawieniem dla tego Klienta. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

 • Krajenka

2024-01-19 do 2024-01-27

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 71-100m², Złotów

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Złotów

2024-01-16 do 2024-01-24

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Złotów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Złotów

2024-01-14 do 2024-01-22

Pompa Ciepła

Zleceniodawca szuka doskonałej jakości wykonywanych usług, pisząc - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 101-150m². To ogłoszenie jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Jeszcze dziś zadzwoń do niego i przedstaw ofertę.

 • Złotów

2024-01-07 do 2024-01-15

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 71-100m², Skórka

Nadal masz możliwość odpowiedzieć na zapotrzebowanie Klienta jako profesjonalista od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

 • Skórka

2024-01-04 do 2024-01-12

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Skoro szukasz zlecenia jako producent pierwszorzędnego gruntowego wymiennika ciepła, to z całą pewnością spełnisz oczekiwania tego Zleceniodawcy. Zaprezentuj dopasowaną propozycję temu Zleceniodawcy - zadzwoń już dziś.

 • Złotów

2023-12-28 do 2024-01-05

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Jastrowie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: Wyposażenie kotłowni pod pompę ciepła powietrze woda (mono blok...

 • Jastrowie

2023-12-13 do 2023-12-21

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Złotów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Złotów

2023-11-30 do 2023-12-08

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 101-150m², Złotów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Złotów

2023-11-12 do 2023-11-20

Idealne Systemy Grzewcze Złotów

Wybranie systemów grzewczych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec posłuż radą i dobierz spełniające wymagania rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Pompa ciepła, bud. 101-150m². Zadzwoń, aby przedstawić ofertę.

 • Złotów

2023-11-12 do 2023-11-20

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 101-150m², Sypniewo

Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zgłoszenia, które brzmi "Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 101-150m²". Już teraz określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Sypniewo

2023-10-22 do 2023-10-30

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Złotów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Złotów

2023-10-07 do 2023-10-15

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Złotów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Złotów

2023-10-07 do 2023-10-15

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Międzybłocie

2023-10-05 do 2023-10-13

Perfekcyjna Energia Odnawialna Złotów

Jako fachowiec działający na terenie powiatu i świadczący różnorodne usługi z zakresu perfekcyjnej energii odnawialnej zapoznaj się z potrzebami Klienta, który napisał zapytanie o treści "Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 71-100m²". Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Złotów

2023-10-04 do 2023-10-12

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Złotów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Złotów

2023-09-17 do 2023-09-25

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Złotów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Złotów

2023-09-09 do 2023-09-17

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który pisze - "Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 600m²", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Nie trać czasu - zadzwoń do niego, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Złotów

2023-09-04 do 2023-09-12

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Złotów

Jako profesjonalista i prawdziwy wyjadacz w temacie odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Zleceniodawcy w rejonie Złotowa, który wysłał zapytanie o treści "Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m²". Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Złotów

2023-08-26 do 2023-09-03

Znakomita Pompa Ciepła

Jeżeli jeszcze jako ekspert od pompy ciepła potrzebujesz zleceń to zainteresuj się zleceniem o treści - Potrzebuję pompy ciepła, bud. 71-100m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z Wielkopolskiego z pewnością pokażesz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Jastrowie

2023-08-20 do 2023-08-21

Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmo...

 • Zakrzewo

2023-08-17 do 2023-08-25

Solidna Energia Odnawialna

Solidna energia odnawialna to Twoja specjalność? Wykonaj powierzone prace jako doświadczony fachowiec w tym fachu. Aby otrzymać Klienta skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Jastrowie

2023-08-16 do 2023-08-24

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Złotów

Spowoduj, że systemy grzewcze nie będzie dla Zleceniodawcy problemem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako doświadczony znawca z dziedziny systemów grzewczych stwórz skrojoną na miarę ofertę pod ogłoszenie - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej informacji.

 • Złotów

2023-08-15 do 2023-08-23

Doskonałej Jakości Pompa Ciepła

Zlecający napisał zlecenie o treści "Zlecenie na pompę ciepła, bud. 101-150m²". Jako rzetelny fachowiec w dziedzinie pompy ciepła daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Górzna-

2023-08-07 do 2023-08-15

Rewelacyjna Pompa Ciepła

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który napisał - "Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m²", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Umów się na rozmowę jak najszybciej i prześlij ofertę.

 • Jastrowie

2023-08-06 do 2023-08-14

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła